Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: Matura z matematyki,14 dni help

  1. #31
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie wiem, czy wy wszyscy naprawdę tak uważacie, czy to jakaś jest jebana poza rodem z usa lub jakiejś dzikiej azji, gdzie za ściąganie ścinają głowę. I już nie przesadzajmy, że ta matura z matmy ogranicza się rzeczywiście tylko do logicznego myślenia. Skoro jest niby jakaś dysleksja czy inne dyszjebostwo, to nie zabierajmy ludziom możliwości wytłumaczenia się dyskalkulią. Pomysł ze ściągnięciem w ten sposób jest w pytę kangura, ale tylko dla określonego typu osób. Musisz mieć twardą psychę, nie czaić jak bocian na torfowisku, tylko wyciągnąć komórę, mieć ustawiony już tryb żeby wyszło ostrę, zrobić ze cztery zdjęcia, a za jakiś czas odebrać jakiegoś smsa z bazy. I profit. Najlepszy sposób na nastruganie zdjęć to oprzeć się na luzaku o oparcie lajk a boss i z egzaminu zrobić sobie parawan (postawić na sztorc, pionowo), potem szybkie foto. Jeśli masz matury nie zdać przez matematykę i nie pójść na studia, albo w inny sposób ma to mieć oddźwięk na Twoim życiu, to tak zrób. Jeśli natomiast jesteś kretynem (czego Ci nie inputuję), który z każdej dziedziny ma zamiar się jakoś 'prześlizgnąć' to szkoda zachodu. Nie słuchaj tylko tych prawilnych studencików, co to gardzą 'oszukiwaniem' i innymi sposobami dojścia do sukcesu, gdzie NIKOMU nie robisz krzywdy, bo oni sami tak nie uważają (ale to jest hehe forum, ja ajsztain ty nikola tesla, młodzi ludzie tacy zdolni, my naukowcy hehe, wiedza tak bardzo)
    ja bym na jego miejscu sie nie pierdolil i wynajal profesjonalnego fotografa niech jebany cyknie ze 150 fotek i bedzie do wyboru
    albo zaplacil ziomkowi co ogarnia matme i zrobil mu operacje mordy i wyslal za niego niech pisze na 100%
    i najlepiej niech potem idzie za niego na jakies chujowe studia, zeby zdac, bo potrzebujemy wiecej magistrow prawa XDDDDDDDD

    mozliwe, ale to malo parwdopodobne, ze jakby se siadzl po 2-3 h dziennie przez tydzien to by sobie oszczedzil pierdolenia sie w razie jakiegos wypadku przy pracy, ale w sumie niektorzy uwielbiaja babrac sie w gownie, wiec moze im pasuja takie kombinacje

  2. #32
    Avatar mate
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    :)
    Posty
    254
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie ide na zadne studia, mam wlasna dzialanosc, ktora niezle sie kreci. Po prostu chce miec papierek :P

    edit: Imienniku nie propsuje za morde disa :D

    Odpalam matemaksa na youtube i jazda, dzisiaj go troche ogladalem i musze przyznac, ze zajebiscie tlumaczy, az ja zaczynam rozumiec ^^
    Ostatnio zmieniony przez mate : 21-04-2016, 19:22

  3. Reklama
  4. #33

    Notoryczny Miotacz Postów Adisky jest teraz offline
    Avatar Adisky
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    1,326
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    beskitu to takie proste? xD w sumie za rok będę pisal, bo zrobiłem jp-wyjebane na szkołę i wyjechałem do UK
    umiem liczyć w pamięci na poczekaniu np. 385+289+444 i zajmuje mi to z sekundę, ale w gimnazjum spierdalałem z lekcji i w liceum w sumie też-z wyjątkiem, powiedzmy, tygodniowych zrywów, więc psychika podpowiada mi "stary masz kanały zajechane jak narkoman po złotym szczale" i troche się cykam jak to będzie. Myślicie, że jak nie będę leninem to z matemaksem ogarnę sobie na 90%?
    Ostatnio zmieniony przez Adisky : 27-05-2016, 03:35
    95% nastolatków w dzisiejszych czasach słucha rapu, hiphopu itp. Jeśli jesteś jednym z tych 5% słuchających PRAWDZIWEJ muzyki wstaw to w podpis.

  5. #34
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    polecam matemaks. w 3 dni z 32% na próbnej wyjebałem 70+ na prawdziwej :-DDD
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Matura rozszerzona z matematyki
    Przez MAZAAR w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 16-11-2013, 16:34
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 06-05-2012, 15:25
  3. Matura próbna z matematyki podstawowej(MARZEC 2012)
    Przez Krzyjas w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-03-2012, 15:20
  4. Andrzej Kiełbasa "Matura z matematyki'
    Przez Phoenix w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 15-11-2011, 20:51
  5. Matura z matematyki
    Przez GoOoldi w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 10-10-2011, 16:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •