Reklama
Strona 230 z 400 PierwszaPierwsza ... 130180220228229230231232240280330 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,436 do 3,450 z 5994

Temat: Zakupy w Chinach - rozmowy ogólne.

  1. #3436
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @Pacyfic ;
    HDC? Mam. Chcesz? Pisz na pw dogadamy się :)

  2. #3437
    rafael1990661

    Domyślny

    Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnośnie aukcji z aliexpress : http://www.aliexpress.com/item/2014-...052441798.html

    Na aukcji jest podana marka, w rubryce brand również, wyglądają wg mnie jak oryginalne, aukcja nie jest usunięta przez serwis. Co myśleć o takiej aukcji, jest szansa, że mamy do czynienia z legalnym produktem, głownie chodzi mi o nieprzyjemności w UC jak również o komfort użytkowania takiego produktu. Może ktoś doświadczony odpowiedzieć na moje pytania?

  3. Reklama
  4. #3438
    rafael1990661

    Domyślny

    Czy wygląda to jak na znanym polskich serwisie aukcyjnym, w którym każdy sprzedawca deklaruje, że sprzedaje oryginalny produkt, a w rzeczywistości 40% mamy do czynienia z podróbkami.

  5. #3439
    Avatar jodlak
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    28
    Posty
    2,008
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj rafael1990661 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnośnie aukcji z aliexpress : http://www.aliexpress.com/item/2014-...052441798.html

    Na aukcji jest podana marka, w rubryce brand również, wyglądają wg mnie jak oryginalne, aukcja nie jest usunięta przez serwis. Co myśleć o takiej aukcji, jest szansa, że mamy do czynienia z legalnym produktem, głownie chodzi mi o nieprzyjemności w UC jak również o komfort użytkowania takiego produktu. Może ktoś doświadczony odpowiedzieć na moje pytania?
    Na ali masz 0,1% szansy, że trafisz na oryginalne maxy i na pewno nie będzie to popularna aukcja. UC ma gdzieś 1 sztukę podrobionych butów gorzej jakbyś zamówił 10 wtedy mógłbyś mieć nieprzyjemności
    Ostatnio zmieniony przez jodlak : 26-10-2014, 13:43

  6. #3440
    rafael1990661

    Domyślny

    Rozumiem, dzięki za odpowiedź. W takim razie jest to przykre, ponieważ metka na języku na tej aukcji niczym nie różni się od oryginalnej jaką widziałem ostatnio w sklepie NIKE w galerii krakowskiej, pudełka też nie wzbudzają podejrzeń. Z tego wynika, że produkują podróbki trudne do wykrycia dla przeciętnego klienta.

  7. #3441
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj rafael1990661 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozumiem, dzięki za odpowiedź. W takim razie jest to przykre, ponieważ metka na języku na tej aukcji niczym nie różni się od oryginalnej jaką widziałem ostatnio w sklepie NIKE w galerii krakowskiej, pudełka też nie wzbudzają podejrzeń. Z tego wynika, że produkują podróbki trudne do wykrycia dla przeciętnego klienta.
    xD ty tak na poważnie? Zdziwiony jesteś że w chinach sprzedają w 99% podróbki?

  8. #3442
    rafael1990661

    Domyślny

    Źle zrozumiałeś, większość rzeczy, które kupujesz w oryginalnych sklepach również jest "made in china". Nie jestem zdziwiony ale zastanawia mnie dlaczego serwis Aliexpress nie usuwa takich aukcji.

  9. #3443
    rafael1990661

    Domyślny

    Większość aukcji, które oferują np. podrobione produkty nie wpisują w tytule nazwy marki oraz zakrywają znaki towarowe.

  10. #3444
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj makmej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dzisiaj przyszly roshe. zdjec nie ma co wrzucac bo sa identyczne jak oryginalne
    polecam
    Jestem ciekaw tej 100% zgodności z oryginalem, jak mozesz to zarzuc foty.


    Also, zamawial ktos moze osatatnio raybany wayfarer ? Chce zamowic pierwsza rzecz u chinoli na testa a może ktoś podlinkowalby dobre źródło.


    Ziomek ostatnio kupowal janoski max na alli za jakas stowke, wyglądają naprawde bardzo legitnie, no moze poza brakiem og boxa i troche dziwnym air bagiem ale metka wygląda bdb.

  11. #3445

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ja pierdole, skoro są w stanie podrobić cały but to chyba nie problem zrobić metkę jak oryginalną?

  12. #3446
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no widze ziomeczku obeznany jestes w temacie, nie mam pytan XD

  13. #3447
    Avatar janusz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    53
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    siema panowie, mam kilka pytan o sprowadzanie roznych rzeczy z chin. Jak to jest z tym clem? Podobno jesli przesylka jest jako 'gift' to clo nie jest w ogole naliczane. A co gdybym chcial sprowadzic jakis towar na handel? Na allegro jest masa aukcji typu ciuchy japan style, i jestem ciekawy jak to wygląda od strony biznesu.

  14. #3448

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no widze ziomeczku obeznany jestes w temacie, nie mam pytan XD
    No tak bo nadrukować odpowiednie znaczki w odpowiednim miejscu potrafi tylko najk
    dalej łudź się, że legitnie wyglądający tag zapewnia legitność butów.
    Zobaczyłem tag na ziomka maxach mówię wow fajne, ile dałeś, a on 80zł z ali. Niczym się nie różnią od legitów poza tym, że pękają już po miechu chodzenia(chociaż nowe maxy i tak chujnia).

  15. #3449

    Notoryczny Miotacz Postów Jaanek jest teraz offline
    Avatar Jaanek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Siemianowcie Śląskie
    Wiek
    30
    Posty
    1,412
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    zamówiłem 10 par kelvin klejnów majtów. Zobaczymy co to będzie

  16. #3450
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,464
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak bo nadrukować odpowiednie znaczki w odpowiednim miejscu potrafi tylko najk
    dalej łudź się, że legitnie wyglądający tag zapewnia legitność butów.
    Zobaczyłem tag na ziomka maxach mówię wow fajne, ile dałeś, a on 80zł z ali. Niczym się nie różnią od legitów poza tym, że pękają już po miechu chodzenia(chociaż nowe maxy i tak chujnia).
    czy ja gdziekolwiek kurwa pisze ze dostal oryginalne buty ? nie. jestes debilem czy poprostu jestes opozniony w rozwoju i ciezko idzie ci czytanie tekstu ze zrozumieniem ?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •