Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Poszukiwanie skarbów narodowych wykrywaczem metalu / rozmowy ogólne o wykopkach

  1. #1
    Boruciarz

    Domyślny Poszukiwanie skarbów narodowych wykrywaczem metalu / rozmowy ogólne o wykopkach

    Dzień Dobry,

    Szanowni Państwo, nie spałem całą noc bo miałem wizję jak sam skurwysyn. Ostatnio poza kombinowaniem jak zarobić i się nie narobić mało co robię, a zeszłej nocy to praktycznie nie spałem i o 3:30 ledwo się powstrzymałem przed zadzwonieniem do starej, że wiem co trzeba kupić staremu na urodziny które niebawem. Kurwa, wykrywacz metalu to takie genialne urządzenie, że ja nawet nie. Poszukiwaczy w Polsce jest bardzo dużo, mimo iż z początkiem 2018 roku weszły jakieś przepisy, że traktuje się ich niemal jak kryminalistów. Ogólnie chuj w to, bo temat kwitnie. Mało tego, na youtubie można znaleźć wielu poszukiwaczy co regularnie dodają filmy. Kurwa jak przyjemnie się to ogląda, niemal czuć emocje co zaraz ten chłop wyciągnie z ziemi/wody. Niektórzy jeszcze rzucają po wodzie magnesem neodymowym i też fajny patent. Mój ulubieny jutiuber tego contentu - Odyn to na dodatek tibijczyk. Na końcu wrzucę parę filmów, żeby całkowicie niezaznajomieni mogli ogarnąć o co chodzi. Za granicą to jest w ogóle skurwysyńskie eldorado. W Polsce to najczęściej wykopują dziennik walenia konia jakiegoś szkopa albo puste flachy, czasem jakieś rzadsze monety, za to w Amerykanii wpierdalasz się do byle jakiej rzeki z wykrywaczem i co 10 minut wyciągasz złoto, kamery, ajfony (bardzo dużo filmów na yt, polecam man + river). Tak sobie myślę, jakby tak zanurkować przy zaporze Solińskiej, ło kurwe mać, ale by tam nawyciągał (chociaż słyszałem, że akurat tam to raz do roku jacyś nurkowie to robią kiedy maszyny są wyłączone), albo na takich popularnych spływach kajakowych. Zresztą jebać latanie po wodzie jak Jezus, spacerkiem se latać po lesie, przy okazji wykrywaczem machać, może by się kiedyś trafiła chociaż jakaś obrączka. No i tak własnie myślę, dać staremu taki wykrywacz bo i tak lata po tych grzybach jakby był popierdolony, a tak to by może chociaż znalazł jakiś kurwa krzyż żelazny po prapradziadku albo obrączkę karyny wyjebaną w afekcie po imbach matiego. Powiecie mi, że taki wykrywacz to nie są tanie rzeczy. Owszem, te dobre, Garrety kosztują koło 1200 złotych, ale znalazłem info, że na początek przygody da się dostać takie gówno za plus minus 200 złotych! Mało tego, solidne urządzenie dało się jakiś czas temu dostać w biedronce za uwaga: 47 złotych (przecenione ze 189). Oczywiście nie można go porównywać do tych za kafla, ale są testy, że da rade tym naznajdować różnego gówna, a do takiego szabrowania po plaży za złotówkami zostawionymi przez turystów to wręcz idealny. Urządzenie to nazywa/nazywało się Niteo Tools.
    Teraz jeszcze tylko takie pytanko, stosunkowo ważne. Założmy, że znajdę srebrną obrączke. Jak się to kurwa spienięża? Założmy że ta obrączka waży 3g (nie wiem ile może ważyć). Czy wtedy można to traktować jako 3g srebra i idzie się z takim czymś do skupu i oni to biorą i wszyscy są zadowoleni? Analogicznie ze złotem. Znajduje bransoletkę co to waży 4g. Czy to równowartość 4g w złocie czy ten item jest dodatkowo bardziej lub mniej cenny przez to, że jest biżuterią? I jeszcze takie ostatnie pytanie: Co czuje człowiek, któremu świeżo niewypał upierdolił rękę albo nogę poza szokiem? Jeśli znajduje się sam w lesie czy jest się w stanie uratować i dojechać samodzielnie do szpitala?

    Opowiedzcie mi jeśli zajmujecie/znacie kogoś kto zajmuje się takimi poszukiwaniami. Ile na tym można zarobić, co fajnego znaleźliście, gdzie warto poszukać (mój stary wie gdzie w bagnie w mazowieckim jest czołg nówka, podobno mu się jeszcze reflektory świecą i ja mu wierze). Ja zajarałem się w tym chuj i na pewno kupuje urządzenie, co do tego nie ma wątpliwości. Dla zdrowia też będzie na plus bo zmotywuje do częstszych spacerów. Zostawiam parę filmów przyjaciele i jeśli mogę mieć prośbę to chciałbym żebyście przestali pisać, żebym zamknął już mordę i nie zakładał tych popierdolonych tematów bo są najgorsze na świecie. Nawet jeśli znajdzie się jedna dusza z zamiłowaniami do poszukiwania skarbów to już plus prawda? A może jest was więcej.




  2. #2
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,408
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    >zakładanie tematu o starociach i nie otagowanie użytkownika @Vadim ;
    nonono.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co czuje człowiek, któremu świeżo niewypał upierdolił rękę albo nogę poza szokiem? Jeśli znajduje się sam w lesie czy jest się w stanie uratować i dojechać samodzielnie do szpitala?
    adrealina se działa i fajnie jest wtedy, ale nie wydaje mi się żeby po świeżo ujebanej ręce/nodze ludzie dali radę prowadzić auto. pojedyncze przypadki to tak, ale większość raczej tak średnio

  3. Reklama
  4. #3
    Old-Era

    Domyślny

    Jak sie to spienieza ? Normalnie w Lombardzie/u Jubilera. U nas nikt nie pytal czy przyszedles z obraczka, czy z telefonem bez papierow, ladowarki, kabli, brali wszystko jak leci. Polecam

  5. #4
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Wyglada jak legitny zawod w sumie koles jezdzi starym stilo, mieszka w jakiejs melinie, od razu widac, ze mu sie powodzi i ma sporo hajsu z tej dzialalnosci xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #5
    Boruciarz

    Domyślny

    on to jest pojebany i uczciwy, zostawia to wszystko + szuka właścicieli

  7. #6
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Czuł bym sie jak w rpgu, zbierał bym wszystko jak leci, a potem sprzedawał kupcom brzmi super

  8. #7
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Problem jest taki, ze wszystko w ziemi należy do państwa. I ci ludzie co maja filmiki jak kopia różne rzeczy to zawsze mówią, ze potem „zakopują spowrotem”, a trzymają wszystko u szwagra, żeby policja nie wjechała do nich, wiec sprzedac mógłbyś tylko na czarnym rynku

  9. #8
    Boruciarz

    Domyślny

    Ale ze zloto i srebro tez? Nie mozna isc z czyms takim i powiedziec chuju przetapiaj to bo ci leb w imadlo wkrece?

  10. #9
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Teoretycznie też, ale zrobisz tak jak mówisz to się może udać
    Z tymże szkoda jakieś skarby zabytkowe przetapiać. Ci ludzie robią do dla frajdy, ze znajda jakiś bagnet i się cieszo
    Poza tm trzeba mieć duża wiedzę historyczna, żeby wiedzieć gdzie szukać, a większość itemow to raczej właśnie jakaś broń, guziki itp, czasami pewnie się trafi jakaś srebrna moneta, a złota to w fhuj rzadko, bo złoto drogie to kto by gubił takie rzeczy
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 06-02-2018, 14:46

  11. #10
    Boruciarz

    Domyślny

    No to wlasnie poogladaj filmy jak gubia zloto debile jebane. Oczywiscie nie znajduje sie za kazdym razem, ale znalezc obraczke zlota raz w miesiacu = profit

  12. #11
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,408
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no trafisz na srebrny guzik samego napoleona wartości grubych dziesiątek tysięcy, i se przetopisz na srebro o wartości 5pln, super plan

  13. #12
    danjelek

    Domyślny

    lepsze 5zl niz 5 lat w pierdlu jak ci psy wjada na hate

  14. #13
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    polecam na plazy przez 30 minut wyloocilem 5zł 27 gr

    a mysle ze to dopiero poczatek mojej przygody poszukiwacza chociaz lekko chujowo bo na resp niektorych itemow trzeba dlugo czekac

  15. #14
    Boruciarz

    Domyślny

    kuwra still better than kopać skaraby na jebanym ankrahmun

  16. #15
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,408
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    To już lepsze niż w ankh masz w pokemonach, ale tu już musisz ekspertów pytać

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends Analiza gry - Poszukiwanie najlepszej lini do dźwigania 1 vs 9.
    Przez biaggi12 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post: 19-02-2015, 17:55
  2. Wielki powrót- poszukiwanie teamu
    Przez Malatras w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-12-2014, 13:13
  3. Prezentacja o parkach narodowych! Zapłace !
    Przez Opok w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 06-06-2013, 19:49
  4. Poszukiwanie utworu.
    Przez moth w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 14-01-2013, 20:13
  5. Zakon Rycerzy Koszmaru-poszukiwanie informacji
    Przez Sir Juncan w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 22-08-2010, 16:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •