Reklama
Strona 24 z 43 PierwszaPierwsza ... 14222324252634 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 346 do 360 z 633

Temat: [8.6]AMBER.ENITYSOFT.COM

  1. #346
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kregox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @m1lw0rm ;
    W jednym żołnierskim zdaniu.
    27.05 - 19.00
    ta liga premmium będzie gwoździem do trumny tego serverka, jeśli wypuścicie ją w takiej postaci jak planowaliście dotychczas

  2. #347
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam nadzieję, że macie dużo gwoździ gdyż my mamy sporą trumnę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @Klamer ;
    Słuchaj, ustalmy prostą zasadę.
    Masz uwagę, spoko wal śmiało bo o to tutaj chodzi jednak podaj sensowne argumenty abym mógł jak człowiek Ci coś odpisać.
    Bo to, że sobie napiszesz "ta liga premmium będzie gwoździem do trumny tego serverka, jeśli wypuścicie ją w takiej postaci jak planowaliście dotychczas" nikomu nic nie mówi. Stary, masz 3,714 komentarzy a piszesz tego typu posty, wykorzystaj to! Uwierz w swoje możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  3. Reklama
  4. #348
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w jaki sposób będą wypłacane nagrody? mam na myśli w jakiej postaci

    bo czytając pierwszy post, rozumiem, że to będzie w itemkach servera?

  5. #349
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w jaki sposób będą wypłacane nagrody? mam na myśli w jakiej postaci

    @tause ;

    bo czytając pierwszy post, rozumiem, że to będzie w itemkach servera?
    Nagrody z ligi premium beda wyplacane w postaci gotowki, wymagany jest jednak paypal lub konto bankowe

  6. #350
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kregox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam nadzieję, że macie dużo gwoździ gdyż my mamy sporą trumnę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @Klamer ;
    Słuchaj, ustalmy prostą zasadę.
    Masz uwagę, spoko wal śmiało bo o to tutaj chodzi jednak podaj sensowne argumenty abym mógł jak człowiek Ci coś odpisać.
    Bo to, że sobie napiszesz "ta liga premmium będzie gwoździem do trumny tego serverka, jeśli wypuścicie ją w takiej postaci jak planowaliście dotychczas" nikomu nic nie mówi. Stary, masz 3,714 komentarzy a piszesz tego typu posty, wykorzystaj to! Uwierz w swoje możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    argumenty zostały wypunktowane w bardzo solidny sposób przez @Kucyk ; po co mam pisać drugi raz to samo

    also
    "Jesteśmy wyrozumiali do kwestii botów jednakże, liga będzie bardzo ściśle obwarowana zasadami i nie będzie wyjątków od reguły."

    rozwiń @Kregox ;

    starasz się kreować na bardzo ambitną osobę, ale bardziej to przypomina jakieś początki choroby Krugera-Dunninga, przydałoby się trochę pokory w tym co piszesz (to a propos 10k aktywnych graczy)
    Ostatnio zmieniony przez Klamer : 24-05-2016, 23:25

  7. #351
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tak jak pisalem kucykowi, liga to jedno. Nikt nie ma obowiazku brania w niej udzialu. Liga ruszy za miesiac wiec bez obaw wszystko bedzie bajglac jak nalezy. Uwierz mi, że nie jestesmy tak szaleni aby wrzucać takie piemiadze w niesprawdzona lige. Po to jest ranking ogolny aby przyjrzec sie temdencji graczy oraz ich zachowaniu.

    Oznacza to tyle że wszystkie formy podkladamia, proby oszukania systemu i inne rzeczy niezgodne z przyjetymi zasadami beda skutkowac nalozeniem low priority na postac

    Jestem pokorny ale znam mozliwosci to jest roznica. Wrocimy do tematu z tym 10k za jakis czas. I wtedy to po prostu zweryfikujemy.

    Zajmijmy sie ocenianiem amber a za miesiac dwa wrocimy do rozmowy
    Ostatnio zmieniony przez Kregox : 24-05-2016, 23:30

  8. #352
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    chodzi raczej o to, że nie będziecie w stanie tego w żaden sposób zweryfikować - z resztą ani wy, ani żaden algorytm

    poczekałbym z tym jeszcze, bo faktycznie jest to trochę przekombinowane
    @Kregox ;

  9. #353
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sluchaj, wejdz na serwer i po prostu zobacz jak to dziala. Open beta sa ciagle.

    I ja mam po prostu dobre rozwiazanie tego tematu.
    Zalogujcie na serwer, obejdzcie nasz system zabezpieczen i cieszcie sie latwymi pieniedzmi co miesiac. Czy to nie cudowne ?
    Jestes osoba z internetu ktora mowi ze sie nie da i tyle. Zajmujecie sie algorytmami, zabezpieczeniami albo jestes fachowcem z wieloletnim doswiadczeniem ? Bo trudno mi przyjmowac informacje od osob ktore w tak obszernym temacie moga nie miec zielonego pojecia. Kiedys mowiono że nie da sie latac, ba kiedys nie bylo samochodow. Byli tez ludzie ktorzy mowili ze sie nie da a teraz kazdy ma samochod. Chlopaki zmiencie podejsci bo ciezko z takim cokolwiek wielkiego osiagnac w zyciu jak jest sie na nie.

    Jezeli mi programista powie ze czegos sie nie da to mu uwierze bo wiem ze chlopina sie zna, jak ja powiem że z loga w jpg nie zrobi sie kampani marketingowej bez wczesniejszego przeprojektowania loga na wektor to klient mk tez wierzy bo wie że w tym siedze kilka lat. A tutaj mamy calkowicie dla mnie abstrakcyjna sytuacje i jak Boga kocham nie wiem co mam wam odpisac
    Ostatnio zmieniony przez Kregox : 24-05-2016, 23:42

  10. #354
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    nadal nie rozumiesz xD

    co ktoś stara ci się wypunktować słabe strony twojego systemu jak i całej koncepcji tych całych lig premium, to dostaje jakieś pseudofilozoficzne wywody młodego kaszubskiego czy tam jakichś innych kołczy personalnych

    nie chce mi się po raz kolejny przytaczać tego, co napisał kucyk

    eot z mojej strony
    Ostatnio zmieniony przez Klamer : 24-05-2016, 23:54

  11. #355
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Klamer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nadal nie rozumiesz xD

    co ktoś stara ci się wypunktować słabe strony twojego systemu jak i całej koncepcji tych całych lig premium, to dostaje jakieś pseudofilozoficzne wywody młodego kaszubskiego czy tam jakichś innych kołczy personalnych

    nie chce mi się po raz kolejny przytaczać tego, co napisał kucyk

    eot z mojej strony
    Odpisałem Kucykowi, że jego uwagi są słuszne. Przytoczyłem wszystko co miałem. Teraz Ty mówisz, że tego się nie da zabezpieczyć to co ja mam Ci odpisać ?

    Ty mowisz, że się nie da choć prawdopodobnie się na tym nie znasz. My siedzimy w podobnych klimatach od kilku lat i jednak spróbujemy zabezpieczyć to tak aby wszystko było pięknie.
    Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje ?

  12. #356
    SauronKing

    Domyślny

    Trochę bawi mnie wasz brak pokory wobec umysłu człowieka.
    Nie rozumiesz o co chodzi? Już spieszę z pomocą. Umysł człowieka jest potężny.

    Jeżeli wielkie korporacje, firmy czy nawet pojedyncze gigantyczne projekty nie są w stanie pokonać oszustów.
    To czy naprawdę ty sądzisz, że wasza biedna zgraja kilku "zdolnych" da radę zapobiec temu, że kilku cwaniaków zgarnie szmal?
    Trzeba być totalnym ignorantem lub człowiekiem o gigantycznym ego, aby uważać, że jesteście w stanie cokolwiek zabezpieczyć.

    Z resztą serwer pod klient 8.6 z dozwolonym botem (ich zabezpieczenia to kpina, wiem co mówię) i do tego hajs do wygrania.
    Jedyne co z tego może wyjść to jedna wielka klapa. Tyle pracy w pizdu.

    Wiecie co jest najlepsze? Że oni naprawdę ufają beta-testerom xD.
    Oni wierzą, że beta tester poinformuje ich o każdym błędzie. Kurwa mać ludzie...
    Beta Tester to zazwyczaj człowiek, który SZUKA BŁĘDÓW w kodach gry.
    W projektach profesjonalnych firm, dostają za to hajs i o tych błędach informują.
    W Tibijskim świecie OTSów beta tester jedyne co zrobi, to każdy błąd, który da mu przewagę zachowa dla siebie.

    Tak tylko mówię.
    No i ten cudowny tekst "Nothing is impossible". Oj są rzeczy które się nie zmieniają i nie da się tego zrobić.
    Nie da się ludzi ogarnąć, tam gdzie hajs, tam cwaniaki. Tak było, jest i będzie, a myśląc że dacie radę temu zapobiec... cóż... jesteście głupsi niż myślałem.

  13. #357
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A ja to widzę trochę inaczej. Jeśli faktycznie zabezpieczenia nie będą takie świetne jak obiecuje kregox i ludzie zobaczą że ciągle wygrywaja te same osoby to po prostu przestaną płacić za ligę -> nie będzie nagród -> pomysł umrze śmiercią naturalną. Wtedy twórcy będą musieli przyznać że ten aspekt to niewypał i go zamykają. Imo i bez tej ligi premium serwer się obroni swoimi innymi pomysłami typu outfity, bossy czy bardzo dobrze zbalansowane pvp.
    Zastanawia mnie tylko czemu dwa dni przed startem nie ma już normalnej strony i jakiejś szerszej reklamy
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  14. #358
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ludzie o czym my dyskutujemy, o lidze która ma wystartować za miesiąc? Bądźmy poważni. To logiczne ze skoro postanowilismy stworzyć ligę i taki system rozgrywki to zrobimy to tak aby poblokowac nieuczciwe mechanizmy.

    Nie dzielny skory na niedźwiedziu.
    Reklama jest już od dawna ale używany innych kanałow dystrybucji. Zastanawiamy sie jeszcze nad 25 tys sms i kilkoma innymi rzeczami. Problem jest taki że nie znamy statystyk skuteczności od osób ktore to oferuja.

    Streamer rafonix zacznie reklamować nas od jutra ale największym hitem będzie po prostu nasza strona która przykuje uwagę każdego ;) że tak powiem z miejsca wszyscy bedą wiedzieć że nie maja do czynienia z amatorami

    To miłe ze sie martwicie ale nie ma czym
    Ostatnio zmieniony przez Kregox : 25-05-2016, 08:28

  15. #359
    Mickey Mouse

    Domyślny

    Ludzie ogarnijcie się, ktoś robi fajny serwer w który się angażuje, wkłada w niego dużo pracy, trzyma go legalnie na firmie płacąc podatki a Wy się do niego doczepiacie.

  16. #360
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,917
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Przypominam, że temat dotyczy serwera Amber, a nie samego autora projektu, więc posty o zgłaszaniu do US, sprawdzaniu czy autor ma DG nie są tu potrzebne. Jak macie jakieś wątpliwości to załóżcie temat w Prawo i Finanse z pytaniem czy można podjebać Torgowicza do skarbówki, bo na jego otsie do wygrania jest xx pieniędzy. Następny spam po tym poście ograniczcie do minimum (w tym wypadku minimum wynosi 0).

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Współpraca z Amber OTS
    Przez alien w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 97
    Ostatni post: 23-06-2016, 20:19
  2. Amber
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 03-08-2008, 16:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •