Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Wybór PSP

  1. #1
    Avatar Sylleni-kun
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    31
    Posty
    457
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Wybór PSP

    Witam wszystkich maniaków konsol przenośnych.
    Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do rzeczy:

    Zanoszę się z zamiarem kupna PSP tylko nie wiem jakie będzie najlepsze (budżet max 500 zł)
    Najlepiej aby na konsoli można było grać w ściągnięte gry z neta

    Czy przerabiając konsolę tracę coś jak np w xboxie ? jakie są tego konsekwencje ?

    jakie są widoczne różnice między konsolami (technicznie to wiadomo pomaga wikipedia mi chodzi od odczucia tych którzy owy sprzęt testowali)

    czy opłaca się kupić teraz PSP ?
    co robicie na tym oprócz grania , oglądania filmów, surfowania po necie przez wi-fii? (ogólnie jakie inne zastosowania są)

    i na koniec co polecacie ? ;)

    ew oferty kierować na priv ;)
    Ostatnio zmieniony przez Sylleni-kun : 08-07-2015, 06:47

  2. #2
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wydaje mi sie, ze psp to juz troche przezytek. Kazdy juz tableta nawet kupuje do zabawy.

    chociaz z drugiej strony widzialem w sklepie, ze ceny tez sa nizsze tych sprzetow. Moim zdaniem w gre wchodzi tylko najnowszy sprzet zeby sprawial jeszcze radosc, a nie przyniosl rozczarowanie ;p

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Sylleni-kun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam wszystkich maniaków konsol przenośnych.
    Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do rzeczy:

    Zanoszę się z zamiarem kupna PSP tylko nie wiem jakie będzie najlepsze (budżet max 500 zł)
    Najlepiej aby na konsoli można było grać w ściągnięte gry z neta

    Czy przerabiając konsolę tracę coś jak np w xboxie ? jakie są tego konsekwencje ?

    jakie są widoczne różnice między konsolami (technicznie to wiadomo pomaga wikipedia mi chodzi od odczucia tych którzy owy sprzęt testowali)

    czy opłaca się kupić teraz PSP ?
    co robicie na tym oprócz grania , oglądania filmów, surfowania po necie przez wi-fii? (ogólnie jakie inne zastosowania są)

    i na koniec co polecacie ? ;)

    ew oferty kierować na priv ;)
    Wiem, że w konsoli PSP już na stałe wyłączyli PSN, gry można już pobierać tylko via www. Czy można grać online? Raczej już nie, mogę się mylić. Osobiście lubię grać z kolegą między dwoma konsolkami.
    Filmy można oglądać, bylebyś miał dobry format, nawet nie myśl o filmach FULL HD ani HD. Ja musiałem każdy film, serial konwertować, żebym mógł sobie bez zacinek normalnie obejrzeć.
    Internet? w moim odczuciu stanowczo odradzam, może to tylko moje konsole a miałem dwa modele, ten pierwszy i ostatni(nie licząc PSP GO) i wyglądało to żle. MULI MULI I MULI.
    GRY? Jeśli Ci nie przeszkadza gra na jednym analogu(a jest to tak bardzo upierdliwe w niektórych grach, że hej) to sporo grania przed tobą.
    Teraz można nawet samemu przerobić konsolkę nietrwale, czyli po resecie konsolki wystarczy, że pewien program znowu odpalisz i gry na dysku znowu będą widoczne.

  5. #4
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sylleni-kun napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam wszystkich maniaków konsol przenośnych.
    Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do rzeczy:

    Zanoszę się z zamiarem kupna PSP tylko nie wiem jakie będzie najlepsze (budżet max 500 zł)
    Najlepiej aby na konsoli można było grać w ściągnięte gry z neta

    Czy przerabiając konsolę tracę coś jak np w xboxie ? jakie są tego konsekwencje ?

    jakie są widoczne różnice między konsolami (technicznie to wiadomo pomaga wikipedia mi chodzi od odczucia tych którzy owy sprzęt testowali)

    czy opłaca się kupić teraz PSP ?
    co robicie na tym oprócz grania , oglądania filmów, surfowania po necie przez wi-fii? (ogólnie jakie inne zastosowania są)

    i na koniec co polecacie ? ;)

    ew oferty kierować na priv ;)
    Handheldy jak 3ds, psv i psp nadają się tylko do grania. Przeglądarka jest, ale bardzo muli coś jak za czasów pre-smartfon. Muzyki i filmów nie ma sensu na to wrzucać bo szkoda pamięci. Ponadto komfort z oglądania filmu na ekranie 4-5" był, ale dobre 10 lat temu. Na psp multiplayer nawet jak działał to i tak działał tak sobie. Na przeróbkach się nie znam bo nienawidzę piractwa (no offense). Dzisiaj psp kupuje się tylko w celach kolekcjonerskich. Kupować dla piracenia nie ma najmniejszego sensu bo nawet na Google Nexus 7 z 2013 roku emulator psp działa bardzo poprawnie.
    Różnice między poszczególnymi edycjami w dużym skrócie: 1000 - najlepsze wykonanie (pod względem technicznym. Niemal niezniszczalna konsola). 2000 - typowy slim, ale bardziej podatny na uszkodzenia. 3000 - najlepsza wersja konsoli psp, chociaż i tak jest bardziej podatna na uszkodzenia od fata. Go - tylko cyfrówki, brak napędu UMD. 1000E - Najnowsza i zarazem najgorsza konsola. Brak wifi, brak wyjścia wideo, gorszy wyświetlacz itp. Jeśli jesteś zdecydowany to celowałbym w Fata albo 3000.

    Pytałeś się o psp, ale wypadałoby tutaj rozważyć wszystkie handheldy. Psp - dziesiątki gier, ale w dość słabej jak na dzisiejsze czasy jakości. Psv - ~20 dobrych gier + masa Jrpg. 3ds - Pokemony, Zelda, SSB, Skylanders, naprawdę znakomite porty Tekkena, Dead or Alive, czy Street Fightera oraz masa innych gier. Android (Iosa nie biorę pod uwagę z racji twojego budżetu) - ~20 ambitnych produkcji i dziesiątki "zabijaczy" czasu.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 08-07-2015, 18:56

  6. #5
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytałeś się o psp, ale wypadałoby tutaj rozważyć wszystkie handheldy. Psp - dziesiątki gier, ale w dość słabej jak na dzisiejsze czasy jakości. Psv - ~20 dobrych gier + masa Jrpg. 3ds - Pokemony, Zelda, SSB, Skylanders, naprawdę znakomite porty Tekkena, Dead or Alive, czy Street Fightera oraz masa innych gier. Android (Iosa nie biorę pod uwagę z racji twojego budżetu) - ~20 ambitnych produkcji i dziesiątki "zabijaczy" czasu.
    Jeszcze dla oszczędnych stary DS, sama konsola jak i gry taniutkie, a potrafią dać jeszcze sporo funu

  7. #6
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze dla oszczędnych stary DS, sama konsola jak i gry taniutkie, a potrafią dać jeszcze sporo funu
    Stary DS to już sprzęt typowo dla kolekcjonerów. Gry są świetne, ale 3ds odpala je na większym ekranie. Poza tym stary 3ds (czy tam 3ds classic) można już kupić za kilkaset zł (używka), przy czym zwykłe DSy w dobrym stanie są niewiele tańsze.
    @Murzin ; Tak jak pisałem - nie interesuje mnie to. W przypadku psp faktycznie można było tłumaczyć piractwo chęcią zachowania UMD w nieskazitelnym stanie, ale gry na DSy ciężko uszkodzić. Ponadto nawet zamawiając gry z amazonu (gdzie jest praktycznie wszystko) cenowo wychodzi bardzo przystępnie. I gratuluje zakupu 1004. Mam dwa faty, z czego jeden niemal od premiery. Swego czasu towarzyszył mi wszędzie, upadał dziesiątki razy, a dalej działa bez zarzutu.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 09-07-2015, 01:19

  8. #7
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Tylko i wyłącznie konsola od Nintendo. Sony już praktycznie ma vite głęboko gdzieś, a psp to prehistoria.

  9. #8
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,068
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    mam psp 3000 i nie polecam
    to bylo OK pare lat temu teraz o wiele gorzej niz smartfon

  10. #9
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Stary DS to już sprzęt typowo dla kolekcjonerów. Gry są świetne, ale 3ds odpala je na większym ekranie. Poza tym stary 3ds (czy tam 3ds classic) można już kupić za kilkaset zł (używka), przy czym zwykłe DSy w dobrym stanie są niewiele tańsze.
    A wiesz może czy złamali już 3DSa? Nowymi konsolami raczej się nie interesuję, a z tego co słyszałem Nintendo bardzo broni swoją perełkę przez piratami, a autorowi tematu zależało na tym

    PS Właśnie kupiłem PSP 1004 xd
    Ostatnio zmieniony przez Murzin : 08-07-2015, 23:32

  11. #10

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    takie psp 1k czy 2k to sa grosze, a zabawa ze hej
    przynajmniej z 5 lat temu pamietam bylo duzo wciagajacych i grywalnych gierek. dla samych pataponow czy rockbanda chociazby kupilbym znowu :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  2. wybór psp
    Przez Cisekkozak w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 14-11-2012, 14:31
  3. Psp
    Przez Urlak w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 29-10-2011, 13:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •