Reklama
Strona 11 z 18 PierwszaPierwsza ... 910111213 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 270

Temat: Wojna u progu naszego kraju

  1. #151
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj WlochatyOdkurzacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ktoś kto nie chcę poświęcić tego co najcenniejsze czyli życia w walce za ojczyznę ( w interesie światowych elit) od razu musi być zrzucony na margines jako ten bez wartości - genialne...
    Jak twoja ziemie atakuje obcy najezdzca to zastanów się w kogo interesie walczysz? Nikt tu nie mówi o ataku na inny kraj tylko o obronie swojego. Wpadnie ci rusek do dom zgwałcic córke a ty złożysz broń bo tak bezpieczniej.

  2. #152
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak twoja ziemie atakuje obcy najezdzca to zastanów się w kogo interesie walczysz? Nikt tu nie mówi o ataku na inny kraj tylko o obronie swojego. Wpadnie ci rusek do dom zgwałcic córke a ty złożysz broń bo tak bezpieczniej.


    W interesie tworu o nazwie 'Polska', ktorego propaganda dziala na ciebie od najmlodszych lat

    W moim interesie i w interesie kazdego czlowieka myslacego racjonalnie jest oddalenie sie z miejsca gdzie trwaja operacje wojskowe, nie uczestniczenie w nich

  3. Reklama
  4. #153

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,503
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak twoja ziemie atakuje obcy najezdzca to zastanów się w kogo interesie walczysz? Nikt tu nie mówi o ataku na inny kraj tylko o obronie swojego. Wpadnie ci rusek do dom zgwałcic córke a ty złożysz broń bo tak bezpieczniej.

    O jakiej broni ty mówisz? o nożu kuchennym?

  5. #154
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    założycie rodziny, kupicie mieszkania, zdobędziecie pierwszą stała praca i zmienicie swój światopogląd, gwarantuje wam ;) Czy tego chcecie czy nie, prędzej czy później mimowolnie los złączy was z tym krajem na tyle silnie, że ucieczka nie będzie już tak atrakcyjna.

    Ale owszem, w sytuacji gdy mamy po dwadzieścia lat i nic nas tu nie trzyma najsensowniej jest uciekać.

  6. #155
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj cambiasso napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na pewno

    jak ja nie cierpie takich znawcow zycia i specjalistow od wszystkiego

    'gwarantuje wam' - to ja tobie 'gwarantuje', ze w wieku 45 lat bedziesz mial wasy, a twoja zona wlosy przefarbowane jak kazda polska stara baba na kolor fioletowy lub platynowy, sciete w taki sposob

    Załącznik 330126


    wujekdobrarada.pl
    tak właśnie będzie, specjalisto od niczego i jest to naturalna kolej rzeczy, a skoro tego nie rozumiesz to znaczy, że masz gówno w głowie

    a posiadanie wąsów w wieku 45 nie jest naturalną koleją rzeczy więc przykład z dupy. Zresztą dyskusja z tobą nie ma sensu, bo widać że intensywnie pracujesz na bycie śmiesznym hehe użytkownikiem i nie zależy ci na rzeczowej dyskusji
    Ostatnio zmieniony przez bubcoz : 28-02-2015, 19:11

  7. #156
    Avatar WlochatyOdkurzacz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    896
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    założycie rodziny, kupicie mieszkania, zdobędziecie pierwszą stała praca i zmienicie swój światopogląd, gwarantuje wam ;)
    bzdura - nie mierz wszystkich jedną miarą

  8. #157
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj WlochatyOdkurzacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bzdura - nie mierz wszystkich jedną miarą
    rozumiem że w wypadku zagrozenia, sprzedajesz mieszkanie w Polsce na które pracowałeś ileśtam czasu i jedziesz zmywać naczynia w UK?

  9. #158
    Avatar cambiasso
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    342
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak właśnie będzie, specjalisto od niczego i jest to naturalna kolej rzeczy, a skoro tego nie rozumiesz to znaczy, że masz gówno w głowie
    To nie jest tak, ze ja tego nie rozumiem - po prostu jestes smiesznym czlowiekiem, ktory wierzy w to co sobie wymyslil, a wymysliles to sobie bo jestes zwyklym polskim patriota. Takim jak ty nic sie nie przetlumaczy. Polsza super kraj bo muj pradziadek za niego zdechl. Wspaniale podejscie do zycia

    a posiadanie wąsów w wieku 45 nie jest naturalną koleją rzeczy więc przykład z dupy.
    Nie wcale haha

    Zresztą dyskusja z tobą nie ma sensu, bo widać że intensywnie pracujesz na bycie śmiesznym hehe użytkownikiem i nie zależy ci na rzeczowej dyskusji
    Rzeczywiscie bardzo mi na tym zalezy

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozumiem że w wypadku zagrozenia, sprzedajesz mieszkanie w Polsce na które pracowałeś ileśtam czasu i jedziesz zmywać naczynia w UK?
    Nie, w takim wypadku giniesz za ojczyzne, wtedy przeciez nie tracisz majatku ;]

  10. #159
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj cambiasso napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To nie jest tak, ze ja tego nie rozumiem - po prostu jestes smiesznym czlowiekiem, ktory wierzy w to co sobie wymyslil, a wymysliles to sobie bo jestes zwyklym polskim patriota. Takim jak ty nic sie nie przetlumaczy. Polsza super kraj bo muj pradziadek za niego zdechl. Wspaniale podejscie do zycia


    Nie wcale haha


    Rzeczywiscie bardzo mi na tym zalezy


    Nie, w takim wypadku giniesz za ojczyzne, wtedy przeciez nie tracisz majatku ;]

    kryste co za bzdury, weź sobie zwal czy cos, bo brzmisz jak typek z Hate Busa

  11. #160
    konto usunięte

    Domyślny


    zalecam obejrzeć do końca

    kupię bilet samolotowy, gdziekolwiek, byle daleko

  12. #161
    Avatar WlochatyOdkurzacz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    896
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozumiem że w wypadku zagrozenia, sprzedajesz mieszkanie w Polsce na które pracowałeś ileśtam czasu i jedziesz zmywać naczynia w UK?
    zrobię wszystko by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim - a jakie konkretne działania podejmę tego nie wiem i wątpię by ktokolwiek z nas to wiedział , jak trzeba będzie chwycić za broń to się nie zawaham ani chwili , gdy trzeba będzie uciekać z miejsca zagrożenia tak też zrobię... nie gdybajmy - stan wojny jest wielką niewiadomą i nie życzę nawet największemu wrogowi by w nim się znalazł

    bubcoz może cię to teraz ogromnie zdziwi - ale ja poniekąd także jestem patriotą lecz własne życie (które ma się tylko jedno) oraz bliskich cenię ponad wszystko inne
    Ostatnio zmieniony przez WlochatyOdkurzacz : 28-02-2015, 20:07

  13. #162
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj WlochatyOdkurzacz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrobię wszystko by zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim - a jakie konkretne działania podejmę tego nie wiem i wątpię by ktokolwiek z nas to wiedział , jak trzeba będzie chwycić za broń to się nie zawaham ani chwili , gdy trzeba będzie uciekać z miejsca zagrożenia tak też zrobię... nie gdybajmy - stan wojny jest wielką niewiadomą i nie życzę nawet największemu wrogowi by w nim się znalazł

    bubcoz może cię to teraz ogromnie zdziwi - ale ja poniekąd także jestem patriotą lecz własne życie (które ma się tylko jedno) oraz bliskich cenię ponad wszystko inne
    Nigdy bym nie przypuszczał, że się zgodzę z lewakiem z krwi i kości, ale masz absolutną racje - nie wiecie, co byście zrobili w przypadku wojny bo nie mieliście okazji się w takim stanie znaleźć, ja wątpie, że nagle połowę kraju by wypuścili przez granicę żeby sobie spierdolili zamiast się stawić na wezwanie, oczekujecie, że by wam jeszcze żołnierze na granicy machali na dowidzenia? Myślicie, że lotniska byłyby otwarte a bilet zabukowalibyście tydzień przed bez problemu tak jak teraz? xD Śmiem wątpić.
    Ja też życia bym nie oddał za ojczyznę, ale jeśli nie miałbym wyjścia i musiał bronić bliskich to bym to zrobił.

  14. #163

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozumiem że w wypadku zagrozenia, sprzedajesz mieszkanie w Polsce na które pracowałeś ileśtam czasu i jedziesz zmywać naczynia w UK?
    nie, spierdole by nie stracic zycia. nie wiem co tu jest do rozumienia XDD

    Cytuj bubcoz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    założycie rodziny, kupicie mieszkania, zdobędziecie pierwszą stała praca i zmienicie swój światopogląd, gwarantuje wam ;) Czy tego chcecie czy nie, prędzej czy później mimowolnie los złączy was z tym krajem na tyle silnie, że ucieczka nie będzie już tak atrakcyjna.

    Ale owszem, w sytuacji gdy mamy po dwadzieścia lat i nic nas tu nie trzyma najsensowniej jest uciekać.
    xD
    ( zeby nie bylo to mamy tu nieruchomosc a ja sam mam stałą pracę xD )

  15. #164
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Wystarczy zrozumiec jedna rzecz - zycie moje i moich bliskich jest dla mnie wazniejsze niz moja ojczyzna czy jakikolwiek obywatel tego samego kraju. Jezeli pojde bronic kraju to prawdopodobnie mnie zajebia, wiec moja rodzina zostanie beze mnie. Jezeli spakuje rodzine i spierdole, o ile mi sie uda (a szanse sa stosunkowo duze) to bede wsrod najblizszych i to bedzie jedyne, co bedzie dla mnie wazne. Totalnie w chuju mialbym kraj, Was i reszte, o ile byloby mi dane zyc dalej wraz z moja rodzina.

    Jezeli ktos, kto ma zone i dzieci, uwaza ze bedzie ich bronil poprzez pojscie na wojne (przy czym najprawdopobniej zginie) to sie myli.

    I jak dla mnie, poki nie mam zony czy dzieci (tu czytajcie uwaznie, Ximax przeczytaj pietnascie razy zanim odpowiesz), MOJE zycie jest wazniejsze niz tak abstrakcyjne pojecia jak ojczyzna. Nie zamierzam tracic zycia za takie "wyzsze wartosci".

    I tutaj nie trzeba sie oburzac, tylko zrozumiec ze rozni ludzie maja rozny system wartosci. Jesli ktos woli zostawic rodzine i isc bronic granic kraju to nic mi do tego. Ja wole jednak przezyc, nawet jako dezerter, chociaz tak bym tego nie nazwal.
    Ostatnio zmieniony przez Dzzej : 01-03-2015, 00:34

  16. #165

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    1,705
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja na przyklad nie jestem w ogole przygotowany na zadna wojne, epidemie albo kleske zywiolowa


    co do wojny, to jedyna moja bron w razie okupacji ze strony jakiegos tam kraju (nie rozumiem dlaczego niby rosja mialaby nas atakowac, ale ten watek pomine) jest noz kuchenny

    i nie uwazam, zeby typowy zwykly chlopak, taki jak ja, bylby w stanie przetrwac, nie wiem, powiedzmy, ze miesiac na polu walki, poniewaz tutaj nie chodzi tylko o to, ze dostaniesz do reki karabin maszynowy tak jak to zwykle bywa w grach komputerowych i "se strzelasz", ale chodzi glownie o psychike, o to, czy ktos moglby strzelac do innego czlowieka i o to czy bylby w ogole w stanie wychylic glowe z okopu (o ile komus chcialoby sie go w ogole wykopac). przykro mi to pisac, ale zyjemy w zle zarzadzanym panstwie, srednia ilosc broni na jednego polaka jest bardzo niska, zakladam rowniez, ze niewiele wiecej polakow potrafi obslugiwac bron.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Peknieta spinka w progu.
    Przez BpP w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-02-2014, 16:44
  2. Polityka - nowości z naszego i nie tylko podwórka
    Przez Xoltro w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post: 14-08-2012, 21:45
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-06-2012, 18:11
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-07-2009, 09:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •