Reklama
Strona 17 z 59 PierwszaPierwsza ... 7151617181927 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 241 do 255 z 879

Temat: The Flash (2014)

  1. #241
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To raczej było pewne, że Wells wróci. Ponieważ gdy Eobard został wymazany to jego czyny zostały wymazane razem z nim czyli prawdopodobnie Wells będzie żył, bo jak wiemy został on zabity przez Reverse, tak samo jak ten dziennikarz. Choć gdybym miał jeszcze to trochę przemyśleć to gdyby tak było, to Barry powinien utracić moc, ponieważ Eobard dzięki wiedzy z przyszłości zbudował ten akcelerator wcześniej, gdy prawdziwy Wells zbudował go dopiero w 2024r, cholera jasna to jest tak pogmatwane, że maskara. Mam nadzieje, że to w jakiś fajny sposób się wyjaśni
    z mieszaniem w czasie zawsze sa problemy i zawsze sa nieścisłości

  2. #242
    Avatar tom914
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Posty
    1,024
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No ale ma rację Zaro. Z tego wynika, że nigdy nie istniał, więc Barry powinien stracić moce.

  3. Reklama
  4. #243

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    118
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tom914 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ale ma rację Zaro. Z tego wynika, że nigdy nie istniał, więc Barry powinien stracić moce.
    No nie, eobard byl z przyszlosci - kilkaset lat do przodu, a barry z przyszlosci jak jest tym dyrektorem policji i jest taki super mocny z 2024.
    Tak czy siak zostalby flashem

  5. #244
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A mi sie szczerze powiedziawszy juz ten flash nudzi. O ile pierwszych pare odcinkow super extra, lapiemy meta ludzi, barry poznaje swoje moce, wow, wow, wow. To teraz juz w chuj dialogow, OH JAK JA CIE KOCHAM IRIS, OH JAK MI PRZYKRO ZE JESTES W WIEZIENIU TATO, OH CHYBA CIE KOCHAM FELICITY. (50% czasu odcinka XD)
    No serio? ;c Telenowela?

    Powoli robi sie syf ktory zaczalem dopiero zauwazac w arrowie w 3 sezonie we flashu jest juz teraz w pierwszym, czyzby sie koncza pomysly? Czy to ma byc takie srakowate dla panienek, bo nie rozumiem.

    Ostatni odcinek sezonu tez powinien rozrywac dupe a oczy powinny krwawic od efektow zapierdalajacego flasha a tym czasem... Jedna animacja na koniec XD + Ofc caly odcinek pierdolenia o ile jeszcze te sprawy zwiazane z Wellsem sa do przyjecia to reszta tego placzu z Joe, Ojcem, Iris itd. kompletnie z dupy i zapychacz czasu zeby wyrobic te 40 minut a sie nie napracowac graficznie ;c Takie moje odczucia po pierwszy sezonie, moze sie rozkreci, bo pomysl na serial bardzo spoko.

  6. #245
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,068
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A mi sie szczerze powiedziawszy juz ten flash nudzi. O ile pierwszych pare odcinkow super extra, lapiemy meta ludzi, barry poznaje swoje moce, wow, wow, wow. To teraz juz w chuj dialogow, OH JAK JA CIE KOCHAM IRIS, OH JAK MI PRZYKRO ZE JESTES W WIEZIENIU TATO, OH CHYBA CIE KOCHAM FELICITY. (50% czasu odcinka XD)
    No serio? ;c Telenowela?

    Powoli robi sie syf ktory zaczalem dopiero zauwazac w arrowie w 3 sezonie we flashu jest juz teraz w pierwszym, czyzby sie koncza pomysly? Czy to ma byc takie srakowate dla panienek, bo nie rozumiem.

    Ostatni odcinek sezonu tez powinien rozrywac dupe a oczy powinny krwawic od efektow zapierdalajacego flasha a tym czasem... Jedna animacja na koniec XD + Ofc caly odcinek pierdolenia o ile jeszcze te sprawy zwiazane z Wellsem sa do przyjecia to reszta tego placzu z Joe, Ojcem, Iris itd. kompletnie z dupy i zapychacz czasu zeby wyrobic te 40 minut a sie nie napracowac graficznie ;c Takie moje odczucia po pierwszy sezonie, moze sie rozkreci, bo pomysl na serial bardzo spoko.
    nei wiem czy ten post jest trollem czy nie ale jest wyjatkowo glupi xD
    wolalbys zeby co odcinek bylo hehe lapanie jakiegos metahumana i tak przez 20 sezonow?
    poogladaj sobie moze jakies filmy michaela baya bedziesz zadowolony ;p

  7. #246
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kurwa.
    Nie chodzi o to zeby sie napierdalali 24/7 ale to nie jest moda na sukces tylko flash i takie lzawe gadki przez min 1/4 trwania serialu to chujnia.
    Fajny byl etap jak pokazywali prace barrego w policji, jak sie z arrowem spotykal itd. Cos sie kurwa dzialo innego niz placz u ojca, skrzywdzony barry przez iris, bo to juz klepia od pierwszego odcinka, no ile kurwa mozna. XD

  8. #247
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,068
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa.
    Nie chodzi o to zeby sie napierdalali 24/7 ale to nie jest moda na sukces tylko flash i takie lzawe gadki przez min 1/4 trwania serialu to chujnia.
    Fajny byl etap jak pokazywali prace barrego w policji, jak sie z arrowem spotykal itd. Cos sie kurwa dzialo innego niz placz u ojca, skrzywdzony barry przez iris, bo to juz klepia od pierwszego odcinka, no ile kurwa mozna. XD
    czlyi co
    zaraz cofniesz sie w czasie i zmienisz przeszlosc, prawdopodobnie typ ktory cie wychowywal albo nie bedzie cie znal albo bedziecie miec zupelnie inne stosunki, to samo reszta poznanych osob i jak to sobie teraz wyobrazasz? barry mowi szczaleczka ziomeczki do zoba i leci??

  9. #248
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    łapanie metahumanów odcinek w odcinek, to jest dopiero jazda bez trzymanki!11! przez cały sezon barry pracował nad tym żeby wypuścić ojca z więzienia, w finałowym odcinku gadał z tym ojcem kilkadziesiąt sekund - nie no przegięcie ;] finałowe dialogi reverse flasha były świetne i pokazywały jak bardzo potrafi manipulować on ludźmi.

  10. #249
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ostatnie 20 minut odcinka to takie ciary ze japierdole!

  11. #250
    Avatar kuba_k31
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    2,322
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @kuba_k31 ;
    wstawiłem stronę wcześniej screena z finałowego odcinka
    @Taidio ; skąd pomysł że to ona? inb4 komiksy ;d
    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    domknąłem

  12. #251
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj kuba_k31 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Taidio ; skąd pomysł że to ona? inb4 komiksy ;d
    no kurwa nie pierdol że na tym zdjęciu nie widzisz że to caitlyn xD wstawie jeszcze raz \/
    Załącznik 334323 Załącznik 334324
    @kuba_k31 ;

    @edit
    i normalna caitlyn dla porównania
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 21-05-2015, 21:04

  13. #252
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj kuba_k31 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Taidio ; skąd pomysł że to ona? inb4 komiksy ;d
    – Od początku wiedziałam, że Caitlin stanie się Killer Frost. Nie mogę doczekać się aż wskoczę w strój i zacznę pracować z chłopakami. Pierwsze smaczki związane z Killer Frost zobaczycie już w finale 1. sezonu „The Flash” – stwierdziła aktorka.
    ;d

  14. #253
    Avatar Marcines
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    3,977
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    wyglada duzo lepiej jako killer frost

  15. #254
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Co jak co ale jako wielki fan serialu, zawiodłem się finałem.

    Kurwa jak ja nienawidzę płaczów przez 3/4 odcinka. Nienawidzą takiej pizdowatej niezdecydowanej postawy u dziewczyn i takiego braku walki u facetów.

    Sama końcówka wcale nie złagodziła mojego rozgoryczenia bo jak tylko coś się zaczęło dziać, pojawiły się napisy końcowe.

    3/10
    Ostatnio zmieniony przez Kusterek : 22-05-2015, 12:26

    irc: freenode.net in #torgdevs

  16. #255
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to na pewno był ostatni odcinek? bo jest ich 23 a powinno być 24 na moje oko ;P Do tego się nie skończył jak ostatni odcinek ;P

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-02-2017, 14:30
  2. [PROBLEM][FLASH PLAYER] Zacinający się sie flash player.
    Przez Przemo w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 16-09-2012, 21:19
  3. Niedługo Flash Klient
    Przez Master karolekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 07-11-2010, 02:09
  4. Wywiad z Ishua Beris na temat Flash klienta
    Przez Inny_15 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 28-08-2010, 01:04
  5. Tibia flash
    Przez Elor Tulot w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-08-2010, 18:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •