Reklama
Strona 63 z 93 PierwszaPierwsza ... 1353616263646573 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 931 do 945 z 1395

Temat: [7.4] Classictibia.com, start 12.06.2016 20:00(CEST, GMT+2)

  1. #931
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Well Skilled napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pozatym pierdolne sobie double posta prosze:

    napisz mi prosze ilu z was tam mialo pacca? i gra polega ze strony admina, ktory posiada dobry server na robieniu hajsu a nie na rpg - gdy gra malo osob, z ktorych kazdy jest rpg plajerkiem to na tym wlasnie DLA ADMINA polega gra bo tylko na nich robi hajs. gdy natomiast server sie powieksza przychodza ludzie co wojuja a nie tylko rpg wtedy polega i na tym i na tym DLA ADMINA - i tak jest na kazdym serwie bo jesli jakis kurwa iryont czy doyle poswiecil czas na zrobienie dobrego serwa/ poswiecil hajs na to, to chce kurwa na tym zarobic a nie dostarczyc rozrywke - i tak jest z kazdy adminem kurwa xd
    liczy sie tylko hajs dla zalozyciela serwera - jesli ktos mysli inaczej to nie zarabia na otsie albo zaraba 5 zlotych (lub jest bogaty)

    wy jebaliscie ich gdy grali TYLKO rpg gracze wiec dzialaliscie na zlosc adminowi bo odchodzili by przez was rpg grajkowie ktorzy wtedy sanowili 100% no moze 98% serwera i ktorzy dostarczali hajs na rokse adminkowi

    a no i dzieki za red baga, mniejszego jebania o jakas reputacje na forum nie moge dawac xd
    ja pierdole no i gadaj z takim xD
    nie ma żadnego podziału na "rpg grajków" i "ludzi, którzy wojują"
    bawienie się w gildie, wczuwanie w rolę lidera gildii czy herszta bandy, zawiązywanie sojuszy i wypowiadanie wojen to jest właśnie jeden z elementów RPG (gra w odgrywanie ról), a nie to że sobie expisz xD

    i mnie to nie interesuje, czy gm to zrobił dla kasy, czy z niedojebania umysłowego, ja patrzę z perspektywy gracza i ja widzę takie cyrki, że jakiś gm tomek kasuje typom postaci, bo jakiś - jak to ująłeś - "rpg grajek" się spłakał, to już widzę, że serwer jest guwnem

    a co do pacca, to nie miałem, bo ja tam nawet chara nie założyłem, więc odbij ode mnie typie xD ale jeśli już cię to tak ciekawi, to gdybym nie wiedział, że serwer jest guwnem, to może i bym tam grał, tak jak grałem przez parę lat na tibianicu/medivii i miałem w tym czasie premium z milion razy do tego dałem kilka propozycji, z których skorzystali, żeby usprawnić grę, więc ostatecznie więcej wniosłem niż 99% tych hehe "rpg grajków", co tylko o wszystko płaczą
    więc tak, gdyby classic tibia nie była guwnem, to chętnie bym im dał te 5 euro, nawet dla zasady

    walenie masowo jakichś 8 lvli na trollach na pizdę 50 magiem albo 100 ekiem = destructive < no kurwa lost 30 gp na 8 lvlu i 100 expa destructive w kurwe musi byc, krulu. a jak takiego 8 lvla zabije sie 5 razy to juz stracone 150 gp i 500 expa, pewnie dlatego magik z okna skoczyl
    nie chodzi o to, kto ile traci, tylko że 8 lvl nie ma się jak bronić przed 100, który go bez powodu wali na pizdę i nie daje mu grać, a w drugą stronę to już nie działa, bo 100 lvl ma się jak bronić przed 8 lvlami, więc jeśli i tak pada, to już jego nieogar i nie można nikogo za to karać
    zresztą, w tym pierwszym przypadku w praktyce też wystarcza normalny frag system, chyba że mamy jakąś skrajną sytuację, typu chłop ma 10 charów do fragowania i wali na hita każdego, kto wylezie z temple, to zrozumiałbym usunięcie go
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 06-06-2018, 20:19

  2. #932
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    do tego dałem kilka propozycji, z których skorzystali, żeby usprawnić grę, więc ostatecznie więcej wniosłem niż 99% tych hehe "rpg grajków", co tylko o wszystko płaczą
    Przecież jak ten 240rp ze spectrum (nie kwasu i nie biały jezus) ten co ma golden buty to proponował wprowadzenie npcka z runami, myślę że jego pomysł był dużo lepszy od twoich kilku, tfu tibia zero rozumu i nie wie jak classic tibia działa

  3. Reklama
  4. #933
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,076
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No pacc byl za gp na 1 charze i w planach kolejne konta bo zeby dzialac trzeba miec przynajmniej 4 domki na carlin wiec 4 pacce lol nie zabilismy ani 1 neutrala padl jeden 80 knajt co ciekawe sposob w jaki go zlurowalismy to bylo ustawienie uh trapa na hotelu thais i wbicie pk na 10lvlu i stanie GRZECZNE pod depo czekanie na pk skurwysyn jak poczul krew rzucil sie 80 ekiem za 10lvlem i dostal w tube a co do tego 108 eka... to typ jest niestabilny emocjonalnie zabil ziomka na 3 gfb jakiegos 14lvla ten do niego ze co on pojebany fraguje 14lvle i go znow zabil + wbil rsa na stojacym obok 20lvlu xD wiec poszlismy na bagna veno uh trap ustawiony i ziomek go zaczal wyzywac przybiegl typ z piana w pysku no ale cusz unlucky zabraklo uhow

    no i tak to wygladalo juz nie wspominajac o tym ze jak gramy na takim otsie to skupiany sie na ludziach ktorzy maja mass farmy i takich zabijamy na rs trapie badz nagrywamy tez naszym celem sa najczesciej botterzy/power abuserzy i jebane white knighty ktore sie wcinaja do walk 30lvli
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 06-06-2018, 21:20

  5. #934
    konto usunięte

    Domyślny

    co do tego
    "pk teamy nie kupują pacców"
    to jak ja wbiłem z profesorkiem na ten serwer to na drugi dzień kupiłem 3 pacc roski i co łyso wam
    (oczywiście dzień po tym jak ten debil nas wszystkich zbanował i usunął chara z konta i potem twierdził, że nigdy nie istniał to zajebałem chargebacka)
    Ostatnio zmieniony przez Voldemop : 07-06-2018, 00:03

  6. #935
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Skąd mc pod te wersje tibi? Bo mi żadne nie działa na 7.4/

  7. #936
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Przecież w zasadach jest dozwolone mc. To co, pozwalają na mc, a nie dają klienta z mc i trzeba sobie crackować?

  8. #937
    Avatar Dobrze Wyszkolony
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,889
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    nie wiem co gorsze gosciu ktory nie wie w 2k18, ze trzeba dopisac gamemaster do klienta i potem dziala mc czy moze tibia77 ktory dobrze wie a przynajmniej powinien i struga debila. w sumie bija brawa dla ciebie i dla ciebie

    a zeby nie bylo ze nie pomoglem - tworzysz skrot na pulpicie klikasz wlasciwosci i w sciezce zmieniasz Classictibia.exe na Classictibia.exe gamemaster - czyli poprostu dopiszuje gamemaster
    Ostatnio zmieniony przez Dobrze Wyszkolony : 10-06-2018, 20:33

  9. #938
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Dawno nie grałem zapomniało mi sie o tym gamemasterze, nie wiem po co od razu smieszkować :]
    Dzięki.

  10. #939
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Well Skilled napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem co gorsze gosciu ktory nie wie w 2k18, ze trzeba dopisac gamemaster do klienta i potem dziala mc czy moze tibia77 ktory dobrze wie a przynajmniej powinien i struga debila. w sumie bija brawa dla ciebie i dla ciebie

    a zeby nie bylo ze nie pomoglem - tworzysz skrot na pulpicie klikasz wlasciwosci i w sciezce zmieniasz Classictibia.exe na Classictibia.exe gamemaster - czyli poprostu dopiszuje gamemaster
    A dlaczego niby powinienem? Na każdym szanującym się serwerze logowanie z klienta gma byłoby zablokowane, tak jak i było w tibii.
    No, ale zapomniałem, że to classic tibia, a nie szanujący się serwer.

  11. #940

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A dlaczego niby powinienem? Na każdym szanującym się serwerze logowanie z klienta gma byłoby zablokowane, tak jak i było w tibii.
    No, ale zapomniałem, że to classic tibia, a nie szanujący się serwer.
    This.
    Ja to nawet nie mam ochoty logować na to, imho najważniejsze dla mnie sa pierwsze godziny startu serwera i reagowanie gmow na bugi niż to co ludzie gadają. A jak widzę delejtowanie graczy to znak aby palić gumę i nie wracać. Nawet jeśli "to tak było tylko na początku"

    Już lepiej się bawiłem uciekając przed Hero xD
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  12. #941

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    mozna wbic popykac
    igielka na lata do 2030 roku

  13. #942

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    jak zwykle dzieci drogie pisaly pod tematem, ze ots nie wypali, ze to gowno itd.

    Co sie okazalo? Niestety, ale serwer ma ponad 250+ aktywnych graczy, wasze pierdolenie na nic sie zdalo.

  14. #943
    Old-Era

    Domyślny

    hurr durr po dwoch latach wbili ludzie sie pobic gdzie koledzy gma maja nabocone nieskonczonosc run a typek cos szczeka xD
    hype sie skonczy i znowu bedziecie w 20 grac i plakac do gma jak wam bojowy team torgowy zaloguje wpierdolić
    ja to generalnie kazdemu graczowi Classictibii proponuje zazyc eutanazol forte bo chyba nie ma juz dla was ratunku, szczegolnie ci ktorzy zobaczyli ten temat i wiedza do czego zdolny jest GameMaster owego servera gry Tibia.

  15. #944
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Super OTS ja również polecam! Bardzo dużo aktywnych graczy ekstra zabawa, nie ma co słuchać tutaj niektórych osób niemających własnego zdania hehe. Sytuacja jak w prawie każdym temacie z ots'em jeden rakowy śmieszek coś napisze i 15 innych powtarza w koło to samo jak papugi :D Typowe przegrywy prowadzone przez życie za rączke :D

  16. #945
    Avatar Valentino
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    28
    Posty
    181
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Server bd zyl i bedzie gralo cos raz wiecej ludzi bo graja tu wszyscy z medivi (war teamy )
    Naruto fan.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 12-01-2022, 20:47
  2. Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 24-02-2021, 13:17
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 13-05-2020, 00:01
  4. Burmourne Evolution 10.82 - START NIEDZIELA 29/11 18:00 CET (GMT+2)
    Przez Bialy the Yakuza w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-11-2015, 18:12
  5. [FRANCE] RealTibia 7.4 - HIGHRATE - Start 28th July - 6pm (GMT+2)
    Przez RealTibia74 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 31-07-2015, 22:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •