Reklama
Strona 7 z 49 PierwszaPierwsza ... 5678917 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 721

Temat: MSW: to uchodźcy z Syrii i Erytrei będą objęci programem integracyjnym w Polsce

  1. #91
    Avatar Piwosz
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    232
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj PA!N napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mistrzostwo w trolingu uważam za osiągnięte
    To nie troll, to odklej.
    Wszystko wskazuje na to, że kibolstwo z krakówka i warszawfki będzie mogło się niebawem wykazać.
    Ostatnio zmieniony przez Piwosz : 03-09-2015, 18:29

  2. #92

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    560
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Wonsz Zabujca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesteś albo trolem albo idiotą, chcesz zakazywać symboli narodowych chcesz ograniczać wolność kobiet do możliwości wyboru tego jak się ubierają. Jak jadą do nas do niech się do NAS przystosują to nie my mamy przyjmować zwyczaje gości a goście nasze. Jakby ktoś przyszedł do Ciebie w odwiedziny i nasrał na podłogę motywując to tym że u siebie ma taki zwyczaj zrobił byś to samo? Zresztą dlaczego mamy przyjmować osoby które będą siedziały na zasiłku dla dzikusów... te pieniądze lepiej przeznaczyć na pomoc polakom a jeszcze lepiej olać zasiłki i zostawić je w kieszeni podatnika...
    Nie dostrzegłeś, że to 100% troll?

  3. Reklama
  4. #93

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Z dzisiejszych newsów
    Kopacz juz uzasadnia mówi ze mamy moralny obowiązek przyjmować muslimow, mówi się o 10 k muzułmanów
    Myślę ze po wyborach nie BD się juz pierdolić i wezmą każdą liczbę jaką Niemcy każą

    #rzadzacy tacy madrzy
    #polska taka nie podległa

    @edit

    Sytaucja sprzed 2 minut,
    oglądam informacje na Tvp1 a raczej dezinformacje
    Sytuacja oczywiście na temat imigrantów, wypowiedź jakiejś profesor,
    że polska to kraj zbyt jednolity i boimy się obcych nacji, argument?
    polacy boją się konkurencji na rynku pracy

    no myślałem że bym ją za^^%^%^% i reportera który to puścił,

    to jest osoba, którą mianujee się tytułem prof.?

    ja pierdole, to nie są informacje ale dezinformacje jak mówi Braun.
    Ostatnio zmieniony przez Zwytkly : 03-09-2015, 19:46

  5. #94
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie wezmą, bo wyborów nie wygra PO.

  6. #95

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    51
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    info dnia; 10k zamiast 2,2k muslimow, ciemna masa i tak bedzie glosowac na PO. A mi wstyd, ze bede musial glosowac na jakiegos Pisiora, bo krul pewnie znowu zgarnie smieszne 3%, wiec szkoda glosu.

  7. #96
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kurwa, a co bedzie jak PiSiory nas okłamią i po wygranych wyborach i tak przyjmą 10 000 podludzi? Na kogo wtedy zagłosujesz?

  8. #97

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    51
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A co mnie na ta chwile interesuje co bedzie gdyby? Pozostaje mi miec nadzieje, ze tak jak mowia beda absolutnie przeciwni multi-kulti. I nie ma zadnej partii oprocz wlasnie PiSu, ktora jest temu przeciwna, a ktora ma realne poparcie... bo trudno mowic o realnym poparciu w przypadku jakis smiesznych 3% krula czy 6% kukiza. Szkoda po prostu marnowac glos na te twory, i male ma znaczenie czy sie z nimi zgadzam, czy nie. Sondaze moze i nie sa zbyt wiarygodne, ale daja przynajmniej jakis ogolny zarys sytuacji, wiec stad te liczby.
    W panstwach europejskich do wladzy musza dojsc partie silnie prawicowe, bo to co teraz sie dzieje to jakis skandal.

  9. #98

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Torgowicz123 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co mnie na ta chwile interesuje co bedzie gdyby? Pozostaje mi miec nadzieje, ze tak jak mowia beda absolutnie przeciwni multi-kulti. I nie ma zadnej partii oprocz wlasnie PiSu, ktora jest temu przeciwna, a ktora ma realne poparcie... bo trudno mowic o realnym poparciu w przypadku jakis smiesznych 3% krula czy 6% kukiza. Szkoda po prostu marnowac glos na te twory, i male ma znaczenie czy sie z nimi zgadzam, czy nie. Sondaze moze i nie sa zbyt wiarygodne, ale daja przynajmniej jakis ogolny zarys sytuacji, wiec stad te liczby.
    W panstwach europejskich do wladzy musza dojsc partie silnie prawicowe, bo to co teraz sie dzieje to jakis skandal.

    No jestem w podobnej sytuacji jak ty, z początku chciałem głosować na Brauna, lub JKM ewentualnie stonoge, jako iż oni nie chcą zrozumieć, lub po prostu myślą że uzyskają +3% poparcia samodzielnie i tak naprawde o to walczą, nie chcą się zjednoczyć to pomyślałem basta koniec z głosowaniem na tzw antysystemowców, teraz jeśli usłysze od polityka PiS rzędu Kaczor lub przyszła Premier że nie będą brać ponad 2k uchodźców przez najbliższe trylion lat, to oddam na nich głos.

  10. #99
    Avatar Nebula
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Allenstein/ Krakau
    Wiek
    29
    Posty
    1,113
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ależ mamy dowcipnych użytkowników, a jakich sarkastycznych :))))

    Proszę o poważną i kulturalną dyskusję. I podkreślam - to właśnie o kulturę przede wszystkim się tu rozchodzi, dobrze wiesz Master, że czym innym jest pisanie o szkodliwości pewnych grup społecznych czy etnicznych a czym innym nazywanie takich ludzi robalami i zachęcanie do butowania ich.

    Jeśli macie jakieś wątpliwości, co do tego, dlaczego jakiś post został usunięty lub zwarnowany - napiszcie do mnie na PW. Każdy następny post w temacie niezwiązany z tematem dyskusji, również odnoszący się do trollingu Mastera, jak również posty ordynarne i prymitywnie rasistowskie zostaną nagrodzone - autor wygra talon na balon i czerwone punkty w gratisie.

  11. #100

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wy myślicie, że jak PiS dojdzie do władzy to zrobi coś w tej kwestii? Będziemy mieli do czynienia z tym samym, taka jest polityka UE, jeśli się nie dostosujemy to zostaną narzucone na nas sankcje. Czy PO, czy PiS i tak będziemy mieli do czynienia z tym samym, tylko z innymi nazwiskami, no i innym podejściem do rzeczywistości, PiS-tradycjonalizm, PO-nowoczesność. Nie wiem, co aktualnie dzieje się w obozie antysystemowców, aczkolwiek teraźniejsza sytuacja pesymistycznie rzutuje na najbliższe wybory. Jeśli ludzie nadal będą patrzyli przez pryzmat tego, że głosując na Kukiza, Korwina, Wilka oddają nieważne głosy, to wtedy nie ma co się dziwić, że nie osiągają oni pozytywnych rezultatów. Po Kukizie jadą media, ale po spotkaniach z nim wiem, że to co piszą na onecie, wp, innych pierdołach to fałsz, po to żeby odebrać elektorat panu Pawłowi.

  12. #101
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Beka dnia dzisiejszego. Jadę do roboty a w RMF-FM akurat wiadomości i rozmowy na temat przyjęcia 10k uchodźców. No kurwica bierze jak wywiad jest z wysoko postawionym urzędnikiem a on udaje że nic nie wie a potem jednak wychodzi na to że jest za tym żeby przyjąć 10k uchodźców i żeby Polacy byli bardziej pozytywnie na to nastawieni bo własnie tego im brakuje. No kurwa.

    Albo wywiad z 3 cywilami w POZNANIU i kazdy mowi zeby przyjmowac, bo szkoda, bo sie przydadza, bo jak zima przyjdzie to umrą. I na koniec sprostowanie prowadzącego-"W POZNANIU SPOTKALIŚMY SIĘ Z PRAWIE KAŻDYM KTO TAK UWAŻA"

    @Nebula ;

    Talon, na kurwy i balon*

  13. #102
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up

    Jebane lewactwo, jak można tak okłamywać i ogłupiać ludzi. Wczoraj był program TAK czy NIE w Polsacie, 88% telewidzów było przeciwko imigrantom. Ale oni akurat spotkali na ulicy w Poznaniu tylko ludzi, którzy ich popierają, jasne


    btw, w temacie:
    Ostatnio zmieniony przez Szantymen : 04-09-2015, 09:12

  14. #103
    Avatar Ximax1243
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    localhost
    Wiek
    32
    Posty
    634
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szanty wiesz zapytali 3 osob i akurat trafily sie które to popieraja i stwierdzili że wiekszej liczby ludzi pytacnie bedą bo bedzie wtopa.
    "Żołnierze nie umierają, idą do piekła aby się przegrupować!"
    "Pobij wszystko co się rusza a jak się nie rusza- porusz i pobij"

  15. #104

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wy myślicie, że jak PiS dojdzie do władzy to zrobi coś w tej kwestii? Będziemy mieli do czynienia z tym samym, taka jest polityka UE, jeśli się nie dostosujemy to zostaną narzucone na nas sankcje. Czy PO, czy PiS i tak będziemy mieli do czynienia z tym samym, tylko z innymi nazwiskami, no i innym podejściem do rzeczywistości, PiS-tradycjonalizm, PO-nowoczesność. Nie wiem, co aktualnie dzieje się w obozie antysystemowców, aczkolwiek teraźniejsza sytuacja pesymistycznie rzutuje na najbliższe wybory. Jeśli ludzie nadal będą patrzyli przez pryzmat tego, że głosując na Kukiza, Korwina, Wilka oddają nieważne głosy, to wtedy nie ma co się dziwić, że nie osiągają oni pozytywnych rezultatów. Po Kukizie jadą media, ale po spotkaniach z nim wiem, że to co piszą na onecie, wp, innych pierdołach to fałsz, po to żeby odebrać elektorat panu Pawłowi.
    Ale o czym my dyskutujemy?
    mogę powtórzyć:
    Oddanie głosu na tzw antysystemowca to głos stracony.
    Dlaczego?
    Bo jest ich multum, minimum 5 środowisk anty, co gwarantuje że zdobędą one od 0.1 do 5% każda max
    Jakby oni szanowali swoich wyborców i zrobili 1 front chociażby jak lewica to z przyjemnością oddałbym na nich głos, ale że tak nie zrobili to albo od dam głos na PiS albo na nikogo.

    Edit
    Prawda jest taka że 98% tych uchodźców to uchodźcy ekonomiczni zarobkowi.
    Wczoraj gadałem ze szwedem i mówi ze jak małżeństwo imigrantów maja 2 dzieci to dostają licznie 2.5 szwedzkiej pensji i dodatek do mieszkania.
    Żyć nie umierać
    Emigruja przez Turcję gdzie nie ma wojny i to ich kultura a ciągną tu kurwa wagonami...
    Ostatnio zmieniony przez Zwytkly : 04-09-2015, 09:24

  16. #105

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @Zwytkly ;
    Zgadzam się z Tobą odnośnie niepotrzebnego podziału między ludźmi, którzy mogliby uratować Polskę. Gdyby zależało im na naszym kraju doszliby do porozumienia i wybrali swojego lidera, ale jednak takie czasy nie nadejdą i będziemy rządzeni przez POPiS :( Ogólnie PiS nie jest złą partią, gdyby nie dwie persony, mały Kaczyński i wysoki Macierewicz, gdy te 2 osoby odejdą śmiało mogę oddać głos na tą lewicową partię :)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Turcja wypowiedziała wojnę Syrii - czy szykuje się 3 wojna światowa?
    Przez Hotarti w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 14-12-2016, 13:12
  2. Ruter a herosy. (będą też skany otl)
    Przez moth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 04-01-2014, 22:06
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 02-12-2010, 20:26
  4. 82 ms czy te expy beda dobre?
    Przez Sobolekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 08-10-2010, 10:11
  5. Z czego będą lepsze hity (knight vs dragi)
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 02-10-2010, 13:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •