Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 29 z 29

Temat: druid od zera

  1. #16
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    solo ed leć na wyrmy, możesz tam siedzieć do 120 lvl. Oprócz tego możesz robić taska na gsy i taska na lizardy. Co do tego eka, to za wiele nie pobloczy, możecie próbować war golemy pojedynczo.

    palek niech klepie arene yala +taski, oprócz tego task na ASy, jak ogarnia niech spróbuje wyrmy

  2. #17
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dla kasy można hero bić, albo necro (yala czy darashia). Od 80 taski na GSy albo lizardy z avalanche (świetne miejsce, jest i dobry exp i kasa).

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    989
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nie wiem jak u ciebie na servie ale spider silki chodzą po 10 k na securze , to samo z vampire dust 3-4k . Tam szukaj kasy :D

  5. #19
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No właśnie silk tylko 5k~, dlatego też wolę pobawić się z czymś innym ;p

  6. #20
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pozwolę sobie odświeżyć.
    Panowie, szukamy (84ek 83/76, 81ed 56mlvl, 72rp 84 dyst) jakiejś miejscówki do wspólnego expienia, gdzie ek będzie mógł brać na klatę po 2-3 potwory. Znaleźliśmy olbrzymi zapas burst arrowsow i fajnie by było, gdyby palek mógł to z nami wystrzelać, przy naszym wtórowaniu z exori i jakichś gfb/avalanche. Przychodzą Wam do głowy jakieś expowiska, gdzie mogłoby nam się coś takiego udać? Dzisiaj byliśmy we 3 na hydrach (jeszcze bez burstów), to bloker bez większych problemów radził sobie z dwiema, trzech nie próbowaliśmy, ale i tak nie ma raczej dla nas respa, który by nadążał z takim expieniem. Chyba, że na Forbidden Lands?
    Pomyślałem też o insectach na Gray Beach, bo z tego co pamiętam, to jest tam tego na tyle dużo, żeby bić masowo, a na podobnym lvlu dawałem sobie radę solo z 3 czy 4 potworami.
    Może macie też jakieś inne pomysły? Z Sea Serpentami dalibyśmy radę, żeby to bić po 2 sztuki? Moje sio waha się od 4xx do 7xx

  7. #21
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Moglibyście hellspawny ale szczerze to niepotrzebny tam ten paladyn. Gray beach jest okej, ale musielibyście być ostrożni bo jak czasem tam expiłem ekiem na 110~~ i wyjebała nagle grupka mobków to redy łapałem (no ale byłem sam). Sea serpenty dacie rade, ale tam zaraz ten knight solo będzie mógł orać więc troche bez sensu. Behe powinny być okej ale tutaj znowu burst arrowy bez sensu bo 2 to maks co taki knight weźmie.

  8. #22
    Avatar bubcoz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    30
    Posty
    2,002
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    na helle -1 to za wcześnie imo takim składem, tam 100 ek czasem wyłapie reda. Ogólnie na takich levelach raczej nie ma dobrych miejscówek dla teamów, od 100 wzwyż zaczyna się robić ciekawej.

    Klepanie hydr we 3 to raczej kiepski pomysł. Exp będzie mizerny, loot do podziału na trzech więc bez szału

  9. #23
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, kolejna sprawa biednego edeka :D
    Mam 91 lvl i wziąłem się za quary, ale zbieram od nich takie baty, że przy 2 już muszę wiać. Problem z w tym, że jestem od nich sporo wolniejszy pod wodą i nie wiem, jak sobie z tym poradzić, żeby się nie wyłożyć i ograniczyć waste. Lepiej latać non-stop na gran hurach czy bić te quary na poison wallach? Jak to się robi na takim lvlu? Czy może w ogóle jeszcze za wcześnie na quary i na razie to odpuścić? Teraz próbowałem je robić na Yalahar, to tu jest w ogóle problem z zejściem na poziom z tymi lepszymi, bo wszędzie wyskakują po 2-3...
    @Maciek_1993 ;
    Sprawdziłem też Calassę, tam niby lepiej, bo więcej miejsca do biegania i nie muszę tak kombinować z zejściem, ale tam bolą massive water elementale i te duże grupy quar. Lubi się to zrespić na plecach, dlatego na razie łażę tam żółwim tempem i robię raptem 170k/h na p.staminie ;/ Jak ogarnę respa, to powinno pójść szybciej, taką mam przynajmniej nadzieję.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 27-01-2015, 15:54

  10. #24
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, kolejna sprawa biednego edeka :D
    Mam 91 lvl i wziąłem się za quary, ale zbieram od nich takie baty, że przy 2 już muszę wiać. Problem z w tym, że jestem od nich sporo wolniejszy pod wodą i nie wiem, jak sobie z tym poradzić, żeby się nie wyłożyć i ograniczyć waste. Lepiej latać non-stop na gran hurach czy bić te quary na poison wallach? Jak to się robi na takim lvlu? Czy może w ogóle jeszcze za wcześnie na quary i na razie to odpuścić? Teraz próbowałem je robić na Yalahar, to tu jest w ogóle problem z zejściem na poziom z tymi lepszymi, bo wszędzie wyskakują po 2-3...
    Energy ringi przy schodach i walle / bomby jak za dużo nalurujesz.
    100 sd przy sobie też dobra sprawa bo na yala jak Ci 3 predatory wyskocza to od razu po blessy smigasz

    @Astinus
    Bij yalahar, rób półkola od < do > albo trzymaj się tylko \/ > części respa, weź te bomby/walle na wszelki wypadek i lekko zrobisz 250 ~ na zielonej staminie.
    Ja miałem do 300 ale gran visy max visy vis hury i gran mas vis, na wszystko czułe, nie wiem jak ED na z czułością na quary, ale jak na poison są czułe to z tera atakami powinieneś do 300 dobić ( chyba że ed ma mniejszy dmg to trochę mniej )
    Na calassie bijesz albo < czesc respa i masz chujowy exp/h albo > i masz hardcore bo Ci się respi tak jak mówisz, więc po prostu naucz się bić tam na yala, 2-3 rundki takie łagodniejsze na poznanie respa,a potem wyciskaj ile wlezie
    Ostatnio zmieniony przez Maciek_1993 : 27-01-2015, 16:05

  11. #25
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, kolejna sprawa biednego edeka :D
    Mam 91 lvl i wziąłem się za quary, ale zbieram od nich takie baty, że przy 2 już muszę wiać. Problem z w tym, że jestem od nich sporo wolniejszy pod wodą i nie wiem, jak sobie z tym poradzić, żeby się nie wyłożyć i ograniczyć waste. Lepiej latać non-stop na gran hurach czy bić te quary na poison wallach? Jak to się robi na takim lvlu? Czy może w ogóle jeszcze za wcześnie na quary i na razie to odpuścić? Teraz próbowałem je robić na Yalahar, to tu jest w ogóle problem z zejściem na poziom z tymi lepszymi, bo wszędzie wyskakują po 2-3...
    @Maciek_1993 ;
    Sprawdziłem też Calassę, tam niby lepiej, bo więcej miejsca do biegania i nie muszę tak kombinować z zejściem, ale tam bolą massive water elementale i te duże grupy quar. Lubi się to zrespić na plecach, dlatego na razie łażę tam żółwim tempem i robię raptem 170k/h na p.staminie ;/ Jak ogarnę respa, to powinno pójść szybciej, taką mam przynajmniej nadzieję.
    Możesz sobie kupić to żarcie co się szybko biega pod wodą, ale jak z ceną jest, szczególnie o tej porze roku, to nie wiem.

  12. #26
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, a jeszcze takie pytanko, chociaż nie związane z druidem. Chcę wyexpić knighta na 40 lvl, żeby z kolegami zrobić noob charami blue djinna, bo wszyscy mamy greena ;d Gdzie i jak będzie najszybciej? Mam skille 82/75, 8 lvl, jakiegoś k seta mu się wrzuci. Lepiej masowo bić solo jakieś słabe potworki typu cyclopy czy może skorzystać z pomocy eka na 80~~ lvlu - niech on blokuje, a ja będę bił coś mocniejszego? Bog raidery czy coś w ten deseń. Jak myślicie?

  13. #27
    Avatar Cwiecz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Zielona Góra
    Wiek
    33
    Posty
    268
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Polecam Stealth ringi i na cmentarz na yalahar. Zombie i jazda :)

    w 2 dni wbilem 45 lvl
    "Nawet papier toaletowy aby być użyteczny musi się rozwijać... A ty gimnazjum nie chcesz skończyć."

  14. #28

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wez sobie knighta na te quary, 80 knight spokojnie może tam coś pobloczyć, jak się rozkrecicie to i 400k/h wyciagniecie na zielonej :D

  15. #29
    Avatar Maciek_1993
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,483
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pankar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wez sobie knighta na te quary, 80 knight spokojnie może tam coś pobloczyć, jak się rozkrecicie to i 400k/h wyciagniecie na zielonej :D
    80 knight ?
    Szedłem 100 ekiem po coral comba, co prawda z msem, może brak sio i stąd odczucia takie, ale przy więcej niż 2/3 mobach nie korzystałem z exury ico tylko spamowałem ghp żeby przeżyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kupię 100+ Druid/Elder Druid Guardia!
    Przez Dr Shadow w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 02-10-2017, 10:41
  2. Sprzedam Medivia Legacy- 20+ paladyn, 12+ knight, 15+ druid, 8+ druid
    Przez Katalonczyk w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-02-2017, 13:36
  3. druid od zera
    Przez PaniGessler w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-01-2015, 16:54
  4. Druid od zera
    Przez Kiler Bartek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-03-2012, 15:19
  5. Od zera do ivul pkera
    Przez Purek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 21-06-2008, 20:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •