Reklama
Strona 10 z 43 PierwszaPierwsza ... 8910111220 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 136 do 150 z 643

Temat: Quilia thread!

  1. #136

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Aurora to jakiś nowy syfilis z podwójnym expem który ostatnio podobno zmieniono więc nie podniecałbym sie jakimiś typkami. Aczkolwiek nieźle no lifują, ciągle widać ich online i widać że robią to z sensem i znają aktualną grę

  2. #137
    Akahan

    Domyślny

    Nic ciekawego z dzisiejszego zabijania botów niestety, trochę hajsu + skórek :/


    EDIT, a to już kolejny z trapowania, 5 dziś :v
    Ostatnio zmieniony przez Akahan : 01-09-2014, 03:39

  3. Reklama
  4. #138

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dla mnie vouchery i tak już kompletnie rozwaliły ten server...
    Niektórzy mają vouchery na xx dni, ja osobiście od zera gram bez vouchera i jest 40 lv, ale to i tak nic w porównaniu do już 7x lvli.

    Po prostu zabito rywalizacje dla tych, którzy tych voucherów nie mają i teraz czuje się podobnie jakbym sobie zrobił postać na jakimś starym servie...
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  5. #139

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam dokładnie to samo uczucie co ty.. niestety vouchery powoli zniechęcają coraz więcej osób ktore wbiły na server, przykre..

  6. #140

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dla mnie vouchery i tak już kompletnie rozwaliły ten server...
    Niektórzy mają vouchery na xx dni, ja osobiście od zera gram bez vouchera i jest 40 lv, ale to i tak nic w porównaniu do już 7x lvli.

    Po prostu zabito rywalizacje dla tych, którzy tych voucherów nie mają i teraz czuje się podobnie jakbym sobie zrobił postać na jakimś starym servie...
    Ciekawe czy wszyscy z tych którzy tak sę wyexpili mają vouchery, bodajże dziś mija 7 dzień servera koleś ma prawie 80lvl. Ten pomysł z voucherami jest chory, nie wiem kto wpadł na to żeby rekompensować straty dając np 80dniowy voucher z double expem... Dla mnie to ruch typowo marketingowy, gdyby np w zamian dali pacce 30 dniowe to przez miesiąc ich wpływy by się uszczupliły o te wszystkie premki, natomiast dając voucher na 80 dni są pewni tego że ktoś kupi jeszcze 3 miesiące pacca żeby go wykorzystać.
    Na starych serverach też to jest chore gdy te 400lvle mają vouchery i ciągle dalej botują. To zabiło rywalizacje nie tylko na Quilii jak widać ale na zwykłych światach też. Vouchery mogły trwać np max 20 dni ale nie więcej. To tworzy jeszcze większy disbalance między nowymi graczami a starymi, a chyba jak ułatwić to dla nowych dając im większy rate.
    Ciekawe ile ludzi zachowa reszte voucherów na kolejne servery..

  7. #141
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Silverdwa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy wszyscy z tych którzy tak sę wyexpili mają vouchery, bodajże dziś mija 7 dzień servera koleś ma prawie 80lvl. Ten pomysł z voucherami jest chory, nie wiem kto wpadł na to żeby rekompensować straty dając np 80dniowy voucher z double expem... Dla mnie to ruch typowo marketingowy, gdyby np w zamian dali pacce 30 dniowe to przez miesiąc ich wpływy by się uszczupliły o te wszystkie premki, natomiast dając voucher na 80 dni są pewni tego że ktoś kupi jeszcze 3 miesiące pacca żeby go wykorzystać.
    Na starych serverach też to jest chore gdy te 400lvle mają vouchery i ciągle dalej botują. To zabiło rywalizacje nie tylko na Quilii jak widać ale na zwykłych światach też. Vouchery mogły trwać np max 20 dni ale nie więcej. To tworzy jeszcze większy disbalance między nowymi graczami a starymi, a chyba jak ułatwić to dla nowych dając im większy rate.
    Ciekawe ile ludzi zachowa reszte voucherów na kolejne servery..
    Chłopie, przez miesiąc nie dało się w ogóle grać w tibię, co 5 minut był kick, bardzo dobrze że dali vouchery, może trochę za długie - zgadzam się, ale jakby dali 30 dni hehe pacca to jebać taką rekompensatę, bo straciłeś 30 dni pacc na kickach + straciłeś miesiąc życia + odzyskaleś 30 dni pacc ^^
    Kontakt ze mną:
    pw

  8. #142

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopie, przez miesiąc nie dało się w ogóle grać w tibię, co 5 minut był kick, bardzo dobrze że dali vouchery, może trochę za długie - zgadzam się, ale jakby dali 30 dni hehe pacca to jebać taką rekompensatę, bo straciłeś 30 dni pacc na kickach + straciłeś miesiąc życia + odzyskaleś 30 dni pacc ^^
    ale nikt narazie nie dostał kicków na nowym serverze, więc vouchery nie powinny tam obowiązywać

  9. #143

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0


  10. #144

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj BBsrv napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopie, przez miesiąc nie dało się w ogóle grać w tibię, co 5 minut był kick, bardzo dobrze że dali vouchery, może trochę za długie - zgadzam się, ale jakby dali 30 dni hehe pacca to jebać taką rekompensatę, bo straciłeś 30 dni pacc na kickach + straciłeś miesiąc życia + odzyskaleś 30 dni pacc ^^
    Zajebisty argument, to miej sobie vouchera tam gdzie miałeś kicki a nie na nowym serwie co każdego to chuj obchodzi ;D
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  11. #145

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    865
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj rysiekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale nikt narazie nie dostał kicków na nowym serverze, więc vouchery nie powinny tam obowiązywać
    Tylko, że głupi cipsoft interpretuje to w ten sposób, że rekompensata sie należy za jakiś tam stracony czas i obojetnie gdzie może być wykorzystana i to jest chore... @BBsrv ; straciłeś miesiąc życia bo nie dało sie grać w Tibie, to ostro generalnie.
    W ogóle qrwa za co to rekompensować jak i tak tylko ludzie botują. Powinni oddać pacc, dawać jakies tam blesy i tyle w temacie.

  12. #146
    Avatar Bartek111
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Konin
    Posty
    991
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Serio dalej się nie przyzwyczailiście, że w Tibii w której od zawsze najwięcej do gadania miał ten który władował w tą grę najwięcej rl hajsu i czasu? Kiedyś kupowało się konta z 300lvlami i giepsy. Teraz kupuje się konto z voucherem :D

  13. #147
    Avatar Neall
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Chełm
    Posty
    203
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Voucher jest przypisny do konta nie do postaci, chcecie zeby pacc tez byl tylko na jedna postac? Pomyslcie czasami o tym co mowicie, a to ze ktos przez rok nie wykorzystal swojego vouchera i teraz ma szanse wybic sie dzieki temu na serwerze jest jak najbardziej w porzadku. Trzeba bylo grac jak byly lagi/kicki, trzymac voucher i go teraz odpalic a nie plakac, ze ktos byl od was bardziej ogarniety i mu sie udalo.
    Cytuj adamooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobry lep stanac na kratke a byc afk. myslalem ze moze mial scrypta na anni

  14. #148

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Neall napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Voucher jest przypisny do konta nie do postaci, chcecie zeby pacc tez byl tylko na jedna postac? Pomyslcie czasami o tym co mowicie, a to ze ktos przez rok nie wykorzystal swojego vouchera i teraz ma szanse wybic sie dzieki temu na serwerze jest jak najbardziej w porzadku. Trzeba bylo grac jak byly lagi/kicki, trzymac voucher i go teraz odpalic a nie plakac, ze ktos byl od was bardziej ogarniety i mu sie udalo.
    nie, voucher powinien być na całe konto, ale wyłączony na nowych światach, ponieważ nowy świat = równy start, to przyciąga ludzi, nic innego

  15. #149
    Avatar rysiek.
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Nienacko
    Posty
    74
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj rysiekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie, voucher powinien być na całe konto, ale wyłączony na nowych światach, ponieważ nowy świat = równy start, to przyciąga ludzi, nic innego
    +1 Rysiu , ale niestety nic nie poradzisz Cipsoft klasycznie głuchy

  16. #150

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie grałem w tibie 2 lata bo mi się nie chciało wbijać na serv gdize lata 400lv i zawsze mogę złapać hunta za to że się na kogoś krzywo spojrze, dlatego zacząłem grać od nowa na nowym świecie jak pewnie 60% populacji servera żeby mieć równe szanse co inni, niestety to nie ta gra.

    Istotą nowego świata jest to, że każdy startuje z równego poziomu, to przyciąga ludzi, nie wiem jak w ogóle można mieć inne zdanie na ten temat :D
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Quilia - Petos Ed & Sotep
    Przez Petos w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 616
    Ostatni post: 14-12-2014, 12:38
  2. Towarzysz Awesome Elder Thread QUILIA
    Przez Awesome Elder w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 26-09-2014, 17:46
  3. Quilia 60 MS - gdzie expić ?
    Przez Wizzumek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 03-09-2014, 17:24
  4. Odpowiedzi: 669
    Ostatni post: 30-08-2014, 21:32
  5. Kogoś do gry na Quilia lub Hydera
    Przez Ardici w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 18-08-2014, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •