Reklama
Strona 199 z 229 PierwszaPierwsza ... 99149189197198199200201209 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,971 do 2,985 z 3431

Temat: Streetwear

  1. #2971
    orjannilsen1

    Domyślny

    vapory to buty dla bogatych patusów
    ogunie na vixowe imprezy bym sobie własnie vapory kupił, ale w tym miesiącu będę chciał kupić Nike zoom streak spectrum plus x supreme

  2. #2972
    Boruciarz

    Domyślny

    Ja poerdole, to co tu goscie postuja to jest taki zart i nieporozumienie, ze ja pierdole xd. Blagam, wrzucajcie zdjecia w tych stylizacjach

  3. Reklama
  4. #2973
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja poerdole, to co tu goscie postuja to jest taki zart i nieporozumienie, ze ja pierdole xd. Blagam, wrzucajcie zdjecia w tych stylizacjach
    chuja się znasz, wystarczy wygooglac "vapormax outfit men" I same sztosiwa wyskakują
    Streetwear-nsw-7.jpg
    Streetwear-drake-nike-vapormax-sneakers-air-jordan-jacket.jpg

    "streetwear outfit men"

    Streetwear-6dee5c90cd6d2059c7bd166cf9557d2c.jpg
    Streetwear-a897869f32aea8dbc5cf0c2a49d3fcff.jpg

    sztos
    Streetwear Załączone obrazki Streetwear-9fd5f74579d66567bcae932c03e45aeb.jpg 

  5. #2974
    Boruciarz

    Domyślny

    Ja pierdole.
    Ja pierdole
    @tibia77 ;

  6. #2975
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ale to jest żenadne xD

  7. #2976
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    o chuj ten gościu po pięćdziesiątce XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDD

    poza drejkiem i tym fitem w beżowym płaszczu, które ujdą na siłę, to totalne gówno.

  8. #2977
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    przeciez ten drejk wyglada jak gówno, gdyby wkleić tam morde sebastiana to bys powiedzial że żenada, ale jak drejk to hehe super styluwa kreator mody ja jebie striłerowcy to som kurwa dałny xDDD

  9. #2978
    Boruciarz

    Domyślny

    Co za kurwa wstyd. Im eieksza oczojebnosc i eklektyzm tym lepiej ta? Kurwa zalosny jest ten stritler tak ze sie w pizdzie nie miesci

  10. #2979
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez ten drejk wyglada jak gówno, gdyby wkleić tam morde sebastiana to bys powiedzial że żenada, ale jak drejk to hehe super styluwa kreator mody ja jebie striłerowcy to som kurwa dałny xDDD
    nie znasz nie oceniaj imo same sztosiwa

    sztos w chuj

  11. #2980
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przeciez ten drejk wyglada jak gówno, gdyby wkleić tam morde sebastiana to bys powiedzial że żenada, ale jak drejk to hehe super styluwa kreator mody ja jebie striłerowcy to som kurwa dałny xDDD
    wygląda normalnie, to nawet ciężko nazwać stritłerem, po prostu vapormaxy, dresy i windstopper jordana (on chyba ma z jordanem jakiś deal, nie wiem, nie śledzę od dawna co i jak w sw) co jest spójne i nie można się do tego dojebać.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co za kurwa wstyd. Im eieksza oczojebnosc i eklektyzm tym lepiej ta? Kurwa zalosny jest ten stritler tak ze sie w pizdzie nie miesci
    gdzie ty boro widzisz eklektyzm w tych fitach, które uznałem za akceptowalne? Ok, można powiedzieć, że płaszcz do dresów i vansów to eklektyzm, ale to tyle. Beżowe płaszcze weszły do sw już dawno, nie wiem kto to zapoczątkował, ale na pewno kanje zachodni ostro to forsował swego czasu. Mi się to podoba, jeden z niewielu trendów ostatnich lat, który wygląda dobrze i do dzisiaj się trzyma.

    ps reszta tych hehe ficików jest kurwa tragiczna, ten pierwszy jeszcze nie wypala oczu, ale ten starszy koleś XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    pss ja na poważnie teraz piszę, dawno nie było dyskusji w tym temacie, to nie będę trolował
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-03-2019, 18:44

  12. #2981
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    fajne ficiki to jest wlasnie stritwer wrzucaj wiecej panie tecza
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  13. #2982
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Jeśli chodzi o to ze stylówa w stylu ide po imprezie kupic parówki i sok bo suszy jest spójna to kozak, ale wyjść tak do ludzi i myśleć że wyglądasz jak człowiek to juz nie do końca

  14. #2983
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    nie no swirki wiadomo że to nie jest stritwer i wgl, ale tak wygląda 99% stritlerowcow w krakowie, jak faceci to tam wyjebane jak sb chodzą, tak dziewczyny i ta moda na pierdolonego menela, w sensie, wyjebane ortopedyczne buty które wyglądają jak 10 rozmiarów za duże, za krótkie, do połowy łydki, potargane w pizdu szerokie spodnie, podciągnięte powyżej pępka, a do tego jakaś za duza ortalionowa bluza to jest XDDDD
    występuje też moda na eleganckiego menela, czyli to wszystko co wymieniłem powyżej, tylko zamiast bluzy, biała koszula i/lub marynarka, ewentualnie te pierdolone papcie co wyglądają jak do stepowania
    ps tak wygląda 87% studentek architektury
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 30-03-2019, 20:30

  15. #2984
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no swirki wiadomo że to nie jest stritwer i wgl, ale tak wygląda 99% stritlerowcow w krakowie, jak faceci to tam wyjebane jak sb chodzą, tak dziewczyny i ta moda na pierdolonego menela, w sensie, wyjebane ortopedyczne buty które wyglądają jak 10 rozmiarów za duże, za krótkie, do połowy łydki, potargane w pizdu szerokie spodnie, podciągnięte powyżej pępka, a do tego jakaś za duza ortalionowa bluza to jest XDDDD
    występuje też moda na eleganckiego menela, czyli to wszystko co wymieniłem powyżej, tylko zamiast bluzy, biała koszula i/lub marynarka, ewentualnie te pierdolone papcie co wyglądają jak do stepowania
    ps tak wygląda 87% studentek architektury
    Ale co mają menele do stritweru???
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  16. #2985
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no swirki wiadomo że to nie jest stritwer i wgl, ale tak wygląda 99% stritlerowcow w krakowie, jak faceci to tam wyjebane jak sb chodzą, tak dziewczyny i ta moda na pierdolonego menela, w sensie, wyjebane ortopedyczne buty które wyglądają jak 10 rozmiarów za duże, za krótkie, do połowy łydki, potargane w pizdu szerokie spodnie, podciągnięte powyżej pępka, a do tego jakaś za duza ortalionowa bluza to jest XDDDD
    występuje też moda na eleganckiego menela, czyli to wszystko co wymieniłem powyżej, tylko zamiast bluzy, biała koszula i/lub marynarka, ewentualnie te pierdolone papcie co wyglądają jak do stepowania
    ps tak wygląda 87% studentek architektury
    Ty, ale nie to są żadni streetwearowcy, a ameby, które ślepo podążają za modą, która z SW ma bardzo niewiele wspólnego. Teraz się wszystko popierdoliło, założę się, że niedługo będzie hard reset i powrót do korzeni SW, a więc wszystko mocno inspirowane kulturą skejtów. Wrócą wielkie skejtowskie buty (może nie te takie największe cegły, ale na pewno jakieś half caby itd.), szersze gacie, bluzy itd. Mam nadzieję, że tak będzie, bo obecnie to, co się nazywa streetwearem to jest jebany żart.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Streetwear
    Przez Kashok w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 16016
    Ostatni post: 14-06-2016, 10:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •