Reklama
Strona 148 z 1245 PierwszaPierwsza ... 48981381461471481491501581982486481148 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,206 do 2,220 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2206
    Avatar eRbe
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    1,023
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Samochód do 18k, max 20k pln

    Sedan/hatchback, ekonomiczny, nieawaryjny, a jak juz sie cos posypie to zeby naprawy/czesci nie byly drogie, najlepiej cos co mozna naprawic u normalnego mechanika, a nie tylko w autoryzowanym serwisie.

    Benzyna/diesel.

    Co byscie polecili?

  2. #2207

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    W benzynie to Mazda 3, 6 lub Honda Accord albo Toyota Avensis. Z diesli polecam Ci 1.9 TDI, czyli na przykład Audi A4, a z hatchbacków A3.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  3. Reklama
  4. #2208
    Mexeminor

    Domyślny

    Wal prosto w A4 B6, z takim budżetem kupujesz rocznik ~2002-2003, 1.9 TDI AVF, z dobrym wyposażeniem (można się pokusić o navi, ksenony i quattro ale to już trzeba się naszukać).
    Nic lepszego z Twoimi wymaganiami nie dostaniesz, ew. Passat B5FL, ale tutaj jest over 9000 wypicowanych rzęchów, w Audi łatwiej trafić coś sensownego. @eRbe ;

  5. #2209
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    tak ciagle mysle o tym E34, nie o konkrecie, ale ogólnie, sporo osob mowi, stara rzepa, kup cos mlodszego. Ale kurwa, na boga, kiedys aut sie nie robilo, zeby sie sypaly, poza tym to jest taka mlodziencza zachcianka, i takie marzenie od ponad półtorej roku, gdy sa jakies perspektywy zeby nazbierac troszku gotówki. Jak wy to widzicie?

    sorrka, za kur** ale juz az sie podirytowałem.

  6. #2210

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    109
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bierz mazda 3 albo astrę za 15 koła a za resztę na wakacje xD. Astrę w dobrym stanie nie jest trudno trafić, na zdarzają się nawet Full serwisy, części dość tanie także nie trzeba się bać o portfel.

  7. #2211
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak ciagle mysle o tym E34, nie o konkrecie, ale ogólnie, sporo osob mowi, stara rzepa, kup cos mlodszego. Ale kurwa, na boga, kiedys aut sie nie robilo, zeby sie sypaly, poza tym to jest taka mlodziencza zachcianka, i takie marzenie od ponad półtorej roku, gdy sa jakies perspektywy zeby nazbierac troszku gotówki. Jak wy to widzicie?

    sorrka, za kur** ale juz az sie podirytowałem.
    mi się E34 o wiele bardziej podoba niż np. E39, E46 i to jest BMW, które autentycznie chciałbym mieć. Rozumiem zajawkę i w pełni popieram.
    Cytuj qwerty1610 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bierz mazda 3 albo astrę za 15 koła a za resztę na wakacje xD. Astrę w dobrym stanie nie jest trudno trafić, na zdarzają się nawet Full serwisy, części dość tanie także nie trzeba się bać o portfel.
    ta, mazda mu zgnije, a astra może okazać się ładną skarbonką (jak to opel).

    Quality porada.

  8. #2212
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    miał ktoś styczność z Megane 1 generacji?

    mam okazje kupić benzynkę 1.4 90km ze 150k~~ przebiegu w hatchu z rocznika 2001 za 3 i pól koła, eksploatowane przez rodziców znajomego, jedyny minus to brak klimy.

    Trochę szkoda mi e30 się pozbywać ale przy aktualnej pracy trochę koszty będą mnie przerastać, niestety wymaga ciągłego dofinansowywania, a muszę mieć teraz jakąś małą benzynę, żeby dojeżdżać kilka km do pracy.

  9. #2213
    Mexeminor

    Domyślny

    Bardzo dobre auto, za takie pieniądze bym brał jeśli rzeczywiście jest pewny, zadbany. Kumpel ma 1999, ~185k przebiegu, na nic nie narzeka.

    Silnik zrywny i solidny, nie ma z nim problemów. Do tego mało pali. Elektryka nie doskwiera specjalnie, nie wyskakują typowo francuskie kwiatki, a nawet jak coś, to naprawisz prosto i tanio. Blacha bdb, nie powinno gnić specjalnie (a jak teraz jest zdrowy, to już w ogóle). Bonus - jest naprawdę wygodny.

    Bier póki dają @Julas313 ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-04-2015, 19:24

  10. #2214

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    miał ktoś styczność z Megane 1 generacji?

    mam okazje kupić benzynkę 1.4 90km ze 150k~~ przebiegu w hatchu z rocznika 2001 za 3 i pól koła, eksploatowane przez rodziców znajomego, jedyny minus to brak klimy.

    Trochę szkoda mi e30 się pozbywać ale przy aktualnej pracy trochę koszty będą mnie przerastać, niestety wymaga ciągłego dofinansowywania, a muszę mieć teraz jakąś małą benzynę, żeby dojeżdżać kilka km do pracy.
    polecam motzno
    miesiąc temu kupiłem za 3k classica z 99r i już mogę powiedzieć, że auto zajebiste i w sumie nawet dużo nie pali

    ale brak klimy wkurwia, szczególnie teraz jak zostawisz gdzieś pod domem w słońcu xD
    #potwierdzoneinfo

  11. #2215
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj 2Fast4You napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale brak klimy wkurwia, szczególnie teraz jak zostawisz gdzieś pod domem w słońcu xD
    #potwierdzoneinfo
    Kup za 3-3,5k auto z klimą (a jeśli nawet, to pozdrawiam, bo na 99% nie będzie działać), powodzenia.

    To Megane w tej cenie jest jednym z lepszych aut, o ile nie najlepszym (głównie dlatego, że z jakichś powodów w ogóle nie trzyma ceny i jest bardzo tania, przez co jej konkurenci to często prawie szroty).

    #
    http://olx.pl/oferta/megane-coupe-2-...tml#0e370472b6
    o chuju złoty XDD

    ##
    Tak jeszcze co do klimy - jak auto się mocno nagrzeje, to chuja daje. Zanim schłodzi wnętrze, to zdążysz się już spocić jak świnia, ociekasz potem i jest w chuj nieprzyjemnie. Po tych ~5 minutach, gdy już zrobi się znośnie, zazwyczaj jest już dużo za późno.
    Otwarcie szyb daje przez te kilka minut 100x lepszy efekt. Potem jak się ma klimę, to śmiało można ją załączyć i cieszyć się z jej posiadania, bo dopiero wtedy ma ona sens.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-04-2015, 22:52

  12. #2216

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    109
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli samochód stoi długo na słońcu i w środku panuje istna sauna to najlepszym sposobem na schłodzenie wnętrza jest otwarcie okna po stronie pasażera i kilkakrotne otwarcie i zamknięcie drzwi od strony kierowcy ( przy otwieraniu drzwi powietrze jest zaciągane do środka, przy zamykaniu natomiast więc wydmuchiwane).

  13. #2217
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W sumie pojawiła mi się możliwość sprowadzenia auta od niemców, mógłbym nawet trochę powiększyć budżet powiedzmy 5,5k Ale już totalnie ze wszystkim. Jakie modele opłacałoby się ewentualnie sprowadzić? Samochód większość czasu będzie stać pod blokiem także kryteria to oczywiście benzynka, niska awaryjność, tanie koszty utrzymania
    najlepiej jakiś hatchback ale auta miejskie też wchodzą w grę.

  14. #2218
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie pojawiła mi się możliwość sprowadzenia auta od niemców, mógłbym nawet trochę powiększyć budżet powiedzmy 5,5k Ale już totalnie ze wszystkim. Jakie modele opłacałoby się ewentualnie sprowadzić? Samochód większość czasu będzie stać pod blokiem także kryteria to oczywiście benzynka, niska awaryjność, tanie koszty utrzymania
    najlepiej jakiś hatchback ale auta miejskie też wchodzą w grę.
    będziesz się kopał z koniem i w końcu nic nie kupisz, a masz fajną Megankę za sensowne pieniądze pod nosem.

    Nawet się nie trudź, nie ma sensu, za 5,5k zł nie ma po co odwiedzać Niemców w poszukiwaniu czegoś lepszego. Imo minimum to 10k.
    @Julas313 ;

  15. #2219
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Z tą meganka muszę się jeszcze dobrze zastanowić, bo podczas oględzin wyszło parę niefajnych szczegółów typu kończące się sprzęgło, pęknięcie na szybie (dowód zabrany) wydech do pospawania, bagażnik się nie otwiera a przebieg mimo, że niski to jednak wylatany w miescie
    Ale mimo mankamentów to chyba i tak dosyć dobra oferta Ale ziomek mnie wkurwia bo nie chce zejść z ceny ;d

    A co do niemiec to sie zgodzę, chyba nie szukając starych bmek czy mercedesów nie ma sensu sprowadzać takich tanich samochodów

  16. #2220
    Mexeminor

    Domyślny

    No to nie jest taka fajna ta Meganka jednak, szyba i sprzęgło to wydatek koło tysiąca już na wejściu. Jak nie zejdzie, to nie ma sensu się interesować, bo gość nieżyciowy, nikt mu tego nie kupi.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •