Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Najciekawsze premiery filmowe - Listopad

  1. #1
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Najciekawsze premiery filmowe - Listopad

    • Interstellar

    Premiera: 7 listopada 2014

    Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze.



    • Obywatel

    Premiera: 7 listopada 2014

    Obywatel Jan Bratek. Gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.




    • Mapy Gwiazd

    Premiera: 7 listopada 2014

    Dr Stafford Weiss jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Jego żona Cristina poświęciła się karierze ich 13-letniego syna Benjiego mającego problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha, jest piromanką. A do tego Stafford, ma romans z aktorką Havaną Segrand, która od lat nie potrafi poradzić sobie ze sławą swojej zmarłej matki.



    • Śmieć

    Premiera: 7 listopada 2014

    Trzech ubogich, brazylijskich chłopców dokonuje niezwykłego odkrycia na składowisku śmieci. Odkrycie ma bardzo poważne konsekwencje i chłopcy muszą ukrywać się przed brutalną policją.




    • Głupi i głupszy bardziej

    Premiera: 14 listopada 2014

    Harry i Lloyd ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla niego nerkę do przeszczepu.



    • Jak dogonić szczęście

    Premiera: 14 listopada 2014

    Hector, ekscentryczny i charyzmatyczny londyński psychiatra, przeżywa kryzys i postanawia odnaleźć własne szczęście.



    • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

    Premiera: 21 listopada 2014

    BKatniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.



    • Wolny strzelec

    Premiera: 21 listopada 2014

    Film opowiada o młodym mężczyźnie, który odkrywa nocny świat dziennikarstwa kryminalnego w Los Angeles.



    • Serce, Serduszko

    Premiera: 21 listopada 2014

    Film opowiada o dziewczynce z bieszczadzkiego Domu Dziecka, która zafascynowana jest baletem. Postanawia uciec i razem z zaprzyjaźnioną wychowawczynią ruszają z Bieszczadów nad morze, by zdążyć na egzaminy do jednej ze szkół baletowych.



    • Szefowie wrogowie 2

    Premiera: 21 listopada 2014

    Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick, Dale i Kurt postanawiają przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani i zdesperowani, opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.



    • Scenariusz na miłość

    Premiera: 28 listopada 2014

    Keith Michaels był bardzo wziętym scenarzystą. 15 lat później jest rozwiedziony, załamany, zbliża się do pięćdziesiątki i nie napisał hitu od lat. Na szczęście jego agentka znalazła mu pracę. Uniwersytet w spokojnej angielskiej mieścinie szuka kogoś do prowadzenia kursu pisania scenariuszy. Keith ma nadzieję, znaleźć tutaj spokój by napisać nowy przebojowy scenariusz. Na jego drodze staje jednak Holly, która zmieni postrzeganie świata przez bohatera.



    • The November Man

    Premiera: 28 listopada 2013

    Bohaterem jest były agent specjalny Devereoux (działający jako 'November'), który odpoczywa na emeryturze w Szwajcarii. Spokój Devereouxa przerywają najpierw dramatyczne sygnały od jego byłego szefa, który przez swoich zwierzchników umieszczony został w szpitalu psychiatrycznym, a następnie pojawienie się dwóch płatnych zabójców. Chcąc nie chcąc Devereoux musi wrócić do służby i rozprawić się z niebezpieczną agentką z Rosji.



    • Klątwa Jessabelle

    Premiera: 28 listopada 2014

    Młoda kobieta po wypadku, postanawia odpocząć w domu ojca. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna nawiązuje kontakt z dawno zmarłą matką.
    Ostatnio zmieniony przez piccolo : 31-10-2014, 16:35

  2. #2
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak dla mnie, igrzyska smierci to obecnosc obowiazkowa w kinie w tym miesiacu

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Igrzyska must watch.
    Interstellar też ciekawy po trailerze.

  5. #4
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,398
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nagłówek do Fury Ci uciekł...
    :)

  6. #5
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nagłówek do Fury Ci uciekł...
    :)
    faktycznie, dzięki :)
    trailera do "Serce, Serduszko" nie ma, bo po prostu nie moglem znalezc na yt ;d

  7. #6
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nigdy nie ogladalem igrzysk, nie wiem nawet o co chodzi. czemu muwicie, ze must watch? trailer imo sredni
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  8. #7
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale fajne filmy, chba będę częstym gościem kina w tym miesiącu
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  9. #8

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja czekam na premierę 3 częsci filmu Igrzyska Śmierci, z tego co czytałem to chyba podzielili ostatnią część na dwie ekranizacje

  10. #9
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu muwicie, ze must watch?
    Muwimy, że must watch, bo oglądaliśmy poprzednie części i były dobre. To chyba logiczne.

  11. #10
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Dla mnie Igrzyska to tragedia chociaż przyznam bez bicia, że oglądałem tylko pierwszą część, najbardziej czekam chyba na Interstellar, nie jestem fanem gatunku aczkolwiek naprawdę dawno nie było już dobrego sf i chętnie obejrzę.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #11
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie Igrzyska to tragedia chociaż przyznam bez bicia, że oglądałem tylko pierwszą część, najbardziej czekam chyba na Interstellar, nie jestem fanem gatunku aczkolwiek naprawdę dawno nie było już dobrego sf i chętnie obejrzę.
    Pierwsza część była tragiczna, drugą obejrzałem z nudów i naprawdę mi się spodobała. Nadal bajka dla dzieci, ale już całkiem nieźle odegrana.
    Na Interstellar już zarezerwowałem bilety, must watch.

    @down: Na mnie też zrobił niesamowite wrażenie, najlepsza niespodzianka roku.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 12-11-2014, 12:46

  13. #12
    Avatar Venom'ek
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    32
    Posty
    889
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Fury - jak dotąd najlepszy film 2014 roku

  14. #13
    pupilowy

    Domyślny

    Igrzyska Śmierci... trzeba wybrać się do kina

  15. #14
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Interstellar 9/10, bo brakowalo mi informacji, w ktorym roku rozpoczyna sie akcja.

  16. #15
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Interstellar 9/10, bo brakowalo mi informacji, w ktorym roku rozpoczyna sie akcja.
    Przecież to absolutnie bez znaczenia ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Najciekawsze premiery filmowe - Listopad
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 21-11-2013, 14:15
  2. Najciekawsze premiery filmowe - Styczeń
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 11-02-2013, 12:46
  3. Najciekawsze premiery filmowe - Grudzień
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 28-01-2013, 21:43
  4. Najciekawsze premiery filmowe - Listopad
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 21-11-2012, 22:27
  5. Najciekawsze premiery filmowe - Październik
    Przez piccolo w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 12-11-2012, 23:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •