Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Czyszczenie lapka

  1. #1
    Avatar Rezz'
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Czyszczenie lapka

    Witam. Mam lapka 2 lata. Jakies 2tyg temu skonczyla sie gwarancja i jako ze wylaczal sie przy grach ktore chodza plynnie postanowilem go w koncu przeczyscic. Rozkrecilem go cebulacko przy pomocy youtuba i wszystko cacy. Zarzymalem sie na wyjeciu plyty glownej bo cos twardo siedzi a nie chce nic uszkodzic a wykrecilem prawie wszystko. Jestem na takim etapie: Załącznik 342796
    Mam pytanie. Lapek byl jiz na gwarancji ze wzgledu na uszkodzony ekran zaraz po kupnie. Widac ze go rozkrecali w serwissie bo na tych foliowych przylepkach sa slady markerem.i mam pytanie. Moge posciagac te folie? Moga one byc rowniez przyczyna przegrzewania sie lapka? I co proponujecie zeby go jeszcze jakos przeczyscic? Nie mam sprezonego powoetrza niestety ani pasty dzis juz nie kupie, ale jakos tam domowym sposobem? Pewnie go jeszcze oddam do serwisu za jakis czas jak beda hajsy. :)
    Prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje.

    Edit, dobra wymontowalem ja, z wiatraczka caly syf wyciagnalem (ogromny kłębek kurzu), i mam pytanie kolejne. Już abstrahując od tego, że zostało mi kilka śrubek bo źle poprzykręcałem, ale działą bo już z lapka piszę, ale czy na tym czarnym na zdjęciu widocznym kwadraciku powinna być pasta termoprzewodząca? bo jak tak, to ściągnałem ją przypadkiem palcem. Monitoruje teraz temperatury i wyglądają tak, przy samej przeglądarce na baterii przy maksymalnej wydajności lapka (Układ schematycznych grafik Lenovo, maksymalne wykorzystywanie zasobów):
    Załącznik 342808
    trzymam go na kolanach, przeważnie używam takiego kartonu po jajkach, podobno działa trochę jak podkładka chłodząca, więc biedacko ale jest :D
    Od spodu się grzeje trochę na obudowie czuję, natomiast wylatuje już chłodne powietrze
    Ostatnio zmieniony przez Rezz' : 28-11-2015, 19:13
    Cytuj WolF napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siatkówka i koszykówka to pseudo-sporty, w ogóle gra gdzie nie ma kontaktu nie jest sportem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czlowiek/serwis w Krakowie - czyszczenie lapka + zmiana dysku
    Przez ketrab1992 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-12-2017, 17:38
  2. czyszczenie partycji win 7 / naprawa
    Przez Andaryel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-03-2013, 16:09
  3. Czyszczenie kompa OTL
    Przez Pro Gimbus w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 30-08-2012, 12:48
  4. Czyszczenie radiatora.
    Przez Visioon w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 07-01-2012, 17:27
  5. Czyszczenie Klawiatur
    Przez DirtyFlower w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 28-12-2011, 11:19

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •