Reklama

Pokaż wyniki sondy: Na kogo zaglosujesz w wyborach?

Głosujący
464. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Bronisław Komorowski

    28 6.03%
  • Andrzej Duda

    27 5.82%
  • Magdalena Ogórek

    28 6.03%
  • Janusz Korwin-Mikke

    239 51.51%
  • Paweł Kukiz

    61 13.15%
  • Adam Jarubas

    2 0.43%
  • Janusz Palikot

    4 0.86%
  • Marian Kowalski

    11 2.37%
  • Wanda Nowicka

    1 0.22%
  • Nie idę na wybory/Nie mam 18/Nie wiem

    53 11.42%
  • Anna Grodzka

    10 2.16%
Strona 35 z 81 PierwszaPierwsza ... 25333435363745 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 511 do 525 z 1204

Temat: Wybory prezydenckie 2015 - pierwsza tura

  1. #511
    Avatar zizou
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    668
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie chce mi sie czytac calego tematu wiec zapytam, w jaki sposob mam sie zarejestrowac zeby moc glosowac poza miejscem zameldowania?
    Mam sie zglosic gdzies w miejscu przebywania czy wybrac jakis papier z miejsca zameldowania?

  2. #512

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

  3. Reklama
  4. #513
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @zizou ;
    https://www.facebook.com/partiakorwi...232435/?type=1
    ale jak zagłosujesz na jakiegoś Dude to ci urwe jaja

    btw
    mówię z pełną świadomością: Dajcie mi jakiegoś dyktatora, Pinocheta czy Piłsudskiego w wersji prawicowej, bo nie ma innej nadziei na ten ciemny jak dupa lud
    Ostatnio zmieniony przez wampiirr : 21-04-2015, 00:33

  5. #514

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dlaczego w sondzie nie ma Brauna?

  6. #515
    Avatar Blus
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,775
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj PA!N napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedyś widziałem wywiad, gdzie jakiś polityk bodajże z PO był oburzony jak ktoś powiedział, że politycy mogliby pracować za darmo. To tylko jako ciekawostka, bo nie mam do tego żadnego źródła. Szlachta się bawi, na koszta nie patrzy... Chociaż w Szwajcarii tak właśnie jest i nikt nie narzeka. Bycie politykiem to powinien być zaszczyt.
    Tylko wtedy mielibyśmy nie demokrację a arystokrację, bo stanowiska państwo mogłyby zajmować tylko osoby mające stałe źródło utrzymania na wysokim poziomie, bez niemal żadnej pracy bieżącej. A w społeczeństwach niedojrzałych, jakim bez cienia wątpliwości jest polskie społeczeństwo, od arystokracji bardzo niedaleko do oligarchii.

  7. #516
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Blus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko wtedy mielibyśmy nie demokrację a arystokrację, bo stanowiska państwo mogłyby zajmować tylko osoby mające stałe źródło utrzymania na wysokim poziomie, bez niemal żadnej pracy bieżącej. A w społeczeństwach niedojrzałych, jakim bez cienia wątpliwości jest polskie społeczeństwo, od arystokracji bardzo niedaleko do oligarchii.
    W obecnej sytuacji wiele by to nie zmieniło. Tam i tak można tyle nakraść + łapówki, że brak diety nie byłby problemem. Po prostu każdy by więcej kradł, a jak chciałbyś coś załatwić z posłem to od razu do koperty parę tysi więcej.

  8. #517
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @zizou ;
    https://www.facebook.com/partiakorwi...232435/?type=1
    ale jak zagłosujesz na jakiegoś Dude to ci urwe jaja

    btw
    mówię z pełną świadomością: Dajcie mi jakiegoś dyktatora, Pinocheta czy Piłsudskiego w wersji prawicowej, bo nie ma innej nadziei na ten ciemny jak dupa lud
    poplacz się jeszcze xd
    i co ci taki dyktator da? pytam serio, bo co stronę coraz większe hity lecą.

    @dlaczego nie ma brauna?
    bo zbierze jeden głos w wyborach?

  9. #518

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie ma Brauna, a jest Grocka która chyba nawet nie startuje(?), więc Twój argument jest inwalidą. Gdyby Braun miał większe szanse to z chęcią bym na niego zagłosował, ale może w kolejnych wyborach.

    Skoro politycy, którzy nie dostawali by pensji za siedzenie na dupie i podnoszenie rączki gdy trzeba więcej by kradli to dlaczego taki model funkcjonuje w Szwajcarii?

  10. #519
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poplacz się jeszcze xd
    i co ci taki dyktator da? pytam serio, bo co stronę coraz większe hity lecą.

    @dlaczego nie ma brauna?
    bo zbierze jeden głos w wyborach?
    Weźmie wszystkich za mordy i zrobi to co trzeba, a czego poprzez wybory zrobić się w najbliższym czasie nie da. Po co ty się w ogóle wypowiadasz, skoro po raz kolejny udowodniłeś, że gówno wiesz, a jak ktoś ci już wytknie błąd to znikasz i nie odpowiadasz? Właśnie przez takich ludzi tak buldupuję i chętnie bym takie dyktatora przygarnął. Pinochet na prawdę był bardzo w porządku ziomkiem.
    Bo to nie chodzi o to, że nie można żyć w tym kraju. Mam teraz pracę, jak dla mnie to dostaję fajne pieniądze, chociaż jakbym chciał za to założyć rodzinę to byłoby ciężko. Po prostu wiem, że mogłoby być lepiej, a jestem takim człowiekiem, że jak np. chcę sobie kupić komputer, to przeszukam 1000 różnych opcji, żeby wybrać najlepszą, jak chcę mieć pracę, to sprawdzę milion ofert, żeby wiedzieć, że sam siebie nie wychujałem, bo mogłem mieć jakąś fajniejszą robotę niż mam. Dlatego chciałbym żyć w lepszym kraju niż żyję, bo wiem, że mogę. Ty za to chciałbyś tylko żyć i żreć, a jakby tego było mało to wymądrzasz się, chociaż nie wiesz o czym mówisz i tylko pokazujesz swoją niewiedzę. Jeszcze raz mówię, jakoś mocno nie buldupię, bo nigdy mi niczego nie brakowało i żyje mu się całkiem dobrze, jestem szczęśliwy, ale serio żal mi takich ludzi jak ty. Nawet nie dlatego, że przez ciebie ja nie mogę żyć lepiej(chociaż to prawda), ale przez to, że jesteś na nie wiem poziomie umysłowym, czy może na drabinie ewolucji(you name it) jakieś jedno oczko niżej i odczuwam do ciebie raczej pogardę niż jakąś nienawiść.

  11. #520
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poplacz się jeszcze xd
    i co ci taki dyktator da? pytam serio, bo co stronę coraz większe hity lecą.

    @dlaczego nie ma brauna?
    bo zbierze jeden głos w wyborach?
    najwiekszym hitem byl twoj redbag ;)))


    Cytuj Luj Sklepowy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oprucz chuja morisa kturemu pomagalem ogarnac zarzygana pizde a ten mi w zamian kopa wypierdolil w klate i zaczal przepychacz xD
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chcesz ukraść dla gościa auto z podworka?

  12. #521
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weźmie wszystkich za mordy i zrobi to co trzeba, a czego poprzez wybory zrobić się w najbliższym czasie nie da. Po co ty się w ogóle wypowiadasz, skoro po raz kolejny udowodniłeś, że gówno wiesz, a jak ktoś ci już wytknie błąd to znikasz i nie odpowiadasz? Właśnie przez takich ludzi tak buldupuję i chętnie bym takie dyktatora przygarnął. Pinochet na prawdę był bardzo w porządku ziomkiem.
    Bo to nie chodzi o to, że nie można żyć w tym kraju. Mam teraz pracę, jak dla mnie to dostaję fajne pieniądze, chociaż jakbym chciał za to założyć rodzinę to byłoby ciężko. Po prostu wiem, że mogłoby być lepiej, a jestem takim człowiekiem, że jak np. chcę sobie kupić komputer, to przeszukam 1000 różnych opcji, żeby wybrać najlepszą, jak chcę mieć pracę, to sprawdzę milion ofert, żeby wiedzieć, że sam siebie nie wychujałem, bo mogłem mieć jakąś fajniejszą robotę niż mam. Dlatego chciałbym żyć w lepszym kraju niż żyję, bo wiem, że mogę. Ty za to chciałbyś tylko żyć i żreć, a jakby tego było mało to wymądrzasz się, chociaż nie wiesz o czym mówisz i tylko pokazujesz swoją niewiedzę. Jeszcze raz mówię, jakoś mocno nie buldupię, bo nigdy mi niczego nie brakowało i żyje mu się całkiem dobrze, jestem szczęśliwy, ale serio żal mi takich ludzi jak ty. Nawet nie dlatego, że przez ciebie ja nie mogę żyć lepiej(chociaż to prawda), ale przez to, że jesteś na nie wiem poziomie umysłowym, czy może na drabinie ewolucji(you name it) jakieś jedno oczko niżej i odczuwam do ciebie raczej pogardę niż jakąś nienawiść.
    beka
    z tego co piszesz to wiele nas nie różni w podejściu, no ale ja chcę tylko żyć i żreć xd
    zastanów się nad swoim życiem skoro ból dupy wywołuje u ciebie koleś, który tylko na to czeka


    @pain
    widzę bardzo "rozgarniety" jesteś, a chcesz Polskę zmieniać :D
    (może tym razem zrozumiesz)

    up
    jaki mój redbag?

  13. #522
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Widzieliście kiedyś kretyna? Jak nie to polecam:


  14. #523
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Lykasz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    beka
    z tego co piszesz to wiele nas nie różni w podejściu, no ale ja chcę tylko żyć i żreć xd
    zastanów się nad swoim życiem skoro ból dupy wywołuje u ciebie koleś, który tylko na to czeka


    @pain
    widzę bardzo "rozgarniety" jesteś, a chcesz Polskę zmieniać :D
    (może tym razem zrozumiesz)

    up
    jaki mój redbag?
    Po prostu wiem, ze może być lepiej, a chce jak najlepiej dla siebie. I tutaj juz w chuj mnie wysmiejesz, ale chcę byc na prawde wolny

  15. #524

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    349
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po prostu wiem, ze może być lepiej, a chce jak najlepiej dla siebie. I tutaj juz w chuj mnie wysmiejesz, ale chcę byc na prawde wolny
    Daj spokój, z nim nie ma co dyskutować

  16. #525

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny



    Nie wiem czy to było ale śmiechłem hardo
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 20-11-2020, 19:13
  2. Wybory prezydenckie 2020 - II tura
    Przez Nextpro w dziale Aktualności
    Odpowiedzi: 598
    Ostatni post: 16-07-2020, 11:52
  3. Wybory parlamentarne - jesień 2015.
    Przez KokoDzambo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1248
    Ostatni post: 03-11-2015, 13:21
  4. Wybory prezydenckie 2015 - druga tura
    Przez alien w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 877
    Ostatni post: 02-06-2015, 18:29
  5. Wybory 2011
    Przez Deep w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2741
    Ostatni post: 16-10-2011, 16:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •