Reklama
Strona 21 z 121 PierwszaPierwsza ... 1119202122233171 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 301 do 315 z 1804

Temat: Furmanki Torgowiczów

  1. #301
    Avatar Pytoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    466
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Był skórzane dopłata 7000. Ogólnie nowy taki 83000 ja dałem równo 70 w tym gwarancja na 5 lat. Jak będę miał możliwość zrobić lepsze zdjęcia środka to podeślę. Siedziałem 3 dni temu w Mazdzie 6 3 generacji i środek mojego Golfa zjada mazdę dupą co również potwierdził właściciel mazdy

  2. #302
    Avatar Shooterq
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bardzo ładny, ale ja bym raczej też brał coś z mocniejszym silnikiem :)
    23 lata i własny nowy samochód, szacun :) ja w tym wieku nadal będę bidował na studiach
    Cytuj Max Paynne napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uzywamy 100% mozgu ale i tak uzywane jest 8%~...
    oczywista oczywistość

  3. Reklama
  4. #303
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    nie no ja bym nie kupił za taką kasę nowego :) za mniej kupił bym to samo w full wersji jaka istnieje na przykład jedno roczny. ale kto co lubi xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #304
    Avatar Pytoo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    466
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Też miałem mętlik w głowie, przed zakupem golfa pisałem nawet tutaj na forum o kupnie używek, oglądałem Mazdy 6 bmw e90, audice a4, mitsubishi lancery mnóstwo aut... Sporo kasy poszło na podróże wszystko bite malowane. Miałem możliwość kupienia rocznego golfa z salonu ale to już przerysowany to to... Wolałem dopłacić do nowego, wybrać sobie kolor, felgi wszystko poukładać w salonie jak chcę, nie martwić się szukaniem igły w stogu siana ( tym bardziej, że nie jestem mega kumaty w motoryzacji i każdy wypad wiązał się z jakąś tam nawiązką dla mechanika by rzucił okiem i ocenił). Wiem, że mimo takiego upustu na pewno można było kupić lepiej używkę no ale zapłaciłem za święty spokój, tak to wygląda. Dla mnie w sumie jest to full wypas - udało mi się kupić jak były promocyjne wersje comfortline perfectline + dobrałem sobie klime 2 strefową, biksenony i multifunkcyjną kiere. A full wersja w salonie kosztuje blisko 170 tysięcy i nie mówimy tu o R ani GTI, ot zwykł highline 2,0 diesel 150 koni.

    @Shooterq

    Ja dalej studiuję, ale zaocznie, od 2 lat mam pracę z której odkładałem na auto, stypendium na życie i poszło :D

  6. #305
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pytoo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też miałem mętlik w głowie, przed zakupem golfa pisałem nawet tutaj na forum o kupnie używek, oglądałem Mazdy 6 bmw e90, audice a4, mitsubishi lancery mnóstwo aut... Sporo kasy poszło na podróże wszystko bite malowane. Miałem możliwość kupienia rocznego golfa z salonu ale to już przerysowany to to... Wolałem dopłacić do nowego, wybrać sobie kolor, felgi wszystko poukładać w salonie jak chcę, nie martwić się szukaniem igły w stogu siana ( tym bardziej, że nie jestem mega kumaty w motoryzacji i każdy wypad wiązał się z jakąś tam nawiązką dla mechanika by rzucił okiem i ocenił). Wiem, że mimo takiego upustu na pewno można było kupić lepiej używkę no ale zapłaciłem za święty spokój, tak to wygląda. Dla mnie w sumie jest to full wypas - udało mi się kupić jak były promocyjne wersje comfortline perfectline + dobrałem sobie klime 2 strefową, biksenony i multifunkcyjną kiere. A full wersja w salonie kosztuje blisko 170 tysięcy i nie mówimy tu o R ani GTI, ot zwykł highline 2,0 diesel 150 koni.

    @Shooterq

    Ja dalej studiuję, ale zaocznie, od 2 lat mam pracę z której odkładałem na auto, stypendium na życie i poszło :D
    Po za tym, ze nigdy bym VW nie kupil to szacun i spoko furka oby posluzyla jak najdluzej (do kupna nastepnej albo i lepiej ;) ). Nie rozbij jej gdzies przypadkiem.
    Zazdroszcze takim ludziom jak Ty, ktorzy potrafia odkladac przez tak dlugi czas. Moj ziomek tez studiuje, ma 23 lata i wozi sie autem za 50 tysiecy bo caly czas odklada hajsy i nie rozpierdala na glupoty jak np. ja.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #306
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ja na dzień dzisiejszy bym pewnie kupił e90 za tą kasę ale to dlatego, że po prostu w domu takie mam i celuje tylko w bmw. Ale nowe auto to nowe, wiadomo mogłeś szukać starszego z lepszym wyposażeniem ale jeśli chcesz mieć spokój na dłuższy czas to jest dobry wybór. U mnie mama seicento tak kupiła nowe z salonu to 10 lat sobie przejeździła bez żadnej awarii i dalej tacy dali znajomi nim jeżdżą i nie narzekają :)

  8. #307
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

  9. #308
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Coś z serii kupił daily potrzebuje daily? :D

  10. #309

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Załącznik 325678
    Od lewej moj daily car v40 1998' , w środku weekendowe smoczysko a8 d3 i po prawej auto teściowej mercedes se300 86'
    Swoją droga ten mercedes ma najwygodniejsze fotele swiata siedzi sie jak w domu na kanapie :D
    Niestety idzie on na sprzedaż :x
    Środek tego Mietka miażdży trwałością i wykonaniem , to auto ma prawie 29 lat
    A wyglada swietnie , nie to co ta teraźniejsza tandeta wychodząca z fabryk.
    Załącznik 325680
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 20-12-2014, 11:54

  11. #310
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jesli chodzi o mnie to jesli plany, ktore mi siedza w glowie sie spelnia to trzeba bedzie za daily sie rozgladac

  12. #311
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie no ja bym nie kupił za taką kasę nowego :) za mniej kupił bym to samo w full wersji jaka istnieje na przykład jedno roczny. ale kto co lubi xd

    pierwsze i najwazniejsze pytanie, kto sprzedaje jednoroczne DOBRE samochody?

    @Pytoo ; dawaj wiecej zdjec bo samochod naprawde ladny i nowoczesny. Pokaz jak w srodku swieci noca ;)
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 21-12-2014, 23:00

  13. #312
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pierwsze i najwazniejsze pytanie, kto sprzedaje jednoroczne DOBRE samochody?
    Dealerzy, np. auta testowe, które mają po ~10k przebiegu, max rok i kosztują dobre 30% mniej. Poza tym najczęściej są w full opcji.

  14. #313
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jest i Mesio. :)
    Załącznik 325780

  15. #314
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dealerzy, np. auta testowe, które mają po ~10k przebiegu, max rok i kosztują dobre 30% mniej. Poza tym najczęściej są w full opcji.
    Nie mam pojęcia kto chciałby pakować sie w auto testowe, z tym jest loteria dokładnie taka sama jak z kupnem auta od Polaka

  16. #315

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Auto testowe ? nigdy.
    Przecież jak ktoś bierze taka BMW 335i Z salonu na test,to wiadomo że chcę sprawdzić jak ona jedzie,więc się zapewne nie stosuje do tego docierania silnika itd,więc auto dostaję mocne bęcki już na starcie,do tego przez takie 10 tyś km ilu kierowców się przewija,każdy inaczej operuje biegałką,sprzęgłem etc.
    Te auta mogą być dużo bardziej zmęczone niż się wydaje na pierwszy rzut oka,
    jeżeli się mylę to poprawić.
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 22-12-2014, 17:52

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Pandorum.eu - Serwer robiony z milosci do torgowiczow
    Przez Kubq w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 10-02-2018, 11:35
  2. League of Legends migracja torgowiczow na eune
    Przez ObiWanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 12-10-2012, 23:06
  3. League of Legends TORG Team [WEST] Zapraszam torgowiczów!
    Przez Oryks w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 06-09-2012, 13:04
  4. Postacie torgowiczów!
    Przez bojkowY w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-03-2011, 14:20

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •