Reklama
Strona 118 z 664 PierwszaPierwsza ... 1868108116117118119120128168218618 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,756 do 1,770 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1756
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja wyznaję zasadę, że jak można przejechać tę samą trasę w sposób oszczędniejszy to ten wybieram. Nie widze sensu w pałowaniu auta bo i po co.

    + jestem żyd i sknera
    Ja najkrotsza droge do pracy mam 12,5 km, a ze wzgledu na jakosc drog jezdze trasa 18km :D

    Jezu tyle wydatkow. Lewy przeglad do piatku musze zrobic, dystanse, wspomaganie.... i jeszcze mi cos kapie z chlodnicy/pompy/chujwieczego i musze to ogarnac w trybie now. Do tego jeszcze nie zakonserwowane... jak tu kurwa zyc w tym smieciowym kraju. :(
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #1757
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,412
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja najkrotsza droge do pracy mam 12,5 km, a ze wzgledu na jakosc drog jezdze trasa 18km :D

    Jezu tyle wydatkow. Lewy przeglad do piatku musze zrobic, dystanse, wspomaganie.... i jeszcze mi cos kapie z chlodnicy/pompy/chujwieczego i musze to ogarnac w trybie now. Do tego jeszcze nie zakonserwowane... jak tu kurwa zyc w tym smieciowym kraju. :(
    zostaje przerzucić się na matiza i mieć praktycznie darmowe części bo jest tani w eksploatacji, niestety wygoda i piękno kosztują : /

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tata woli nowsze auto, a poza tym koszty eksploatacji X5 są dużo wyższe. W sumie to dzisiaj doszliśmy do wniosku, że BMW jest jednak dość awaryjne i drogie w naprawach (w sensie, że silnik) i chyba jednak trzeba zmienić preferencje, trochę rozszerzyć pole manewru.
    #
    A, pułap cenowy to jakieś 50 kafelków.
    co my ci możemy doradzić, to Ty tutaj się znasz jak nikt praktycznie :PP
    może jakieś audi, volswagen? dziadek chce pruć i 17-stki podrywać czy raczej spokojniejsza ekonomiczniejsza jazda? :P
    Ostatnio zmieniony przez Koczek : 24-11-2014, 22:20
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #1758
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co my ci możemy doradzić, to Ty tutaj się znasz jak nikt praktycznie :PP
    może jakieś audi, volswagen? dziadek chce pruć i 17-stki podrywać czy raczej spokojniejsza ekonomiczniejsza jazda? :P
    Ten post ma 1000 lat XDD

    Aktualnie BMW na drugim torze, ale ciągle w grze. Przeglądamy Paski B7 i Superby.

  5. #1759
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    "Pewnie babsko jedzie. Ja swoim passerati osiem razy bym już zaparkował!"



    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  6. #1760
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Pewnie babsko jedzie. Ja swoim passerati osiem razy bym już zaparkował!"
    Chwalisz się czy żalisz?

    o co kurwa chodzi? XD

  7. #1761
    Avatar Danci
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    948
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dzisiaj ruszam autem i po pewnym momencie wyskoczył mi błąd silnika. Więc podjechałem do warsztatu i na kompie wyszło, że jakaś mieszanka paliw zła czy coś takiego. Mechanik zaczął mi tłumaczyć, że to problem z EGR może być, bo on spaliny z jednego do drugiego kolektora przepuszcza, które znów do silnika trafiają. Mówił, żebym pojeździł jeszcze i zobaczył co się będzie dziać. Zrobiłem jakieś 50 km i ponownego błędu nie ma. Z początku jak po pojawieniu się błędu włączałem auto, to na wolnych go lekko dławiło - taki spadek może o 100-200 obrotów i potem ok. Teraz jak trochę przegoniłem auto, to spadków praktycznie nie ma po odpaleniu, może o jakieś 50-100 obrotów max i potem dobrze. Możliwe jest, że poprostu nagar przedmuchało z tej części? Bo w sumie tak mechanik mówił, że może tak być. Bo tak się zastanawiam czy jest sens jechać, aby mi to rozebrał i przeczyścił czy narazie poczekać.

    I jeśli nie wiem np część padnięta, to ile mniej więcej może wymiana kosztować? Autko to seat ibiza iv benzyna. Za wszelkie błędy merytoryczne przepraszam, bo jestem zielony w temacie.

  8. #1762

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    343
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    cześć wszystkim, w sumie u mnie nic nie piszczy w kole, ale postanowiłem zapytać, gdybyście sprzedawali samochód i chcielibyście zrobić to w miarę szybko, ale oczywiście bez mocnych zejść z ceny to jakbyście to zrobili? Wiem, że czasami samochód sprzedaje się od razu, a czasami stoi i czeka. Mówi się, że zimą jest mniejszy ruch w transakcjach samochodowych. Osobiście mam do sprzedania opla astre i chciałbym ją jak najszybciej sprzedać, tylko jakoś brak zainteresowania autkiem... Wystawiłem na olx czy to wystarczy?

  9. #1763
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja pierdole no chyba logiczne ze im szybciej chcesz sprzedać towar tym więcej reklamy musisz zrobić

    -Allegro
    -tablice itd
    -ogłoszenia
    -giełda
    -kartka za szyba
    -poczta pantoflowa

  10. #1764
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj nowak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cześć wszystkim, w sumie u mnie nic nie piszczy w kole, ale postanowiłem zapytać, gdybyście sprzedawali samochód i chcielibyście zrobić to w miarę szybko, ale oczywiście bez mocnych zejść z ceny to jakbyście to zrobili? Wiem, że czasami samochód sprzedaje się od razu, a czasami stoi i czeka. Mówi się, że zimą jest mniejszy ruch w transakcjach samochodowych. Osobiście mam do sprzedania opla astre i chciałbym ją jak najszybciej sprzedać, tylko jakoś brak zainteresowania autkiem... Wystawiłem na olx czy to wystarczy?
    bo opel astra to gowno

    zapytaj Royala bo on chyba swojego opla na plecach obecnie nosi xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #1765
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,412
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    może kijowa cena, postaraj się jak chcesz szybko sprzedać wystawić za mniejsze pieniądze i tak jak koleszkowie napisali czyli wszędzie
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #1766

    Notoryczny Miotacz Postów Erl jest teraz offline

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,028
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co my ci możemy doradzić, to Ty tutaj się znasz jak nikt praktycznie :PP

    Ty no ale bądź poważny

  13. #1767
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  14. #1768

    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    343
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    http://olx.pl/oferta/astra-opel-g-ii...5-ID7UTgl.html
    dodam swoje może ktoś się pokusi:)

  15. #1769
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Erl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty no ale bądź poważny
    To jest jedyne jego zdanie w temacie, które nie jest trollingiem, a świętą prawdą.

  16. #1770
    Avatar Spens14
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Orientuje się ktoś ile może kosztować w ASO oraz u normalnego mechanika (blacharza?) naprawa wgniecenia w drzwiach? Jest to takie na kilka milimetrów, lakier o dziwo nie został naruszony. Ktoś musiał mi mocno przypierniczyć drzwiami.
    Oraz ile kosztuje także naprawa wgniecenia w drzwiach (już nieco większego, że aż lakier został uszkodzony) wraz z lakierowaniem?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9614
    Ostatni post: Wczoraj, 23:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •