Reklama
Strona 11 z 499 PierwszaPierwsza ... 9101112132161111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 7474

Temat: Patostreamerzy

  1. #151

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Punio prawie 2K ludzi na streamie - Jak widać, można dobrym graniem przyciągnąć widzów a nie tylko pajacerką.

  2. #152
    Avatar lapassions
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gliwice okolice
    Posty
    966
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    dobre dymu u puniawki są

    jakies 1v7 na tombie i 5 porobił xD
    Cytuj leeoonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurde boje się spotkania z Anią
    Cytuj Solrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty sie kurwa wszystkiego boisz wypierdalaj

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kurwa przecież ten punio nie jest jakiś bardzo dobry, odpaliłem losowy filmik

    i odwala cos takiego jak w 2:40 gdzie ma typa w trapie i mu daje sie przepchnac przez co potem padnie na koncu abo w 1:50 jak mu daje spierdolic sorkowi do gory a go już tam miał i wystarczyło zbloczyc rope place.
    Ja jakies 5x lepiej od niego ogarniałem za dawnych czasów własnie takie low lvl pkowanie z summonami, zakładnie energy ringów do combo itp. I to na RL tibi. Co do walk h lvlami to widac że całkiem ogarnia ale to pewnie też na otsach exp x99 sie wyskillował więc sie nauczył w koncu po xx smierciach
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 22-12-2016, 01:05
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  5. #154

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa przecież ten punio nie jest jakiś bardzo dobry, odpaliłem losowy filmik

    i odwala cos takiego jak w 2:40 gdzie ma typa w trapie i mu daje sie przepchnac przez co potem padnie na koncu abo w 1:50 jak mu daje spierdolic sorkowi do gory a go już tam miał i wystarczyło zbloczyc rope place.
    Ja jakies 5x lepiej od niego ogarniałem za dawnych czasów własnie takie low lvl pkowanie z summonami, zakładnie energy ringów do combo itp. I to na RL tibi. Co do walk h lvlami to widac że całkiem ogarnia ale to pewnie też na otsach exp x99 sie wyskillował więc sie nauczył w koncu po xx smierciach
    Oj dobra dobra, przynajmniej on się nie przechwala tylko pokazuję dobre pvp na streamie. Ile już razy tutaj na forum widziałem, że ktoś pisał że jest lepszy od punia. W takich akcjach po prostu czasami trzeba zachować się spontanicznie. Przecież to nie jest jakiś robot, że nie popełni żadnego błędu.

    Odpal streama i pokaż co potrafisz.

  6. #155

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    948
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa przecież ten punio nie jest jakiś bardzo dobry, odpaliłem losowy filmik

    i odwala cos takiego jak w 2:40 gdzie ma typa w trapie i mu daje sie przepchnac przez co potem padnie na koncu abo w 1:50 jak mu daje spierdolic sorkowi do gory a go już tam miał i wystarczyło zbloczyc rope place.
    Ja jakies 5x lepiej od niego ogarniałem za dawnych czasów własnie takie low lvl pkowanie z summonami, zakładnie energy ringów do combo itp. I to na RL tibi. Co do walk h lvlami to widac że całkiem ogarnia ale to pewnie też na otsach exp x99 sie wyskillował więc sie nauczył w koncu po xx smierciach
    Nie żebym był jakimś sajko ale w sumie jak go oglądam jakieś pół roku to to był jedyny raz jak dał się tak przejechać łatwo, każdy jakieś błędy popełnia

  7. #156
    Avatar lapassions
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gliwice okolice
    Posty
    966
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa przecież ten punio nie jest jakiś bardzo dobry, odpaliłem losowy filmik

    i odwala cos takiego jak w 2:40 gdzie ma typa w trapie i mu daje sie przepchnac przez co potem padnie na koncu abo w 1:50 jak mu daje spierdolic sorkowi do gory a go już tam miał i wystarczyło zbloczyc rope place.
    Ja jakies 5x lepiej od niego ogarniałem za dawnych czasów własnie takie low lvl pkowanie z summonami, zakładnie energy ringów do combo itp. I to na RL tibi. Co do walk h lvlami to widac że całkiem ogarnia ale to pewnie też na otsach exp x99 sie wyskillował więc sie nauczył w koncu po xx smierciach
    tutaj by się przydał wczorajszy szot z tomb - 1 vs. 8 ?
    Cytuj leeoonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurde boje się spotkania z Anią
    Cytuj Solrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty sie kurwa wszystkiego boisz wypierdalaj

  8. #157
    konto usunięte

    Domyślny

    punio nie jest noobem, jest całkiem dobrym graczem, ale sprawia wrażenie o wiele lepszego bo gra praktycznie na jakichś serwerach typu kasteria/rafonixeria/classikusy/darkoty gdzie 90% typa online to jebane paralityki i nohandy xD


    tak samo z tym 1 vs 8 wczoraj, typy co tam przyleciały to w backpacku miały maczuge i 2 manasy xD

  9. #158

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    948
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    To na jakim otsie 90% graczy to nie nohandy? Nawet nie mów że medivia bo tam to z 1500 osób online 1200 to randomy

  10. #159

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Legendary Bobas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To na jakim otsie 90% graczy to nie nohandy? Nawet nie mów że medivia bo tam to z 1500 osób online 1200 to randomy

    random =/= nohand

  11. #160
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Legendary Bobas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To na jakim otsie 90% graczy to nie nohandy? Nawet nie mów że medivia bo tam to z 1500 osób online 1200 to randomy
    na medivii xD
    na całej reszcie razem z real tibią 90% graczy ma skila na poziomie kastiego

  12. #161
    Boruciarz

    Domyślny

    Typ zajebal puniowi lootbaga, a ten idzie wypic wysypane z plecaka chlopa fluidy i grozi banem. Wymyslilem wam sam tytul kurwy z pudelka

  13. #162
    danjelek

    Domyślny

    co ma punio pod nosem bo mnie drazni to
    wpierdol dostal i sie wyzywa na tibi?

  14. #163

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Daniel jak zwykle nie wyciągnął wniosków z przeszłości. Myślałem, że masturbatora na jego streamie nic nie przebiję. A jednak. Urządził lajwa 24h u Guzika, na którym posiedział kilka godzin i poszedł w tan na imprezkę jakąś. Guzik zaczął w pokoju ruchać dagmarę, a kolega Guzika to nagrał i pokazał widzom na streamie xD

    https://www.youtube.com/watch?v=eIn0b9KrCOU

  15. #164
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Soplica napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Daniel jak zwykle nie wyciągnął wniosków z przeszłości. Myślałem, że masturbatora na jego streamie nic nie przebiję. A jednak. Urządził lajwa 24h u Guzika, na którym posiedział kilka godzin i poszedł w tan na imprezkę jakąś. Guzik zaczął w pokoju ruchać dagmarę, a kolega Guzika to nagrał i pokazał widzom na streamie xD

    https://www.youtube.com/watch?v=eIn0b9KrCOU

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    @Edit

    2017
    punio
    jak ktos go wiecej oglada to sie kurwa zaczyna nudzic w chuj i odkad ma wiecej widzow i hajsu to mu odjebalo przynajmniej wedlug mnie xD

    Non stop ktos mu cos powie, zwroci uwage hurr durr kurwa bana masz / dzieciaczek / inny chujowy pojazd xD Spina to to sie jak nie wiem
    Sam wchodzi na kanal do kogos, oni gadaja o czyms innym, punio mowi ze go wala, reszta dalej gada o swoim sprawach, a on zaczyna im zamknac ryj i ze go to chuj interesuje bo go bija i maja przyjsc xD Z lipkiem tak samo kurwa jakby liper jego psem byl wszystko mowi co ma robic wczoraj xD A jak cos zrobil inaczej to "nie da sie z tym typem pekowac" xD

    Drefia - tomb - drefia - tomb i sciaganie niewidki

    Poki zyje to hehe gosciu ja nie padam, a jak pada to placz od razu
    Jak ktos nie da mu sie zabic to od razu ze mu sie pofarcilo czy inna wymowka xD

    Mozna kopiowac


    @Kucyk :)))))
    Ostatnio zmieniony przez chelkubasea : 26-12-2016, 18:00

  16. #165
    Avatar cold
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    737
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    punio tera jebany na ots zara xlog
    no ale jeszcze rafonix doplaci pare stuwek to pogra pare dni
    ale jak pieknie placze i szczeka jak jest jebany xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •