Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Farmy runemakerów wracają!

  1. #16
    Avatar SpokoTypek
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    243
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @up
    w sumie słuszna uwaga, zapomniałem, że kiedyś jedynym progiem do wejścia w robienie runek była odpowiednia ilość many.

  2. #17
    Avatar CZARU
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    202
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj SpokoTypek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    w sumie słuszna uwaga, zapomniałem, że kiedyś jedynym progiem do wejścia w robienie runek była odpowiednia ilość many.
    Ta uhy od 14 jak dobrze pamietam a sd 21lv dobrze kojarze?

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódzkie
    Wiek
    31
    Posty
    131
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj CZARU napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta uhy od 14 jak dobrze pamietam a sd 21lv dobrze kojarze?
    Uhy chyba od 11, sdki nie pamiętam ;d

  5. #19
    Avatar Master oko
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    395
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ej, ale jak coś czytamy/cytujemy to do końca:

    Furthermore, please note that the final reduction of the efficiency of the afore-mentioned runes and ammunition is not decided yet. We plan to start the test with a decrease of 10% compared to the current state. Depending on the feedback we will receive during the test server phase we might change it.

  6. #20
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Takie 50% by zrobiło robotę.

  7. #21
    Avatar Edwin
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecinek
    Wiek
    31
    Posty
    120
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Posunięcie fajne, ale tylko jeżeli dmg run ze sklepów zostanie taki sam jak teraz. Z drugiej strony natomiast tak namiętnie walczą z boterami, a sami zmuszają ludzi do bocenia. ;s
    Poza tym update gówniany, nic specjalnego nie wprowadzają, chociaż ciekawych propozycji na forum nie brakuje.
    Ostatnio zmieniony przez Edwin : 07-06-2015, 00:04

  8. #22

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    31
    Posty
    318
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Skoro jakiś mini błąd na wyspie początkujących spowodował, że ludzie zaczęli robić farmy ze względu na poty to tym bardziej to wprowadzi ludzi, którzy będą robić sobie farmy do robienia i sprzedawania run... Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ogólnie ten update to jakaś jedna wielka pomyłka(i nie mówię tutaj jako osoba która chcę powrócić do 7.6 bo zawsze tego broniłem). Tibia przestaje się rozwijać... Letnia aktualizacja = wiele zmian + nowa wyspa. Tutaj nie dostaliśmy ani nowej wyspy(lub obszaru większego) ani poważnych zmian. Bo proszę wprowadzenie kilku itemów więcej na sell to npc, więcej obrażeń z run, osiągnięć i trzech nowych potworków to powinno nazywać się łatką... Miało być tak, że sklep z outfitami nie obije się na grze, a spowodował to, że mamy mniej nowych rzeczy w grze

  9. #23
    Avatar mcl
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    609
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Aveleinen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skoro jakiś mini błąd na wyspie początkujących spowodował, że ludzie zaczęli robić farmy ze względu na poty to tym bardziej to wprowadzi ludzi, którzy będą robić sobie farmy do robienia i sprzedawania run... Nie wiem czy ktoś zauważył, ale ogólnie ten update to jakaś jedna wielka pomyłka(i nie mówię tutaj jako osoba która chcę powrócić do 7.6 bo zawsze tego broniłem). Tibia przestaje się rozwijać... Letnia aktualizacja = wiele zmian + nowa wyspa. Tutaj nie dostaliśmy ani nowej wyspy(lub obszaru większego) ani poważnych zmian. Bo proszę wprowadzenie kilku itemów więcej na sell to npc, więcej obrażeń z run, osiągnięć i trzech nowych potworków to powinno nazywać się łatką... Miało być tak, że sklep z outfitami nie obije się na grze, a spowodował to, że mamy mniej nowych rzeczy w grze
    Nowe obszary akurat będą radzę przeczytać wcześniejsze 13 zapowiedzi, nowe miejscówki zostaną dorobione na istniejących już terenach będzie ich 12, ja uważam że w sumie dobrze że zamiast dodawac kolejnej nowej wyspy rozbudowują stare już nieco zapomniane miejsca.

  10. #24
    Avatar TwojStary
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    954
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Piszesz, jakbys już na 100% wiedzial, co bedzie w letnim upie. TS nie ruszyl, dali kilkanaście fotek ze starych terenow, ktore zostaly rozbudowane (ogromny + za to), kilka proposali , a ty juz wszystko oceniasz. Ogarnij.

  11. #25
    Avatar solp
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,036
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://www.tibia.com/news/?subtopic=newsarchive

    @ Aveleinen;
    Możesz tutaj sobie zajrzeć i przejżeć co i jak.

  12. #26

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    31
    Posty
    318
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Czytałem wszystko łącznie z napisem od CMa: "to już koniec teaserów":
    "> @Tjured
    > Can we expect a new teaser this week?

    Sorry, but, so far, we are already done with the teasers."

    Także tak ludzie to już koniec nowości... Ja tam 100 razy bardziej wolałbym dostać nową wyspę niż te urozmaicenia, które oni sobie pozmieniali. Jak coś to proszę o poprawienie się jeżeli wcześniej:

    a. większość nowych potworów było w teaserach
    b. wszystkie nowe innowacje były opisane w teaserach

    @mcl
    Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj:
    "> "> Wait for the release. It might be more content
    > than
    > > you think right now."

    I was just referring to my post that not every new area got an own teaser. "

    Czyli nie każda nowa miejscówka dostała teaser i będzie ich więcej niż 12 :).

  13. #27

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    31
    Posty
    318
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    No i stało się mamy oficjalny wykaz zmian w grze... Tak jak mówiłem nowości jest bardzo, bardzo mało... Śmieszna ilość nowych potworów, trochę nowych miejsc do expienie, 5 questów? i jakaś śmieszna zmiana z runami, poza tym nic. Mieli rok na przygotowanie dużej aktualizacji, a tutaj nic, w zimowym nic. Strasznie to widzę w przyszłości

  14. #28

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    247
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    co do pala to tylko low lvlki beda miec gorzej , to pal praktycznie zostaje taki sam
    Ostatnio zmieniony przez Qxars : 25-06-2015, 09:03

  15. #29

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wedlug mnie zmiana na zajebisty plus - dla low lvli spoko sposobna zarobek pieniedzy od hlvli :) i to chodzi. Ale ta gra jest juz zepsuta na tyle, ze ja sie strasznie dziwie ze ktos jeszcze w nia probuje cos podzialac :p w momencie gdy na morcie 200lvle powbijano szybciej niz na otsach to to wyjasnilo wszystko :)
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  16. #30
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,076
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No i kolejny nerf magow bo te runy beda tylko na bossy i questy XD spalenie 200souli to starczy na 10minut expienia runami a nikt nie bedzie robil farmy runemakerow ktora sie nie oplaca lepiej zrobic knighta i dokupic te kilkadziesiat sd ktore straci uzywajac sklepowych...

    Ta zmiana jest baaardzo na minus zamiast wprowadzic jakies nowe runy ktore mozna tylko robic(wtedy runemakery mialyby sens)
    Zmienianie souli nie ma sensu wroci problem botow na runy...

    Tak jak 150 ekiem robie na team huncie wiekszy dmg niz ms to teraz bedzie jeszcze mniej walil najs update najs!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię [MEDIVIA] Legacy CC oraz Runemakerów
    Przez shanarin w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 13-12-2016, 01:21
  2. Farmy Botów - Ek VS RP
    Przez PanMarcel w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-12-2013, 21:42
  3. Symulator Farmy 2013
    Przez Arinori w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 24-12-2013, 00:22
  4. Obrazki wracają definitywnie!
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 19-02-2007, 14:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •