Reklama
Strona 134 z 1245 PierwszaPierwsza ... 34841241321331341351361441842346341134 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,996 do 2,010 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1996
    Avatar GrzdylóŚ
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole
    Wiek
    29
    Posty
    1,119
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dzięki :P
    znajomy mnie jedynie straszy, że przy napędzie na tył początkujący kierowca może się obsrać nie poradzić sobie - co myślicie?
    nogi co prawda ciężkiej nie mam, ale na oblodzonej nawierzchni mogą się różne rzeczy stać

  2. #1997
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak ma ci sie stać to c i sie stanie czymkolwiek, moja matka wywalila w drugie auto jadac 10km/h autem z abs esp i w ogole xD wystarczyło troche lodu z wodą

    jak nie bedziesz gonił przez wioski 140km/h po zakrętach po dostaniu tego w ręce to myśle że spoko, slyszlaem nawet opinie ze lepiej sie prowadzi samochód z tylnym napędem jak sie z nim oswoisz

  3. Reklama
  4. #1998
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj GrzdylóŚ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dzięki :P
    znajomy mnie jedynie straszy, że przy napędzie na tył początkujący kierowca może się obsrać nie poradzić sobie - co myślicie?
    nogi co prawda ciężkiej nie mam, ale na oblodzonej nawierzchni mogą się różne rzeczy stać
    Na początku owszem może się gorzej dla Ciebie prowadzić bo na śniegu np dupa ucieka, ale jak będziesz jeździł spokojnie to gwarantuje Ci, że nic takiego nie będzie miało miejsca. A jak już ogarniesz jazdę bokami to faktycznie lepiej się jeździ z napędem na tył bo jak tył zacznie uciekać to możesz go spokojnie wyprowadzić z poślizgu a jak masz auto z napędem na przód to jak przód wpadnie w poślizg to już tego zbytnio nie wyratujesz.

  5. #1999
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedno z najładniejszych BMW moim zdaniem. Ogólnie polecałbym niezajechaną wersję 525i.
    tak własnie przeglądam, bo na mase tego samochodu ten silnik jest optymalny.
    Troche lękam się że utopie, ale kiedy jak nie teraz mam realizować swoje małe, albo i wielkie motoryzacyjne marzenia.

    Strasznie mało ogólnie E34 jest na otomoto.pl i innych portalach, jak myślicie Panowie, w porze letniej, albo wiosennej będzie tego więcej?

  6. #2000
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,987
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak własnie przeglądam, bo na mase tego samochodu ten silnik jest optymalny.
    Troche lękam się że utopie, ale kiedy jak nie teraz mam realizować swoje małe, albo i wielkie motoryzacyjne marzenia.

    Strasznie mało ogólnie E34 jest na otomoto.pl i innych portalach, jak myślicie Panowie, w porze letniej, albo wiosennej będzie tego więcej?
    na pewno więcej odpicowanych
    ale nie przejmuj się jak nie teraz to kiedy indziej kupisz :D niektórzy i 2 lata szukają auta :D

  7. #2001
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    a miał ktoś z Was styczność z tą własnie bawarką?

  8. #2002
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Zajrzyj na OLX tam trochę tego jest

    http://olx.pl/oferta/bmw-e34-sportsi...tml#af03e58238

  9. #2003
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Znajomy smiga taka 525. Fajnie sie to odpycha, bokiem tez idzie polatac. Jesli odpuszczasz stacje diagnostyczna, to przygladaj sie zawieszeniu, łączniki stabilizatorów, wszystkie gumy czy nie ma luzów, tuleje wahaczy. Przy czestym i nie umiejetnym katowaniu moze sie tam niezle popierdolic. Tanio nie bedzie z utrzymaniem takiego silnika, przekalkuluj sobie odrazu. Blacharka nie powinna gnic, a jesli juz (z racji wieku) to w niewielkim stopniu. Generalnie z tego co mowi znajomy, nie narzeka na sprawy mechaniczne, to co robil z silnikiem raczej z "widzimisie" niz z przymusu. Jak juz kupisz, nie oszczedzaj na oponach. To ma 190 koni, przy malych opadach zrywasz przyczepnosc blyskawicznie. Samochód godny polecenia, sam wolalbym wybrac e34 niz e36. Szukaj na spokojnie, perelki musza gdzies byc jeszcze ;))

  10. #2004
    Avatar Marionarus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    352
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajrzyj na OLX tam trochę tego jest

    http://olx.pl/oferta/bmw-e34-sportsi...tml#af03e58238
    Nie wiem kto mu da tyle za E34 xD. Jak dolozy i kupi juz przedliftowe E39, które technologicznie jest lata świetlne do przodu. Ja za turasa 2,5D z 2003r dalem 14 tys. Wiec sadze ze jakby dobrze poszukal to nawet nie musialby dokladac do przedlifta.

  11. #2005
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem kto mu da tyle za E34 xD. Jak dolozy i kupi juz przedliftowe E39, które technologicznie jest lata świetlne do przodu. Ja za turasa 2,5D z 2003r dalem 14 tys. Wiec sadze ze jakby dobrze poszukal to nawet nie musialby dokladac do przedlifta.
    Zacznijmy od tego, że to tylko ogłoszenie a cena nie jest zobowiązująca. Może wytarguje na 9 tysięcy a może na 6. Kolejną sprawą jest stan techniczny auta, stare czy nie stare części do samochodu kosztują, nie mówiąc o mechanice czy lakierowaniu co raczej kosztuje tyle samo bez względu na wiek auta. Teraz sobie policz, że kupi rupcia za 4 tysiące i kolejne 4 będzie musiał w niego włożyć. Zobacz na wnętrze tego samochodu, na pewno Twój turas jest dużo bardziej ściuchrany ;), nie licząc już AC schnitzerów, gazu i 2,5 litrowego benzyniaka. (ogłoszenie sobie tak dałem, pierwsze lepsze, które nie wyglądało jak złom)
    Ostatnio zmieniony przez Justakas : 26-02-2015, 23:01

  12. #2006
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajrzyj na OLX tam trochę tego jest

    http://olx.pl/oferta/bmw-e34-sportsi...tml#af03e58238
    Tu się płaci za dodatki więcej niż za samą wartość samochodu. Alusy, kable, wzmacniacz, tuba, głośniki, lpg, odnawianie siedzeń :D
    W życiu bym nie dał prawie 10k za takie coś :/

  13. #2007
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zastanawiam sie nad sprzedaniem mojego cruza (2012r) i sprowadzeniem sobie chryslera 300c z ok. 2006r. Jakieś za i przeciw?

  14. #2008
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj GrzdylóŚ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dzięki :P
    znajomy mnie jedynie straszy, że przy napędzie na tył początkujący kierowca może się obsrać nie poradzić sobie - co myślicie?
    nogi co prawda ciężkiej nie mam, ale na oblodzonej nawierzchni mogą się różne rzeczy stać
    Raz cena tamtego BMW chyba adekwatna. Nie ma m pakietu, maly silniczek, teoretycznie nie pordzewiale... ale za ta cene to i tak pewnie nie jest "igla" i bedzie co nieco do wymiany.
    Co do jazdy z napedem tyl. Szybko sie przyzwyczaisz i bedzie Ci sie jezdzilo lepiej. Grunt to nie szarzowac, jezeli nie jestes jakims pojebem za kierownica to szybko temat ogarniesz.

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem kto mu da tyle za E34 xD. Jak dolozy i kupi juz przedliftowe E39, które technologicznie jest lata świetlne do przodu. Ja za turasa 2,5D z 2003r dalem 14 tys. Wiec sadze ze jakby dobrze poszukal to nawet nie musialby dokladac do przedlifta.
    >porownywanie e34 do e39 xD

    Swoja droga tez sie przymierzam do e34 lub e30 na lato, ale kto wie co z tego wyjdzie. Nie wiem czy uda mi sie e36 skonczyc do tego czasu.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 27-02-2015, 09:12
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #2009
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Troche lękam się że utopie, ale kiedy jak nie teraz mam realizować swoje małe, albo i wielkie motoryzacyjne marzenia.
    Ja jestem tego samego zdania. Póki nie ma rodziny do utrzymania, dzieciaków do wożenia tu i tam, to samochód jest dla mnie to po to, żeby przyjemność dawał z jazdy i z patrzenia na niego :)

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zastanawiam sie nad sprzedaniem mojego cruza (2012r) i sprowadzeniem sobie chryslera 300c z ok. 2006r. Jakieś za i przeciw?
    Te chryslery trochę plastikowe w środku, no ale podejrzewam, że cruze ma się podobnie. O jakim silniku myślisz? I ile będziesz mieć na to pieniędzy?

  16. #2010
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tu się płaci za dodatki więcej niż za samą wartość samochodu. Alusy, kable, wzmacniacz, tuba, głośniki, lpg, odnawianie siedzeń :D
    W życiu bym nie dał prawie 10k za takie coś :/
    Te dodatki są bezwartościowe czy jak?

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te chryslery trochę plastikowe w środku, no ale podejrzewam, że cruze ma się podobnie. O jakim silniku myślisz? I ile będziesz mieć na to pieniędzy?
    W Chryslerach to nawet skóra wydaje się plastikowa ;) Ten samochód to tandeta.
    Ostatnio zmieniony przez Justakas : 27-02-2015, 10:55

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •