Reklama
Strona 107 z 1245 PierwszaPierwsza ... 757971051061071081091171572076071107 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,591 do 1,605 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1591
    Avatar Marionarus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    352
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja polecam BMW M6, gosciu ma i jest zadowolony, lasce pewnie tez spasuje. Moc, wygoda, cena, wszystko jest. Eksploatacja troche droga bo pewnie z 5 tysiecy miesiecznie, ale rozumiesz - nie ma samochodow idealnych.
    Zreszta kupujesz auto za 10 tysiecy to liczysz sie z kosztami eksploatacji 400 pln miesiecznie, kupujesz za 140 tysiecy to 10 tysiecy nie robi na tobie wrazenia.
    Ty chyba nie wiesz o czym gadasz. To po roku użytkowania wkładasz w auto drugie tyle ile jest warte? Pomyśl sam... Mając nowe auto właśnie mniej wkładasz w eksplatacje, bo jeszcze nic nie zdązy Ci się zepsuć. Bo trudno żeby auto które wyjechało z salonu, czy nawet dwu letnie auto, miało się sypać. Tym bardziej że sa na gwarancji.

  2. #1592
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja polecam BMW M6, gosciu ma i jest zadowolony, lasce pewnie tez spasuje. Moc, wygoda, cena, wszystko jest. Eksploatacja troche droga bo pewnie z 5 tysiecy miesiecznie, ale rozumiesz - nie ma samochodow idealnych.
    Zreszta kupujesz auto za 10 tysiecy to liczysz sie z kosztami eksploatacji 400 pln miesiecznie, kupujesz za 140 tysiecy to 10 tysiecy nie robi na tobie wrazenia.
    nawet śmiechem z historii, takie bajki że hoho
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #1593
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja polecam BMW M6, gosciu ma i jest zadowolony, lasce pewnie tez spasuje. Moc, wygoda, cena, wszystko jest. Eksploatacja troche droga bo pewnie z 5 tysiecy miesiecznie, ale rozumiesz - nie ma samochodow idealnych.
    Zreszta kupujesz auto za 10 tysiecy to liczysz sie z kosztami eksploatacji 400 pln miesiecznie, kupujesz za 140 tysiecy to 10 tysiecy nie robi na tobie wrazenia.
    Po pierwsze to zależy jakie auto bo możesz mieć auto nowe z salonu za 150tyś a będzie oszczędne i ogólnie tanie w eksplatacji. Nie zawsze tak jest, że droższe auto to droższe utrzymanie.

    Ale myślę, że tą wypowiedź to pisałeś jak byłeś mocno pod wpływem bo takich pierdół to dawno nie słyszałem.

  5. #1594
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,987
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jeśli mówimy że koszty eksploatacji to także benzyna a takie m6 pewnie spali z 20 litrów żeby tylko to lekką reką trzeba mieć z 6 tyś na miesiąc na same paliwo w zależności oczywiście ile jeździmy.

  6. #1595
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli mówimy że koszty eksploatacji to także benzyna a takie m6 pewnie spali z 20 litrów żeby tylko to lekką reką trzeba mieć z 6 tyś na miesiąc na same paliwo w zależności oczywiście ile jeździmy.
    Chcesz 6000 kilometrów miesięcznie robić? No ładnie, ładnie.

    Wziąłeś pod uwagę to, że nawet oszczędne auto te 6-7 litrów spali? I że będzie to kosztować tak czy siak z 2 tysiące?

    Poza tym - w koszta eksploatacji nigdy bym nie wrzucił paliwa, to naprawy mają tutaj znaczenie.

  7. #1596
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,987
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Od kiedy 5 litrowe M6 pali 6-7 litrów :D ja liczyłbym po 20-30 litrów skoro głupia stara V8 300 KM wciągnie 20 litrów.
    Myślałem że dalej mówicie o M6 a nie jakimś jeździdłie co pali 7 litrów.

  8. #1597
    Avatar TayrOOni
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Śmiechłem, że porównujesz starą, paliwożerną V8 do nowego motoru. Wracaj do pokeballa, albo na kwejka. Ofc, spalanie w takim M6 będzie spore, ale idę o zakład, że GRUBO poniżej 20l (ofc przy normalnej jeździe, a nie przy katowaniu silnika). No ale klient dla którego produkowane są M6 (chodzi o target) już ma raczej poukładane w głowie.
    Ostatnio zmieniony przez TayrOOni : 24-11-2014, 17:23

  9. #1598
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    http://torg.pl/showthread.php?444637...=1#post7992567
    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I teraz ku mojemu zdziwieniu na trasie Warszawa - Ostrołęka przy prędkościach ~120 camaro spaliło 11 litrów benzyny na 100 kilometrów.
    M6 pali podobnie.


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  10. #1599
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Od kiedy 5 litrowe M6 pali 6-7 litrów :D ja liczyłbym po 20-30 litrów skoro głupia stara V8 300 KM wciągnie 20 litrów.
    Myślałem że dalej mówicie o M6 a nie jakimś jeździdłie co pali 7 litrów.
    To był przykład...

    Chodzi o to, że wziąłeś z dupy kwotę miesięczną, bo mało kto w Polsce jeździ 6 tysięcy km w miesiąc, a co dopiero laska, która ma robić max 5k rocznie.
    Idąc tym tokiem rozumowania nawet oszczędne auto będzie spalać 2 tysiące złotych miesięcznie.

    Pojął już?

  11. #1600
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    dobra chłopaki, jak chcecie sobie porozmawiać nt. spalania poszczególnych modeli samochodów to zapraszam na autocentrum.pl i tam kliknijcie sobie raporty spalania bo kolega pytał o samochód dla kobiety do 140k a nie o to ile pali M6 i jakie są jego miesięczne koszty eksploatacji :)

  12. #1601
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Mebleusz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobra chłopaki, jak chcecie sobie porozmawiać nt. spalania poszczególnych modeli samochodów to zapraszam na autocentrum.pl i tam kliknijcie sobie raporty spalania bo kolega pytał o samochód dla kobiety do 140k a nie o to ile pali M6 i jakie są jego miesięczne koszty eksploatacji :)
    Ale dostał już wyczerpującą odpowiedź, a dyskusja powstała później jak najbardziej może mu się przydać przy przekazywaniu znajomej informacji.

  13. #1602
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A w dodatku autocentrum przekłamuje strasznie.

    Nigdy nie miałem takiego spalania jak jest tam pokazane, zawsze o jeden - dwa litry wyżej. Tym razem sześć.


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  14. #1603
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    mi pokazuje dosyć dobrze, średnie na autocentrum 6,4 a u mnie samo miasto dosyć dynamicznie 7,4-7,6 więc jeśli jest jakieś przekłamanie to nieduże, jeżdżąc spokojnie w mieście robiłem 7,0-7,1
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  15. #1604
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    10 tysięcy miesięcznie to będzie Lambo czy coś tego pokroju kosztowało, a i to wątpie, że aż tyle.
    Wliczam w to paliwo, sama eksploatacja to pewnie ze 2-3k.

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba kurwa na wolnych obrotach xD

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty chyba nie wiesz o czym gadasz. To po roku użytkowania wkładasz w auto drugie tyle ile jest warte? Pomyśl sam... Mając nowe auto właśnie mniej wkładasz w eksplatacje, bo jeszcze nic nie zdązy Ci się zepsuć. Bo trudno żeby auto które wyjechało z salonu, czy nawet dwu letnie auto, miało się sypać. Tym bardziej że sa na gwarancji.
    Tak to dziala, jak podliczysz koszty paliwa, wymiana czesci eksploatacyjnych i ewentualne dodatkowe naprawy. Masz w ogole wlasny samochod?

    Napisalem sobie troll posta w odpowiedzi na idiotyczne pytanie. Gosciu zadal pytanie w stylu "jakie idealne auto dla kosmonauty". Skad mamy wiedziec jakie auto chce baba, ktora ma na wydanie 150 tysi i jezdzi 5k rocznie? Chuj, ze 5k, moze lubi zapierdalac i trzeba jej sportowej emki z 600 konnym silnikiem. Czemu nie? Bo baba? xD A moze woli dupnego kombiacza albo jakies male gowno. Nie lubie pytania "samochod dla kobiety do xxx zlotych" wiec na glupie pytanie, glupia odpowiedz.

    btw.
    M6 jest akurat w chuj drogie w eksploatacji, pozera paliwo do tego to dosc awaryjny model, niewielu potrafi to naprawiac, koszta napraw sa ogromne.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1605
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    btw.
    M6 jest akurat w chuj drogie w eksploatacji, pozera paliwo do tego to dosc awaryjny model, niewielu potrafi to naprawiac, koszta napraw sa ogromne.
    Na dodatek serwis BMW daje dupy na kazdym kroku :) Dla przykladu: gosc ostatnio katowal swoje M6 mlotem i szpadlem przed jakas siedziba BMW. Dlaczego? Kupil salonowa M6, cos sie jebalo w niej i nikt nie naprawial tego tylko przerzucali wine z jednych na drugich. Z tym ze ktos kto kupi taka M6 malo przejmuje sie kosztami eksploatacji, to z reguly x samochod "w rodzinie".

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •