Reklama
Strona 89 z 1245 PierwszaPierwsza ... 39798788899091991391895891089 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,321 do 1,335 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1321
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Civic maszyna już ukończony?

  2. #1322
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Civic maszyna już ukończony?

    tak ;) nie opłacało się w sumie może z 1-2 zarobię. + pojeździłem sobie pół roku xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #1323

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

  5. #1324
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    za te pieniądze bym brał. 7k dość dobra cena, ale przebieg to cofany z 3 razy
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #1325
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    zeby brac zwykla, bo czterolap i turbo to nie argument, 17 letnia bryke za 7 kafli to trzeba naprawde sie Interesowac Motoryzacja :))

  7. #1326
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby brac zwykla, bo czterolap i turbo to nie argument, 17 letnia bryke za 7 kafli to trzeba naprawde sie Interesowac Motoryzacja :))
    Równie dobrze możesz to samo powiedzieć o sobie, bo kupiłeś przynajmniej 12-14 letniego Lexusa za ~20 tysięcy.

    Jeśli auto jest warte pieniędzy (a Audi czy Lexe są, oczywiście jeśli stan auta jest dobry), to ja nie widzę problemu. Sam teraz patrzę na 17-18 letnie A6 C4 i za mniej niż 7 tysięcy nawet nie ma co szukać, bo szroty. Za około dychę można już wybierać z czegoś, a to dlatego, że to po prostu niezniszczalne auta, które posłużą jeszcze bardzo długo (na pewno dłużej niż nowy Pasek z salonu czy nawet BMW, Mercedes itd.).

  8. #1327
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Audi A3 98' 1.6 benzyniak, 230000km - 5500 - warto zawracać sobie głowę?

    Czy to prawda, że w Audi, zwłaszcza tych starszych sprzęgło łapie na końcówce? Czy po prostu to wina zajechanego sprzęgła? Ostatnio oglądałem fajną A3, ale sprzęgło to tragedia.. czułem się jakbym zaczynał jeździć, takie problemy miałem z ruszaniem..
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 23-09-2014, 15:05

  9. #1328
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Równie dobrze możesz to samo powiedzieć o sobie, bo kupiłeś przynajmniej 12-14 letniego Lexusa za ~20 tysięcy.

    Jeśli auto jest warte pieniędzy (a Audi czy Lexe są, oczywiście jeśli stan auta jest dobry), to ja nie widzę problemu. Sam teraz patrzę na 17-18 letnie A6 C4 i za mniej niż 7 tysięcy nawet nie ma co szukać, bo szroty. Za około dychę można już wybierać z czegoś, a to dlatego, że to po prostu niezniszczalne auta, które posłużą jeszcze bardzo długo (na pewno dłużej niż nowy Pasek z salonu czy nawet BMW, Mercedes itd.).
    No to daj znac jak znajdziesz:P. Tylko mowie 2.5 only lepiej ten 140 konny ale wiadomo nie mozna wybierac jak w nowce. Jak to mowia ostatnie stare dobre audi bo i czesci tanie i wytrzymala.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  10. #1329

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby brac zwykla, bo czterolap i turbo to nie argument, 17 letnia bryke za 7 kafli to trzeba naprawde sie Interesowac Motoryzacja :))
    jestem pewny ze jakby byla wystawiona za 10-12k to bys zupelnie cos innego powiedzial hehe

  11. #1330
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Czy to prawda, że w Audi, zwłaszcza tych starszych sprzęgło łapie na końcówce? Czy po prostu to wina zajechanego sprzęgła? Ostatnio oglądałem fajną A3, ale sprzęgło to tragedia.. czułem się jakbym zaczynał jeździć, takie problemy miałem z ruszaniem..
    nie po prostu sprzęgło do wymiany. Mam to samo w A4B5
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #1331
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Równie dobrze możesz to samo powiedzieć o sobie, bo kupiłeś przynajmniej 12-14 letniego Lexusa za ~20 tysięcy.
    no prosze, proroka mamy. z rocznikiem zmiesciles sie w dolnej granicy :) //w chwili zakupu mial 11 lat :X a z kwota to sie kolego pomyliles ze hoho

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jestem pewny ze jakby byla wystawiona za 10-12k to bys zupelnie cos innego powiedzial hehe
    hehe mysle ze nie hehe :)


    po prostu nie polecam pchania sie w takie stare auta. rozumiem w cos, co za kilka lat bedzie klasykiem, ale a4 kombi z pewnoscia do nich nie nalezy

  13. #1332
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no prosze, proroka mamy. z rocznikiem zmiesciles sie w dolnej granicy :) //w chwili zakupu mial 11 lat :X a z kwota to sie kolego pomyliles ze hoho
    Czyli rocznik pewnie max 2002. Jeśli miał 11 lat w chwili zakupu, to mogłeś dać za niego albo grubo ponad 20 tysięcy albo dużo poniżej. Jeśli dużo poniżej, to nie był to zadbany egzemplarz, bo na chwilę obecnę 14 letniego w dobrym stanie nie kupisz za mniej niż ~19 tysięcy.

  14. #1333
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo kupiłeś przynajmniej 12-14 letniego Lexusa
    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z rocznikiem zmiesciles sie w dolnej granicy
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli rocznik pewnie max 2002
    droga dedukcji dziala bez zarzutu

    nie wiem czy dyskutowac z redaktorem motoryzacyjnym, ale naprawde bzdury opowiadasz. ciekawe czy duzo ludzi prezentuje podobny tok myslenia nt lexusow is200, to moze go wystawie niedlugo za 25 kafli (bez felg hehe) i z miejsca powiedza 'ooo, tyle kosztuje, ale musi byc zadbany!'

    jak ktos by kupil 14 letniego is200 za 20 tysiecy to bym mu tylko uscisnal dlon, poklepal po ramieniu i liczyl, ze to wlasnie ja sprzedaje mu samochod

  15. #1334
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    droga dedukcji dziala bez zarzutu
    Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

    Kupiłeś 11 letnie auto. Ja pisałem, że pewnie kupowałeś go, gdy miał 12-14 lat. A więc nie, nie zmieściłem się z rocznikiem w dolnej granicy. Zmieściłbym się wtedy, gdybym napisał, że Twoje auto ma TERAZ 12-14 lat.

    Cytuj vOire napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wiem czy dyskutowac z redaktorem motoryzacyjnym, ale naprawde bzdury opowiadasz. ciekawe czy duzo ludzi prezentuje podobny tok myslenia nt lexusow is200, to moze go wystawie niedlugo za 25 kafli (bez felg hehe) i z miejsca powiedza 'ooo, tyle kosztuje, ale musi byc zadbany!'

    jak ktos by kupil 14 letniego is200 za 20 tysiecy to bym mu tylko uscisnal dlon, poklepal po ramieniu i liczyl, ze to wlasnie ja sprzedaje mu samochod
    Zazwyczaj, gdy auto kosztuje powyżej średniej dla tego konkretnego modelu, to jest w lepszym stanie od tych, które idą za mniej. To logiczne i ma zastosowanie dla każdego samochodu. Wiadomo, że trafiają się okazje, ale to są wyjątki od reguły.

    Tak się składa, że czytam od dłuższego czasu fora, gdzie ludzie piszą o sprzedawanych akurat w kraju IS200. Praktycznie każda "okazja cenowa" to trup, ewentualnie auto warte dużo mniej niż za niego chcą. Natomiast większość wysoko wycenionych aut jest wartych zakupu, ale nawet one wymagają pewnego wkładu finansowego (czyli z takich 17k robi się z 20 na start). Prawda jest taka, że te auta rzeczywiście są porządne, ale mało jest zadbanych egzemplarzy. Te naprawdę ładne chodzą po 25k+ i nierzadko są to auta od forumiantów, pasjonatów, ludzi, którzy o nie dbali i wiedzili czym jeżdżą. Rocznik czy przebieg nie ma tutaj żadnego znaczenia.

    I tak, o każdej porze dnia i nocy kupię 14 letniego IS200 w manualu za 20 tysięcy złotych. Jeden warunek: pełna sprawność wszystkich podzespołów i udokumentowana historia serwisowa. Znajdziesz mi coś, hę?
    @vOire ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 24-09-2014, 16:18

  16. #1335
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pany włożyłem sporo w Seicento, ale mam taką sytuacje, że muszę to autko sprzedać, chociaż czas mnie nie nagli jakoś okrutnie
    Wystawić za cenę większą niż średnia, z uwagi na to, że to tak zwana "dopieszczona igła"(wymienione jest praktycznie wszystko co było nie tak, zamontowane głośniki itp) i twardo przy tym stać, czy dać za mniej niż kupiłem bo inaczej się nie sprzeda? To moje pierwsze auto i jestem dosyć zielony w tym. Allegro, tablica, otomoto, gdzieś jeszcze próbować?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •