Reklama
Strona 469 z 637 PierwszaPierwsza ... 369419459467468469470471479519569 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,021 do 7,035 z 9552

Temat: Bukmacherka

  1. #7021
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    zawsze jak postawie na tego cepa to się odpierdalają jakieś kosmosy w meczu... (trzeba było grać Browna singla i by już dawno profity były)

    http://www.livesports.pl/mecz/QBcIDot0/#szczegoly-meczu

  2. #7022
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj incb napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo @Pingwinq ;u slyszalem ze jestes ekspertem wejdzie to??

    huj postawilem jak nie wejdzie to masz wprdl ziom


    no tak srednio bym powiedzial

  3. Reklama
  4. #7023

    Notoryczny Miotacz Postów Kashok jest teraz offline
    Avatar Kashok
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    14
    Posty
    1,137
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Takie odliczanie do wimbledonu a potem cisza @Pingwinq ; krulu zloty dawaj cos

  5. #7024
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    właśnie nie miałem czasu nic dawać bo różne okoliczności wyniknęły, ale są już świeże typy na dziś :D

  6. #7025
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    100% chance to win na dziś (mówi to profesor od męskiego debla 31/34 trafionych typów od czasu French Open):

    Klaasen R / Ram R + Kubot L / Mirnyi M + HERBERT P-H / MAHUT N + Peya A / Soares B + Bolelli S / Fognini F + Rojer J-J / Tecau H

    do tego fajnie wygląda Mayer i Baghdatis

    a z kobiet deblowych można Garcia C. / Srebotnik K. + Kops-Jones R. / Spears A. + Muguruza B. G. / Suarez Navarro C. + Makarova E. / Vesnina E. + Chan Y-J. / Zheng J. + Hingis M. / Mirza S. ale... to jest WTA i taki komentarz powinien wystarczyć

    wrzuciłem typy na torga, ja przegrywam, torg przegrywa, ziemia, woda, halucynacje, hemoglobina taka sytuacja...
    Ostatnio zmieniony przez Maly Wielki Pajac : 01-07-2015, 14:38

  7. #7026
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ja pierdole dzisiejszy mecz argentyna paragwaj mysle jak by tu zaatakowac... pierwsza mysl argentyna handi, ale przypomnialo mi sie ze ostatni mecz przeciez tak pogralem i bylo 2:2, paragwaj pokazal ze potrafi grac w pile, remis z argentyna, pozniej urugwajem i brazylia (ktora odjebal), mowie 2x tego samego bledu nie popelnie. to moze gol w obu polowach argentyny? ale mysle kurwa, to przeciez loteria. no i znalazlem perelke! over 6.5 roznych argentyny. do tej pory w pucharze zrobili 9 z paragwajem, 8 z urugwajem, 7 z jamajka (gol w 11 minucie wiec nie bylo cisniecia) i 8 z kolumbia. no kurwa, nic tylko grac, 100% sure no chance to loose.





    JA PIERDOLE
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  8. #7027
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    comeon poważna firma, założyłem sobie konto bo chciałem sobię pograć mecze esportowe w sobote weekend i wybrałem najszybszą opcje doładowanie przez paysafecard xD wyskoczyl błąd, kasę z karty pobrało a nie dodało na konto gracza, skontaktowałem się z supportem i dali mi info że do 3 dni wszystko wyjaśnią, właśnie mija 5 dni i ani słychać o tych pieniądzach tylko jakieś spiny wysyłają na emaila xD

  9. #7028
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Anna Maria Wesołowska napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    comeon poważna firma
    mi się podobał ten system punktów bonusowych tak jak kiedyś bwin miał zanim zamknęli dla polaków, ale od czasu jak dali darmowy zakład 40 pln a potem go anulowali wraz ze wszystkimi wygranymi (ugralem wtedy jakies 400 pln) bo to byl zwrot dla tych co skorzystali z jakiejs tam promocji rzekomo, to poszedłem stamtad w pizdu i ladnie ich tez kazdy pocisnal na bukmacherskim to trzeba bylo poczytac opinie bys sie nie nacial :p

  10. #7029
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    bo ten bonus chyba wtedy był przez pomyłkę dodany do każdego konta a nie tych co brali udział w promocji, mi się akurat udało coś z niego ugrać i wypłacić ale na pewno na + dla comeon jest fakt, że przy okazji jakichś depozytów czasem są freespiny w kasynie, które są bez obrotu i można ładną sumkę wyciągnąć chociaż ogólnie promocje to i tak mają słabe

  11. #7030
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    no ja mam konta na wielu stronach bukmacherskich ale chciałem tam założyć tylko dlatego bo podabała mi się ich oferta na meczę esportowe w weekend i nie dość że nie zagrałem ich przez błąd stronki to jeszcze nie wiem co z moimi pieniędzmi

  12. #7031
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo ten bonus chyba wtedy był przez pomyłkę dodany do każdego konta a nie tych co brali udział w promocji, mi się akurat udało coś z niego ugrać i wypłacić ale na pewno na + dla comeon jest fakt, że przy okazji jakichś depozytów czasem są freespiny w kasynie, które są bez obrotu i można ładną sumkę wyciągnąć chociaż ogólnie promocje to i tak mają słabe
    tak, ale skad wtedy uzytkownicy mogli o tym wiedziec?
    dali bonus, ludzie sobie z tego ugrali kase a oni pozniej wszystko wyjebali, bo dali przez pomylke. firma liczaca sie ze swoimi klientami by sie tak nie zachowala, ja od tamtej pory u nich nie gram i chyba nawet wtedy jak z supportem gadalem wlasnie dlaczego mi cofneli ten bonus i wygrane to powiedzialem ze w takim wypadku prosze o zamkniecie konta, wiec juz nawet konta nie mam tam chyba.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  13. #7032
    Avatar Anna Maria Wesołowska
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Kraków.
    Wiek
    29
    Posty
    3,868
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    support comeon chyba się obsrał utratą klientów z torga bo już dodali i to nawet bez prowizji #worthit

  14. #7033
    Avatar Maly Wielki Pajac
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    2,634
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Maly Wielki Pajac napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    100% chance to win na dziś (mówi to profesor od męskiego debla 31/34 trafionych typów od czasu French Open):

    Klaasen R / Ram R + Kubot L / Mirnyi M + HERBERT P-H / MAHUT N + Peya A / Soares B + Bolelli S / Fognini F + Rojer J-J / Tecau H

    do tego fajnie wygląda Mayer i Baghdatis

    a z kobiet deblowych można Garcia C. / Srebotnik K. + Kops-Jones R. / Spears A. + Muguruza B. G. / Suarez Navarro C. + Makarova E. / Vesnina E. + Chan Y-J. / Zheng J. + Hingis M. / Mirza S. ale... to jest WTA i taki komentarz powinien wystarczyć

    wrzuciłem typy na torga, ja przegrywam, torg przegrywa, ziemia, woda, halucynacje, hemoglobina taka sytuacja...
    BOŻE NAPRAWDĘ?! jednak włosi w tenisa to są zjeby i tyle... 3:0 dostać to tego już się nie spodziewałem... zresztą kurwa nic nowego w moim bukmacherskim życiu

    a co do comeon to racja, powinni wziąć na klatę swój błąd bo i tak by to szybko odrobili

  15. #7034
    Avatar Eternal Spark
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,906
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj GaryTroy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na dniach panowie postaram się rzucić info na temat tego meczu bo kursy powoli lecą, mam pewne źródło informacji i postaram się je wykorzystać.

    Gra tutaj spadkowicz Eredivisie, który dostał się po przez klasyfikacje fairplay? z Vice mistrzem Węgier i zarazem zdobywcą pucharu Węgier.

    http://www.livesports.pl/mecz/2kIDOoI2/#szczegoly-meczu
    I jak tam ten mecz? :p
    @GaryTroy ;

  16. #7035
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    czysta dwujka @Eternal Spark ;
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bukmacherka
    Przez 2Fast4You w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10583
    Ostatni post: 16-09-2023, 21:27
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 11-06-2018, 16:25
  3. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post: 03-03-2015, 16:49
  4. Urząd skarbowy, a bukmacherka
    Przez sokool w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 22-01-2015, 16:04
  5. League of Legends lolowa bukmacherka
    Przez niemoralny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 09-01-2014, 18:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •