Reklama

Pokaż wyniki sondy: Gdzie trenujesz swoje pokemony?

Głosujący
355. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Black

    28 7.89%
  • Blue

    16 4.51%
  • Brass

    35 9.86%
  • Emerald

    23 6.48%
  • Gold

    21 5.92%
  • Green

    70 19.72%
  • Jasper

    20 5.63%
  • Amethyst

    9 2.54%
  • Ruby

    23 6.48%
  • Sapphire

    28 7.89%
  • Silver

    34 9.58%
  • White

    27 7.61%
  • Diamond

    10 2.82%
  • Topaz

    11 3.10%
Strona 363 z 1186 PierwszaPierwsza ... 263313353361362363364365373413463863 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 5,431 do 5,445 z 17790

Temat: Pokemony Online - little talks

  1. #5431
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj plx free napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Smiechłem, masz jakiekolwiek pojęcie to dasz rade na 170 lvlu tam expić.
    no chyba logiczne, ze chodzilo mi o zabijanie na 1 revive zeby miec jak najwiekszy profit. expowiska na outlandzie powinny byc jak najbardziej zbalansowane, aby kazda profesja miala w miare porownywalne profity, a skoro taki 200 psycraft mogl sobie bic smoki na 2/3 cd i miec wiekszy zarobek niz 250 volcanic/orebound na metangach to chyba cos jest nie tak. dragony najlatwiej bic ze wzgledu na moonblasta i mozliwosc zrevivowania bez straty hp, w innych miejscach nie ma takiej mozliwosci (mam na mysli miejsca w ktorych loci sie stony o wartosci sklepowej 50k).
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 21-10-2014, 14:29

  2. #5432
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie placze, ze nie zdazylem zarobic na smokach, bo od 250lvl moja obecnosc na outlandzie ograniczala sie do daily :x
    Dziecinne zachowanie jest TWOJE bo kazdemu zarzucasz płacz i polaczkowanie, obojetnie co napisze zarzucasz mi cebule, ale jak widac skads ten twój ból dupy do mnie musial sie wziac.
    NO WŁASNIE. Sam nie chodziłeś to po chuj kto inny ma zarobić LOL. Oczywiście, że boli mnie dupa Z TEGO POWODU, ŻE JESTEŚ CEBULĄ. A inni też to samo, jednak z cb mam największą radoche, żeby się pośmiać.

    Rozumiesz, wywiady etc

  3. Reklama
  4. #5433
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    NO WŁASNIE. Sam nie chodziłeś to po chuj kto inny ma zarobić LOL. Oczywiście, że boli mnie dupa Z TEGO POWODU, ŻE JESTEŚ CEBULĄ. A inni też to samo, jednak z cb mam największą radoche, żeby się pośmiać.

    Rozumiesz, wywiady etc
    ty chyba masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem. tutaj chodzi o balans expowisk i zmniejszenie ilosci kasy na servie, a nie o to ze ktos jest cebula i nie chce, aby inni ludzie zarabiali. przyjebales sie do tego purka o jakies wczesniejsze sytuacje i pierdolisz bez sensu.

    p.s super zastosowanie wielkich liter, nadaje wielkiego znaczenia TWOIM ZDANIOM LOL
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 21-10-2014, 16:55

  5. #5434
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jaki bulwers xd
    wyobraz sobie ze chodzilem z jynxem tam ._.
    zastanow sie nad tym co to znaczy cebula

    Cytuj Cal id napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    boli mnie dupa
    boli bo juz nie bd tam tak kasy trzepal hueue
    Ostatnio zmieniony przez Purek : 21-10-2014, 17:20

  6. #5435
    Avatar Schiaz
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    331
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cal id nie ma racji. Uważam, że Purek jak zwykle ma za sobą więcej argumentów. Nie lubię obrażania ludzi od cebulaków. Dlatego stwierdzam, że w grach panuje chamstwo i prostactwo. Balansują, to ludziom nie dobrze. Dlatego uważam, takie czyny za pedalstwo. A jaranie się pokemonami to ciota i penis ;/

  7. #5436
    Avatar Carian
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    1,972
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Man Thar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty chyba masz jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem. tutaj chodzi o balans expowisk i zmniejszenie ilosci kasy na servie, a nie o to ze ktos jest cebula i nie chce, aby inni ludzie zarabiali. przyjebales sie do tego purka o jakies wczesniejsze sytuacje i pierdolisz bez sensu.

    p.s super zastosowanie wielkich liter, nadaje wielkiego znaczenia TWOIM ZDANIOM LOL
    Ale purka boli dupa o to, że ktoś inny ma xD
    Zachowuje się tak odkąd złapał tego naira, przynajmniej tu w temacie.
    Cytuj evelay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowiedzialem sie ze dziewczyna z mojej szkoly ma swira[i to takiego konkretnego] na punkcie lola
    bede za nia lazil z kolega i krzyczal WBIJAM DZIS BO5 DO CHALLENGERA az do mnie zagada

  8. #5437

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    173
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam pytanie, gdzie expić 425 garde?
    Ostatnio zmieniony przez Andela : 21-10-2014, 18:51 Powód: ........

  9. #5438
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Carian napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale purka boli dupa o to, że ktoś inny ma xD
    Zachowuje się tak odkąd złapał tego naira, przynajmniej tu w temacie.
    mozliwe, nie zaprzeczam, ale niezbyt mnie to interesuje ;d chodzi mi teraz tylko o loota ze smokow i w miare popieram jego zdanie w tym przypadku. zawsze bylem za pogorszeniem loota z wszystkich pokow, bo wole gdy gra jest trudniejsza, a ze smoki byly "lekka" przesada to bardzo sie ciesze z tego obrotu spraw.

    @up
    polecam rok tunel
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 21-10-2014, 17:58

  10. #5439
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Oni pewnie by tego nawet nie zmienili, gdyby trejdy już nie szły w ilości kilkudziesięciu kk pure keszu, co powoduje po prostu inflację

  11. #5440
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki bulwers xd
    wyobraz sobie ze chodzilem z jynxem tam ._.
    zastanow sie nad tym co to znaczy cebula


    boli bo juz nie bd tam tak kasy trzepal hueue
    No i co zarobiłeś z tym jynxem?

    Swoje zarobiłem, a ty płakałeś wtedy.

    Jc to nie pisz sugestii, żeby aero nerfili, bo bd bić go z luckiem6.

    #Mantur, ja nie mam nic do tego balansowania. Tylko do ludzi przez których to robią
    @Carian ; masz plusika
    Ostatnio zmieniony przez Cal id : 21-10-2014, 19:01

  12. #5441
    Avatar kisiel_dawid
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    unknown
    Wiek
    30
    Posty
    96
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Purek, mimo wszystko jestes cebula. Za usunieciem shareda - bo ja tego nie potrzebuje, mam swoje poki (co z tego ze pelno ludzi ktorzy sharowali ze swoimi kolegami mieli wygodniej i bezpieczniej). Mi osobiscie shared przydawal sie do robienia gymow i ligi, expilem swoim pokemonem i hardy zaczne swoimi pokami. Jesli chodzi o ekonomie to ciekawe co zrobi offline market z ekonomia. Nerf loota ze smookow - happy bo bedzie wieksza roznorodnosc profek i zbalansowane expy, nie wiem gdzie ty sie uchowales, ale w kazdej grze byly lepsze i gorsze miejscowki. Seavell i volcanic wcale nie zarabiali duzo mniej, kumpel wyciagal lepszego loota z altari niz ja ze smokow (on lucky5, ja 4). Pomimo tego nerfa smoki prawdopodobnie beda najlepszym outlandem do zarabiania + zaluje ze zmienilem klan kilka dni temu bo to bylo zajebiscie przyjemne expowisko, a teraz pewnie mniej osob bedzie tam chodzic.

    #edit: Ma ktos linka do wywiadu z purkiem, przeprowanego przez purka. Bo w sumie to nie czytalem.
    Ostatnio zmieniony przez kisiel_dawid : 21-10-2014, 19:04

  13. #5442
    Avatar Cal id
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Amsterdam
    Posty
    898
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj kisiel_dawid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Purek, mimo wszystko jestes cebula. Za usunieciem shareda - bo ja tego nie potrzebuje, mam swoje poki (co z tego ze pelno ludzi ktorzy sharowali ze swoimi kolegami mieli wygodniej i bezpieczniej). Mi osobiscie shared przydawal sie do robienia gymow i ligi, expilem swoim pokemonem i hardy zaczne swoimi pokami. Jesli chodzi o ekonomie to ciekawe co zrobi offline market z ekonomia. Nerf loota ze smookow - happy bo bedzie wieksza roznorodnosc profek i zbalansowane expy, nie wiem gdzie ty sie uchowales, ale w kazdej grze byly lepsze i gorsze miejscowki. Seavell i volcanic wcale nie zarabiali duzo mniej, kumpel wyciagal lepszego loota z altari niz ja ze smokow (on lucky5, ja 4). Pomimo tego nerfa smoki prawdopodobnie beda najlepszym outlandem do zarabiania + zaluje ze zmienilem klan kilka dni temu bo to bylo zajebiscie przyjemne expowisko, a teraz pewnie mniej osob bedzie tam chodzic.

    #edit: Ma ktos linka do wywiadu z purkiem, przeprowanego przez purka. Bo w sumie to nie czytalem.
    Do którego? 1 czy 2?

  14. #5443

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    81
    Siła reputacji
    10

    Domyślny loot

    Smoki beda pusciutkie. Teraz kasiore to sie trzepie na fight np. bez lucka z 70% leci machine z luckiem5 100% dropa

  15. #5444
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj kisiel_dawid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Purek, mimo wszystko jestes cebula. Za usunieciem shareda - bo ja tego nie potrzebuje, mam swoje poki (co z tego ze pelno ludzi ktorzy sharowali ze swoimi kolegami mieli wygodniej i bezpieczniej). Mi osobiscie shared przydawal sie do robienia gymow i ligi, expilem swoim pokemonem i hardy zaczne swoimi pokami. Jesli chodzi o ekonomie to ciekawe co zrobi offline market z ekonomia. Nerf loota ze smookow - happy bo bedzie wieksza roznorodnosc profek i zbalansowane expy, nie wiem gdzie ty sie uchowales, ale w kazdej grze byly lepsze i gorsze miejscowki. Seavell i volcanic wcale nie zarabiali duzo mniej, kumpel wyciagal lepszego loota z altari niz ja ze smokow (on lucky5, ja 4). Pomimo tego nerfa smoki prawdopodobnie beda najlepszym outlandem do zarabiania + zaluje ze zmienilem klan kilka dni temu bo to bylo zajebiscie przyjemne expowisko, a teraz pewnie mniej osob bedzie tam chodzic.

    #edit: Ma ktos linka do wywiadu z purkiem, przeprowanego przez purka. Bo w sumie to nie czytalem.
    bylem wiele razy na metangach, altariach, flygonach i mawilach, na dragach loot byl jednak nieporownywalnie lepszy od calej reszty. nawet nie chodzi o same crystale, ktorych lecialo mnostwo, ale rowniez o te trash itemki do marka/hugha. wiadomo, ze to nadal bedzie dobre miejsce do zarabiania, ale juz bardziej porownywalne do pozostalych miejsc. co do shared to w pewnym sensie rozumiem purka, bo jednak jest roznica miedzy calkowicie swoimi pokami (nawet zdobytymi przez wielkiego farta), a zaplaceniem kilkunastu diamentow i posiadanie dostepu do pokaznej ilosci shiny pokow z heldami, czy to do expa, czy npc. imo troche to pozbawione sensu, chociaz szczerze mowiac sam glosowalem za pozostawieniem share, bo uzywalem stamtad returna i tp, jednak teraz jestem zadowolony, ze juz go nie ma. preferuje sytuacje, gdy samemu sobie loocisz stony i zarabisz na poki, o ile wroca do swojej dawnej ceny, poniewaz aktualnie to jest jakas tragedia, to samo z drogimi diamentami.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 21-10-2014, 19:38

  16. #5445

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    526
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Team PxG na pewno nie kierował się gustem moim, Purka, czy kogokolwiek innego wprowadzając te zmiany. Odkąd pamiętam nerfili każdą "odstającą" pod względem loota miejscówke i teraz trafiło na smoki. Deal with it. Natomiast szacun do nich, że wzieli się za balnsowanie też od drugiej strony, czyli poprawiania miejscówek na które nikt nie zaglądał. Dla mnie na plus.

    @down
    Scizory tak samo. I tak nadal będą miejscówki profitowe bardziej niż inne, na smokach/crobatach/gya pewnie dalej sie będzie robiło się przyzwoitą kase. Wydaje mi się, że bardziej zamierzeniem tego było, żeby bicie najzwyczajniej się zwracało, nawet bez lucka. Na Fight oucie z tego co slyszałem profit graniczył z cudem. O takim Ice się nawet nie wypowiem, bo z Pilo/Jynx z Lucky-3 na minusie wychodziłem, lurując po 5+. Nie mówiąc o niższych lvlach, którym o profit jeszcze ciężej.
    Ostatnio zmieniony przez Soverion : 21-10-2014, 20:23

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokexgames Pokemony Online - little talks [nowy temat]
    Przez Szaryy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 13712
    Ostatni post: 06-04-2024, 15:49
  2. League of Legends Little Talks s04e06
    Przez ZinC w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 9954
    Ostatni post: 01-04-2015, 08:11
  3. League of Legends Little Talks s03e07 -Archiwum
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2381
    Ostatni post: 29-10-2013, 14:30
  4. League of Legends [ANKIETA]Nowe Little Talks
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 04-04-2013, 18:31
  5. League of Legends [NEW] Little Talks
    Przez Mandarke w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 01-04-2013, 21:03

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •