Reklama
Strona 206 z 1272 PierwszaPierwsza ... 1061561962042052062072082162563067061206 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,076 do 3,090 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #3076
    Avatar chemik
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    5,269
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Alex Fortune napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    +1, jestem zwolennikiem organicznego budowania relacji
    kurwa ja tez

  2. #3077
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj xReaper napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wlasnie dlatego ja zawsze jak zaczynam rozmowe z nieznajoma ktora mi sie podoba, to rozpoczynam od spytania o jakas pierdole typu czas, zeby sie zatrzymala i od razu po odpowiedzi mowie cos w desen 'zartowalem, tak naprawde bardzo mi sie spodobalas i musialem Cie zatrzymac'. w ten sposob moje zamiary sa oczywiste, a jesli jej sie nie podoba to trudno, nastepna :] na co dzien jest jednak tak, ze 90% jest zainteresowana i chetnie sobie pogawedzi.
    to jest takie tanie i głupie, że jakby ktoś mi tak powiedział to nie wiedziałabym czy się śmiać czy płakać

    btw. dziewczyny, które na takie coś lecą na pewno nie są zbyt 'skomplikowane'
    Ostatnio zmieniony przez Lenka : 22-04-2014, 22:18

  3. Reklama
  4. #3078
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    widocznie znajdujesz się wśród 10% kobiet, które nie chcą rozmawiać z Reaperem ;d
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #3079
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj xReaper napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5 minut to rzeczywiscie bardzo wczesnie, co nie znaczy, ze jest to niemozliwe. z wlasnego doswiadczenia wiem, ze da sie calowac dziewczyny na pierwszym spotkaniu i wcale nie zaczna 'unikac mnie jak ognia'.
    Dziwki i łatwe laski możesz całować nawet bez cześć, kto ci broni ;d
    wedlug mnie nie ma znaczenia o czym rozmawiasz, tylko w jaki sposob to robisz. juz nie raz gadalem z kobietami o starcrafcie, albo pilce noznej. trzeba tylko ujac zdania tak, aby wydawaly sie ciekawe :].
    To jest prawda, tylko że ja tu bardziej patrzę z dłuższej perspektywy na to ;p. W charakterze długiego wspólnego życia.

    @lenka
    Ewentualnie masz więcej niż 16 lat, bo żadna szanująca się laska nie da się pocałować facetowi którego nie zna po kilku h.

  6. #3080

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Lenka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jest takie tanie i głupie, że jakby ktoś mi tak powiedział to nie wiedziałabym czy się śmiać czy płakać

    btw. dziewczyny, które na takie coś lecą na pewno nie są zbyt 'skomplikowane'
    +1
    w sumie co można potem z taką laską robić? przelizać, poruchać się.. i?

    @up
    Kpisz chyba xD to co tu określiłeś to akurat zupełny bullshit i płycizna emocjonalna

  7. #3081
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj xReaper napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zdarza sie :]

    Poza tym, to w sumie moglem sie troche zagalopowac porownujac standardy z ktorymi sie spotykam na co dzien w UK, z troszke bardziej ograniczona socjalnie polska. Patrzac na to z kompletnie z innej perspektywy, widze dlaczego poznawanie nowych ludzi moze byc w RP tematem tabu, co w moim srodowisku, pomimo wszystko, byloby co najmniej absurdalne.
    Anglicy są faktycznie bardziej otwartymi ludźmi, niemniej to ma się nijak do bzdur jakie tu wypisujesz.

  8. #3082

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj xReaper napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przyjacielu, nie mam zadnej intencji w pisaniu o rzeczach ktore sa klamstwem - dyskutujemy tu po to, aby dojsc do interesujacego konsensusu, a bazowanie na informacjach nie prawdziwych niestety nie pozwoli nam stworzyc dobrej konkluzji. Wszystko o czym tutaj pisze to - kurwa, wybaczcie za tak pseudo elokwentne okreslenia - 'wiedza', o ktorej dowiedzialem sie przez pare lat desperacji wyleczenia sie z dosc duzego leku spolecznego. Kontakty miedzyludzkie dla kogos kto uwiezil sam siebie w, ze tak powiem, 'wiezieniu spolecznym' rzeczywiscie moga sie wydawac glupie, ale jezeli mamy kontynuowac te dyskusje, to prosze tylko o moment otwarcia sie na cos nowego i niekoniecznie na co dzien spotykanego; co nie znaczy oczywiscie, ze to cos jest zle i nie powinnismy z tego korzystac.
    To co mówisz nie jest dla mnie nowe i już wiele razy argumentowałem, dlaczego nie idę na coś takiego. That being said - mi to nie pasuje, ale wielu osobom wiem, że takie zachowania nie przeszkadzają ;p

  9. #3083
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Lenka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jest takie tanie i głupie, że jakby ktoś mi tak powiedział to nie wiedziałabym czy się śmiać czy płakać

    btw. dziewczyny, które na takie coś lecą na pewno nie są zbyt 'skomplikowane'
    Cale szczescie, ze na tym swiecie mamy jeszcze takie skomplikowane, szanujace sie i trudne niewiasty.
    God bless you.

    xReaper rzeczywiscie zazwyczaj pierdoli farmazony, nawet nie chcialo mi sie do konca czytac, ale z tym, ze w innych cywilizowanych krajach jest latwiej z ludzmi pogadac ma zupelna racje. W Polsce kazdy patrzy sie na ciebie w stylu "chcesz wpierdol?" gdy zapytasz, ktora jest godzina... Gdzie indziej to moze byc punkt wyjsciowy do normalnej rozmowy na przystanku z nieznajomym/nieznajoma.

    Ktos gdzies nawet kiedys nagral filmik, ze stal i patrzyl sie na ludzi tak o po prostu. W Polsce polowa do niego burzyla o chuj mu chodzi i z lapami do niego, a za granica podbijali z usmiechem na twarzy i pytali "co jest?".
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-04-2014, 12:54
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #3084
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Cale szczescie, ze na tym swiecie mamy jeszcze takie skomplikowane, szanujace sie i trudne niewiasty.
    God bless you.
    a ja widzę, że Ty mnie bardzo lubisz zaczepiać i walić sarkazmami

    a z tym, że w UK jest luźniej pod tym kątem to fakt, po prostu lżej żyją, a nie na takiej spinie jak Polacy
    ale ja patrzę na inne aspekty takich relacji międzyludzkich, bo jeśli chodzi o związki to przecież od groma mądrych i stałych to tam nie ma wśród ludzi młodych mimo większej otwartości, o.

  11. #3085
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    czemu Was tak boli, że w Polsce ludzie są mniej otwarci? serio lubicie zaczepiać na przystanku nieznajomych i zaczynać rozmowę o pogodzie? ja mam swoich znajomych, których znam od długiego czasu, ufam im, po co mi kolejni, ile można mieć tych znajomych? mi tam odpowiada, że nie jestem zaczepiany przez jakiś randomów, którym nudno i chcieliby z kimś pogadać czy zapoznać się jak w tej wspaniałej i otwartej Anglii... jestem chyba aspołeczny =/
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #3086
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ta Anglia to chyba jakiś raj na ziemi, a gdzie w tych opowieściach są te wszystkie ciapaki, murzyny i najebane angole, od których za bezinteresowne patrzenie dostałbyś w lampe.

    Nie wiem w jakiej Wy Polsce żyjecie, że Wam tak źle i ludzie są na każdym kroku dla Was niemili :D

  13. #3087
    konto usunięte

    Domyślny

    tego nikt nie powiedział, że jest tak źle i są wszyscy niemili, jednak no mentalność jest inna, nonieyestak?

  14. #3088

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu Was tak boli, że w Polsce ludzie są mniej otwarci? serio lubicie zaczepiać na przystanku nieznajomych i zaczynać rozmowę o pogodzie? ja mam swoich znajomych, których znam od długiego czasu, ufam im, po co mi kolejni, ile można mieć tych znajomych? mi tam odpowiada, że nie jestem zaczepiany przez jakiś randomów, którym nudno i chcieliby z kimś pogadać czy zapoznać się jak w tej wspaniałej i otwartej Anglii... jestem chyba aspołeczny =/
    E tam, grunt to balans ;d ja np lubię poznawać nowych ludzi i zdarza mi się zupełnie losowo kogoś poznać. :P

  15. #3089
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Lenka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tego nikt nie powiedział, że jest tak źle i są wszyscy niemili, jednak no mentalność jest inna, nonieyestak?
    trudno na miejscu polaków nie mieć nieco innej mentalności zważając na to, że byliśmy przez setki lat niesamowicie gnojeni w przeciwieństwie do zachodu, siłą rzeczy zostały jakieś uprzedzenia i niechęć, to się dynamicznie zmienia co chyba każdy widzi ale jeszcze trochę potrwa zanim będziemy takimi luzakami jak holendrzy czy anglicy
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #3090
    Avatar Andaryel
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu Was tak boli, że w Polsce ludzie są mniej otwarci? serio lubicie zaczepiać na przystanku nieznajomych i zaczynać rozmowę o pogodzie? ja mam swoich znajomych, których znam od długiego czasu, ufam im, po co mi kolejni, ile można mieć tych znajomych? mi tam odpowiada, że nie jestem zaczepiany przez jakiś randomów, którym nudno i chcieliby z kimś pogadać czy zapoznać się jak w tej wspaniałej i otwartej Anglii... jestem chyba aspołeczny =/
    +1

    a co do anglików - w sumie nie do końca mogę sie wypowiadac na temat podrywu bo mnie to średnio interesowało, ale to co zauważyłem w relacjach w ogóle

    anglicy faktycznie łatwo nawiązują kontakt itd, jak przyjechałem do akademika (a mam pecha byc z w zasadzie z samymi anglikami, bo studenci międzynarodowi reprezentują bogactwo i nie ma ich w takich biednych budynkach jak moje) to w kilka dni wszyscy mieli juz best friendow a nawet bffow, juz kurwa grona wzajemnej adoracji i wszystko i bardzo latwo wypadlem w ogole poza towarzystwo (szczegolnie ze nie pije)

    i te ich znajomosci (oczywiscie na dosc ograniczonej próbce ale mowie, to tak ode mnie) są wlasnie jakies takie byle jakie, łatwo przychodzą i odchodzą, wszyscy mają dużo kolegów i koleżanek i 0 przyjaciół. Nawet jak tak patrze, bardzo niewiele osób utrzymuje blizszy kontakt ze znajomymi 'z wczesniej', gdzie ja nie wyobrazam sobie wyjeżdzając (a jednak dla mnie bylo to duzo dalej) postawic kreski na dawnych znajomosciach.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •