+ Nowy post
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 1 2
Pokazuje wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: The Terror

Data rejestracji
    Jun 2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    10
    Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taca : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

ja tylko wyrazilem moje odczucia :o a ogladalem i tak pobieznie wiec..
    Ostatnio zmieniony przez Taca : 12-04-2018, 02:14
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

Notoryczny Miotacz Postów Zaro hades jest teraz online
    Data rejestracji
    May 2008
    Położenie
    Sanok
    Siła reputacji
    10
    Zaro hades wkroczył na salony Zaro hades wkroczył na salony

Domyślny

Cytuj Taca napisał Pokaż post
    ja tylko wyrazilem moje odczucia :o a ogladalem i tak pobieznie wiec..
    Spokojnie miałem identycznie jak ty. Przeczytałem opis, myślę spoko się wydaje. Obejrzałem pierwszy odcinek, ale trochę mnie zanudził, może nie ten rodzaj akcji, sam nie wiem. Ale postanowiłem dać szanse mimo wszystko i "obejrzałem" kolejne trzy odcinki, choć bardziej je przewijałem niż oglądałem. Jedyny plus jak dla mnie to motyw tej "Bestii" co ich tam gnębi, książki nie czytałem. Ale tak się zastanawiam czy to będzie serial 1 sezonowy? czy jak bo patrząc jak szybko leci ta akcja i motyw serialu nie widzę, żeby z tego dzieła było 5 czy 10 sezonów serialu. Ogólnie powiem szału nie zrobiło, dupy nie urwało.

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Spokojnie miałem identycznie jak ty. Przeczytałem opis, myślę spoko się wydaje. Obejrzałem pierwszy odcinek, ale trochę mnie zanudził, może nie ten rodzaj akcji, sam nie wiem. Ale postanowiłem dać szanse mimo wszystko i "obejrzałem" kolejne trzy odcinki, choć bardziej je przewijałem niż oglądałem. Jedyny plus jak dla mnie to motyw tej "Bestii" co ich tam gnębi, książki nie czytałem. Ale tak się zastanawiam czy to będzie serial 1 sezonowy? czy jak bo patrząc jak szybko leci ta akcja i motyw serialu nie widzę, żeby z tego dzieła było 5 czy 10 sezonów serialu. Ogólnie powiem szału nie zrobiło, dupy nie urwało.
    1 sezon, bestia powinna stać się teraz wątkiem głównym.

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

co to jest w ogole za undergroundowy serial ze nigdzie go pobrac nie mozna xd

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14
    Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia! Astinus to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    co to jest w ogole za undergroundowy serial ze nigdzie go pobrac nie mozna xd
    Przecież jest w zatoce @cowboy ;
    Wpisz the terror i musi wyskoczyć

Data rejestracji
    Oct 2005
    Siła reputacji
    16
    cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cowboy : IT'S OVER 9000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Przecież jest w zatoce @cowboy ;
    Wpisz the terror i musi wyskoczyć
    zatoka to mi ogolnie nie dziala od jakiegos czasu, juz znalazlem alternatywe i faktycznie jest. poczatkowo szukalem na darkwarez i sie zdziwilem ze tam nie ma : d

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania