Reklama
Strona 8 z 52 PierwszaPierwsza ... 67891018 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 769

Temat: Morta Thread

  1. #106

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jednak wole tych zwykłych graczy niż tych takich dzieciaków co spamują "pro elo ogar/raszujemy". Na szczęscie Tibia to nie tylko aspekt ganiania się pixela X z Y tylko jeszcze pewien wkład i poprowadzenie właściwie postaci. A do tego znaczna część się nie nadaje. Ty mówisz, że 80% miało przygody z rl Tibią, powiem Ci nawet że każdy miał bo gdzieś zaczął. Jednak z sukcesami to bym nie przesadzał, sam grałem na otsach z 2-3 lata gdy były już hotkeye, obróciło się przy mnie setki graczy, a powiązanych z rl i sukcesami wojennymi może było z 10%.
    Chyba, ze Ci twoi ludzie zaczeli swoje świetlane przygody gdy mieli już fajniusie skrypty na Iboty czy jakieś inne neoboty

  2. #107
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Silverdwa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jednak wole tych zwykłych graczy niż tych takich dzieciaków co spamują "pro elo ogar/raszujemy". Na szczęscie Tibia to nie tylko aspekt ganiania się pixela X z Y tylko jeszcze pewien wkład i poprowadzenie właściwie postaci. A do tego znaczna część się nie nadaje. Ty mówisz, że 80% miało przygody z rl Tibią, powiem Ci nawet że każdy miał bo gdzieś zaczął. Jednak z sukcesami to bym nie przesadzał, sam grałem na otsach z 2-3 lata gdy były już hotkeye, obróciło się przy mnie setki graczy, a powiązanych z rl i sukcesami wojennymi może było z 10%.
    Chyba, ze Ci twoi ludzie zaczeli swoje świetlane przygody gdy mieli już fajniusie skrypty na Iboty czy jakieś inne neoboty
    No i z kim grałeś na otsach ?
    masz porównanie chociażby na przykładzie Ziorra, który parę razy próbował wjeżdżać na otsy z jakimiś swoimi memberkami i przejeżdżały po nim sir amadeusze z zakonu marii więc nie wiem o czym rozmawiamy. Jak dla Ciebie kwintesencją gry na rl były teamki po 100 osób, stanie w close na yalahar i liczenie 500 eków na bombe to powinszować, bo niestety tak rl tibia zaczęła wyglądać po pamiętnej zmianie pvp.

  3. Reklama
  4. #108

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    O czym ty do mnie piszesz, jak ja skończyłem to na większości eu pvp max lvl był ok.300, a ludzie przeważnie mieli 100-150.
    Z kim grałem z tym grałem długo by wymieniać, w większości liderzy i paru "ważniejszych" miało jakąś przeszłość, reszta żołnierzy była z otsa a wszyscy to real reala. Ziorr? Gościu ja nawet nie wiem kim on jest, za moich czasów takie coś nie istniało, no chyba że jakoś inaczej się nazywał. Mówimy o zupełnie dwóch róznych epokach Tibii.
    Dzieci otsa nadają się teraz na rl bo jest łatwa i mają boty co robią wszystko za nich, tyle w temacie. Możecie kontynuować wasze tibijskie "sukcesy" rodem z aurory czy shadowcores. Mimo wszystko sądze, że na takim nowym serverze i to tego typu większość kitowców nawet się nie przebije. Szkoda offtopować. Każdy chyba widział jak wyglądali ludzie otsów gdy wchodzili na rl Tibie. Nie ma co porównywać, dwa rózne swiaty, dwie rózne epoki, dwa rodzaje graczy.

  5. #109
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    aha, no widzę, że faktycznie nie ma o czym z Tobą gadać :D
    Pozdrawiam.

  6. #110

    Notoryczny Miotacz Postów Kaplar jest teraz offline
    Avatar Kaplar
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,320
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    j apierdole gosciu jestes naprawde tepy

    normalnie nie skomentowalbym tego no ale kurwa twoje posty są takie denne i debilne ze to szkoda gadac

    wlasnie dlatego ludzie z otsow zazwyczaj przegrywaja na rl bo to są ludzie z OTSÓW a nie z RL tibii gdzie ludzie graja po lata i maja juz zapas hajsu i postaci, a przyjdzie ci nawet super ogarniety sklad z rl i wiadomo ze nie bedzie mial tyle kwitu co ci co grali juz

    smiem twierdzic ze 3/4 tego co gra na rl tibii normalnie przekopałyby ekipy z otsów, dopiero niedawno po starcie nowych serwerow wiele osob z otsow poszło na rl cos powalczyc i sytuacja moze sie zmienic

  7. #111

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie wiem czy się śmiać czy kurwa płakać, czekałem w kolejce od 15:30~ z 1000~miejsce wbiłem na 33 i co? nagle mnie zwiesiło, jestem 1228. Chyba koniec na dziś.
    ps. jak ktoś ma jakieś patenty na maga gdzie mozna na początku posiedziec bez tysiecy ludzi na skrinie to pw bede wdzieczny, nie znam nowych miejsc za bardzo
    Ostatnio zmieniony przez Silverdwa : 23-10-2014, 23:05

  8. #112

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Załącznik 322768

    5 dni vouchera grając po 1-2h dziennie :P
    no i wczoraj chwilkę dłużej

  9. #113

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Niezle Ci idzie Rysiekk. Ja wbiłem dziś 20lvl miałem zrobić jakieś zdjęcia aż mi proxy wyjebało... 1000 w kolejce... Porażka.

  10. #114
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ja sobie morte calkowicie odpuscilem...nie mam za duzo czasu w ciagu dnia wiec stanie w kolejce po 2-3h odpada wiec tylko offline training poki co i pewnie na tym zostane

  11. #115
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja sobie morte calkowicie odpuscilem...nie mam za duzo czasu w ciagu dnia wiec stanie w kolejce po 2-3h odpada wiec tylko offline training poki co i pewnie na tym zostane
    To jest właśnie chujowe w tym serwerze, jeśli nie zalogujesz odrazu po SS to musisz liczyć się ze staniem w kolejce minimum przez 3h.

  12. #116

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeszcze nigdy nie stałem w kolejce krócej niż 5h, logowałem tylko rano ok.8 bądź z ssem.
    @Byczek ; masz vouchera?

  13. #117
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mnie az tak kolejki nie irytuja, przyzwyczailem sie juz ze zanim sie zaloguje to porobie przez pare godzin cos innego. Gorzej mnie wkurwia jak ktos wbija na resp mimo ze byl zostawiony list.

    Koles tak sobie chcial bota postawic, zapomnial tylko ze to nie jest gowniane pvp.


  14. #118
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @Silverdwa ;

    nie mam, gram obecnie na quilli

  15. #119

    Notoryczny Miotacz Postów Wind jest teraz offline
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest właśnie chujowe w tym serwerze, jeśli nie zalogujesz odrazu po SS to musisz liczyć się ze staniem w kolejce minimum przez 3h.
    I dlatego Ciposft powinien wprowadzić Retro PvP na wszystkie serwery PvP. Otwarcie nowych światów jest równoznaczne z przyznaniem się Niemców do błędu, że spierdolili PvP i teraz chcą to teraz naprawić. Gdyby przywrócili stare PvP, nie byłoby problemów z kolejkami. Wtedy wszyscy, którzy chcieliby wrócić do gry wybraliby sobie jaki chcą świat, czy nawet wrócili do starych postaci i nie musieli zakładać nowych i zaczynać gry od nowa. A tak zrobili tylko dwa serwery na których ciągle gra 1050 osób i trzeba czekać parę godzin na zalogowanie, żałosne.

  16. #120
    Avatar Vin
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Wroclaw
    Wiek
    27
    Posty
    284
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    jaki sens byłby wprowadzeniem starego pvp na zwykłe servery jesli 100k tam kosztuje 2zł? ( dawno nie patrzylem), ludzie maja 600lvle, 30 bot charow 250+eki ?
    głownie by chodziło o to, że czy twist czy full blessy nie robiły by różnicy jeśli gp nie ma żadnej wartości

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. MORTA Thread
    Przez Wielki Inkwizytor w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 28-03-2018, 13:17
  2. Sprzedam [SPRZEDAM] [MORTA] TIBIA MORTA 85+ MS ( NA KONCIE KILKA NUB CHARÓW)
    Przez Terminator 3D w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-03-2016, 20:55
  3. Sprzedam [MORTA RETRO PvP] 135+MS NOT REGISTRATED + 15 DAYS VOUCHER
    Przez Silverdwa w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 27-06-2015, 11:45
  4. Kupię [Morta][50+ ED/MS]
    Przez Medive-Nova w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-06-2015, 09:49
  5. Odpowiedzi: 67
    Ostatni post: 10-11-2014, 14:32

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •