Reklama
Strona 20 z 664 PierwszaPierwsza ... 1018192021223070120520 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 286 do 300 z 9955

Temat: League of Legends Little Talks s04e06

  1. #286
    Rafix

    Domyślny

    Cytuj Lyszczu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    KAROL TACA SPRZEDAŁ TRURNIEJ BO NA ŻARÓWE BYŁ LEPSZY KURS I SAM POSTAWIŁ WIĘCEJ KASY NIŻ BYŁO DLA ZWYCIĘZCY
    ale prosze skasowac ten post.. wszystko bylo uczciwie legalnie nikt nic nie sprzedawal zadnego turnieju...

  2. #287
    Avatar kuchi1995
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    29
    Posty
    2,071
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Taca napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    exhaust>barrier zapamietajcie
    bk z rg tho xD
    Wygrałby Pan gdyby nie rzucił Q na exhauscie :P

  3. Reklama
  4. #288
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,478
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj kuchi1995 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wygrałby Pan gdyby nie rzucił Q na exhauscie :P
    moze byc prawda
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  5. #289

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    525
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zaorane ptakiem ;d, teraz pewnie przegram bo seria do p4
    Załącznik 325743

  6. #290

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Załącznik 325746

    Załącznik 325745



    Kurwa, enemy poszli robić Barona, ja musiałem się wrócić żeby kupić Zephyra, kiedy byłem dopiero przy redzie Amumu wpierdolił się w Barona (ten miał jeszcze 3k hp...) i zaczeli się bić 4 vs 5. Zanim dołączyłem do walki Annie już leżała a Riven połowa hp. Udało mi się tylko zajebać Katarine i Cho'Gatha, ale Cait i Robal poszli puszować i przejebaliśmy.

    I nie, nie mówcie mi, że bym to wygrał gdybym zamiast dwóch PD zrobił np banshee, bo te cwele zamiast poczekać na cały team, to co chwila wpierdalali się trzech lub czterech w pięciu, często jak nie było mnie, głównego źródła obrażeń.

    No kurwa, niech mi ktoś poda inny najczęstszy błąd popełniany przez ludzi od Golda w dół, który prowadzi do przegranych gier, bo według mnie to jest najczęstsza przyczyna: zamiast poczekać na całą drużynę to zaczynają TF w czterech lub trzech - z tego powodu najczęściej przegrywam rankedy...

    No ale cóż:

    Patrz na swoje błędy.
    Żeby grać lepiej, musisz grać lepiej.

  7. #291

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    może dlatego, że miałeś żółtego trinketa w 46 minucie

  8. #292
    Avatar Shao
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,540
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    I nie, nie mówcie mi, że bym to wygrał gdybym zamiast dwóch PD zrobił np banshee, bo te cwele zamiast poczekać na cały team, to co chwila wpierdalali się trzech lub czterech w pięciu, często jak nie było mnie, głównego źródła obrażeń.

    No ale cóż:

    Patrz na swoje błędy.
    Żeby grać lepiej, musisz grać lepiej.
    Gdybyś z 15/1 miał banshee/randuina, to pareset hp wiecej i jakis resist, albo z ga bys wstal i moze zrobił 1 vs 2.
    Pozdrawiam Gold V
    Ostatnio zmieniony przez Shao : 21-12-2014, 17:20

  9. #293

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    950
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale cóż:

    Patrz na swoje błędy.
    Żeby grać lepiej, musisz grać lepiej.
    Dodaj sobie:

    Nie każdą grę da się wygrać.

  10. #294

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Żółty trinket jest akurat dobry, bo jak gram Vayne często ktoś wchodzi w krzaki, to ja wtedy rzucam w nie trinketa i nadal go mogę nawalać z AA lub dobić do ściany. Albo taka riven ucieka w krzaki i czeka aż podejdę by ją dobić, to ona mi stuna zajebie i deska - z żółtym trinketem w porząkdu się gra.

    Cytuj Shao napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdybyś z 15/1 miał banshee/randuina, to pareset hp wiecej i jakis resist, albo z ga bys wstal i moze zrobił 1 vs 2.
    Pozdrawiam Gold V
    Z tym GA to już kompletnie dojebałeś. Przecież z GA na ADC jest tak: po "powstaniu" na 99% się wyjebiesz i nawet nie zdążysz nic zrobić, sorry, ale tak jest, bo kiedyś budowałem to chujstwo na jinx/cait.

  11. #295
    Avatar Shao
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,540
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    No jak widać 2 pd Ciebie nie wyratowały, GA daje Tobie 4 sekundy czasu na zastanowienie sie co Robić, i prędzej cie GA wyratuje niż 2 pd. Mogłeś też dać qss/banshee/randuin. Qss by zdjął z Cb CC i byś mógł pobiegać dłużej, banshee dałoby ci hp/mres/bańke, randuinem byś spowolnił enemy.

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żółty trinket jest akurat dobry, bo jak gram Vayne często ktoś wchodzi w krzaki, to ja wtedy rzucam w nie trinketa i nadal go mogę nawalać z AA lub dobić do ściany. Albo taka riven ucieka w krzaki i czeka aż podejdę by ją dobić, to ona mi stuna zajebie i deska - z żółtym trinketem w porząkdu się gra.
    Niebieski daje Tobie też wizję w takich sytuacjach, a wardy powinieneś dokupować jak masz możliwość, a nie zostawiać na tfa.

    Może bym tak zbudował vayne jakbym miał 17/0 do 30 min i full build, ale nie w grze która jest blisko... a zakładam że Bogiem mechanicznym gry nie jesteś, żeby ten build pomógł Tobie 1 vs 5 zrobić vs cho leona z knockupem, stunami i silence, do tego cait z range pewnie podchodziła i klepała Sobie.

    Budujesz cały czas Vayne w 1 i ten sam sposób, problem jest taki, że build powinno dostosować się do przeciwnika, a nie mieć zapisanych 6/7 itemów i na pałe co pobyt w bazie kupić coś.

    Jeszcze jedno, dlaczego nie posłuchasz się kogoś, kto jest od Cb wyżej(nie mówie o Sobie, tylko o 90% osób, które odpisywały, że błąd popełniasz)? Trzeba z 60 razy przegrać grę z tym buildem (bo stosujesz tylko 1), żeby zrozumieć że nie zawsze zadziała?

    Tak, wypłakałem się na Twój temat, normalnie nie odpisuje, ale ciężko chyba do Cb dotrzeć
    Ostatnio zmieniony przez Shao : 21-12-2014, 18:00

  12. #296

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie, dwa PD mnie nie wyratowały, bo jak przyszedłem na miejsce, to polowa mojego teamu była już martwa i wszyscy rzucili się na mnie.
    Nawet banshee czy omen by mi nie pomógł.

    Zobacz, że w trakcie całego meczu wyjebałem się tylko daw razy: pierwszy raz na bocie w około 10 minuty gry i potem pod jej koniec, czyli przez ponad 30 minut nie dali rady ani razu mnie ujebać - ja po prostu w miarę dobrze umiem się pozycjonować jak gram Vayne i to zawdzięczam też dwóm PD, bo mam zwiększony MS o 10%. Przez całą grę jak były TFy to mój team nie pozwalał przeciwnikom do mnie dojść (zobacz ile mieliśmy cc...), dzieki czemu mogłem spokojnie robić dmg, duży dmg. Przejebałem przez tego cwela amumu, który się we wszystkich wpierdolił i resztę idiotów, którzy poszli za nim sie bić bez swojego adc. xDD Jak przyszedłem to nie mial mnie już kto osłaniać, a nie dałbym rady sam wybronić nexusa.

    Więc to nie jest wina mojego buildu, tylko tych jebanych idiotów. No i nadal czekam na odpowiedź na moje poprzednie pytanie:

    Niech mi ktoś poda inna najczęstszy błąd popełniany przez ludzi od Golda w dół, poza wpierdalaniem się w przeciwny team, nie czekając na cały swój team, przez który przegrywa się rankedy. Bo ja naprawdę nic innego wymyślić mogę.

    Cytuj Shao napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Budujesz cały czas Vayne w 1 i ten sam sposób, problem jest taki, że build powinno dostosować się do przeciwnika, a nie mieć zapisanych 6/7 itemów i na pałe co pobyt w bazie kupić coś.

    Jeszcze jedno, dlaczego nie posłuchasz się kogoś, kto jest od Cb wyżej(nie mówie o Sobie, tylko o 90% osób, które odpisywały, że błąd popełniasz)? Trzeba z 60 razy przegrać grę z tym buildem (bo stosujesz tylko 1), żeby zrozumieć że nie zawsze zadziała?

    Tak, wypłakałem się na Twój temat, normalnie nie odpisuje, ale ciężko chyba do Cb dotrzeć
    Ależ ja dostosowuje build pod przeciwny team. Jak jest w enemy jakiś Zed czy WW, to zamiast Infinity buduje Scmitara. Ostatnio jako grałem to w przeciwnym teamie był Viktor, który miał 1200 dmg na Q, to rzeczywiście zrobiłem banshee i trochę pomogło, ale i tak przejebalem mecz. xd Jednak to są sytuacje ekstremalne, w których wiem, że "koreański build" mnie nie uratuje, bo zanim zadam jeden AA to Viktor mnie zajebie, ale zazwyczaj buduje Vayne zawsze tak samo i jak przegrywam mecz to nie z mojej winy. Zresztą napisałem wyżej: byłem w sytuacji Cho, rek'sai, leona i cait VS ja, myślisz, że dojebałbym ich, gdyby zamiast dodatkowego PD był banshee/omen?

    I jeszcze jedno, ogarnij TEN filmik.

    Vayne była feednieta podobnie jak ja i jakoś dała radę, ja po prostu muszę nauczyć się tak kite'ować i będzie zajebiście.
    Ostatnio zmieniony przez Wind : 21-12-2014, 18:13

  13. #297

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    143
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, dwa PD mnie nie wyratowały, bo jak przyszedłem na miejsce, to polowa mojego teamu była już martwa i wszyscy rzucili się na mnie.
    Nawet banshee czy omen by mi nie pomógł.

    Zobacz, że w trakcie całego meczu wyjebałem się tylko daw razy: pierwszy raz na bocie w około 10 minuty gry i potem pod jej koniec, czyli przez ponad 30 minut nie dali rady ani razu mnie ujebać - ja po prostu w miarę dobrze umiem się pozycjonować jak gram Vayne i to zawdzięczam też dwóm PD, bo mam zwiększony MS o 10%. Przez całą grę jak były TFy to mój team nie pozwalał przeciwnikom do mnie dojść (zobacz ile mieliśmy cc...), dzieki czemu mogłem spokojnie robić dmg, duży dmg. Przejebałem przez tego cwela amumu, który się we wszystkich wpierdolił i resztę idiotów, którzy poszli za nim sie bić bez swojego adc. xDD Jak przyszedłem to nie mial mnie już kto osłaniać, a nie dałbym rady sam wybronić nexusa.

    Więc to nie jest wina mojego buildu, tylko tych jebanych idiotów. No i nadal czekam na odpowiedź na moje poprzednie pytanie:

    Niech mi ktoś poda inna najczęstszy błąd popełniany przez ludzi od Golda w dół, poza wpierdalaniem się w przeciwny team, nie czekając na cały swój team, przez który przegrywa się rankedy. Bo ja naprawdę nic innego wymyślić mogę.



    Ależ ja dostosowuje build pod przeciwny team. Jak jest w enemy jakiś Zed czy WW, to zamiast Infinity buduje Scmitara. Ostatnio jako grałem to w przeciwnym teamie był Viktor, który miał 1200 dmg na Q, to rzeczywiście zrobiłem banshee i trochę pomogło, ale i tak przejebalem mecz. xd Jednak to są sytuacje ekstremalne, w których wiem, że "koreański build" mnie nie uratuje, bo zanim zadam jeden AA to Viktor mnie zajebie, ale zazwyczaj buduje Vayne zawsze tak samo i jak przegrywam mecz to nie z mojej winy. Zresztą napisałem wyżej: byłem w sytuacji Cho, rek'sai, leona i cait VS ja, myślisz, że dojebałbym ich, gdyby zamiast dodatkowego PD był banshee/omen?

    I jeszcze jedno, ogarnij TEN filmik.

    Vayne była feednieta podobnie jak ja i jakoś dała radę, ja po prostu muszę nauczyć się tak kite'ować i będzie zajebiście.
    ale czy ty masz takie mechaniki, że dasz rade kiteować z 2.2 as nie marnując go? myślę, że skoro jesteś w goldzie 5 to nie i dużo więcej dałby ci defensywny itemek.

    ofc. jeden chuj czy g5 g1, zeby wykorzystac calego as z 2 pd i orbitowac musialby byc jakims bogiem gierki
    Ostatnio zmieniony przez gld1337 : 21-12-2014, 18:23

  14. #298
    Avatar Shao
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,540
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    @Up On G1

    Bym się w nich nie wbijał, tylko próbował wydeffować, ale pochwaliłeś się, że wbiłeś i popełniłeś błąd.
    W 2 grach zrobiłeś qssa/banshee, troche pomogło, i tak przegrałeś, tym bardziej z korea build byś nie dał rady. Takie gry powinny uczyć, że masz szanse wtedy dłużej ustać(tak, w innych grach z qss banshee TEŻ możesz ustać dłużej). Może byś nie wygrał w paru grach, ale wolałbym mieć deff item niż nie, 1 raz na 10 podobnych sytuacji bym wygrał zapewne z deff itemem, bez zapewne nie. Ale ja tylko GOLD V(w sumie G5 i G1 blisko) niech ktoś wytłumaczy mu, dlaczego deff item często ratuje dupe(i to nie zawsze budowany na last item, ja na przykład często już po 2 itemie składam qssa, żeby w midgame nie padać szybko)
    Ostatnio zmieniony przez Shao : 21-12-2014, 18:19

  15. #299
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Załącznik 325746

    Załącznik 325745



    Kurwa, enemy poszli robić Barona, ja musiałem się wrócić żeby kupić Zephyra, kiedy byłem dopiero przy redzie Amumu wpierdolił się w Barona (ten miał jeszcze 3k hp...) i zaczeli się bić 4 vs 5. Zanim dołączyłem do walki Annie już leżała a Riven połowa hp. Udało mi się tylko zajebać Katarine i Cho'Gatha, ale Cait i Robal poszli puszować i przejebaliśmy.

    I nie, nie mówcie mi, że bym to wygrał gdybym zamiast dwóch PD zrobił np banshee, bo te cwele zamiast poczekać na cały team, to co chwila wpierdalali się trzech lub czterech w pięciu, często jak nie było mnie, głównego źródła obrażeń.

    No kurwa, niech mi ktoś poda inny najczęstszy błąd popełniany przez ludzi od Golda w dół, który prowadzi do przegranych gier, bo według mnie to jest najczęstsza przyczyna: zamiast poczekać na całą drużynę to zaczynają TF w czterech lub trzech - z tego powodu najczęściej przegrywam rankedy...

    No ale cóż:

    Patrz na swoje błędy.
    Żeby grać lepiej, musisz grać lepiej.
    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Żółty trinket jest akurat dobry, bo jak gram Vayne często ktoś wchodzi w krzaki, to ja wtedy rzucam w nie trinketa i nadal go mogę nawalać z AA lub dobić do ściany. Albo taka riven ucieka w krzaki i czeka aż podejdę by ją dobić, to ona mi stuna zajebie i deska - z żółtym trinketem w porząkdu się gra.



    Z tym GA to już kompletnie dojebałeś. Przecież z GA na ADC jest tak: po "powstaniu" na 99% się wyjebiesz i nawet nie zdążysz nic zrobić, sorry, ale tak jest, bo kiedyś budowałem to chujstwo na jinx/cait.
    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie, dwa PD mnie nie wyratowały, bo jak przyszedłem na miejsce, to polowa mojego teamu była już martwa i wszyscy rzucili się na mnie.
    Nawet banshee czy omen by mi nie pomógł.

    Zobacz, że w trakcie całego meczu wyjebałem się tylko daw razy: pierwszy raz na bocie w około 10 minuty gry i potem pod jej koniec, czyli przez ponad 30 minut nie dali rady ani razu mnie ujebać - ja po prostu w miarę dobrze umiem się pozycjonować jak gram Vayne i to zawdzięczam też dwóm PD, bo mam zwiększony MS o 10%. Przez całą grę jak były TFy to mój team nie pozwalał przeciwnikom do mnie dojść (zobacz ile mieliśmy cc...), dzieki czemu mogłem spokojnie robić dmg, duży dmg. Przejebałem przez tego cwela amumu, który się we wszystkich wpierdolił i resztę idiotów, którzy poszli za nim sie bić bez swojego adc. xDD Jak przyszedłem to nie mial mnie już kto osłaniać, a nie dałbym rady sam wybronić nexusa.

    Więc to nie jest wina mojego buildu, tylko tych jebanych idiotów. No i nadal czekam na odpowiedź na moje poprzednie pytanie:

    Niech mi ktoś poda inna najczęstszy błąd popełniany przez ludzi od Golda w dół, poza wpierdalaniem się w przeciwny team, nie czekając na cały swój team, przez który przegrywa się rankedy. Bo ja naprawdę nic innego wymyślić mogę.



    Ależ ja dostosowuje build pod przeciwny team. Jak jest w enemy jakiś Zed czy WW, to zamiast Infinity buduje Scmitara. Ostatnio jako grałem to w przeciwnym teamie był Viktor, który miał 1200 dmg na Q, to rzeczywiście zrobiłem banshee i trochę pomogło, ale i tak przejebalem mecz. xd Jednak to są sytuacje ekstremalne, w których wiem, że "koreański build" mnie nie uratuje, bo zanim zadam jeden AA to Viktor mnie zajebie, ale zazwyczaj buduje Vayne zawsze tak samo i jak przegrywam mecz to nie z mojej winy. Zresztą napisałem wyżej: byłem w sytuacji Cho, rek'sai, leona i cait VS ja, myślisz, że dojebałbym ich, gdyby zamiast dodatkowego PD był banshee/omen?

    I jeszcze jedno, ogarnij TEN filmik.

    Vayne była feednieta podobnie jak ja i jakoś dała radę, ja po prostu muszę nauczyć się tak kite'ować i będzie zajebiście.
    Przykład typowego golda, ktoś mu coś doradzi, to on i tak wie lepiej i chuj xD

    Przepierdol jeszcze 20 gierek przez to że nie masz Ga/Banshee bo jak kerujesz to wystarczy jeden twój błąd przez całą grę że Cię złapią i masz gg

    zaraz pewnie będzie hurr durr nie daje się złapać noob tim
    Ostatnio zmieniony przez Kucyk : 21-12-2014, 18:26

  16. #300

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jak napisałem wcześniej, jak przyszedłem na miejsce to moi wszyscy nie żyli, dałem radę zajebać jednym AA katarinę, zostało ich czterech, cho low hp to go zabiłem i potem sam się wyjebałem. Nawet gdybym chciał wrócić, to nie jestem pewny czy dałbym radę stamtąd spierdolić i uwierz mi, nie dałbym rady sam wybronić nexusa, bo miałem już parę takich sytuacji (nie wspominając o tym, że nasz bot był spuszowany i wrogie superminiony były już prawie pod nexusem).

    Jeszcze raz mówię: gdyby na mnie zaczekali to byśmy wygrali, poszli się bić 4vs5, bez głównego źródła obrażeń czyli mnie, enemy dali radę ich dzięki temu zajebać, bo nie musieli mnie focusować. Potem dobili mnie i gg i żaden spierdolony omen czy banshee by mi nie pomógł.

    Cytuj gld1337 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale czy ty masz takie mechaniki, że dasz rade kiteować z 2.2 as nie marnując go? myślę, że skoro jesteś w goldzie 5 to nie i dużo więcej dałby ci defensywny itemek.

    ofc. jeden chuj czy g5 g1, zeby wykorzystac calego as z 2 pd i orbitowac musialby byc jakims bogiem gierki
    Ale ja Gold I, to jest różnica.
    Przecież mówię, że muszę nauczyć się tak kite'owac jak ta Vayne na tym filmiku to do diamentu mnie wyjebie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13712
    Ostatni post: 06-04-2024, 15:49
  2. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  3. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  4. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •