Reklama
Strona 911 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4118118619019099109119129139219611011 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,651 do 13,665 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13651
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja żadnej przecierki pierwszą furą, dopiero pontiaca przytarłem
    No a galantem pierdolnąłem drzewko bawiąc się na ręcznym, ale tylko ramkę od rejestracji musiałem zmienić :)

  2. #13652
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    staram sie zeby trafilo,a co tym razem nie trafilo:D? napisalem tylko jaka jest rzeczywistosc,bo kiedys (bodajze bylem tu w styczniu) ktos mi tak doradzal,zebym kupil cos za 3000 i 3000 wpakowal i jezdze dluuuuugi czas bez problemow
    i tak zrób. popieram.
    przynajmniej bedziesz wiedzial co jest. lepiej tak przejebac to 6k niz kupic takiego samego ulepa juz za 6k i wpierdolic truje

  3. Reklama
  4. #13653
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ty w końcu zrozumiesz, że B6 do 9k to nigdy nie będzie dobre i będziesz musiał w nie wsadzić na wejście minimum 2k, a nie będziesz już miał tej kasy? Poza tym stać cię tylko na 1.6, które w tej ciężkiej budzie średnio jedzie, 2.0 to padaki, a 1.8T kosztują zupełnie inne pieniądze.

    Tłuczemy ci do głowy, że masz se ogarnąć 80tkę albo B5, bo to jest twój budżet i tylko to ma sens. Chcesz moc? Proszę bardzo, V6 w 80tce jest super wyborem. Chcesz nowsze? Ok, 1.8 w B5 i latasz.

    Btw, historia dzisiejsza. Kumpel strasznie chciał B6 1.8T w quattro i se kupił. Prosto ze Szwecji oczywiście, od handlarza. Oglądałem to z nim, widziałem na stacji, przejechałem się. 14k, ogólnie taniej trudno quattro dostać. W sumie nie jest złe, blacha naprawdę spoko, nie był nigdzie kitowany nawet, a to w tej kasie ogromny plus. Środek w dobrym stanie, 294kkm nie zrobiło na nim większego wrażenia. Jest trochę mankamentów oczywiście, poza pakietem startowym trzeba tylne amory wymienić, jest jakiś mały wyciek benzyny, bo czuć we wnętrzu, zapocenie na łączeniu skrzyni z wałem, termostat, klima nie bangla z jakiegoś powodu itp. No ale jak on jest zajarany skurwysyn to ja nawet nie. To jest ta radość, co ja jej pewnie już nigdy nie zaznam po kupieniu auta. Ot, kolejna fura i tyle. On jeszcze ma ten ogień w oczach, nie raziły go za mocno te mankamenty, cały czas mówił "dobra dobra, zrobi się, mam czas, będzie powoli robione, Vectrę mam do jeżdżenia, jest czas". Powiedziałem mu, że musi szykować spokojnie 5k przez kilka miesięcy żeby to auto naprawdę grało dobrze, a on się nie zraził ani w ogóle nic. Ehhh, ja już tak nie potrafię : /

    PS Pamiętam jak w gimnazjum siedzieliśmy se pod szkołą na schodach prawie codziennie i gadaliśmy o furach. On zawsze chciał Vectrę B, bo mu się w chuj podobała, ja miałem podobne zdanie, że fura ładna. Już nawet nie pamiętam swoich typów wtedy, toć to było ponad 10 lat temu, ale zawsze będę pamiętał, że skurwol kupił se tę Vectrę i nie było chuja, że weźmie inne auto. Teraz przyszedł czas na zmianę, ale marzenie spełnione. Kurwa, co ja bym dał żeby pamiętać o czym ja wtedy marzyłem, bym se kupił teraz :/
    PSS A nie czekaj, wtedy marzyłem o takiej hehe koleżance, co to wtedy była typową gimnazjalną dupeczką co to się nie potrafi zdecydować na chłopaka XD Co to się wtedy odpierdalało to głowa mała. Dzisiaj jest wielce fit hehe polskom witaminkom, buja się z podobnym jej typem, co to się smaruje na brązowo na wystawy, a do tego jeździ kurwa e46 coupe. No nie mógłbym teraz o niej nawet myśleć, a kiedyś taka fajna była.
    Ehh szanuje, poznalem w chuj takich orlow co pierdolili, ze beda remontowac swoja 15 letnia rozjebunde
    Ale zadnego, ktoremu by sie udalo xD

    Ja swojego pierwszego auta nie rozjebalem, ale rozjebalem dziewczyny, caly bok przerysowalem o barierke, ale byla to czesciowo (bym tak powiedzial, ze w 75% ) jej wina. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 06-03-2019, 09:27
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #13654

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    406
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co polecicie?
    Autko w przedziale cenowym 20-24k pln, kupione w NL, raczej nie za duże ze względu na duże opłaty w tym kraju
    Rocznie ma robić do 40kkm, koniecznie 5 drzwi, jedyne rozsądne w tych pieniądzach wydaje się polo v (mocy też nie może mieć za dużej).

  6. #13655
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dopiero pontiaca przytarłem
    No a galantem pierdolnąłem drzewko bawiąc się na ręcznym, ale tylko ramkę od rejestracji musiałem zmienić :)
    Tak trzeba żyć
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  7. #13656
    Boruciarz

    Domyślny

    Sprzedam pilnie Alfe
    O szczegóły zapytaj, pisząc albo dzwoniąc do mnie.
    co do przebiegu to samochod stoi praktycznie przez wiekszosc czasu w garazu. Nie mam czasu aby nim jeździć. Dokladnegon przebiegu w tym momencie nie znam, ale jak bedziesz zainteresowany to sprawdze i powiem Ci.

    Oczywiscie wszystkie dokumenty oraz ubezpieczenie a takze przeglad samochodu jest, takze jakby kto pytał.


    https://www.olx.pl/oferta/ala-romeo-...tml#bacb5a85e8

    takze jakby kto pytal i chuj xDDDDDDDD

  8. #13657
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @bubelssj2 ; VW Up!, bardzo dobra maszynka, opłaty powinny być maksymalnie tanie dzięki 1.0 pod maską. Całkiem wygodnie się tym jeździ, śmiem stwierdzić, że lepiej niż Polo.

  9. #13658
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ziomek w Holandii siedzi, kupił golfa 5 za 3.5k euro jak się nie mylę, okolice 150k przebiegu, 1.6fsi
    Może i najdoskonalszy silnik to nie jest, ale z 20-30k już tym autem zrobił i póki co nic nie robil
    Opłaty niskie, bo benzyna i dość lekkie auto
    W tej cenie może jakiś golf 6 się trafi, albo jakieś np. audi a3

  10. #13659
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zawsze można szukać Golfa albo A3 1.6 MPI. Nie wiem jak tam te opłaty wyglądają, ale jak idą od rodzaju paliwa, pojemności i masy, to Up! będzie bezkonkurencyjny. To świetne auto, choć do dużych przebiegów na trasach to tak średnio się nadaje.

  11. #13660
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Zadne "w miare male" auto z "malym silnikiem" i "nieduza moca" nie nadaje sie na dluzsze trasy niz 30 kilometrow.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #13661

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tłuczemy ci do głowy, że masz se ogarnąć 80tkę albo B5, bo to jest twój budżet i tylko to ma sens. Chcesz moc? Proszę bardzo, V6 w 80tce jest super wyborem. Chcesz nowsze? Ok, 1.8 w B5 i latasz.
    dobra dzieki wielkie tak tez zrobie,zobaczymy co bedzie dostepne bardziej i okazyjniej,bede polowal w 1 kolejnosci na to b5 turbo a jak nie to no to po taniosci jakas 80tke 2.0,dopierdalam kilka groszy no i bedzie tez super,chyba najrozsadniej na moj budzet ogromny

  13. #13662
    Boruciarz

    Domyślny

    kup se sejaka, pojezdzij miesiac, rozpierdul i dopiero wtedy ci sie troche otworza oczy czego ty chcesz

  14. #13663
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pierdolenie, co to jest 30 km? Co to jest nawet 100km? To wszystko też zależy od tego jakim typem drogi jedziemy, małym piździkiem 20 km po autostradzie zmęczy, ale 100 km krajówką już nie, bo se jedziemy max setką i jest całkiem przyjemnie.

  15. #13664

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    kazda zlotowka to dla mnie majatek w tym wypadkU:D

  16. #13665
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierdolenie, co to jest 30 km? Co to jest nawet 100km? To wszystko też zależy od tego jakim typem drogi jedziemy, małym piździkiem 20 km po autostradzie zmęczy, ale 100 km krajówką już nie, bo se jedziemy max setką i jest całkiem przyjemnie.
    "Na trasach" zreszta sam to powiedziales. A co do jazdy "krajowka" czy jakakolwiek inna chujowa droga w tym kraju to masz racje - niezaleznie od auta jest chujowo. Tyle, ze w Holandii dluzszych tras sie nie jezdzi takimi drogami, a nawet jesli nie autostrada to jakimis szerszymi drogami i takim pizdzikiem jest niewygodnie, glosno i chujowo bo brakuje mocy. Jakies z dupy warunki sobie wymysliles i chuj xDD To ja Ci powiem kup se rower bo w sumie po sciezce rowerowej, kiedy swieci slonce, ale jest nie wiecej niz 25 stopni i jest cala droge z gorki to tez sie przyjemnie jedzie 100km no zajebiscie. XD

    ps.

    Ostatnio zmieniony przez Master : 06-03-2019, 14:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •