Reklama
Strona 1648 z 3910 PierwszaPierwsza ... 64811481548159816381646164716481649165016581698174821482648 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 24,706 do 24,720 z 58646

Temat: Piłka Nożna

  1. #24706
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,881
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy tylko ja mam wrażenie że jakby nie schował ręki to by wybronil ta przewrotke bale?
    wgl mam wrazenie ze wszystkie bramki realu byly do obrony. W sensie- 1 bramka Karius lag mozgu, druga imho dobry bramkarz by to wyciagnal, 3- Karius/

  2. #24707
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Real pany! Real pany! Real pany!
    mimo tego ze z pierwszym gwizdkiem bylem za realem to po akcji ramosa kibicowalem lpoolowi. co za kurwa zwierze, powinni go honorowo wypierdolic z klubu na ryj.
    niesmak mam w chuj po tym meczu.

  3. Reklama
  4. #24708
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak dla mnie to zapowiadajacy sie na najbardziej ekscytujacy final ostatnich lat przeinaczyl sie w najprzewidywalniejszy z mozliwych. Bylo wiadome, ze ktos z Liverpoolu sie obsra i zrobi bobaskowe bledy.

  5. #24709
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    tyle narzekaliśmy na obrońców, że niby karius się ogarnął a tu taki chuj. szacun dla Bejla co odjebał, nie potrzebował 20 piłek by jebnąc przewrotę jak Ronaldo. ale mimo wszystko #RAMOSTYKURWO

  6. #24710
    orjannilsen1

    Domyślny

    zamknijcie dupe juz ile mozna z tym "faulem"
    typ sam fauluje ramosa bo go trzyma za reke, potem upada na nie ten bark, ktory ramos podobno trzymal

    a I jeszcze hipokryci nie pamietacie jak payet wykurwil z impetem w zelka w finale, ze w 18 chyba minucie musial zejsc
    ale hehe dobrze tak placzkowi, haha wstawaj pedale bo ja to na budowie jak mi spadlo pientro na glowe to sie otrzepalem I robilem kolejne 16h w wykonczeniuwce I jeszcze poszlim pic puzniej no suchaj mlody

    Dodam na powaznie, ze na instagramie ramosa odpierdala sie czysty festiwal spierdolenia jebanych brudow kozojebcow. Typy mu groza. Na zdjeciu z Pilar I jego dzieci pisza, ze je zajebia. Instagram jak przewiduje moze tylko tolerancyjnie usunac posta bo ban to chyba za duzo I juz rasizm raczej.

    o jeszcze nikt nie wspomina, ze typ przez caly dzien nic nie je I jest rozgerulowany wpierdalajac posilki w nocy bo jakis gosc co podobno mieszka w niebie tak chce
    jakbyscie sie glodzili to by was bardziej wszystko bolalo 3x

    I jeszcze o oslabieniu jakim jest kontuzja Carvahala, ktory pewnie znowu nie zagra na mundialu nikt nie wspomina
    Dla reprezentacji to jest np. ogromny cios a w Realu kto mial wejsc? Nacho, ktory niby jest bardzo solidny, ale jednak do daniego nie ma podjazdu

  7. #24711
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,708
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zamknijcie dupe juz ile mozna z tym "faulem"
    typ sam fauluje ramosa bo go trzyma za reke, potem upada na nie ten bark, ktory ramos podobno trzymal

    a I jeszcze hipokryci nie pamietacie jak payet wykurwil z impetem w zelka w finale, ze w 18 chyba minucie musial zejsc
    ale hehe dobrze tak placzkowi, haha wstawaj pedale bo ja to na budowie jak mi spadlo pientro na glowe to sie otrzepalem I robilem kolejne 16h w wykonczeniuwce I jeszcze poszlim pic puzniej no suchaj mlody

    Dodam na powaznie, ze na instagramie ramosa odpierdala sie czysty festiwal spierdolenia jebanych brudow kozojebcow. Typy mu groza. Na zdjeciu z Pilar I jego dzieci pisza, ze je zajebia. Instagram jak przewiduje moze tylko tolerancyjnie usunac posta bo ban to chyba za duzo I juz rasizm raczej.

    o jeszcze nikt nie wspomina, ze typ przez caly dzien nic nie je I jest rozgerulowany wpierdalajac posilki w nocy bo jakis gosc co podobno mieszka w niebie tak chce
    jakbyscie sie glodzili to by was bardziej wszystko bolalo 3x

    I jeszcze o oslabieniu jakim jest kontuzja Carvahala, ktory pewnie znowu nie zagra na mundialu nikt nie wspomina
    Dla reprezentacji to jest np. ogromny cios a w Realu kto mial wejsc? Nacho, ktory niby jest bardzo solidny, ale jednak do daniego nie ma podjazdu
    Tak bardzo to, hurr durr Ramos bandyta zbrodniarz a jak carvajal schodził to HALO NO PRZYPADEK PRZECIEŻ XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

    Skrócćie ktoś drugą połowę bo się trochę najebalem i poza bramkami to tak nie bardzo ogarnialem co się dzieje

  8. #24712
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Carvahal zszedł przez przypadkowy faul, został ledwie zahaczony i raczej nie było to zamierzone, a co zrobił Ramos (i jak się zachowywał przez cały mecz) to każdy widział.
    Ja to od lat piłki nie oglądam, tylko finały zazwyczaj, ale nigdy nie kojarzyłem Ramosa z takimi chamskimi zachowaniami, dawno mu się to załączyło?

  9. #24713

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nigdy nie kojarzyłem Ramosa z takimi chamskimi zachowaniami, dawno mu się to załączyło?
    przegapiłeś jakieś ostatnie 10 lat xD

    od odejścia pepe awansował na pierwsze miejsce w rankingu piłkarzy-śmieci, wcześniej był drugi
    Ostatnio zmieniony przez 2Fast4You : 27-05-2018, 08:24

  10. #24714
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przegapiłeś jakieś ostatnie 10 lat xD

    od odejścia pepe awansował na pierwsze miejsce w rankingu piłkarzy-śmieci, wcześniej był drugi
    no gdzieś tyle chyba nie oglądam piłki ;d

  11. #24715
    orjannilsen1

    Domyślny

    no on lubi sobie wjechac saniami mikolaja raz na 10 meczy komus w nogi na bezposrednia czerwona
    jakies glupie zachowania typu uderzenie w twarz to tez czasem robi

    ale ogolnie szanuje go za odjebanie najwiekszego zagrozenia I to w taki prosty sposob
    jesli komus sie wydaje, ze to jest chamskie to pamietajcie, ze w zyciu kazdy kombinuje
    Powiecie np. Ronaldo wymusza karne(ostatnio bardziej Vasquez), ale to on sie z was smieje bo wygral lige mistrzow 5 raz I jakis boldupiec polak z wypizdowia jest UWAGA niezadowolony
    jedni kradna, a drudzy pushaja jak garnkiem slabego fizycznie arabusa XD kazdy musi sobie poradzic
    ja nie wiem wy macie taki bol dupy, ze niedlugo bedziecie zalowali brazoli co padaja w uh trapie bo kurde nie moga sie leczyc!!!!

    a wlasnie zakoncze tym, ze Liverpool mogl to samo zrobic Ronaldo

  12. #24716
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Aha, czyli ja po prostu jakiś zjebany jestem, że szanuję i chciałbym podziwiać zdrową, sportową rywalizację, kulturę na boisku/parkiecie/macie i honorowe zachowania, zamiast chamstwa, kombinatorstwa, arogancji i po prostu niedojebania
    Faul to faul, zdarzają się, jasne, ten nie był jakoś wyjątkowo perfidny (choć mógł wyjątkowo źle się skończyć - mam tu na myśli zdrowie piłkarza, tam było blisko do złamania ręki), za to zachowanie Ramosa było godne pożałowania. Dobrze, że chociaż zatrzymał grę bezpośrednio po faulu i "przeprosił", ale później wcale się nie hamował z podobnymi zagrywkami.
    No i to symulowanie, ja pierdolę, jak ja nienawidzę przez to piłki nożnej...

  13. #24717
    Avatar Bollo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,426
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wczorajszy mecz to było takie idealne podsumowanie Liverpoolu, czyli można grać ładnie cały sezon, wygrywać i zdobywać punkty, ale i tak na końcu następuje wylew i można co najwyżej
    Ciężko jest lekko żyć

  14. #24718
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,780
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ej dobra, bo ja pluję ogólnie na Ramosa i nie smuciłbym się jakby go ktoś odjebał na zawsze, natomiast sytuacja z Salahem - ja naprawdę nie widzę tutaj zamiaru połamania barku czy czegokolwiek u Ramosa XD

    No bo kurwa, przepychają się razem, Ramos faulował zakładając mu arm locka, ale z tego co dobrze widziałem to w tym samym momencie Salah faulował również (nieumyślnie, bo po prostu nogami się zderzył z Ramosem i to ich przewróciło, no ale jednak), ale nie widziałem tutaj premedytacji Ramosa, żeby go tak odjebać, ani trochę.


    Props dla Trenta-Arnolda za ten mecz, głównie za wolę walki bo parę razy go objechali jak chcieli, ale typ się kompletnie nie wzruszał tym i walczył na 120%, Henderson pokazał po raz kolejny, że jest to całkowitym przypadkiem, że gra w poważnej piłce, Lallana dalej highlight tego sezonu to czerwo na łebku z rezerw, Mane dobry mecz, ale powinien dostać czerwo za plaskuna w Ramosa (aczkolwiek szanuję XD), Firmino kompletnie zawiódł.
    Trochę karma wróciła, od meczu Tottenhamu z Liverpoolem cała Anglia z Liverpoolczykami na czele, pluli na Tottenham, no to agent Bale wkroczył ;]
    Also jeszcze jedno - tak się kurwa kończy forsowanie chujowego bramkarza, bo jest Twoim pupilem, Panie Klopp.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 27-05-2018, 09:27
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  15. #24719
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dlatego napisałem, że to był faul jak faul - akurat pechowo mógł się bardzo źle skończyć, ale całościowe zachowanie Ramosa w tym meczu to takie 2/10.

  16. #24720

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cristiano Ronaldo: "La Champions debería de cambiar de nombre por CR7 Champions League"
    kurwa typie gdzie byłeś w finale XDDD
    jakbym mu pluł w twarz za ten jebany narcyzm to jest aż nie do opisania

    Cristiano: Może nie był to najlepszy moment, ale nie żałuję swoich słów. Nie chodzi o pieniądze, to inna, głębsza sprawa. Trzymałem to w sobie. Coś bez wątpienia się wydarzy. Nie mogę zadeklarować, że zostanę w Realu Madryt na kolejny sezon (!). W najbliższych dniach się wypowiem
    i zamiast z drużyną to napierdalał se fotki z rodzinką xD
    "dawaj perez 50 milionów albo ide stąd" czas start

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 16 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 16 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •