Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Allegro ,brak wpłaty od kupującego a zwrot prowizji

  1. #1
    Avatar Motocross
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    115
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Allegro ,brak wpłaty od kupującego a zwrot prowizji

    Witam ,mirki mam pewnien problem jak może wiecie czasami na allegrze ktoś kliknie kup teraz a nie zapłaci ,jednak mimo to prowizja jest naliczana ,gdyż zazwyczaj klienci tego nie potwierdzają ,jest tu może jakiś sprzedający co wie co wpisać we wniosku o zwrot prowizji żeby przyznało od razu a nie że najpierw wysyła maila do klienta czy to potwierdza ,do tej pory wpisywałem se to na straty ale ostatnio trochę się tego nazbierało ,aha i za każdym razem jest wyraźnie napisane że nie ma wpłaty jednak allegro ma to w dupie i klient musi potwierdzić że tylko się pomylił i klikną ,przecież to logiczne że jak nie ma wpłaty to jak może dojść do transakcji ,tutaj klient nie musi nic potwierdzać nie ma wpłaty to nie ma prowizji ,jednak allegro tak kantuje
    http://www.kinomaniak.tv/pp/careira najlepsze strona do oglądania seriali i filmów online nawet nie trzeba mieć konta premium żeby bez limitu oglądać wystarczy się zarejestrować .Kliknij w mój link polecający ja W WASZE KLIKAM !!! dzięki

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie kantuje tylko ludzie czasami kupują i żeby było szybciej sami przyjeżdżają po towar jeżeli mają blisko a chcą mieć potwierdzenie w postaci aukcji, druga kwestia jak na przykład w moim przypadku kupię coś i chce coś domówić to dogaduje się ze sprzedającym żeby w sumie dorzucił to i wysłał za pobraniem...
    Wg mnie nie ma szans dostać zwrotu prowizji bez wysyłania maila do kupującego.. jedynie gdy zignoruje maila możesz zwrócić się do supportu
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Motocross
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    115
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dzięki ,Nie nie ,wtedy od razu bym widział że chce za pobraniem np albo odbiór osobisty wtedy nie ma problemu ale już strasznie mnie to wkurwia bo na pies oni wysyłają tego maila do kupującego jak już tydzień nie ma wpłaty .Jeszcze drugie pytanie co lepiej wybrać w opcjach o zwrot prowizji czy np że kupujący nie zapłacił czy za dużo razy klikną w kup teraz ?
    http://www.kinomaniak.tv/pp/careira najlepsze strona do oglądania seriali i filmów online nawet nie trzeba mieć konta premium żeby bez limitu oglądać wystarczy się zarejestrować .Kliknij w mój link polecający ja W WASZE KLIKAM !!! dzięki

  5. #4
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja pierdole ale ty gościu kombinujesz.
    1. Składasz wniosek - powód - brak wpłaty
    2. Gość dostaje maila, ma 7 dni na kliknięcie czy się zgadza, czy nie
    a) klika że się zgadza, że nie zapłacił - dostajesz zwrot
    b) klika że się nie zgadza / nie klika nic, ma wyjebane - nie dostajesz zwrotu - wniosek odrzucony bo kupujący nie potwierdził podanego przez ciebie powodu. Piszesz do allegro "odwołanie" - przez formularz masz odpowiednią kategorie, podajesz nr aukcji, nick kupującego, następnego dnia masz zwrot zaksięgowany.

    bez pajacowania i tyle.
    Nie musisz do kupującego nic pisać.
    @Motocross ;
    Ostatnio zmieniony przez BBsrv : 11-04-2018, 21:19
    Kontakt ze mną:
    pw

  6. #5

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole ale ty gościu kombinujesz.
    1. Składasz wniosek - powód - brak wpłaty
    2. Gość dostaje maila, ma 7 dni na kliknięcie czy się zgadza, czy nie
    a) klika że się zgadza, że nie zapłacił - dostajesz zwrot
    b) klika że się nie zgadza / nie klika nic, ma wyjebane - nie dostajesz zwrotu - wniosek odrzucony bo kupujący nie potwierdził podanego przez ciebie powodu. Piszesz do allegro "odwołanie" - przez formularz masz odpowiednią kategorie, podajesz nr aukcji, nick kupującego, następnego dnia masz zwrot zaksięgowany.

    bez pajacowania i tyle.
    Nie musisz do kupującego nic pisać.
    @Motocross ;
    Ja pierdole ale ty gościu umiesz czytać ze zrozumieniem....

    Cytuj Motocross napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jest tu może jakiś sprzedający co wie co wpisać we wniosku o zwrot prowizji [B]żeby przyznało od razu a nie że najpierw wysyła maila do klienta czy to potwierdza[/B
    czy Ty kurwa rozumiesz, tumanie bity, o co on pyta????
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  7. #6
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Allegro działa tak ze wysyłasz prosbe o zwrot prowizji i allegro zawsze pyta kupującego czy potiwerdza- zazwyczaj kupujacy nawet tego maila nie otwiera wiec zwrot odrzucony wtedy formularz jak Ci koelga wyzej napisal. Innej opcji nie ma

    A klikasz to co jest zgodne z prawdą czyli jeśli nei zapłacił to klikasz ,że nie zapłacił

  8. #7
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Allegro zjebalo mocno zwroty prowizji i traktuje kupujacych jak swiete krowy, a sprzedawcow jak bandytow.

    1. Zakladka sprzedaz - zwrot prowizji - nie zaplacil
    2. Zapewne wiesniak nie potwierdzi
    3. Kontakt - jestem sprzedawca - prowizje - wniosek zostal odrzucony
    4. Piszesz, ze anon debil odrzucil wniosek a dolany sie nie zgadzaja
    5. Dostajesz z automatu maila zebys sie jebal i nic nie dostaniesz
    6. Odpowiadasz na tego maila z punktu 5 (Re: ) i piszesz ze chyba dawno piety tarką nie tarli i że ich pojebało, mają oddać piniondze, albo zgłaszasz sprawe na kolegium
    7. Zywy czlowiek z bok allegro ci odpisze, ze faktycznie nie bylo wplaty, oddal prowizje i sorry czy bedziecie znowu best frends forewer
    8. Profit


    Na przyszlosc - kazdy zwrot prowizji zaznaczajcie - NIE ZAPLACIL - inaczej bedziecie sie jebali , pedalskimi wnioskami od kupujacych, ze sie rozmyslili, a allegro bedzie zawsze odrzucalo bo cos sie nie zgadza, niewyrazne, nieczytelne, a brakuje takiej informacji, srakiej i chuj sie wkurwilem ide robic nogi elo
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 12-04-2018, 14:58

  9. #8
    Avatar Motocross
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    115
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Spoko wszystkim dzięki już wszystko wiem ,
    http://www.kinomaniak.tv/pp/careira najlepsze strona do oglądania seriali i filmów online nawet nie trzeba mieć konta premium żeby bez limitu oglądać wystarczy się zarejestrować .Kliknij w mój link polecający ja W WASZE KLIKAM !!! dzięki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zwrot prowizji/odsetek ? od kredytu gotowkowego
    Przez Harvi w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 09-11-2020, 20:32
  2. Pożyczka bez prowizji
    Przez Lacho w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 79
    Ostatni post: 11-08-2020, 11:15
  3. Allegro - wezwanie do zapłaty dla kupującego
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-12-2015, 14:29
  4. Transakcja BTC bez prowizji-ile będzie szła?
    Przez Adisky w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 01-08-2015, 03:54
  5. Zfałszowany dowód wpłaty allegro
    Przez sejdan w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 24-06-2014, 16:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •