Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Baza danych w MS Access - zapłacę

  1. #1
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Baza danych w MS Access - zapłacę

    Mam do zrobienia projekt na TI - baza danych w MS Access. Nigdy w Accessie nie ogarnalem, nasz prowadzacy sie do tego nie nadaje - po trzech zajeciach, gdzie pracowalem w tym programie wiem tyle samo co i nic. Czego potrzebuje? Wykonania bazy dancyh w Accessie. Oczywiscie nie za darmo, jestem w stanie za to zaplacic. Jaka to ma byc baza danych? Ponizej kryteria:

    Zadania z baz danych w MS Access oraz kryteria ich oceny
    1. Opracowujący przygotowuje docelowo projekt bazy danych w MS Access, złożony z minimum: 6 tabel, 6 formularzy, 6 kwerend, 4 raportów oraz relacji. Projekt bazy danych opracowywany będzie przez 5 kolejnych ćwiczeń kursu z MS Access.
    2. Baza danych dotyczyć będzie podmiotu wybranego przez studenta (np. przedsiębiorstwo transportowe, stowarzyszenie, zakład usługowy, szkoła, klub sportowy, powiat, lecznica, firma produkcyjna itp).
    3. W pierwszym tygodniu kursu z MS Access, każdy student zbuduje w Excelu 2 tabele do przyszłej bazy. Przykłady tabel w Excelu zamieszczono w folderze pierwszego tygodniu kursu. Tabele mogą dotyczyć;
    • Pracowników (dane finansowe, dane personalne, dane adresowe, itp.),
    • Usług lub produktów (dane o stanie, dane o wartości, dane dostawy, dane o odbiorcach lub dostawcach itp.),
    • Wyposażenia podmiotu (dane o stanie, dane o wartości, dane o użytkownikach wyposażenia itp.),
    • Klientów (dane adresowe, dane o transakcjach, dane o terminach zakupów itp.),
    • Transakcji (dane o datach transakcji, dane o osobach uczestniczących w transakcji, dane finansowe o transakcji itp.),
    • Dostawców (dane o dostawach produktów, dane adresowe, dane o transakcjach itp.).
    4. W pierwszym tygodniu kursu z MS Access, importowane są do projektu bazy 2 tabele. Następnie formatowane są pola danych tych tabelach wg. typu danych. Ponadto podjęta jest budowa trzeciej tabeli w MS Access przy użyciu opcji „kreator tabel”.
    5. W drugim tygodniu kursu (11-ste ćwiczenie) budowane będą kolejne trzy tabele programem MS Access. Wypełnianie tabel danymi odbywać się będzie przy użyciu formularza. Dla każdej tabeli uruchomiony zostanie formularz (minimum 6 formularzy).
    6. W trzecim tygodniu kursu sprawdzone zostaną klucze główne tabel oraz naniesione klucze obce ułatwiające wykrywanie relacji pomiędzy danymi tabel.
    7. Czwarty tydzień obejmuje opracowywanie 6-ściu kwerend (każda innego rodzaju) oraz 4-ech raportów (każdy na inny temat).
    8. Piąty tydzień kursu to poprawianie błędów i przesyłanie zadań na stronę zdalnej edukacji. Zadania będą oceniane max na 25 pkt.
    Czy ktos jest w stanie podjac sie tego zadania?
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  2. #2
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    To w sumie taka podstawa jest, mieliśmy podobne wytyczne, nic trudnego i jestem pewien, że są jakieś tutoriale w necie. A jak jednak zdecydujesz się na kupno to uważaj żeby robić to u kogoś z polecenia najlepiej bo u mnie w grupie jeden koleś kupił przez neta, zapłacił 100zł czy nawet 150zł i facet przesłał mu takie gówno, że ostatecznie sam to zrobił.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No wiec wlasnie dlatego szukam kogos na tym forum. Sam bym sie tym zajal, tylko ze nie mam czasu, musze sie uczyc w sumie do 4 egzaminow, ktore mam w weekend
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

  5. #4
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam do zrobienia projekt na TI - baza danych w MS Access. Nigdy w Accessie nie ogarnalem, nasz prowadzacy sie do tego nie nadaje - po trzech zajeciach, gdzie pracowalem w tym programie wiem tyle samo co i nic.
    >miej problemy ze zrozumieniem intuicyjnego w oblsudze programu a juz na pewno w aspektach wymaganych do wykonania twojego zadanka
    >no wiecie prowadzacy taki i taki to jak sie mialem tego nauczyc


    super postawa

  6. #5
    Avatar Wielkie Zło
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    819
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Imonek ma pełną skrzynkę i nie może otrzymywać kolejnych wiadomości.
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys jak bylem gowniarz, jakies 11lat mialem to na quo vadis nie chcieli mnie wpuscic ale bylem z kumplem i jego ojcem wiec zagadal i weszlismy (w scenach hard mielismy oczy zakrywac.. ALE BYLEM TAKI SZALONY, ZE TEGO NIE ROBILEM :])
    Programiści Torga łączcie się! Zapraszamy:
    http://webchat.freenode.net/
    kanal: #torgdevs

  7. #6
    Avatar kisiel
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    905
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam do zrobienia projekt na TI - baza danych w MS Access. Nigdy w Accessie nie ogarnalem, nasz prowadzacy sie do tego nie nadaje - po trzech zajeciach, gdzie pracowalem w tym programie wiem tyle samo co i nic. Czego potrzebuje? Wykonania bazy dancyh w Accessie. Oczywiscie nie za darmo, jestem w stanie za to zaplacic. Jaka to ma byc baza danych? Ponizej kryteria:



    Czy ktos jest w stanie podjac sie tego zadania?
    Jasne, pisz na pw szczególy. @Imonek ;
    Ostatnio zmieniony przez kisiel : 02-02-2016, 17:29

  8. #7
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj kisiel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jasne, pisz na pw szczególy. @Imonek ;
    Polecam czlowieka, dzieki niemu mam 4,5 z TI. Temat do zamkniecia.
    23:49 Famus [33]: kurwa jem jogur naturalny z platkami
    23:49 Famus [33]: nawet dobre
    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cukier sie karmelizuje pod wplywem wrzącej wody i przez to jest serio inny smak takiego gowna i penisa

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 09-06-2014, 18:55
  2. [8.70][DB] Problem z Bazą Danych XAMPP
    Przez komsa w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 15-05-2012, 21:33
  3. [MS Access] baza danych, maly szpital
    Przez Robotnik w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 25-01-2012, 18:43
  4. [Podstawy] Podstawy związane z bazą danych MySQL dla OpenTibii*
    Przez Killavus w dziale Artykuły developerskie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 27-06-2009, 22:32

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •