Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wycena konta

  1. #1
    Avatar Matheim
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    906
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Wycena konta

    Na wstępie napisze, że nie wiem czy to dobry dział bo wydaje mi się, że kiedyś był temat przeznaczony do wyceny kont ale nie mogłem znaleźć więc wybaczcie. Przechodząc do rzeczy mam konto na którym znajduję się:
    255rp na non pvp
    112 dista
    26mlvl
    Depth lorica, umbral bow, draken helmet, necro shield, prismatic set, 2x softy i jakieś ~10kk w banku
    Z mountów zrobiony skorpion, dzik, ten ice undead cavebear, rączka, dragonling a addony to full knight, brotherhood, citizen, warrior no i te wszystkie questowe
    Ma zrobione wszystkie najważniejsze questy i dostępy jedyne gdzie nie może wejść to vengoth, sea creasty, sea serpenty no i na oramond tylko 300 pkt. W demon tasku zabite ~4100 demców.
    179 driud (ten sam serwer)
    76mlvl
    Demon Armor, yala maska, dwarven legi, mmska, spellbook of vigiliance, oriental shoes, sov, glacial rod i w banku z 500k
    Mounty: ice undead cavebear, widow queen i crystal wolf a z addonów assassin
    Tak samo jak rp ma zrobione prawie wszystko prócz pkt na oramond, callasy, sea serpentów i inqu ale za to ma postmana więc idealnie do zbierania vialeczek. U Grizzliego ma bodajże 86pkt
    75ms morta
    59mlvl
    Postać jest pusta, w banku jest chyba jakies 20k
    Z dostępów jedynie bb island i żadnych questów wykonanych
    86rp xylana
    96 dist (top 50 na serwie)
    Pare itemków, blue robie meduska crown helmet i do tego trochę smieci w dp
    Żadnych mountów ani żadnych większych dostepów prócz frontiera do 9 misjii
    Z questów zrobione wszystkie do 80 plus poi

    Do tego jest mnóstwo wyskilowanych postaci na 20-50 lvlach między innymi kin na npvp 36lvl 103 axa i full eq czy pall na morcie z 12lvlem i 96 distem oraz koło 600-700 coinów i bardzo dużo śmieci w depo które przeoczyłem, 5-6 dni vouchera. Jedyny minus to to, że jest wyrobiony reckey którego nie mam. Konto nie było nigdy bocone, nie był nawet włączany bot w czasie gdy któraś z postaci z tego konta była onlina. Ile mniej więcej za takie coś mogę dostać? Dzięki za pomoc
    Ostatnio zmieniony przez Matheim : 29-08-2016, 01:57

  2. #2

    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    236
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie liczac itemow/cc/itpp z 300-400 zl . Z itemami i sianem pewnie w chuuj wiecej

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar H5N1
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ส็็็็็็็็็็็็็&#
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Medive-Nova napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie liczac itemow/cc/itpp z 300-400 zl . Z itemami i sianem pewnie w chuuj wiecej
    Chyba 10 lat temu.


    Wystaw na ebay czy jakiejś stronce tibijskiej to może ktoś zza granicy kupi za 100-150 euro, ale w PL max 300zł ze wszystkim.
    https://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=285171&dateline=13299  51801

  5. #4
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Medive-Nova napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie liczac itemow/cc/itpp z 300-400 zl . Z itemami i sianem pewnie w chuuj wiecej
    Ty chyba żartujesz xD
    Jeszcze na no-pvp

    @temat
    Z 300zł dostaniesz max za tego palka na nopvp. Cena zależna jest tylko od głównej postaci, reszta charów to tylko dodatkowe ^^
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  6. #5
    Avatar Zaaibatsu
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Thais
    Wiek
    28
    Posty
    19
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wycena konta
    Na wstępie napisze, że nie wiem czy to dobry dział bo wydaje mi się, że kiedyś był temat przeznaczony do wyceny kont ale nie mogłem znaleźć więc wybaczcie. Przechodząc do rzeczy mam konto na którym znajduję się:
    255rp na non pvp
    112 dista
    26mlvl
    Depth lorica, umbral bow, draken helmet, necro shield, prismatic set, 2x softy i jakieś ~10kk w banku
    Z mountów zrobiony skorpion, dzik, ten ice undead cavebear, rączka, dragonling a addony to full knight, brotherhood, citizen, warrior no i te wszystkie questowe
    Ma zrobione wszystkie najważniejsze questy i dostępy jedyne gdzie nie może wejść to vengoth, sea creasty, sea serpenty no i na oramond tylko 300 pkt. W demon tasku zabite ~4100 demców.
    179 driud (ten sam serwer)
    76mlvl
    Demon Armor, yala maska, dwarven legi, mmska, spellbook of vigiliance, oriental shoes, sov, glacial rod i w banku z 500k
    Mounty: ice undead cavebear, widow queen i crystal wolf a z addonów assassin
    Tak samo jak rp ma zrobione prawie wszystko prócz pkt na oramond, callasy, sea serpentów i inqu ale za to ma postmana więc idealnie do zbierania vialeczek. U Grizzliego ma bodajże 86pkt
    75ms morta
    59mlvl
    Postać jest pusta, w banku jest chyba jakies 20k
    Z dostępów jedynie bb island i żadnych questów wykonanych
    86rp xylana
    96 dist (top 50 na serwie)
    Pare itemków, blue robie meduska crown helmet i do tego trochę smieci w dp
    Żadnych mountów ani żadnych większych dostepów prócz frontiera do 9 misjii
    Z questów zrobione wszystkie do 80 plus poi

    Do tego jest mnóstwo wyskilowanych postaci na 20-50 lvlach między innymi kin na npvp 36lvl 103 axa i full eq czy pall na morcie z 12lvlem i 96 distem oraz koło 600-700 coinów i bardzo dużo śmieci w depo które przeoczyłem, 5-6 dni vouchera. Jedyny minus to to, że jest wyrobiony reckey którego nie mam. Konto nie było nigdy bocone, nie był nawet włączany bot w czasie gdy któraś z postaci z tego konta była onlina. Ile mniej więcej za takie coś mogę dostać? Dzięki za pomoc

    musisz zobaczyć ile mniej więcej tibia coinów wyjdzie Ci za wszystko jakbyś sprzedał i obliczyć mniej więcej cene na podstawie 250 coinów to pacc czyli jakies 36zl jak dobrze pamietam, do tego za wszystkie chary z jakies 200-300zł i masz ;)

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    sprzedaj coinsy osobno a konto wystaw na licytacji na allegro za 250zł i powinno pójść za 300+ ;p

  8. #7
    Avatar Matheim
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    906
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Torg User napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sprzedaj coinsy osobno a konto wystaw na licytacji na allegro za 250zł i powinno pójść za 300+ ;p
    Ale wszystko sprzedać, kupić coiny osobno konto sprzedać puste a osobno coiny? Czy eq itp zostawić?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wycena Konta
    Przez czechun w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 28-06-2013, 17:13
  2. League of Legends wycena konta
    Przez Terr w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 18-05-2013, 19:55
  3. Wycena konta
    Przez Sin w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 17-03-2013, 23:10
  4. wycena konta steam
    Przez Taviik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 20-11-2012, 16:25
  5. League of Legends Wycena konta
    Przez Paranormalny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 09-11-2012, 14:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •