Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Z technikum do liceum

  1. #1
    Krystian98

    Domyślny Z technikum do liceum

    Witam otóż aktualnie jestem w 2 klasie technikum geodezyjnego. Problem polega na tym że nie wiem czy ukończę tą klasę (jednak geodezja to nie moja działka) i tu pytanie do was czy dało by się przepisać od września do 2 liceum ogólnego dla dorosłych mając te same przedmioty w 1 technikum co w 1 liceum ?

  2. #2
    Avatar Szmuby
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    438
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Czy ty chcesz zrezygnowac z normalnej szkoly zeby isc do szkoly dla doroslych? Napewno sie da ale powiedz mi po co. Ty chcesz sie nauczyc, zdac mature, isc na studia czy co bo nie rozumiem po co chcesz isc do liceum dla doroslych.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    i tak w większości przypadków do matury przygotowuje sie samemu i na lekcjach prywatnych jezeli ktos celuje w kierunki wymagające dobrze zdanej matury

    sam fakt ze nie radzi sobie w technikum i w takiej kwestii pisze na forum zamiast znaleźć szkole oferujaca liceum dla doroslych i tam zadzwonic albo poprostu pogooglowac swiadczy o tym ze jest jakas niemota i najchętniej to by do tej szkoly nie chodzil wiec

    system nauczania w tych pseudoliceach dla debili (tych dla dorosłych) raczej napewno się nie pokrywa z tym obecnym tokiem nauczania w normalnej szkole (jest niższy) wiec pewnie nie bedzie problemu. polecam strone www.google.pl po wiecej informacji

  5. #4
    Krystian98

    Domyślny

    Owszem najbardziej cenie sobie zdanie matury wiążąc przyszłość ze studiami lecz nie spodobał mi się zawód który wybrałem (lepiej późno niż wcale). Co do zwykłego liceum a liceum dla dorosłych kieruje się opinią ludzi którzy do takich uczęszczali ;)

  6. #5
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    913
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Krystian98 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Owszem najbardziej cenie sobie zdanie matury wiążąc przyszłość ze studiami lecz nie spodobał mi się zawód który wybrałem (lepiej późno niż wcale). Co do zwykłego liceum a liceum dla dorosłych kieruje się opinią ludzi którzy do takich uczęszczali ;)
    wlasnie w tym roku skonczylem ta jak to ktos tam wyzej okreslil "szkole dla debili" lub jak ja to mowie szkołe w skrocie. nie wiem jakie opinie slyszales ale to szkoła chujowa na maxa, na maturze akurat w tym roku byłem postrzelac bo bylem 6 miesiecy w pracy w innym miescie przez które uwaga! zjawiałem sie w szkole tylko aby podpisac listy obecnosci pod koniec miesiaca. tak wiec poucze sie w nastepnym roku na nią jak sie nie uda ale ogółem to szkola w straaasznym skrocie gdzie kazdy nauczyciel ma na Ciebie wyjebane, sprawdziany piszesz z zeszytem i telefonem a prace ctrl c+ctrl v tak wiec jak nie masz zapalu zeby sie uczyc w domu to ta szkola to gowno.

  7. #6
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Myślę że z przepisaniem nie będzie problemu, ale najlepiej takie rzeczy weryfikować u samego źródła tzn. w sekretariacie odpowiedniego liceum dla dorosłych, tam dostaniesz informacje z pierwszej ręki.
    No i polecam się dobrze zastanowić nad przyszłością bo to chyba nie jest kwestia tego że ci się kierunek nie podobał i chcesz się przepisać na inny, tylko sobie nie dajesz na nim rady

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    matura jest latwa do zdania bez ZADNEGO przygotowania (vide ja), a do szkoly warto chodzic jak najmniej bo tak naprawde nie uczysz sie tam niczego przydatnego, wiec jak najbardziej warto zmienic szkole na taka, gdzie spedzisz bardzo malo czasu

  9. #8
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    matura jest latwa do zdania bez ZADNEGO przygotowania (vide ja), a do szkoly warto chodzic jak najmniej bo tak naprawde nie uczysz sie tam niczego przydatnego, wiec jak najbardziej warto zmienic szkole na taka, gdzie spedzisz bardzo malo czasu
    Ale do szkoły na lekcje chyba chodziłeś, więc to już jest jakieś przygotowanie

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    45 min lekcji matematyki ogarniesz w jakies 15 minut w internecie jak jestes ogarniety, także nie było warto kurwa

  11. #10
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    problem jest taki ze jak ktos celuje w cos wiecej niz samo zdanie matury to chodzenie na zajecia motywuje do robienia czegos w przeciwienstwie do samowolki gdzie robisz co chcesz i ciezko sie zebrac

  12. #11
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    45 min lekcji matematyki ogarniesz w jakies 15 minut w internecie jak jestes ogarniety, także nie było warto kurwa
    No spoko, ale chodziło mi o to co napisałeś że "matura jest łatwa do zdania bez ŻADNEGO przygotowania", a jakby nie patrzyć chodziłeś przez 2,5 roku do liceum i miałeś tych lekcji matematyki całkiem sporo, więc nie nazwałbym tego żadnym przygotowaniem, skoro zdałeś bez żadnego problemu i bez żadnego przygotowania pozalekcyjnego to jakby nie patrzeć szkoła wypełniła swoją rolę całkiem dobrze

  13. #12
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Noru$ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie w tym roku skonczylem ta jak to ktos tam wyzej okreslil "szkole dla debili" lub jak ja to mowie szkołe w skrocie. nie wiem jakie opinie slyszales ale to szkoła chujowa na maxa, na maturze akurat w tym roku byłem postrzelac bo bylem 6 miesiecy w pracy w innym miescie przez które uwaga! zjawiałem sie w szkole tylko aby podpisac listy obecnosci pod koniec miesiaca. tak wiec poucze sie w nastepnym roku na nią jak sie nie uda ale ogółem to szkola w straaasznym skrocie gdzie kazdy nauczyciel ma na Ciebie wyjebane, sprawdziany piszesz z zeszytem i telefonem a prace ctrl c+ctrl v tak wiec jak nie masz zapalu zeby sie uczyc w domu to ta szkola to gowno.
    W 100% potwierdzam, w szkole dla dorosłych płacisz 100zl miesięcznie lub 100zl za semestr (w zależności od szkoły) i zdawalnosc polega tylko na podpisaniu listy obecności oraz złożeniu egzaminu pisemnego, taki egzamin robisz albo w domu albo w szkole tez w zależności od szkoły. Na lekcje chodzi sie sobota-niedziela co drugi tydzien, na lekcji oglądasz se filmy i ogolnie nic nie robisz. W tym roku miałem maturę z Polaka na minimum zdałem, z Angolą tez a z matmy czeka mnie poprawka. Chwilowo studia czy tez matura nie jest do niczego mi potrzebna bo obrałem troche inna droge w biznesie rodzinnym

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    786
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    płacisz 100zl miesięcznie lub 100zl za semestr (w zależności od szkoły)
    dobrze zrozumialem? chodziles na to gowno i jeszcze za to placiles? u mnie szkola dla doroslych jest za free

  15. #14
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    913
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Sobolekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobrze zrozumialem? chodziles na to gowno i jeszcze za to placiles? u mnie szkola dla doroslych jest za free
    u mnie tez jest za free ale tam musisz wykazac minimum wysilku bo chociaz cos napisac na egzaminie w klasie, w szkolach w ktorych placisz nie musisz wykazac prawie zadnej inicjatywy od siebie, po prostu placisz i przechodzisz

  16. #15
    Avatar Comxaa
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Comxaa
    Wiek
    32
    Posty
    649
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    problem jest taki ze jak ktos celuje w cos wiecej niz samo zdanie matury to chodzenie na zajecia motywuje do robienia czegos w przeciwienstwie do samowolki gdzie robisz co chcesz i ciezko sie zebrac
    ja pamiętam, że u mnie to ludzie specjalnie nie chodzili do szkoły, co by się pouczyć i przygotować w domu zamiast tracić czas na jakiś wiedzach o kulturze itp.
    Nawet chyba chemię olewali bo nauczyciel chujowy, woleli prywatnie czy na kursach, do szkoły tylko frekwencję zrobić.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zmiana szkoły z Technikum Informatycznego na Liceum Ogólnokształcące
    Przez Konduktorek666 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-01-2013, 19:21
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-10-2012, 16:58
  3. Mechatronika - Liceum vs Technikum
    Przez siasiek6 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 23-05-2012, 07:01
  4. Liceum a technikum
    Przez Thori. w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 12-02-2012, 11:56
  5. Zmiana szkoły z 2 technikum na liceum
    Przez SzalonyMes w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 19-11-2011, 11:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •