Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: tania, malo grzejaca grafika

  1. #1
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny tania, malo grzejaca grafika

    siema, sytuacja wyglada tak, ze mam w chacie pcta w podeszlym wieku. pare ladnych lat temu zaplacilem za niego prawie 4 klocki i byl to wymiatacz gejmingowy, ale lata swietnosci juz dawno minely. w skrocie plyta ga-p31-ds3l, procek c2quad 6600, 4gb ramu i grafika gf 8800gts 320mb (kupiona X lat temu za 1200 zl ; dd). no i jakis czas temu karta odmowila posluszenstwa (sygnal jest, ale pracuje jak vga, na najnizszej rozdzielczosci, przy probie uruchomienia w trybie innym niz awaryjny wywala bluescreena a artefakty pokazuja sie juz nawet w biosie, wiec to nic softwareowego). komp wiec juz idzie w odstawke, jednak na allegro kilka stowek za ten caly zestaw mimo wszystko dostane (w srodku stosunkowo nowy dysk), z tym ze zamiast sprzedawac jako uszkodzony i odstraszac potencjalnych kupcow, wolalbym dokupic sprawna, tania i bezawaryjna grafike. co zaproponujecie? zalezy mi na niskiej cenie i bezawaryjnosci, nie chce karty ktora sie grzeje jak pojebana (dla przykladu ten gf 8800gts grzal sie jak glupi), jednak zeby tez nie byla to karta ktora bedzie ograniczala reszte podzespolow (mowcie co chcecie, ale komputer ciagnal nawet w miare gta 5 na najnizszych detalach : D).

    torgu, help
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  2. #2

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nówka, używka?
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    343
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    taki komp ile uciagnal fpsów w cs go? za ile byś chciał opchnac ten komp ?

  5. #4
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Odpowiedź eksperta

    Domyślny

    @Przemo ;
    nawet moglaby byc uzywka, zalezy mi zeby to byla bezproblemowa karta, malo grzejacy sie model wiec nawet uzywka powinna byc ok
    @nowak ;
    nie mam pojecia, nie gram w csa, a teraz nie sprawdze bo komp odpala tylko w awaryjnym. najpierw musze i tak starego lapka postawic na nogi

    sry za zwloke
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  6. #5

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie wiem ile chcesz wydać tak naprawę, możesz zerknąć na GTX 650. Za 280~ do wyrwania używki, spoko karta pod względem wydajności/ceny/głośności.
    Sensowniejsze 5xx trzymają cenę, 4xx strasznie grzeją(do tej pory na YT są filmiki gdzie ludzi jajka smażyli ;'d). Starsze(tj. tanie) radeony grzejące się również.

    Doprecyzuj bardziej budżet to może ja/ktoś konkretniejszymi linkami zarzucimy. Bo tak to w sumie rzuciłem kartą o wartości pewnie połowy zestawu. @cowboy ;
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 28-08-2015, 11:10
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bardzo grzejąca się jednostka centralna
    Przez Tazz w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 04-02-2017, 16:27
  2. Masakrycznie malo FPS
    Przez Jan Kaktus Wielki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 06-08-2013, 11:19
  3. Malo znane miejsce
    Przez Sir Huud w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 08-04-2013, 21:27
  4. 26ed, dobre i malo znane miejsca
    Przez matizioom w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 21-10-2012, 18:23
  5. Strasznie malo fpsow w grach i ogolnie zacinanie sie wszystkiego
    Przez SedaN* w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-05-2012, 23:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •