Reklama
Strona 2986 z 3251 PierwszaPierwsza ... 1986248628862936297629842985298629872988299630363086 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 44,776 do 44,790 z 48764

Temat: Piłka Nożna

  1. #44776
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież tam gra Pogba, francuz. On przeciez powienien prowadzic ten zespol do zwyciestwa, jest w koncu przyszlym mistrzem Europy, Swiata i Ukladu Slonecznego.
    Nawet Lessi sam nie wygra trofeów,Pogba potrzebuje wsparcia piłkarza pokroju Vidala a nie Leminy. Nie lubię gościa.Straszny swag,fryzury bardziej wymyślne niż Pogba,gdyby jeszcze grał na jego poziomie to bym na to przymknął oko,ale to gracz dwie półki niżej niż Arturo.Nie rozumiem dlaczego Juventus nie powalczył o Imbule czy Kondogbie którego obserwowali jeszcze gdy grał w Lens

  2. #44777
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,777
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poziom debilpage mnie przeraża. Nie podpisze, to trybuny ? Bo co, bo klub musi na nim zarobić ? ;] Ma kontrakt jeszcze rok, niech gra ten rok i potem robi co chce. Jeśli nie ma grać, bo nie podpisze kontraktu, to byliby totalnymi debilami. Niech grają dalej Romero, bo van Gal czy kto inny złapał focha na Davida i chcą z niego zrobić niewolnika.
    Chyba autor tego artykułu nie rozumie słów Fergusona, które przytoczył. Ale w sumie.. czego ja się tam spodziewam.
    Ale po co Ty w ogóle cytujesz tutaj takie pierdolenie? Przecież każdy wie, że wypociny na devilpage to można sobie w nos wsadzić, tak samo jak odpowiedniki tej strony innych klubów.

    No ale jak już zacytowałeś, to się wypowiem.
    Gniję z sensu tego postu - siemasz David, podpisujesz kontrakt, albo siedzisz na trybunach do końca sezonu, w ogóle przystawić mu broń do skroni jak Lampardowi i kazać podpisywać kontrakt XD
    Typowe myślenie dzieciaków, którzy nie mają pojęcia na czym to wszystko w piłce polega i bynajmniej to nie kończy się na samej grze, ale mniejsza z tym. Sama absencja De Gei na początku sezonu była sensowna, bo jego gra nie powalała na pre-seasonie i widać było, że jest za bardzo skupiony na Realu i jeśli LVG nie kłamał, to po rozwiązaniu tej sytuacji (czyli pozostaniu De Gei, tak jak się stało, brawo Real, brawo United, genialna robota godna 5-to ligowca) ma wrócić do składu. Z jednej strony LVG nie jest na tyle głupi (jedyne czego się boję, to jego upartość), żeby usadzać De Gee na rzecz Romero, który nadaje się do tarcia chrzanu. Z drugiej strony, jego fochy na Valdesa (który notabene ustawił sobie herb United na coverze facebooka i nikt nie wie o co chodzi teraz XD), które w mojej opinii są efektem chorego myślenia LVG, a nie jakiejś winy Valdesa, bo już wiele razy tak było, też nie są niczym dobrym.

    Tl;dr - LVG CHYBA nie jest aż tak uparty i konserwatywny, żeby teraz sadzać De Gee na trybunach czy na ławce, prawdopodobnie na Liverpool wróci do składu (a jak zobaczę Romero na Liverpool, to nawet tego nie oglądam, bo go tam zgwałcą w tej bramce).
    Cytuj ASSE napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pojęcie o piłce masz takie jak edek
    Ale proszę tutaj tak ludzi nie obrażać.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  3. Reklama
  4. #44778
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Według mnie De Gea może siedzieć na trybunach przez reszte sezonu. Już miał konflikt z van gaalem jak podobno miał odmówić gry z totkami,potem temu zaprzeczał.Pedro przecież nie poszedł do united bo się pytał Valdesa jak tam jest i mu powiedział jak jest traktowany przez van gaala,to samo pewnie będzie z nim

  5. #44779
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale po co Ty w ogóle cytujesz tutaj takie pierdolenie? Przecież każdy wie, że wypociny na devilpage to można sobie w nos wsadzić, tak samo jak odpowiedniki tej strony innych klubów.
    Wybacz, ale jak to przeczytałem, to zgniłem straszliwie XD
    To tak, jakby człowiek wszedł na stronę licząc, że z pewnego poziomu już spaść nie może, a oni jakby człowieka chcieli tylko zaskakiwać, że się mylą.

    Chelsealive i Devilpage pod tym względem to na prawdę rządzą w polskich internetach.

    //////////

    No i tak bajdełej, to co Ty pierdolisz, że Liverpool zgwałci Romero XD no chyba, że oni na serio muszą się sami motywować i tylko uznana marka im w tym pomaga, bo Brendzialo chuja potrafi ( jeśli będzie powtórka z pierwszej połowy z Arsenalem, to tak.. może i 3/4:0 się skończyć). Jeśli jednak powtórzą wyczyn z WHU, to Manchester będzie miał mieć z czego bekę do końca sezonu. No chyba, że Miniole znowu pokaże klasę i nie puści więcej niż 2/3, od dłuższego czasu jest w niesamowitej formie.

    Obstawiałbym, że wynik będzie zależny od tego, czy zagra Romero/DDG i Lolvren/Sakho ;] podobno ma wrócić Sturridge, ale ja bym widział na mecz z Wami diament z Ingsem do pary z Benteke, Firmino za plecami, Hendo Milner w środku i za nimi Can. To by było najlepsze przy braku Coutinho.. kurwa XD nie widzę tego jakoś bez młodego Brazylijczyka.
    Ostatnio zmieniony przez Gast : 02-09-2015, 10:47
    nic.

  6. #44780
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chelsealive i Devilpage pod tym względem to na prawdę rządzą w polskich internetach.
    Na blaugranie są największe spierdoliny, typy się na wzajem na wesele zapraszają :O:O:O:O pomijam doroczne zjazdy i skandowanie hiszpańskich przyśpiewek,ja pierdole

  7. #44781
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj ASSE napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na blaugranie są największe spierdoliny, typy się na wzajem na wesele zapraszają :O:O:O:O pomijam doroczne zjazdy i skandowanie hiszpańskich przyśpiewek,ja pierdole
    Co w tym złego? Przynajmniej prawdziwi kibice, a nie tylko forumowe narzekacze (jak ja na przykład :D)


    Kurwa to znowu belzebub, już nie będę karmil trolla xd

  8. #44782
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa to znowu belzebub,
    sam jesteś jakiś belzebub,to jakieś nowa odzywka w internecie ?


    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co w tym złego? Przynajmniej prawdziwi kibice,
    prawdziwy kibic chodzi co tydzień na mecze,kupuje koszulkę,wspiera klub,jakieś zjazdy,chuj wie co kibiców z piździerzewa dolnego są żałosne,sam jestem kibicem Saint Etienne ale wżyciu by mi do głowy nie przyszło popierdalać po mieście w szaliku i śpiewać piosenki po francusku

  9. #44783
    Avatar simon007
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    1,873
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    mysle ze skoro wszyscy juz wiedza jaki srodek pola ma francja to warto przypomniec zwycieski sklad termaliki z niedzielnego meczu z lechem

    Nowak - Jarecki, Soldecki, Stano, Fryc - Pleva, Babiarz, Plizga (80' Smuczynski), Biskup (75' Drozdowicz), Foszmanczyk (70' Licka) - Kedziora
    makao, po makale

  10. #44784
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj simon007 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mysle ze skoro wszyscy juz wiedza jaki srodek pola ma francja to warto przypomniec zwycieski sklad termaliki z niedzielnego meczu z lechem
    lech jest niewyobrażalnym gównem,5 porażek a ledwo się sierpień skończył,niech lepiej oddadzą walkowery w LE bo będzie kompromitacja

  11. #44785
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Murzin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa to znowu belzebub, już nie będę karmil trolla xd
    Zaraz będzie trzeba ignore rzucić, bo wkurwia bardziej niż śmieszy :>

    Cytuj ASSE napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lech jest niewyobrażalnym gównem,5 porażek a ledwo się sierpień skończył,niech lepiej oddadzą walkowery w LE bo będzie kompromitacja
    Belzebub jest niewyobrażalnym gównem, mc za mc, a ledwo się sierpień skończył, niech lepiej się przyzna i odda w ręce adminów bo będzie kompromitacja
    nic.

  12. #44786
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Hipotermia napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Belzebub jest niewyobrażalnym gównem, mc za mc, a ledwo się sierpień skończył, niech lepiej się przyzna i odda w ręce adminów bo będzie kompromitacja
    Jak nie przestaniesz mnie wyzywać od jakiś belzebubów to Pluton sobie z tobą pogada.

    Mendes potwierdził wersję Realu,nie źle

  13. #44787
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,777
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj ASSE napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to Pluton sobie z tobą pogada.
    [surykatka][/surykatka]


    #
    http://www.skysports.com/football/ne...business-rated

    Ocenić kupna i sprzedaże United tak samo jak Tottenhamu, czy Southamptonu, kurwa co.
    Jak tego alkusa Mersona oni mogą tam trzymać, to ja nie zrozumiem nigdy, ale z drugiej strony widzę przygłupów typu Redknapp czy Thompson i już nawet nie pytam.


    Siwy XD

    Ostatnio zmieniony przez Crus : 02-09-2015, 12:30
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  14. #44788
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Przecież Merson to jebany żulik,nie wiem po co dali mu pracę w TV. smieszy mnie trochę na cała otoczka wokół piłki nożnej. Siedzą w garniturach,włoski ładnie uczesane i pierdolą godzine przed i godzię po meczu,rozkładając na czynniki pierwsze każde dotknięcie piłki i ruch na boisku.A przecież wszystko sprowadza się do tego,czy takiemu Di MArii się bezie chciało zagrać dobry mecz czy będzie miał muchy w nosie i zagra na odpierdol,to się fachowo nazywa"poszukiwanie formy"

  15. #44789
    Avatar Man Thar
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Jaworzno
    Posty
    5,941
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Louis van Gaal wants De Gea to return to the first team as soon as he shows he's able to. [Guillem Balague]
    no i git, inni dziennikarze w angli rowniez to pisali, takze mysle ze we wrzesniu powinien juz bronic (jak wszysto sie ladnie ulozy).

    do tego rozglosnie radiowe w hiszpani podawaly, ze jest szansa na podpisanie nowego kontraktu. w takim wypadku pewnie odszedlby za rok, tyle ze po prostu nie za darmo.

    byle tylko nie siedzial na trybunach i bedzie okej.
    Ostatnio zmieniony przez Man Thar : 02-09-2015, 13:06

  16. #44790
    Avatar ASSE
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    109
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    We Francji okienko nadal otwarte. Każdy klub może kupić jednego zawodnika z krajowego podwórka. Plotki mówią o Ben Yederze w OM

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 58634
    Ostatni post: Dziś, 06:31
  2. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  3. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •