Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: Allegro czy ludzie dają się na to nabrać?

  1. #31
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    też tak miałem, gość myślał że trafił na debila mi mi ss pdf podsyłał xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #32
    Avatar Bartek111
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Konin
    Posty
    991
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W sumie to najgorsze jest to że kiedyś komuś trafi się łepek który na serio nie chce nikogo wyjebać tylko podesłać potwierdzenie przelewu (czasem PayU zamula i wpłaty potrafią nie przechodzić przez weekend) i wtedy przez takiego cebularza ktoś uczciwy będzie musiał przeczekać.
    Wyjebka na 10zł, przeciez za to nawet dobrego obiadu na mieście się nie da zjeść xD

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Caelon
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    33
    Posty
    729
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jestem w szoku jak mozna latwo podrabiac to pdf, dobrze, ze juz o tym wiecej wiem. Bede uwazal.

    Dzieki za temat.

  5. #34
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chciałbym jeszcze przestrzec użytkowników, gdyż po sprzedarzy GP za około 105zł~ dostałem fake'owego meila, zobaczcie sami:


    Wysłane jak dopiero później zobaczyłem z e-meila: "powiadomienia.payo@gmail.com", na tym allegro to ostatnio dzieje sie niezła patologia. :o

    + odpowiedź z allegro, dosyć szybko to na szczęście zweryfikowali:

  6. #35
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,413
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No już takie podrobienie to patologia, aledrogo funduje coraz większe opłaty korzystania ze swojego serwisu a nie mogą wyeliminować cebulactwa, co kraj to i obyczaj u nas łaszą się na 10 zł nawet xD.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  7. #36
    dwager

    Domyślny

    Witaj ...... (.....)!
    Pamiętaj, że wszystkie automatyczne e-maile dotyczące przebiegu Twoich transakcji na Allegro i w Sklepach Allegro zawierają w nagłówku Twoje imię i nazwisko. Dotyczy to powiadomień o wystawionych przez Ciebie ofertach sprzedaży, dokonanych przez Ciebie zakupach "Kup Teraz!", wygranych przez Ciebie licytacjach oraz powiadomień z procesu zapłaty przez PayU. Jeśli otrzymasz takie powiadomienie niezaadresowane imiennie do Ciebie, nie odpowiadaj na nie.

    PayU

    Kupujący niezarejestrowany zapłacił Ci za zakupy przez PayU.

    Aktualne dane do zrealizowania wysyłki znajdziesz na karcie płatności w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > PayU: Lista wpłat od Kupujących.
    Możesz dokończyć transakcję i dostarczyć przedmiot (przedmioty).
    Transakcja Tibia Chrona Pacc PEWNIAK x7 (5510409661)
    Do zapłaty
    W tym koszt dostawy 196,00 zł

    0,00 zł
    Zapłacono 196,00 zł
    Płacący niezarejestrowany, [email protected]
    Odbiorca ....
    Data 2015-07-03 23:26:28
    Płatność 432543651
    Adres do wysyłki Paweł Kosmaty
    Mickiewicz 17
    40-240 Katowice
    Polska
    Numer telefonu 573627463
    Wiadomość dla Sprzedającego nick: Asharius Jaceazara / swiat: Chrona

    PayU nie pobiera opłaty od realizacji usługi.


    Przydatne informacje

    Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania tego typu wiadomości, przejdź do zakładki: Moje Allegro > Moja Sprzedaż > PayU: Konfiguracja.
    Wypełnione przez Kupujących karty płatności (także dla wpłat poza PayU) znajdziesz w Opcjach w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Sprzedane.


    Czytaj więcej

    Jak wypłacać pieniądze z PayU?
    Jak wybrać własne ustawienia PayU?
    Kiedy wystawić fakturę za zakupy opłacone przez PayU?

    Dziękujemy za korzystanie z PayU.
    Pozdrawiamy,
    Zespół PayU
    Kontakt z obsługą Użytkowników

    PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.000.000 złotych w całości opłaconym, posiadająca NIP: 779-23-08-495

  8. #37
    dwager

    Domyślny

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1ea801051.html Tutaj na 7 scrolli później wzią jeszcze 5 i na koniec jeszcze 1. Razem Oszukał mnie na 364zł ... Chce coś z tym zrobić bo za dużo osób widzę jest pokrzywdzonych

  9. #38

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    721
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No dużego pola manewru nie masz. Zgłoś na policję i potem do Allegro. Tylko na policji przygotuj się na przeprawę, bo nie uwłaczając nikomu to oni są delikatnie mówiąc opóźnieni.
    .

  10. #39
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,408
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Antylolek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No dużego pola manewru nie masz. Zgłoś na policję i potem do Allegro. Tylko na policji przygotuj się na przeprawę, bo nie uwłaczając nikomu to oni są delikatnie mówiąc opóźnieni.
    nono, nie są opóźnieni tylko tak funkcjonuje prawo, mają więc lekko mówiąc związane ręce

  11. #40
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj dwager napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1ea801051.html Tutaj na 7 scrolli później wzią jeszcze 5 i na koniec jeszcze 1. Razem Oszukał mnie na 364zł ... Chce coś z tym zrobić bo za dużo osób widzę jest pokrzywdzonych
    Możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz, z tego co widzę typ płacił przez payu, "portfel" na allegro akutalizuje się w max 5 minut po tym jak dostajesz potwierdzenie wykonania wpłaty, dlaczego tego nie sprawdziłeś ? xD
    No i ja bym zgłosił do allegro + na policję, jakby nie patrzeć jest to oszustwo, i nawet fałszywe dane nie powinny typowi pomóc jeśli pójdziesz z tym na policję, a co do kolegi z góry, chuja prawda.
    Poszedłem kiedyś z oszustwem na 250 zł + większość była załatwiana przez forum (inne) i po miesiącu nie całym miałem hajs znowu na koncie więc mimo ze trochę to trwało to odzyskałem hajs

  12. #41
    dwager

    Domyślny

    Możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz, z tego co widzę typ płacił przez payu, "portfel" na allegro akutalizuje się w max 5 minut po tym jak dostajesz potwierdzenie wykonania wpłaty, dlaczego tego nie sprawdziłeś ? xD
    Dla mnie to była rutyna już trochę scrolli sprzedałem i wszystko zawsze szło szybciutko. Sprzedawałem je po 23 to sobie pomyślałem po 1 wpłacie , że dojdzie z opóźnieniem ale nie doszło do tej pory. Zgłosiłem to na allegro odpisało abym powiadomił organy ścigania w tym czasie. Więc nie ma na co czekać jutro się wybieram. Nie ja pierwszy zapewne i nie ostatni zostałem oszukany.

  13. #42

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    314
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ogólnie podrobienie dowodu wpłaty jest karalne :P art. 270 &1 KK
    Stary

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. ludzie opanujcie sie
    Przez wąż w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 10-12-2023, 03:27
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 18-05-2016, 15:31
  3. Sprzedam Tibia Coins of Firmy ! Allegro/Bez Allegro 3k~ Pozytywów | 3 Min
    Przez Adanoses w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 17-04-2016, 18:40
  4. Nauczmy się żyć jak ludzie /felieton/
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 06-01-2012, 16:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •