Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Koszula

  1. #1
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Koszula

    Czy wy też macie problem z doborem koszuli? Mam jedną a przydałaby się druga. Problem w tym że dla mnie wszystkie są zajebiscie niewygodne. Niemiły material po prostu. Skąd wziąć fajne koszulindy?

  2. #2

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    272
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    U mnie w mieście dobre jakościowo i wizualnie często są koszule w sklepach z odzieżą elegancką. Właśnie koszule, garnitury, masa pantofli czy innych pierdółek :)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja mam taki problem, że nie mogę dobrać koszuli, żeby była dopasowana i w pasie, i w klatce. No jak mnie to wnerwia. Jak dobiorę na ramiona i klatkę piersiową, to wtedy w pasie za szeroka i nie da się tego normalnie w spodnie włożyć, bo się to za cholerę nie układa równo, wyłazi, gniecie się itd, po prostu za dużo materiału tam mam xD A jak dobiorę na pas, to w klatce za ciasno -.-
    Więc chrzanię to i już ich nawet nie kupuję, zakładam raz, może dwa razy w roku, jak wypada, i tyle.
    A kupowałem w Peeku, tam mają fajne przeceny i jakościowo całkiem niezłe materiały.

  5. #4
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No ja jednym sklepie kupiłem kiedyś ale już tego sklepu nie ma :( a te które są maja tak szorstkie i twarde koszule że kurwaaa

  6. #5
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://torg.pl/showthread.php?443400...dnisie/page226

    Tutaj masz specuf. Mozesz tez sprobowac podkoszulek nosic (w google jak wpiszesz to masz pelno takich podkoszulkow pod koszule) chyba, ze sie pocisz jak swinia to wtedy nie polecam a moze chujowe koszule jakies masz. Roznica w materiale czesto jest ogromna.
    Ostatnio zmieniony przez Alve : 30-01-2018, 18:29

  7. #6

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy wy też macie problem z doborem koszuli? Mam jedną a przydałaby się druga. Problem w tym że dla mnie wszystkie są zajebiscie niewygodne. Niemiły material po prostu. Skąd wziąć fajne koszulindy?
    wydaj wiecej pieniedzy niz 70zl xd

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam taki problem, że nie mogę dobrać koszuli, żeby była dopasowana i w pasie, i w klatce. No jak mnie to wnerwia. Jak dobiorę na ramiona i klatkę piersiową, to wtedy w pasie za szeroka i nie da się tego normalnie w spodnie włożyć, bo się to za cholerę nie układa równo, wyłazi, gniecie się itd, po prostu za dużo materiału tam mam xD A jak dobiorę na pas, to w klatce za ciasno -.-
    Więc chrzanię to i już ich nawet nie kupuję, zakładam raz, może dwa razy w roku, jak wypada, i tyle.
    A kupowałem w Peeku, tam mają fajne przeceny i jakościowo całkiem niezłe materiały.
    ee
    to idziesz do krawcowej i ci zweza wpasie za 15zl?

  8. #7
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ee
    to idziesz do krawcowej i ci zweza wpasie za 15zl?
    Zwezanie koszuli za 200zl+ u krawcowej za 15zl XD

    Chyba, ze Wy mowicie o koszulach z Croppa za 50zl

  9. #8
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zwezanie koszuli za 200zl+ u krawcowej za 15zl XD

    Chyba, ze Wy mowicie o koszulach z Croppa za 50zl
    To. Jedną tak przerobiłem, wyszło co najmniej średnio jak na łączny koszt. Jak się trafi coś w dobrych pieniądzach, to pewnie wezmę i znów spróbuję, ale póki co nawet nie szukam.

  10. #9
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam taki problem, że nie mogę dobrać koszuli, żeby była dopasowana i w pasie, i w klatce. No jak mnie to wnerwia. Jak dobiorę na ramiona i klatkę piersiową, to wtedy w pasie za szeroka i nie da się tego normalnie w spodnie włożyć, bo się to za cholerę nie układa równo, wyłazi, gniecie się itd, po prostu za dużo materiału tam mam xD A jak dobiorę na pas, to w klatce za ciasno -.-
    Więc chrzanię to i już ich nawet nie kupuję, zakładam raz, może dwa razy w roku, jak wypada, i tyle.
    A kupowałem w Peeku, tam mają fajne przeceny i jakościowo całkiem niezłe materiały.
    A o krawcowej słyszał?


    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy wy też macie problem z doborem koszuli? Mam jedną a przydałaby się druga. Problem w tym że dla mnie wszystkie są zajebiscie niewygodne. Niemiły material po prostu. Skąd wziąć fajne koszulindy?
    Ja sobie kupiłem taki zestaw podkoszulek, bo nie wyobrażam sobie nosić samej koszuli chyba, że latem.
    Zajebiście przylegają do ciała. Chyba, że nie chcesz nic nosić pod spodem to wtedy raczej pozostają koszule z najwyższej półki.
    https://www.zalando.pl/boss-3pack-re...2a029-a11.html

    BTW.
    W jakim przedziale cenowym kupujesz koszule?
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 30-01-2018, 18:47

  11. #10
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    80-130zl.
    Ta moja ulubiona była za 59 więc xd
    A wszystkie są 100% bawełna a jednak różne w dotyku. Czemu tak jest?

  12. #11

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    bo bawelna to tylko surowiec, a koszule pwostaja z tkaniny. tkanina moze miec rozny splot i gramature i co wiecej zapewne bawelna z kazdej plantacji tez rozni sie od siebie.

  13. #12

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zwezanie koszuli za 200zl+ u krawcowej za 15zl XD

    Chyba, ze Wy mowicie o koszulach z Croppa za 50zl
    e?
    bo nie bardzo rozumiem? moze i kosztowac miliard to nadal tylko kawalek materialy z ktorym sobie dobra krawcowa poradzi. moze w wiekszym miescie zaplacisz wiecej ale w polsce c takie uslugi to 15-20zl i sa wykonane dobrze

    poza tym nie wiem czy chciales mi zaimponowac tym 200zl ale nosze sporo drozsze i tak przerabialem je u krawcowej za 15zl

    a jak juz sobie znajdziecie jakies ubrania ktore na was super leza to je mierzycie, mierzycie siebie wchodzicie tutej
    https://luxire.com/
    i zamawiacie od chinoli ubrania jakosci o ktorej mozecie pomazyc w polskich sklepach
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 30-01-2018, 18:57

  14. #13
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moze w wiekszym miescie zaplacisz wiecej ale w polsce c takie uslugi to 15-20zl i sa wykonane dobrze
    Dlatego najlepiej szukać jakiejś osiedlowej krawcowej, która sobie dorabia po pracy.

  15. #14
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak sobie znajdę coś, co mi się spodoba, a również nie będzie leżeć, to poszukam jakiejś innej babki, może ta jedna jakaś nieteges, bo i koszula jej średnio wyszła, i jeansy...

  16. #15
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poza tym nie wiem czy chciales mi zaimponowac tym 200zl ale nosze sporo drozsze i tak przerabialem je u krawcowej za 15zl
    Nie, nie chcialem Ci zaimponować tylko jak widac pod pojeciem koszula niektórzy mysla co innego (nie mowie tu o Tobie) + jeszcze dochodzi to co napisales apropo tkaniny. Jak masz sprawdzonego krawca to bomba (mi juz we Wroclawiu dwie koszule zjebali i od tamtego czasu nie praktykuje tego), ale raczej zwykly smiertelnik, ktory chce zainwestowac i kupic sobie pozadna koszulke nie zaryzykuje wydaniem 15zl, zeby randomowy krawiec mu ja zrobil na wymiar.
    Ostatnio zmieniony przez Alve : 30-01-2018, 19:11

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 08-03-2018, 13:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •