+ Nowy post
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 1 2 3
Pokazuje wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: pomysl na spedzienie 2 miesiecy.

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Siła reputacji
    8
    Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z innej beczki to wolontariat w hospicjum, da do myślenia
    no jasne najlepiej se spierdolic wolny czas bo co by innego mozna z nim robic
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    17
    udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! udarr : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    no jasne najlepiej se spierdolic wolny czas bo co by innego mozna z nim robic
    pogadamy jak twoje kilkuletnie letnie dziecko będzie miało raka a zabawy w wolnym czasie będzie mu organizował wolontariusz
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    Jun 2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Siła reputacji
    8
    Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia Smok_Galana poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj udarr napisał Pokaż post
    pogadamy jak twoje kilkuletnie letnie dziecko będzie miało raka a zabawy w wolnym czasie będzie mu organizował wolontariusz
    dla mnie trzeba byc zimnym skurwielem by spedzac czas w hospicjum z wlasnej woli a po tym nie myslec o tym w domu - nie mowie ,ze potepiam wrecz szanuje ludzi ktorzy tak robia ale wedlug mnie nie chodzi by randomowy ziomek w czasie wolnym by poszedl na taki wolontariusz a po tym normalnie funkcjonowal. chyba ,ze jestes jednym z tych pojebow co na sadistiku czy leaktv ogladaja jak morduja zwierzeta / ludzi wpierdalajac przy tym obiad z smakiem
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania