Reklama
Strona 638 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1385385886286366376386396406486887381138 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,556 do 9,570 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9556

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    DSG, kazdy kto tym jezdzil to sie spuszcza ze hurr durr ale super automat a to manual napchany elektronika

  2. #9557
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Tasmann A czym obecnie jeździsz?

  3. Reklama
  4. #9558
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Tasmann A czym obecnie jeździsz?
    Różnie. Na co dzień mam Hondę Accord z 2007. Jeżdżę matki X1 dość dużo, w zasadzie na zmianę z Hondą.
    Czasami kupuję z bratem samochód na pół, więc też zdarza mi się jeździć przez dłuższy czas czymś innym.

  5. #9559
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chwilę chorowałem na takiego accorda, ale szybko otrzeźwiałem jak zobaczyłem ceny sensownych egzemplarzy. 2.0 tam zwykłe, czy 2.4? Jak ci się tym jeździ?

  6. #9560
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chwilę chorowałem na takiego accorda, ale szybko otrzeźwiałem jak zobaczyłem ceny sensownych egzemplarzy. 2.0 tam zwykłe, czy 2.4? Jak ci się tym jeździ?
    Samochód, który polecam każdemu. Będę go sprzedawał po znajomych niedługo, jak już ogarnę się z tym Mustangiem, bo póki co mam obsuwę przez nogę w gipsie.
    Mam 2.0 polift w wersji Executive. Powiem szczerze, że nawet to jedzie. Wyścigówka to to nie jest, ale Passaty zjada. Dość wysoko się kręci, także redukcja przy 80 km/h na dwójkę jest normalna.
    Teraz wziąłbym 2.4 i w skórze, bo stan foteli jest słaby jak na 135k przebiegu, a mocy nigdy mało.
    Niech wizytówką będzie to, że ma 11 lat, a ostatnio był pierwszy raz u mechanika, bo coś się zepsuło (regeneracja pompy wspomagania), choć to usterka rzadko spotykana w Accordzie.

  7. #9561
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#67d1c9b7b6

    kurrrrrrrrrr gdybym tylko byl na innym etapie mojego zycia
    tylko reling jeszcze dorzucic i cacuszko
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #9562

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No i wykrecic z tego diselka tak z 300kuca ojeje

  9. #9563
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Tasmann ; ale to nic dziwnego, że w aucie 135k właściwie nic się nie popsuło, bardziej bym wiek tutaj postawił, że ma 11 lat i dopiero pierwsza awaria. Zdecydowana większość aut z tamtych czasów z takim nalotem będzie absolutnie bezobsługowa, przytoczmy chociażby takiego W204, a nawet E90 (a wszyscy wiemy, że to różnie wygląda w tych autach jak mają już naloty 250kkm+), Toyoty, nawet koreańskie śmietniki byłyby po tym przebiegu bezawaryjne.

    Oczywiście nie ujmuję Accordowi, bo on i przy 300kkm dalej się nie psuje, ale po prostu masz auto od nowości z malutkim nalotem i naprawdę nie ma znaczenia jaka to marka, a nawet jeśli ma, to minimalne.

    Dam takie dwa przykłady:
    nr1 Qashqai, kupiony jakoś na początku produkcji, już 10 lat będzie miał. Nalatane niecałe 200k, totalnie brak problemów, a przecież one z początku produkcji miały parę wad usuwanych na gwarancji, a ten nigdy nie był tego robić i lata, a więc szczęśliwy egzemplarz.
    nr2 206 od mamy kumpla; od nowości u nich tak samo jak tamten Qashqai, nalatane już ponad 100kkm, a tam się chuja popsuło, nawet ta osrana belka tylna nie była robiona. Każdy wie, że 206ki to są auta na 150k i do kosza, a tamten normalnie jak Yaris bezawaryjny.

    PS Jak będziesz opylał tego Accorda, to daj znać, wezmę może XD

    @Master ; Giulietta jest tragicznie wykończona w środku, niskiej jakości cienkie plastiki, które trzeszczą się ja się za nie złapie, a co dopiero podociska czy poszarpie. Taki plastik fantastik, pięknie to wygląda, ale lepiej nie dotykać. Pomimo tego jednak bardzo bym chciał taką Giulietkę z 1.75TBi i kto wie, może mnie takie autko czeka za kilka lat, zdecydowanie jest to jeden z moich typów, a z kompaktów - najlepszy.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 19-04-2018, 14:10

  10. #9564

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Giulietta jest tragicznie wykończona w środku, niskiej jakości cienkie plastiki, które trzeszczą się ja się za nie złapie, a co dopiero podociska czy poszarpie. Taki plastik fantastik, pięknie to wygląda, ale lepiej nie dotykać. Pomimo tego jednak bardzo bym chciał taką Giulietkę z 1.75TBi i kto wie, może mnie takie autko czeka za kilka lat, zdecydowanie jest to jeden z moich typów, a z kompaktów - najlepszy.
    A jak z wymieniona Giulia?

  11. #9565
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Tasmann ; ale to nic dziwnego, że w aucie 135k właściwie nic się nie popsuło, bardziej bym wiek tutaj postawił, że ma 11 lat i dopiero pierwsza awaria. Zdecydowana większość aut z tamtych czasów z takim nalotem będzie absolutnie bezobsługowa, przytoczmy chociażby takiego W204, a nawet E90 (a wszyscy wiemy, że to różnie wygląda w tych autach jak mają już naloty 250kkm+), Toyoty, nawet koreańskie śmietniki byłyby po tym przebiegu bezawaryjne.

    Oczywiście nie ujmuję Accordowi, bo on i przy 300kkm dalej się nie psuje, ale po prostu masz auto od nowości z malutkim nalotem i naprawdę nie ma znaczenia jaka to marka, a nawet jeśli ma, to minimalne.

    Dam takie dwa przykłady:
    nr1 Qashqai, kupiony jakoś na początku produkcji, już 10 lat będzie miał. Nalatane niecałe 200k, totalnie brak problemów, a przecież one z początku produkcji miały parę wad usuwanych na gwarancji, a ten nigdy nie był tego robić i lata, a więc szczęśliwy egzemplarz.
    nr2 206 od mamy kumpla; od nowości u nich tak samo jak tamten Qashqai, nalatane już ponad 100kkm, a tam się chuja popsuło, nawet ta osrana belka tylna nie była robiona. Każdy wie, że 206ki to są auta na 150k i do kosza, a tamten normalnie jak Yaris bezawaryjny.

    PS Jak będziesz opylał tego Accorda, to daj znać, wezmę może XD
    Być może. Chociaż znajomy miał takie E90 w 2.0 benzynie i miał problemy z vanosami czy czyms tam przy 80k przebiegu, a ostatnio to w ogóle ciągle mu się sypie mimo 170k przebiegu.
    Co do Qashqai'a, to ja myślę, że to słabo wykończone, ale bezawaryjne samochody i wolałbym go zdecydowanie niż Tiguana z jakimś 2.0 TDI z DSG.

    Co do Hondy, to mam chętnych na ten samochód wśród rodziny/znajomych, więc pewnie tam pójdzie. Aczkolwiek, jakby tylko na chęciach się skończyło to dam znać, z tym że to tak w ciągu miesiąca myślę.

  12. #9566
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Panowie może jest ktoś z was z Gostynia lub okolic?

    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...olx#xtor=SEC-8

    takie auto mnie bardzo zainteresowało

  13. #9567

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    207
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    kupilibyscie jako 1 autko? ogolnie mega mi sie podobaja audice a3

    https://sprzedajemy.pl/audi-a3-prusz...a9f-nr43564472

  14. #9568

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    z tym silnikiem raczej nie zaszalejesz choc jak nie wymagasz zbyt wiele to po miescie starczy

  15. #9569
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    tylko 1.8T w automacie

  16. #9570

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    207
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj thebattlestar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tym silnikiem raczej nie zaszalejesz choc jak nie wymagasz zbyt wiele to po miescie starczy
    To ma byc pierwszy moj samochod, nie wymagam by zapierdalal jak ferrari, tylko by duzo nie palil i zebym nauczyl sie jezdzic

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •