Reklama
Strona 16 z 173 PierwszaPierwsza ... 614151617182666116 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 226 do 240 z 2584

Temat: Skoki narciarskie

  1. #226
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tibia ale oni cie chyba trolluja bo nie jest mozliwe zeby pisali tak na serio
    zwlaszcza ten kolega co sie za kopernika uwaza (xDDDDDDDDD)
    znając tadka to możliwe, że on tak na serio
    a co do kopernika to nie mam pewności

  2. #227
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wnioski z tego absurdu są takie że różnice punktowe które są odejmowane/dodawane za belki są nieproporcjonalne do ilości punktów jakie to podwyższenie daje
    nom fajnie że piszemy o tym od 20 stron i dopiero załapałeś xDDDDDDDDDDDDDDDDD
    a nie, czekaj! pszeciesz to dowud anegdotyczny!!!! to nic nie znaczy kurła!!!!! dobry wzorek jest pszeciesz bo mondrzy ludzie taki wyznaczyli xDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 18-03-2018, 21:33

  3. Reklama
  4. #228
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom fajnie że piszemy o tym od 20 stron i dopiero załapałeś xDDDDDDDDDDDDDDDDD
    a nie, czekaj! pszeciesz to dowud anegdotyczny!!!! to nic nie znaczy kurła!!!!! dobry wzorek jest pszeciesz bo mondrzy ludzie taki wyznaczyli xDDDD
    pisaliśmy o wietrze oraz belce, z czegoś ten błąd musiał wynikać i pisałem że prawdopodobnie z tego że różnice w belkach były bardzo skrajne co wypaczyło wynik i miałem rację(kobayashi jakoś -36, a stoch + 14 za belke), według punktacji z vikersundu jedna belka ma dawać w teorii koło 5 metrów, może rzeczywiście tak jest dla jakiegoś zakresu, a poniżej/powyżej się to zmienia i po prostu trzeba wprowadzić poprawki by działał poprawnie, nikt tu ani razu nie mówił że ten system jest idealny, tylko to ty mówiłeś że jest chujowy i kropka i mówiłeś to zarówno o wietrze jak i belkach

  5. #229
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nikt tu ani razu nie mówił że ten system jest idealny, tylko to ty mówiłeś że jest chujowy
    semantyka XDDD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  6. #230
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zwlaszcza ten kolega co sie za kopernika uwaza (xDDDDDDDDD)
    ej, ale czemu gość, którego praca to przeglądanie tirowego olx za minimalną w ogóle się udziela w dyskusji i jeszcze obraża innych?

  7. #231
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to jest logiczne, że powyżej pewnej belki nie ma sensu skakać, bo przecież nagle nie strzelisz 270 metrów, bo podniosłeś belkę o 4, a wcześniej wystarczyłoby 250. Więc albo ograniczmy wysokość belki do pewnego sensownego poziomu i nie zmieniajmy jej o więcej jak jeden stopień w danym momencie, albo po prostu skaczmy z jednej i tyle. Tak samo jak chujowe było kiedyś powtarzanie całej serii po zmianie belki, tak samo chujowe jest jakieś podnoszenie jej o 4 i automatycznie kasowanie tych 30+ punktów ze skoku.

    A, no i należy dodać, że ułomność tego całego systemu jest najlepiej uwidoczniona na mamutach. Może więc warto by opracować jakieś inne wzory na takie skocznie? No ale po co hehe, przecież Norwegowie daleko skaczą i dzięki jednemu Vikersund mogą sobie odrobić ciężko wypracowaną przez Stocha przewagę w Roł Er.

  8. #232
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej, ale czemu gość, którego praca to przeglądanie tirowego olx za minimalną w ogóle się udziela w dyskusji i jeszcze obraża innych?
    no nie wiem moze temu bo ukonczyl gimnazjum i jak widac ma gdzies tak z 10 razy wieksza wiedze na temat matematyki niz jakis janusz wons uwazajacy sie za matematyka i statystyka? xD

    to chyba o to moze chodzic, ale nwm xD
    gosciu zaprezentowales tutaj kompromitacje cwela w tym temacie i nie uciekaj sie do takich slabych wycieczek osobistych tylko przyznaj sie, ze pierdoliles glupoty pls nikt ci tego nie bedzie miec za zle przeciez, kazdemu sie zdarza czasami
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #233
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to chyba o to moze chodzic, ale nwm xD
    zawsze mnie to zajebiście intryguje i chyba w końcu będę musiał zadać to pytanie, co robisz z tymi ogromnymi pokładami czasu zaoszczędzonymi na pisaniu jakichś śmiesznych skrótów z gimnazjum pokroju "nwm", że warto odpierdalać taką karykaturę zamiast po prostu napisać to po polsku?

  10. #234
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zawsze mnie to zajebiście intryguje i chyba w końcu będę musiał zadać to pytanie, co robisz z tymi ogromnymi pokładami czasu zaoszczędzonymi na pisaniu jakichś śmiesznych skrótów z gimnazjum pokroju "nwm", że warto odpierdalać taką karykaturę zamiast po prostu napisać to po polsku?
    nie mam czasu bo przegladam tirowego olxa wiec sie spiesze
    ale juz nie zmieniaj tematu poczytaj o argumentum ad personam, o dowodach anegdotycznych i przede wszystkim troche o matematyce w zakresie dzialan na liczbach calkowitych gdzies tak do 100 i moze uda ci sie uniknac dalszych kompromitacji w tym temacie

    najsmieszniejsze, ze przez 20 stron topicu nie podales ani jednego dowodu, argumentu na to pierdololo, ze oni sie znajo oni ludzi w kosmos wysylajo to wiedzo nie to co wy a w ogole to ja pracuje (XD) przy statystykach i estymacji to tez wiem, ze jest dobrze xD kurwa gosciu z takimi zdolnosciami to jedyne co ty mozesz miec zwiazanego ze statystykami to chodzenie i proszenie ludzi na ulicy o wypelnienie ankiety inaczej tego nie widze sorki xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #235
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no i widzisz gościu, jak ja mam cokolwiek tłumaczyć jak kurwa ni chuja z postów nie wyniosłeś i nie rozumiesz, że arytemtyka to jest pochodna a nie rdzeń matmy i udowadnia się, że 1+1=2, a nie na 1+1=2 tworzy się dowody
    kurwa xD, nigdy mnie to nie przestanie śmieszyć, że ludzie ni chuja nie rozumieją świata i że "podstawowa" matma, to "uproszczona" matma i zawsze się znajdzie bohater, który obala prawdziwą matmę arytmetyką, jeszcze jebie ortami I stopnia i nakurwia skrótami z gimbazy, to co ja w ogóle mam z tobą dyskutować? w moich pierwszych postach napisałem ładnie, że są w błędzie, to zaczęli mi pierdolić, że to się kupy nie trzyma, to przecież nie będę przeprowadzał dowodu na 50 stron, w dodatku na danych, których nie posiadam, żeby rozjaśnić coś gościom, którzy pewnie by już w 2 linijcie nie wiedzieli, co się dzieje, to podałem prosty przykład ze średniowieczem i kopernikiem, nie znasz się? to na chuj podważasz jak jedyne do czego używasz matmy na co dzień, to tylko po to, żeby policzyć hajs z wypłaty na rachunki i w biedrze przy kasie, a ułamki ostatni raz robiłeś w gimbazie

  12. #236
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i widzisz gościu, jak ja mam cokolwiek tłumaczyć jak kurwa ni chuja z postów nie wyniosłeś i nie rozumiesz, że arytemtyka to jest pochodna a nie rdzeń matmy i udowadnia się, że 1+1=2, a nie na 1+1=2 tworzy się dowody
    kurwa xD, nigdy mnie to nie przestanie śmieszyć, że ludzie ni chuja nie rozumieją świata i że "podstawowa" matma, to "uproszczona" matma i zawsze się znajdzie bohater, który obala prawdziwą matmę arytmetyką, jeszcze jebie ortami I stopnia i nakurwia skrótami z gimbazy, to co ja w ogóle mam z tobą dyskutować? w moich pierwszych postach napisałem ładnie, że są w błędzie, to zaczęli mi pierdolić, że to się kupy nie trzyma, to przecież nie będę przeprowadzał dowodu na 50 stron, w dodatku na danych, których nie posiadam, żeby rozjaśnić coś gościom, którzy pewnie by już w 2 linijcie nie wiedzieli, co się dzieje, to podałem prosty przykład ze średniowieczem i kopernikiem, nie znasz się? to na chuj podważasz jak jedyne do czego używasz matmy na co dzień, to tylko po to, żeby policzyć hajs z wypłaty na rachunki i w biedrze przy kasie, a ułamki ostatni raz robiłeś w gimbazie
    no, ale nie spinaj sie bo sie skompromitowales kurwa juz ci to pisalem - kazdy palnie glupote
    tyle tylko zeby sie pozniej umiec do tego przyznac i posypac glowe popiolem, tibia88 zniszczyl cie tutaj totalnie, nie podales zadnego dowodu czy argumentu, totalne zero po za tym, ze oni wysylajo ludzi w kosmos to hehe wiedza no typowy polski janusz, co ja ci mam wincyj powiedziec
    teraz sie splakales i sie odgrazasz i obrazasz na okolo jakimis tekstami z gimnazjum czekam az zaczniesz mi (lub komus innemu) matke wyzywac tylko dlatego, ze udowodniono i wytknieto ci bledy lol
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #237
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jak tibia99 w tym temacie pokazał tylko, że "kurrrr... kiedyś to było" i że system działa tak jak ma działać, a sport jest chujowy

  14. #238
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak tibia99 w tym temacie pokazał tylko, że "kurrrr... kiedyś to było" i że system działa tak jak ma działać, a sport jest chujowy
    no przy zalozeniu, ze system ma uniemozliwic sprawiedliwa rywalizacje to tak to faktycznie dziala jak nalezy xDD
    ale chyba nie o to chodzi mateusz

    mysle, ze pora sie przyznac twoj stary to apoloniusz tajner, engel czy moze walter hofer?
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #239
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    obrazasz na okolo jakimis tekstami z gimnazjum
    jak chłopie, 2 posty napisałeś na gimnazjalnym poziomie, w których mnie obrażasz, to dopiero wtedy coś napisałem, więc się zastanów nad sobą kolego, bo tu mocna hipokryzja się wylewa

  16. #240
    Boruciarz

    Domyślny

    ale mi bania dymi, zara sie chyba rozkurwi od środka.

    system jest kretyński, miał powodować to żeby było bardziej sprawiedliwie, a w rzeczywistości jest tak samo chujowo jak było tylko przy jeszcze bardziej żałosnych okolicznościach (bo kiedys to mozna bylo zrzucic kurwa na pogode i sorry, taki mamy klimat, wpisane w urok sportu)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skoki narciarskie stream
    Przez ketrab1992 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 24-03-2017, 16:58
  2. Skoki narciarskie
    Przez Nexes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2014, 15:59
  3. Nagłe skoki pingu na nowym laptopie
    Przez durel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-08-2013, 16:07
  4. Duże skoki pingu.
    Przez Zbyś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-11-2012, 16:56
  5. Potężne skoki pingu w grach
    Przez Cadosinio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 08-11-2011, 18:06

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •