Reklama
Strona 356 z 1272 PierwszaPierwsza ... 256306346354355356357358366406456856 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,326 do 5,340 z 19069

Temat: Dyskusja o relacjach damsko-męskich

  1. #5326
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj kokaina napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co Cię to obchodzi?
    No może to, ze to jest mój przyjaciel i wkurwiam się, jak laska robi go w chuja? Jakbym powiedział, że moja matka ma jakiś problem to też byś powiedział co mnie to obchodzi? Ogarnij się, z frajerami kosa z przyjaciółmi sztama xD

  2. #5327

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No może to, ze to jest mój przyjaciel i wkurwiam się, jak laska robi go w chuja? Jakbym powiedział, że moja matka ma jakiś problem to też byś powiedział co mnie to obchodzi? Ogarnij się, z frajerami kosa z przyjaciółmi sztama xD
    nie polecam w ogóle wtrącania się w czyjeś sprawy nawet jeśli to Twój przyjaciel, jedyne co to potem usłyszysz, że to przez to , że ingerowałeś ;]

    Daj ludziom żyć swoim życiem i popełniać błędy, jeśli go wydyma to popłacze trochę i będzie na przyszłość mądrzejszy.

  3. Reklama
  4. #5328
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Alex Fortune napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie polecam w ogóle wtrącania się w czyjeś sprawy nawet jeśli to Twój przyjaciel, jedyne co to potem usłyszysz, że to przez to , że ingerowałeś ;]

    Daj ludziom żyć swoim życiem i popełniać błędy, jeśli go wydyma to popłacze trochę i będzie na przyszłość mądrzejszy.
    zgadzam sie, bedzie szukał winnego - pójdzie na Ciebie bo sie wpierdalałeś

  5. #5329
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    przechodziłem kiedyś przez taki związek, rozstanie, powrót i tak z 5x, nie polecam za każdym razem coraz bardziej chujowo, i to wracanie jest chyba tylko z przywiazania ze 'MAM KOGOS' 1x można wrócić, ale to tez jak uzasadnione.
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  6. #5330

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam kolegę, który od 2 czy 3 lat "jest" z pewną dziewczyną. Najpierw męczył jej dupę, ale nic tam z tego nie wychodziło przez parę miesięcy i w końcu byli razem przez dosyć długi czas(może koło roku), on wydawał na nią kasę, gdzieś chyba pojechali nawet na wakacje jeżeli dobrze pamiętam i w końcu się rozstali(pewnie z jej inicjatywy). Później po jakimś czasie przerwy wrócili do siebie i nie wiem jak to się dokładnie skończyło, ale ona pojechała do Anglii do pracy na dosyć długo. Gadali ze sobą kilka razy w tygodniu, a przynajmniej raz na tydzień, ale tak niby "po koleżeńsku". W końcu jak ona miała wracać to jakoś doszli do tego, że znowu będą razem. On przed jej przyjazdem zapłacił za hotel w Zakopanem i jak ona tylko przyjechała to mówi jej, że jadą tam. Ona dopiero wróciła, chciała pobyć z rodziną, ale wszystko zapłacone to pojechała. Po tygodniu od kiedy wrócili z Zakopanego(max) ziomek mówi, że pokłócili się i nie są już razem(domyślam się, że on tego nie chciał...). I teraz kręcił z taką dziewczyną, młodszą, ale bardzo ładną całkiem fajną, a po tygodniu od rozstania ta jego 'była' pisze do niego, że tęskni, że coś tam, żeby przyjechał. Mówię mu, olej ją, masz tą młodą, fajna, a ta wali w chuja. Ale on mówi, że "jestem zakochany żadnej dziewczyny nie poznałem takiej, żeby się tak zakochać ble ble" i znowu niby wrócili do siebie... Można coś na to poradzić, czy Polak przed szkodą i po szkodzie głupi? Kiedyś może sparzy się i zrozumie?

    Serio sie wpierdalasz w taki sposob w czyjes zycie? A moze to nie kolega tylko ty? Chlopie ogarnij sie, jeszcze brakuje zebys wiedzial kiedy w lozku byli i ile minut.

  7. #5331
    Avatar Blus
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,775
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pisanie że wina w zdradzie jest po obu stronach bo jednej musiało czegoś brakować to jest jak pisanie, że mąż bije swoją żonę bo ona go wkurwia i wina jest po obu stronach (on nie powinien bić, a ona nie powinna wkurwiać). Wina jest zawsze po stronie zdradzającej i jak ktoś tego nie rozumie to nie wiem.

  8. #5332

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Mnie to w ogole zastanawia ze zeby dojsc do takich wnioskow potrzeba parenascie postow... Przeciez to jest tak oczywiste.

  9. #5333

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,657
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widzę, że wśród torgowych etyków jest rozłam w kwestii zdrady i winy, więc pozwolę sobie rozwiać wątpliwości.

    Nie należy mylić winy z przyczyną. Winny czynu jest zawsze ten, kto się go dopuścił, więc winny zdrady jest zawsze zdradzający (lub zdradzająca). Natomiast przyczyna zdrady może leżeć po dowolnej ze stron. Exempli gratia: jeżeli mężczyzna zdradza, bo chce się zabawić z inną, wtedy on ponosi winę i jest przyczyną zdrady, natomiast jeżeli zdradza, bo jego kobieta się roztyła i już mu się nie podoba, to ponosi on winę za zdradę, ale przyczyną jest kobieta.
    Nie zmienia to faktu, że sposób reagowania powinien być ten sam - rozmowa w stylu ,,sorry it's over".

  10. #5334
    Avatar Yogiboi
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    383
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    no ale na chuj tu w ogole polemizejszyn
    jesli twoja dziewczyna sie roztyla i juz ci sie nie podoba, a chcesz sie ruchac z inna, to wypadaloby najpierw przeprowadzic dyskusje "sorry bejbe wole chudsze a teraz wypizdongo" i dopiero potem bzykac sie z druga loszka

    zdradzanie kogos = gowno, jesli posuwasz sie do czegos takiego to znaczy, ze dalszy zwiazek i tak nie ma sensu wiec lepiej zerwac, zeby potem nie bylo jakichs wyrzutow sumienia czy chuj wie co
    chyba ze ktos sie ludzi ze jak przeleci inna to nagle zaczna sie motylki w brzuchu to pozdroxd

  11. #5335
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Fortune napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie zmienia to faktu, że sposób reagowania powinien być ten sam - rozmowa w stylu ,,sorry it's over".
    W ilu związkach trwających dłużej niż powiedzmy rok byłeś aby wysnuwać takie wnioski?;d





  12. #5336
    Avatar Madduro
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,596
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W ilu związkach trwających dłużej niż powiedzmy rok byłeś aby wysnuwać takie wnioski?;d
    a co ma czas trwania jego związków do oczywistego ?

  13. #5337
    Avatar zakius
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    The Internets
    Wiek
    33
    Posty
    11,075
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Racjonalne myślenie nie działa jak wchodzą uczucia, zarówno te prawdziwsze jak i indukowane przez hormony
    po roku organizm jest na tyle przećpany, że uważa, że bez tej osoby nie może żyć i może i boli, że coś odjebała, ale więcej przecież tego nie zrobi, zapomnimy i będzie jak dawniej
    Problem z komputerem? Instrukcja diagnostyczna
    Cytuj Vegeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Baby maja wymagania jak windows vista, takze nigdy nie wiesz.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moje posty to esencja głupoty.
    "Don't worry, I'm just a pervert"

  14. #5338
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ten wyżej prawde mówi, tak niestety jest
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  15. #5339

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    413
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj zakius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Racjonalne myślenie nie działa jak wchodzą uczucia, zarówno te prawdziwsze jak i indukowane przez hormony
    po roku organizm jest na tyle przećpany, że uważa, że bez tej osoby nie może żyć i może i boli, że coś odjebała, ale więcej przecież tego nie zrobi, zapomnimy i będzie jak dawniej
    Polowicznie sie zgodze. Organizm jest 'przecpany' w ten sposob, ze ciezko sobie wyobrazic dalsze zycie bez tej osoby. Ale jak cos odwali, to od razu elo. Przynajmniej z mojej strony. Nie umiem wybaczac czy zapomniec.

  16. #5340
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Trochę z innej beczki. Czemu kobity, jak chłopak jest zajęty, bardziej się nim interesują aniżeli byłby sam, to tracą nim zainteresowanie?

    Jeśli podobam Ci się będąc w związku z inną to tak samo powinienem Ci się podobać będąc sam.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. House M.D - dyskusja o serialu.
    Przez murphy w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 1823
    Ostatni post: 01-06-2012, 22:22
  2. Dyskusja dotycząca ulepszenia Knighta
    Przez rycekrox21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post: 01-09-2010, 09:48
  3. War system - dyskusja..
    Przez Pyroflames w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-10-2009, 16:50
  4. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •