Reklama
Strona 41 z 1245 PierwszaPierwsza ... 31394041424351911415411041 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 601 do 615 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #601
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    BMW już miała kupca, kasa na stole, ale nie mogłem jej tego zrobić i nie sprzedałem jej, zostaje ze mną :)
    Z daleka był? Oddałeś mu kasę za podróż?

  2. #602
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    co to ten cały vanoss? w dieslu też to jest?

  3. Reklama
  4. #603

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    kuj-pom
    Wiek
    18
    Posty
    88
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W dieselu nie ma.

  5. #604
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Po co wystawiac samochod skoro niechce sie go sprzedac tak naprawde? :) Zwrociles koszty podrozy chociaz?

    Czyli bawarka bedzie dalej modzona, jakies plany?

  6. #605
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co to ten cały vanoss? w dieslu też to jest?
    zmienne fazy rozrządu

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po co wystawiac samochod skoro niechce sie go sprzedac tak naprawde? :) Zwrociles koszty podrozy chociaz?
    Ja bym na miejscu tego kupującego chyba obił mordę, bo takich rzeczy się po prostu nie robi.

  7. #606
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,412
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Co za kutas*m trzeba być żeby takie glupie akcje robić. Skoro wystawiasz samochód to powinieneś wiedzieć że ludzie przyjeżdżają kupić a nie tylko się przejechać. Ja zawsze w takich sytuacjach przez telefon mówię "Czy mam przyjeżdżać, czy samochód jest wart, bo jestem z daleka i jeśli mnie pan na koszta wystawia to niech mi pan za podróż zwróci.", najczęściej takie typki się nagle rozłączają lub coś w ten deseń : D
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #607
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    30km ode mnie, wyglądało to tak, że był powiedzmy wczoraj, a dzisiaj miał przyjeżdzać po auto, to zadzwoniłem żeby nie przyjeżdzał, za bardzo sie przyzwyczaiłem i jak mi powiedział, że w okolicy same szroty stoją, a moja dobra sztuka, to wiecie.
    Mody będą, szukam gwintu, niebawem może kolega przyciągnie mi angola 2.8 i swap silnika, ale to bliżej zimy.


    @Mexe, na moim terenie raczej mi nikt mordy nie obije, bo by nie wyjechał stamtąd, wiec wiesz.

  9. #608
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    na każdego cwaniaka zawsze znajdzie się większy cwaniak Twardy ;)

    To słuchajcie jak szukałem swojej betki rok temu miałem podobną sytuacje. BMW e60 stało z 30km odemnie więc podskoczyłem. Obejrzałem się i zawiodłem bo samochód po gradobiciu. Na ogłoszeniu nie było wzmianki ani zdjęć które by to jakoś uwydatniały, przez telefon też nic. No ale dobra, pożegnałem się. Miesiąc później jechałem obejrzeć inne BMW, a tamto ogłoszenie po gradobiciu było cały czas aktualne, jechałem z Tatą więc dzwonimy z jego komórki tym razem. Mówimy gościowi, że jesteśmy zainteresowani, chcemy obejrzeć, czy wszystko z autem ok bo jesteśmy z daleka. Facet odpowiada, że wszystko super, lekko przetarty zderzak przedni reszta super. Pytamy czy coś tam nie jest czasem po gradobiciu bo tak na zdjeciach podejrzanie wygląda. Gość odpowiada, że nie, w żadnym razie wszystko ok. Myślimy, może naprawił. Więc ujawniamy się, że byliśmy już wcześniej oglądać i autko było po gradobiciu, czy Pan naprawił dach maskę i tylną klapę? A typ, że nie, wszystko jest nadal obite. Dostał tylko zjebe, że oszukuje ludzi, nie próbował się tłumaczyć, spłynęło to po nim jak po kaczce. Typowy handlarz, plujesz mu na twarz a on myśli, że deszcz pada.

  10. #609
    Avatar nightmarer121
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    871
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie, jakiś pomysł na auto do 3k? Przejrzałem corsy, pugi, golfy, daewoo, matizy i cieniasy. Jest jakaś tania alternatywa wiekszego auta, które ma dosyć spoko wygląd, tak bardziej współczesny? Silnik najlepiej coś w gazie, dieslem nie pogardzę. Pomożecie coś odnaleźć?
    :)

  11. #610
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, jakiś pomysł na auto do 3k? Przejrzałem corsy, pugi, golfy, daewoo, matizy i cieniasy. Jest jakaś tania alternatywa wiekszego auta, które ma dosyć spoko wygląd, tak bardziej współczesny? Silnik najlepiej coś w gazie, dieslem nie pogardzę. Pomożecie coś odnaleźć?
    stary opel astra xD Szału nie będzie za 3k, jak nie masz na wkład po zakupie i doprowadzenie takiego samochodu do kupy to sobie daruj. prawie nie da się kupić furki za 3k w stylu "wsiadasz i jedziesz"
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  12. #611
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, jakiś pomysł na auto do 3k? Przejrzałem corsy, pugi, golfy, daewoo, matizy i cieniasy. Jest jakaś tania alternatywa wiekszego auta, które ma dosyć spoko wygląd, tak bardziej współczesny? Silnik najlepiej coś w gazie, dieslem nie pogardzę. Pomożecie coś odnaleźć?
    mój rover w dieslu za 3,2k i jest twój. Nie wymaga wkładu finansowego poza ropą @nightmarer121 ;
    Ostatnio zmieniony przez haxigi : 30-05-2014, 20:35

  13. #612
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Doloz troche i kup Opla Vectre, wygodny samochod a w gazie tak duzo nie bedzie kosztowal.

  14. #613

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    109
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @ nightmarer121

    Możesz się rozejrzeć za Nubirą albo jak trochę dołożysz to za Leganzą. Zakładasz gaz (bo sporo pali) i wio. Części taniutkie bo to Daewoo.
    Jak będziesz miał szczęście to znajdziesz ze sprawną klimą i jeździsz jak król.
    Ostatnio zmieniony przez qwerty1610 : 31-05-2014, 10:22

  15. #614
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj nightmarer121 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, jakiś pomysł na auto do 3k? Przejrzałem corsy, pugi, golfy, daewoo, matizy i cieniasy. Jest jakaś tania alternatywa wiekszego auta, które ma dosyć spoko wygląd, tak bardziej współczesny? Silnik najlepiej coś w gazie, dieslem nie pogardzę. Pomożecie coś odnaleźć?
    Nubira, Leganza.

    Leganza to jest fenomen. Limuzyna, którą kupisz w dobrym stanie poniżej 4 tysięcy. Masz klimę, pełną elektrykę, wygodne fotele, dużo miejsca, ogromny bagażnik, a co najważniejsze - jeden z najlepszych silników do gazu, 2.0 136 konna benzyna (a nawet nie spala tak dużo na brynie). Do tego nie rdzewieją zbytnio, części są tanie jak barszcz i imo auto trzyma fason jeśli chodzi o wygląd.

    Ja się poważnie zastanawiam.

    A Nubira to tańsza alternatywa. Ten sam silnik, ale wiadomo - auto niższej klasy, bardziej rdzewieją i nie ten prestiż.
    Cytuj supermate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    stary opel astra xD Szału nie będzie za 3k, jak nie masz na wkład po zakupie i doprowadzenie takiego samochodu do kupy to sobie daruj. prawie nie da się kupić furki za 3k w stylu "wsiadasz i jedziesz"
    Fury wsiadasz i jedziesz to dopiero od grubej kasy się zaczynają. Gros aut nawet za 15 tysięcy wymaga kafla lub dwóch na wejście.
    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mój rover w dieslu za 3,2k i jest twój. Nie wymaga wkładu finansowego poza ropą @nightmarer121 ;
    Zapomniałeś dodać, że nie ma progów i pewnie podłogi XD

    Plus coś się w nim jebało ostatnio i żaden mechanik nie potrafił do tego dojść ;d
    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Doloz troche i kup Opla Vectre, wygodny samochod a w gazie tak duzo nie bedzie kosztowal.
    Chyba Vectrę A.

    Jeśli weźmie B, to czekają go naprawy za przynajmniej dwukrotność wartości auta.
    Cytuj qwerty1610 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @ nightmarer121

    Możesz się rozejrzeć za Nubirą albo jak trochę dołożysz to za Leganzą. Zakładasz gaz (bo sporo pali) i wio. Części taniutkie bo to Daewoo.
    Jak będziesz miał szczęście to znajdziesz ze sprawną klimą i jeździsz jak król.
    dokładnie. Tylko tyle, że one wcale dużo nie palą, bo to jest koło 9 litrów średnio (2.0).

  16. #615

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    kuj-pom
    Wiek
    18
    Posty
    88
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Od wczoraj chodze z buta :/

    W zwiazku z tym szukam auta do 18-24k, Diesel albo B+G, silnik max 2.5-3.0
    Biore pod uwage tylko sedany, hatchbacki, ewentualnie coupe

    @down
    brzydkie to to
    Ostatnio zmieniony przez chudy771 : 31-05-2014, 12:41

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •