Reklama
Strona 326 z 1272 PierwszaPierwsza ... 226276316324325326327328336376426826 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,876 do 4,890 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #4876
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    dowiedziałem sie własnie ze laska z ktora krecilem, bylem nawet, ale zerwala ale utryzmawalismy kontakt, krecila z moim znajomym, jak ja pytalem o powod rozstania bylo ze nie potrafi sie zakochac, a potem sie dowiedzialem ze znajomemu powiedziala ze nigdy ze mna nie bedzie, nawet nie wiem co mam myslec no kurwa nie mam siły
    Ostatnio zmieniony przez SzalonyMes : 26-08-2014, 23:20
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  2. #4877
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet nie wiem co mam myslec no kurwa nie mam siły
    A co masz myśleć? Olej ją i tyle. Tylko w sumie zawsze jest tak, że bawią się dziewczyny nami a później wielce skrzywdzone że trafiają na jakiś chujów :D

  3. Reklama
  4. #4878

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co masz myśleć? Olej ją i tyle. Tylko w sumie zawsze jest tak, że bawią się dziewczyny nami a później wielce skrzywdzone że trafiają na jakiś chujów :D

    Widzicie, dlatego najlepiej znalezc sobie taka niewinna. Ale takich nie ma. Zacytuje tu mojego ojca: "wszystkie kobiety oprocz naszych matek to kurwy".

  5. #4879
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co masz myśleć? Olej ją i tyle. Tylko w sumie zawsze jest tak, że bawią się dziewczyny nami a później wielce skrzywdzone że trafiają na jakiś chujów :D
    staram sie olewac, ale ciezko.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  6. #4880
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Korektor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widzicie, dlatego najlepiej znalezc sobie taka niewinna. Ale takich nie ma. Zacytuje tu mojego ojca: "wszystkie kobiety oprocz naszych matek to kurwy".
    Zależy w sumie w jakim przedziale wiekowym szukasz, ale tak ciężko jest znaleźć ładną i spokojną/ułożoną dziewczynę osobiście znałem 3 takie teraz tylko 2. Bo jednej coś odbiło i chyba nadrabia lata "świętości" bo pije i imprezuje za trzy :D

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    staram sie olewac, ale ciezko.
    Najlepiej jakbyś sobie znalazł nowy obiekt westchnień ale z tym pewnie będzie ciężko. Zajmij się czymś nie wiem, żebyś o tym tak nie myślał :)

  7. #4881
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajmij się czymś nie wiem, żebyś o tym tak nie myślał :)
    chodze do pracy i tak mysle chociaz nie chce, nie wiem co jest ze mna.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  8. #4882
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowiedziałem sie własnie ze laska z ktora krecilem, bylem nawet, ale zerwala ale utryzmawalismy kontakt, krecila z moim znajomym, jak ja pytalem o powod rozstania bylo ze nie potrafi sie zakochac, a potem sie dowiedzialem ze znajomemu powiedziala ze nigdy ze mna nie bedzie, nawet nie wiem co mam myslec no kurwa nie mam siły
    Przywyczajaj sie ze zyjesz w czasach gdzie ludzie nie potrafia nawet otworzyc ryja do drugiej osoby i powiedziec: nie, nie chce.

  9. #4883
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przywyczajaj sie ze zyjesz w czasach gdzie ludzie nie potrafia nawet otworzyc ryja do drugiej osoby i powiedziec: nie, nie chce.
    przykre ale prawdziwe, a potem sobie robi czlowiek złudna nadzieje.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  10. #4884
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Albo po prostu należy zrozumieć, że "dajmy sobie czas", "nie chce mieć teraz chłopaka", "nie potrafię się zakochać" i wszelkie ewolucję tego typu tekstów to zwykły kosz, tylko wyrażony w dyplomatyczny sposób.. Na prawdę, to nie jest takie skomplikowane, jak się wydaje.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  11. #4885
    Avatar Yeti Braveaj
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    71
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj hefalump napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, pewnie wyśmiejecie co tu pisze no ale ;D
    Jakiś rok temu na dość mocno zakrapianej imprezie poznałem pewną bardzo sympatyczną, inteligentną i ładną dziewczynę, wymieniliśmy się numerami no i... na tym się skończyło, gdyż w tym czasie spotykałem się z inną dziewczyną (z która jednak chodziło tylko o seks, nikt tam o związku nie myślał). Kilka dni temu, akurat gdy ten "związek" ma się ku końcowi, ta dziewczyna z imprezy sama do mnie pisze, po prawie roku jak się widzieliśmy i jedyne co zostało po tym to imie nazwisko i nr telefonu, coś w stylu " co z tym piwem na które mieliśmy iść ? ". Problem w tym, że nie powiedziałbym że mam powodzenie u kobiet. Dziewczyny z którymi się spotykałem nie były brzydkie czy coś, ale nie oszukujmy się, nie zachwycały. Jeżeli sobie dałbym 5/10 to im nie więcej, a tu nagle pisze do mnie 10tka? Do tego nie jest to odstawiona lalka z dyskotek tylko naturalna, normalna dziewczyna. Nie wiem czy po prostu mam tak niską samoocenę czy ktoś mnie próbuje w wała zrobić... no chyba, że chce iść na piwo z "kolegą"... aczkolwiek przyjaciół nigdy za wiele ; )
    nie symuluj sztucznych afer
    also
    Korektor chyba bijesz sie z Wemsterem i Shaunem na durnia roku :p

  12. #4886
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowiedziałem sie własnie ze laska z ktora krecilem, bylem nawet, ale zerwala ale utryzmawalismy kontakt, krecila z moim znajomym, jak ja pytalem o powod rozstania bylo ze nie potrafi sie zakochac, a potem sie dowiedzialem ze znajomemu powiedziala ze nigdy ze mna nie bedzie, nawet nie wiem co mam myslec no kurwa nie mam siły
    na co nie masz siły bo nie rozumiem?
    przegrales i lecisz dalej. na chuj tracić czas na rozpamietywanie? wez sie w garsc i bądź mężczyzną (choć raz)

  13. #4887
    Avatar Jahehehe
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    930
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    lubie sobie tutaj wejść poczytać bo się z wrażenia za głowę łapie, jakie niektórzy ludzie rzeczy wypisują, jak dziewczyna nie jest wami zainteresowana to nara i możecie iść śmiało do następnej, a nie kwiatami próbujecie skraść jej serce raz jeszcze.

    kobiety mają swoją skalę ocen i wystarczy się wplasować w każdej z ich kilku wskaźników powyżej akceptowalnego, a zachowaniem dać do zrozumienia ze ma sie silną osobowość i voila, kazda wasza

  14. #4888
    Avatar Lykasz
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    3,222
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Jahehehe napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lubie sobie tutaj wejść poczytać bo się z wrażenia za głowę łapie, jakie niektórzy ludzie rzeczy wypisują, jak dziewczyna nie jest wami zainteresowana to nara i możecie iść śmiało do następnej, a nie kwiatami próbujecie skraść jej serce raz jeszcze.

    kobiety mają swoją skalę ocen i wystarczy się wplasować w każdej z ich kilku wskaźników powyżej akceptowalnego, a zachowaniem dać do zrozumienia ze ma sie silną osobowość i voila, kazda wasza
    Tobie łatwo mówić, bo jesteś Kewinem Spejsi :/
    bez kitu, wy najpierw robicie z siebie ofiary losu, a później "kurcze bladuchne, nikt mnie nie chce". albo macie zerowe poczucie własnej wartości, albo nie nadajecie się do jakichkolwiek relacji międzyludzkich

  15. #4889
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ja tam nie robie ofiary losu, po prostu czasami za bardzo wierze w to co ktos mowi
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  16. #4890
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Niema cie co sie smucic, polowa ludzi mlodych jako jedyny cel zyciowy ma znalezienie sobie partnera, wiec jest duza szansa ze wlasnie na takiego nudziarza traficie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •