Reklama
Strona 143 z 1245 PierwszaPierwsza ... 43931331411421431441451531932436431143 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,131 do 2,145 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2131

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Moze mi ktos wytlumaczyc szał na bmw? Dla wiekszosci zazwyczaj podobaja sie bmw a nie audi. Chodzi mi o bmw 3 z 2011 i a4 z 2011. Bmw tez cenowo wychodzi drozej ale czy warto przepłacać? Za co tak naprawde placimy? Wiekszosc na audi mowi ze to bogatszy wv a bmw to bmw XD Myslicie ze to racja? ;d Audi jak dla mnie wyglada na abrdziej agresywne, wieksze

    http://allegro.pl/a4-2-0-common-rail...216960900.html

    http://allegro.pl/bmw-320d-x-drive-r...215533743.html
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 01-04-2015, 14:49

  2. #2132
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    diesel>benzyna w tych audicach? bo to auto byloby dla mojej mamy a wczesniej miala scenica gdzie przez 2 lata 1.9 dizel wjebala 25 tys w naprawy i tez sie boje, a ona sie nie zna, myslalem ze benzynka 1.8 albo 2.0 lepsza opcja niz 1.9 diesel
    porównywanie dCi do 1.9TDI, no nie rób mi tego :D

    W żadne koszta się nie wjebiecie, silnik bardzo tani w naprawach, niezawodny, auto samo w sobie wiadomo jakie dobre - nic tylko szukać konkretnego egzemplarza (czytaj nie takiego z przebiegiem "180 tysięcy" tylko bardziej koło 300, a najlepiej powyżej) i będzie dobrze.

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moze mi ktos wytlumaczyc szał na bmw? Dla wiekszosci zazwyczaj podobaja sie bmw a nie audi. Chodzi mi o bmw 3 z 2011 i a4 z 2011. Bmw tez cenowo wychodzi drozej ale czy warto przepłacać? Za co tak naprawde placimy? Wiekszosc na audi mowi ze to bogatszy wv a bmw to bmw XD Myslicie ze to racja? ;d Audi jak dla mnie wyglada na abrdziej agresywne, wieksze

    http://allegro.pl/a4-2-0-common-rail...216960900.html

    http://allegro.pl/bmw-320d-x-drive-r...215533743.html
    porównanie z dupy, bo BMW ma 4x4, a to robi cenę, szczególnie przy takim roczniku.

    Ceny są podobne, auta są podobne jeśli chodzi o jakość, wielkość itd. Jeśli chcemy quattro czy xDrive, to właściwie tylko kwestia wyglądu przeważy, a jak nie 4x4, to wiadomo co i jak.

    No i ten rzekomy szał - nie ma żadnego szału, Audi tyle samo nowszych jeździ co Bet, a nawet więcej ich widuję (np. A6 C7 góruje nad nową serią 5). Tak jak napisałem, są to auta z tej samej półki, w podobnych cenach (nowe czy używane), oferujące mniej więcej to samo itp. itd.
    Jedyną różnicą jest na dobrą sprawę napęd, ale to również można w obu markach zweryfikować fenomenalnymi rozwiązaniami 4x4.
    choć ja bym wolał quattro, bo to legenda, historia i emblematy na grillu i tylnej klapie + na desce to taki szpan, że japierdole
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 01-04-2015, 15:03

  3. Reklama
  4. #2133
    Avatar Kikut
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    31
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    http://otomoto.pl/bmw-320-e46-150-km...C36104994.html

    co mysliscie o tej furce, bo zamierzam ja jutro ogladnac :> ten przebieg smierdzi na odleglosc:/

    @down
    niby mam "kolege", który by mi zrobil to sprawdzenie przedsprzedazowe po znajomosci pewnie duzo taniej ale jakos czuje ze to i tak kasa wywalona w bloto:D chyba sie wstrzymam i poszukam czegos innego
    Ostatnio zmieniony przez Kikut : 03-04-2015, 18:56

  5. #2134
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Kikut napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://otomoto.pl/bmw-320-e46-150-km...C36104994.html

    co mysliscie o tej furce, bo zamierzam ja jutro ogladnac :> ten przebieg smierdzi na odleglosc:/
    To po co jedziesz ją oglądać? Takie auta z miejsca się odrzuca, przecież to jest jeden wielki szwindel.
    Jeszcze bym potrafił uwierzyć w ten przebieg, gdyby:
    a) auto kosztowało tak ~17 tysięcy i więcej
    b) gość wstawił fotki książki, czego oczywiście nie zrobił, bo albo jej nie ma albo jej zawartość automatycznie ujawnia skręcony licznik
    c) fotel kierowcy był w bdb stanie, a nie w co najwyżej przeciętnym
    d) auto było z Polski, a ja wiadomo nie jest

    Nawet nie jedź, stracisz czas i nerwy. @Kikut ;

    @a, chwila, podał VIN, no no. Sprawdź to lepiej najpierw, bo to od razu wszystko powie. Muszę przyznać, że całkiem odważne posunięcie, ale mało prawdopodobnym jest, że nie zmarnujesz pieniędzy w ASO BMW.
    Nie wiem jednak czy w ogóle dostaniesz info z VINu, bo oni nie mają obowiązku (ani nawet prawa) podawać tego info komukolwiek poza właścicielem pojazdu. No chyba, że byś na sprawdzenie przedsprzedażowe przyjechał, ale to już jest ~300 zł i tyle pewnie nie chcesz umoczyć.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 03-04-2015, 18:37

  6. #2135
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Czemu niby to trap? Do rejestracji a turasy zawsze tansze niz sedany sa. Kierownica i fotele nie swiadcza o niczym. W roverze kiera jak nowka a fotel rozdardy od spodni z guzikami na dupie.

    Zadzwon do aso bmw czestochowa i spytaj sie o vin co moze powiedziec, ewentualnie po innych aso dzwon i pytaj. Z gory mowie ze poznan nic nie powie bez 200pln

  7. #2136

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nic aso nie powie, musialbys tam z wlascicielem pojazdu pojechac i on musialby sie zgodzic, druga opcja to miec kumpla/znajomego w aso wtedy bez problemu

  8. #2137
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja dzwonilem do czestochowy i mi ziomus mowil co chcialem

  9. #2138
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czemu niby to trap? Do rejestracji a turasy zawsze tansze niz sedany sa. Kierownica i fotele nie swiadcza o niczym. W roverze kiera jak nowka a fotel rozdardy od spodni z guzikami na dupie.

    Zadzwon do aso bmw czestochowa i spytaj sie o vin co moze powiedziec, ewentualnie po innych aso dzwon i pytaj. Z gory mowie ze poznan nic nie powie bez 200pln
    Trap to głównie przebieg, no nie powiesz mi, że nie. Większość ASO nic nie da, ale jeśli Częstochowa się pruje z info, no to warto ich sprawdzić. 200/300 zł nie warto wydawać, bo zbyt duże prawdopodobieństwo wałka.

  10. #2139
    Avatar Marionarus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    352
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kikut napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://otomoto.pl/bmw-320-e46-150-km...C36104994.html

    co mysliscie o tej furce, bo zamierzam ja jutro ogladnac :> ten przebieg smierdzi na odleglosc:/

    @down
    niby mam "kolege", który by mi zrobil to sprawdzenie przedsprzedazowe po znajomosci pewnie duzo taniej ale jakos czuje ze to i tak kasa wywalona w bloto:D chyba sie wstrzymam i poszukam czegos innego

    Sportowe fotele w skórze i korbotronic z tyłu do szyb XD - śmiechłem.

  11. #2140
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Marionarus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sportowe fotele w skórze i korbotronic z tyłu do szyb XD - śmiechłem.
    posprawdzaj A4 B6, gros z nich ma tak samo. To jest bardzo popularne w kombiakach i sedanach tej klasy, nie było tego w standardzie, a i ludzie rozsądnie nie kupowali, bo i po kiego chuja to komu, gdy klima włączona cały rok.

  12. #2141
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Trap to głównie przebieg, no nie powiesz mi, że nie. Większość ASO nic nie da, ale jeśli Częstochowa się pruje z info, no to warto ich sprawdzić. 200/300 zł nie warto wydawać, bo zbyt duże prawdopodobieństwo wałka.
    bo ja wiem czy przebieg taki trefny? Mam 173k potwierdzone w aso, auto z 2003 roku więc tutaj powinno wydawać się pewniejsze.

  13. #2142
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo ja wiem czy przebieg taki trefny? Mam 173k potwierdzone w aso, auto z 2003 roku więc tutaj powinno wydawać się pewniejsze.
    Masz auto jedno na kilka tysięcy, coś takiego się po prostu nie zdarza często. Można uwierzyć, ale imo nie warto marnować tych kilku stów i lepiej szukać większej ilości aut, przebrać w nich, a dopiero potem podejmować jakieś decyzje co do sprawdzania, bo na pewno wpadną konkretniejsze egzemplarze.

  14. #2143

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    394
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Co sądzicie o mazdzie 6 pierwszej generacji, wersji poliftowej? Miał ją ktoś może?

  15. #2144

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bosy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co sądzicie o mazdzie 6 pierwszej generacji, wersji poliftowej? Miał ją ktoś może?
    Diesel czy benzyna? Znajomy miał w dieslu to już silnik wymieniany był. Od siebie polecam do niej 1.8 lub 2.0 benzynę - według użytkowników nie do zdarcia silniki:). Ogólnie rdzewieją te szóstki, chociaż jak trafisz sztukę sprowadzoną z zachodu to na jakiś czas powinieneś mieć spokój jeśli chodzi o blachę
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  16. #2145

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    394
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Dokładnie chodzi mi o benzynę, właśnie najbardziej rdzy się obawiam i dużego spalania, przed zakupem będzie trzeba dokładnie sprawdzić blachy.Tyle co ja jeżdżę(5-9 tyś km rocznie) to szukam samochodu w benzynie, gazować mi się nie opłaca.Wiem, że powinienem szukać czegoś z mniejszym silnikiem 1,6 czy coś, ale strasznie napaliłem się na Mazdę 6 :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •