Reklama
Strona 590 z 1245 PierwszaPierwsza ... 904905405805885895905915926006406901090 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,836 do 8,850 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #8836
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie jesli wam przeszkadzaja moje refleksje nt. zakupu samochodu to wyjde z tematu i nie bede sie udzielać, trzy głosy i mnie nie ma
    O 500 postów za późno xD

  2. #8837
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Odnosnie Fiata Tipo to ostatnio leasingowalem nowego z salonu, w sedanie, silnik 1,4 chyba, wersja wyposazenia pop, po znajomosciach cos dolozyli jeszcze w salonie.
    Ja takiego auta bym nie kupił, wole starszy ale wygodniejszy, ale powiem szczerze ze jezeli ktos robi duzo kilometrow i z uwagi na to lepiej dla niego miec nowe auto na gwarancji z salonu to calkiem niezly wybor. Dali mi sie tym przejechac i calkiem wygodnie sie jezdzi, wyglada jak jakas skoda w sedanie, o dziwo na dachu ma nawet takie aerodynamiczne wciecie.

    Jakbys potrzebowal dobrej oferty z salonu to dawaj znac.

  3. Reklama
  4. #8838
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,413
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj SerQ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    B5 FL prawilna maszyna, w domu jeden śmiga i prawdę mówiąc wiadomo, raz czujnik ABS rypnął czy też alternator był robiony 3 lata temu, ale ogólnie legitna fura, koszta utrzymania do przyjęcia imo.

    A że wszyscy się teraz z golfów i passatów śmieją to tam.. jbmnt
    b5 tragedia już lepiej brać superbI, wygląd paska wygoda limuzyny rly
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #8839
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A czym technicznie sie rozni bo srodek ma taki sam
    Z zewnatrz tez prawie to samo

  6. #8840
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzisiaj miałem z toledo II do czynienia i fajne autko do jeżdżenia do roboty. Generalnie bardzo zadbany egzemplarz. Myślałem, że może i bym wziął, ale prawdopodobnie synchronizator w skrzyni leży, bo przy zapinaniu dwójki trzeszczy. Także auto w tym budżecie bez sensu brać z takim defektem chyba. Szukam dalej, a jak na razie odpuliłem c5 I, c4 I 1.6hdi, e46 2001r 2.0 i teraz to toledo II 1.6. A c4 w tym budżecie była by idealna gdyby nie ten koszmarny środek.
    Ostatnio zmieniony przez Sinis : 20-02-2018, 13:13

  7. #8841
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Toledo 2 kozak autko tez kilka ogloadalem wg. mnie to fajne samochody. W sumie na toldeo 1 sie uczylem jezdzic z 10 lat temu bo starzy mieli to popierdalalem nim jeszcze nie majac prawka.
    Tyle tylko, ze wg. mnie ten 1.6 motor jest za slaby na tego klocka, ale jak komus to nie przeszkadza to w sumie spoko. W ogole te toleda zwlaszcza dwojki podobaly mi sie wizualnie, nie wiem czemu. Dla mnie to taki poprawny sedan.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #8842
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To ma być wozidło dla baby, żeby miała czym do pracy jeździć. Mocy żadnej nie potrzebuje, bo kobita nie ma wyścigowych aspiracji. Póki co odwożę ją, bo blisko siebie pracujemy.

  9. #8843
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ma być wozidło dla baby, żeby miała czym do pracy jeździć. Mocy żadnej nie potrzebuje, bo kobita nie ma wyścigowych aspiracji. Póki co odwożę ją, bo blisko siebie pracujemy.
    No to spoko, z tego co mi wiadomo toledo 2 to tez auto poprawne, vagowskie 1.6 legit, nie ma tam chyba jakichs typowych bolaczek moze @Mexeminor ; wie wiecej
    Tylko czy kobitce potrzebme takie duze auto? Chyba, ze po prostu takie lubi.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #8844

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    1.6 z Toledo 2 idealnie nadaje się do gazu, warunek dobra instalacja. Mnie osobiście by zabrakło w nim mocy po pewnym czasie.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  11. #8845
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Docelowo najbardziej chciałbym dla niej E12, bo buda mi pasuje, a poza tym wierzę w trwałość starszych toyot. Tym bardziej chciałbym mniejsze autko z uwagi na to, ze to ona będzie parkować w parkingu podziemnym który jest dosyć ciasny i może być kłopot nawet przez to, że sąsiad krzywo postawi.

  12. #8846
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ma być wozidło dla baby, żeby miała czym do pracy jeździć. Mocy żadnej nie potrzebuje, bo kobita nie ma wyścigowych aspiracji. Póki co odwożę ją, bo blisko siebie pracujemy.
    Skoda Fabia 2 1.4

    Zaraz jeden typeczek ma przyjechać obejrzeć, ale jest strasznie wieśniakowaty nawet jak na białostockie standardy bo ciężko było mi się dogadać z typem który mówi 'ło panie to mnie właśnie taken kombi by podszet'

  13. #8847
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    W ogóle to może powiedz ile ta twoja kobieta robi kilometrów do roboty bo może wcale ten gaz nie jest taki niezbędny i lepszym rozwiązaniem będzie jakiś klekot na te dojazdy, ojciec jak kupił Merive z 68k przebiegu do teraz gdzie ma 112 bodajże nic tam konkretnego nie robił, a do pracy ma z 5-6km także jakby coś tam miało się jebać z tym samochodem to już dawno powinno się to stać, a poza termostatem przez ten czas nic więcej nie musiał konkretnego robić w niej.

  14. #8848
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jakieś 10km, a diesla brać nie chciałem, bo się jakoś zawsze bałem tego ustrojstwa. A w tym przypadku to nigdy nie dojedzie do pracy ciepłym samochodem.

  15. #8849
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeszcze z 15 minut po zrobieniu zdjęcia matula przyjechała swoim yarisem, czyli jak wkurwić sąsiadów którzy ledwo po jednym aucie na całą rodzinę mają (octavia ojca)






    Jako ciekawostka dodam że dzisiaj po raz pierwszy od roku dokładniej przejrzałem dowód audicy, okazało się że mam 1900kg na haku i dmc zespołu 4040kg. Czyli na legalu biorę lawetę, zakładam viatolla i ogień mogę nakurwiać
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 20-02-2018, 16:25

  16. #8850
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakieś 10km, a diesla brać nie chciałem, bo się jakoś zawsze bałem tego ustrojstwa. A w tym przypadku to nigdy nie dojedzie do pracy ciepłym samochodem.
    Tak samo myślałem w przypadku ojca, brat jednak tak go nakręcił wtedy na tą Merivę, że kupił i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu robiąc te 5km do pracy 5 razy w tygodniu przez 3 lata NIC mu się w tym 1.4 klekocie nie stało.

    Jasne były trasy i tak dalej więc właściwie to przez ponad 40k NIC nie robił poza oczywistymi rzeczami związanymi z eksploatacją auta, a że robi tym po mieście prawie 400km za 100zł to ciężko mu się rozstać z tym póki co xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •