Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: pacc-sms.pl - Złodzieje

  1. #1

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny pacc-sms.pl - Złodzieje

    Witam.

    Chciałem pograć w weekend na PACC, niestety wypłata dopiero w następnym tygodniu. Dlatego wyszukałem na google stronę gdzie można zakupić PACC za SMS [Tibia.com niestety nie obsługuje mojej sieci] - na samej górze wyników znalazłem stronę pacc-sms.pl. W niedzielę wysłałem SMS, wpisałem kod, do dziś nie otrzymałem ani PACC, ani odpowiedzi na moje trzy maile do nich. "Opinie" na ich stronie muszą zostać zaakceptowane przez administratora [śmiech na sali], także żaden negatyw nie przejdzie. 30zł to śmieszna kwota, ale jeśli myślą że nikomu nie będzie się chciało dochodzić swoich praw i mogą sobie cwaniaki robić ludzi to się grubo mylą.

    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Co można zrobić w tej sprawie tak, by gówniarze ponieśli konsekwencje, poza pójściem na policję? [30zł to nawet nie kradzież, tylko wykroczenie]

    Pozdrawiam,
    Koszatnik

  2. #2

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    169
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Hmm wysłałeś tylko jednego sms'a za 30zł na PACC? Coś nie tak

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Moonej
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Wiek
    29
    Posty
    547
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Serio nie miałeś oporu by wysłać sms kiedy strona ma taka nazwe ? xD

  5. #4

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Strona była na pierwszym miejscu google, a ja byłem po 10 godzinach pracy! :P
    To tylko 30zł, żadne ryzyko, ale nie podaruję cwaniaczkom - nienawidzę takich naciągaczy

    jogurtas:
    Myślałem, że jakoś masowo kupują i taniej mają - ja tak gry indie kupuję w paczkach ze znajomymi i mamy taniej, a jak za dużo o jedną czy dwie to odsprzedajemy :P Nie wiem jak teraz Tibia działa, dawno grałem.
    Ostatnio zmieniony przez Rotflturion : 30-07-2015, 21:21

  6. #5
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nono, nie ma co, pacc za 12zł? hah ciekawe kto ci sprzeda pacca za 12zł ;)
    Kontakt ze mną:
    pw

  7. #6
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nono, nie ma co, pacc za 12zł? hah ciekawe kto ci sprzeda pacca za 12zł ;)
    Cytuj Rotflturion napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poza pójściem na policję? [30zł to nawet nie kradzież, tylko wykroczenie]
    raz że to nie jest kradzież, a dwa że to nie jest wykroczenie xD
    Kontakt ze mną:
    pw

  8. #7

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    BBsry - nie 12, a 30zł. Mnie jako 'klienta' nie interesuje ich prowizja, to sprawa między nimi a dostawcą usługi SMS. Ja straciłem 30~~ zł :)
    Ostatnio było na gadżetomanii czy gdzieś, że przyłożyli ładną karę tym cwaniaczkom co wysyłają SMS'y typu "Wygrałeś xxxzł! Odpisz na tego sms". Została mi obiecana usługa, za którą zapłaciłem, a której nie otrzymałem - technicznie jest to kradzież, nie jestem pewien co do prawa.
    Jeśli Pani w sklepie wzięłaby od Ciebie 30zł, a potem odłożyła rzeczy które chciałeś kupić na półkę nie byłaby to kradzież? Tylko bez tekstów typu "zaj*bałbym jej" albo "sam bym sobie wziął i wyniósł", nie o to chodzi.

  9. #8
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A nie było gdzieś napisane że trzeba wysłać 3 takie smsy?
    :)

  10. #9

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Aby zrealizować zamówienie o nazwie PACC 30 dni, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, oraz poprawnie wypełnić formularz.
    Wyślij sms o treści: xxxxxxxxxx
    Na numer: xxxxxxxxx
    koszt wysyłanego sms'a to: 30,75zł z VAT

    Żadnych gwiazdek na stronie, żadnego "*Uwaga! Należy wysłać 3 SMS'y"

    Wysłałem jeden, wpisałem kod, dostałem na maila wiadomość, że usługa jest w realizacji i że będę powiadamiany drogą mailową.

  11. #10

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    1. Daj regulamin
    2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 566 KC rękojmi i tego że produkt nie ma właściwości zapewnianych w umowie + dajesz termin 14 dni + piszesz w piśmie numer konta na jaki chcesz hajs / polecony ZPO +koperta = 6,50zł
    3. Pozew z powództwa cywilnego jak Ci nie odpisze ani się nie ustosunkuje = 30zł koszty procesowe, jak sprawę wygrasz zwraca przegrany.


    Powodzenia, odpisz za pół roku jak się sprawa zakończyła, oczywiście biorąc pod uwagę, że w ogóle adres jeżeli JEST JAKIKOLWIEK na tej stronie i masz gdzie korespondencję wysłać.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  12. #11

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Regulamin w formie tekstowej:

    Kod:
    REGULAMIN I WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU WWW.PACC-SMS.PL
    Obowiązuje od dnia: 11.07.2014r.
    §1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
    1.1 Niniejszy Regulamin normuje zasady i warunki korzystania z serwisu pacc-sms.pl,
    zlokalizowanego na stronach, podstronach i usługach działających w domenie i subdomenach .
    1.2 Korzystając z serwisu użytkownik oświadcza ,że przeczytał i zaakceptował regulamin oraz ,że
    jest osobą pełnoletnią lub w wypadku gdy nie jest, posiada odpowiednią zgodę opiekuna prawnego.
    1.3 Kontakt z biurem obsługi klienta: [email protected].
    1.4 Korzystając z serwisu pacc-sms.pl użytkownik Akceptuje warunki Regulaminu.
    1.5 Korzystanie z serwisu pacc-sms.pl jest dobrowolne.
    1.6 Użyte w regulaminie terminy należy rozumied następująco:
     Użytkownik - Osoba fizyczna, która ukooczyła minimum 18 lat, osoba prawna lub jednostka
    organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, która korzysta z zamówionej usługi
    świadczonej drogą elektroniczną.
     Administrator - Właściciel serwisu pacc-sms.pl.
     BOK - Biuro obsługi klienta serwisu pacc-sms.pl, kontakt: [email protected].
     Usługi świadczone na rzecz Użytkownika przez Administratora usługi związane z
    funkcjonowaniem serwisu pacc-sms.pl, a także usługi świadczone przez
    usługodawców zewnętrznych.
    1.7 W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie do świadczenia usług drogą
    elektroniczną, w szczególności do składania oświadczeo woli w postaci elektronicznej, stosuje
    się przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw.
    §2. ZASADY ŚWIADCZENIA USŁUG
    2.1 Korzystając z serwisu pacc-sms.pl Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z opisem witryny,
    warunkami oraz regulaminem świadczenia usług, a także, że akceptuje wszystkie postanowienia
    niniejszego regulaminu.
    2.2 Użytkownik korzystając z serwisu oświadcza jednocześnie, że jest właścicielem karty SIM z
    numerem telefonu, który podaje na stronie serwisu bądź, że został upoważniony przez
    właściciela karty SIM do dysponowania nią.
    2.3 Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że produkty oraz podane o nich na stronach
    serwisu informacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 
    REGULAMIN I WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU WWW.PACC-SMS.PL
    2.4 Przedmiotem działania serwisu jest gromadzenie danych lub informacji na temat zainteresowao
    użytkowników w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia
    29.08.1997r. O ochronie danych osobowych.
    2.5 Dane oraz informacje podane przez Użytkownika mogą byd w każdym czasie przez niego usunięte
    bez podania przyczyny. Żądanie takie należy przesład do biura obsługi klienta na adres:
    [email protected].
    2.6 W przypadku wysłania przez Użytkownika wiadomości sms o treści, która nie spełnia wymogów
    podanych przez serwis, serwis nie odpowiada za skutki wysłania takiej wiadomości.
    2.7 Używanie serwisu wymaga od użytkownika podanie wszelkich wymienionych na formularzach
    danych oraz akceptacji niniejszego regulaminu i załączonego do niego cennika. Brak podania
    danych może skutkowad niewykonaniem usługi z winy użytkownika.
    §3. CENNIK
    3.1 Opłata umożliwiająca wykonanie usług pobierana jest poprzez przelew oraz wysłanie sms:
     na numer 91058, koszt wysłania jednej wiadomości to 10zł netto (12.30zł z VAT)
     na numer 74068, koszt wysłania jednej wiadomości to 4zł netto (4.92zł z VAT)
     na numer 92578, koszt wysłania jednej wiadomości to 25zł netto (30.75zł z VAT)
     na numer 92058, koszt wysłania jednej wiadomości to 20zł netto (24.60zł z VAT)
    3.2 Dokonywane przez Użytkowników opłaty nie podlegają zwrotowi od strony Administratora
    serwisu, wszelkie reklamacje należy składad na adres usługodawcy płatności sms. Adres kontaktowy z
    usługodawcą sms znajduje się pod adresem: http://homepay.pl/kontakt/
    §4. ZASTRZEŻENIA DOTYCZĄCE WYKONANIA ZAMÓWIONEJ USŁUGI
    4.1 Administrator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dostępu do
    serwisu internetowego z przyczyn od Administratora niezależnych.
    4.2 Serwis zastrzega sobie prawo do czasowego, lub częściowego wyłączenia serwisu w celach jego
    ulepszenia, dodawania usług, lub dokonywania konserwacji, bez wcześniejszego uprzedzania o
    tym, użytkowników.
    4.3 Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenie lub utratę danych zgromadzonych w
    systemach komputerowych, spowodowanych awarią sprzętu, sieci Internet, bądź też utratą
    spowodowaną działaniem osób trzecich czy spowodowaną siłą wyższą.
    REGULAMIN I WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU WWW.PACC-SMS.PL
    4.4 Serwis nie odpowiada za prawidłowośd działania sieci telefonii komórkowej, w tym szczególnie za
    dostępnośd lub poprawnośd uzyskiwanych czy wysyłanych przez operatora sieci lub za jego
    pośrednictwem wiadomości sms. Serwis nie ponosi odpowiedzialności także za inne kwestie
    techniczne mogące mied wpływ na prawidłowy przepływ informacji sms.
    4.5 Serwis nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne sprzętu, z którego korzysta
    Użytkownik.
    §5. ROZSTRZYGANIE SPORÓW
    5.1 Wszelkie spory wynikające w związku z korzystaniem z Serwisu oraz przestrzegania niniejszego
    regulaminu rozstrzygane będą przez Sąd właściwy dla siedziby Administratora serwisu.
    §6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
    6.1 Wszelkie próby włamania do serwisu, złamania kodów, oraz korzystania z nich w sposób
    niezgodny z ich przeznaczeniem mogą skutkowad zablokowaniem dostępu Użytkownika do serwisu
    bez uprzedzenia, a także podjęcie stosownych kroków prawnych.
    6.2 Regulamin obowiązuje od dnia umieszczenia go na stronach serwisu.
    6.3 Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu bez podania przyczyny.
    6.4 O wszelkich zmianach regulaminu użytkownicy będą informowani przez umieszczenie go na
    stronach serwisu.

  13. #12

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    85
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Daj regulamin
    2. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy na podstawie art. 566 KC rękojmi i tego że produkt nie ma właściwości zapewnianych w umowie + dajesz termin 14 dni + piszesz w piśmie numer konta na jaki chcesz hajs / polecony ZPO +koperta = 6,50zł
    3. Pozew z powództwa cywilnego jak Ci nie odpisze ani się nie ustosunkuje = 30zł koszty procesowe, jak sprawę wygrasz zwraca przegrany.


    Powodzenia, odpisz za pół roku jak się sprawa zakończyła, oczywiście biorąc pod uwagę, że w ogóle adres jeżeli JEST JAKIKOLWIEK na tej stronie i masz gdzie korespondencję wysłać.
    i gdzie tu niby masz rękojmie? nie dostał towaru, jedyne co może zrobić to zgłosić oszustwo na policjii
    :O.

  14. #13

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ciekawe, no i co z tego?

    Rękojmia działa też na usługi, też jak Ci ktoś kosi trawę to nie dostajesz towaru.

    http://muratordom.pl/prawo/formalnos...,132_9875.html


    Na tej stronie nie ma podanych żadnych adresów do korespondencji, możesz wysłać maila = pewnie go oleją, pozwu nie wyślesz bo do kogo? Na maila się nie da :D. Homepay czy ten system z którego korzystają do brania hajsu nie udzieli Ci żadnej odpowiedzi na kogo jest zarejestrowana usługa.

    Możesz iść na policje i zgłosić przestępstwo z art. 186 § 1. ale pewnie z powodu niskiej szkodliwości czynu itd., chuj z tego będzie
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 31-07-2015, 17:47
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  15. #14

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    85
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe, no i co z tego?

    Rękojmia działa też na usługi, też jak Ci ktoś kosi trawę to nie dostajesz towaru.

    http://muratordom.pl/prawo/formalnos...,132_9875.html


    Na tej stronie nie ma podanych żadnych adresów do korespondencji, możesz wysłać maila = pewnie go oleją, pozwu nie wyślesz bo do kogo? Na maila się nie da :D. Homepay czy ten system z którego korzystają do brania hajsu nie udzieli Ci żadnej odpowiedzi na kogo jest zarejestrowana usługa.

    Możesz iść na policje i zgłosić przestępstwo z art. 186 § 1. ale pewnie z powodu niskiej szkodliwości czynu itd., chuj z tego będzie
    czyli jak zamawiam cos na allegro i tego nei dostaje mam sie powolywac na rekojmie? XD w ogole nie rozumiem co do tematu ma ten artykul
    Ostatnio zmieniony przez :O. : 31-07-2015, 17:57
    :O.

  16. #15

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pracuję w sklepie który korzysta między innymi również z allegro oraz sprzedaży wysyłkowej - klient przy zakupie internetowym ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Czy ktoś się orientuje czy dotyczy to również usług?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Serwisy typu korzystny sms/bank sms
    Przez Exequt'er w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-06-2015, 14:54
  2. [RL MAP]Tylko tani Pacc W SmS [18.05.2014 19:30][x10 exp]
    Przez denis630 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-05-2014, 13:49
  3. Pacc, GP , R-Key.. za sms? Znacie strone?
    Przez kordonek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 23-07-2011, 14:11
  4. gdzie kupie pacc za sms
    Przez Elfo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-03-2011, 15:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •