Reklama
Strona 65 z 111 PierwszaPierwsza ... 1555636465666775 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 961 do 975 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #961
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupno xboxa to strzał w stopę, miałem 360 i dalej uważam,że 360 był lepszy od ps3, głównie dzięki kontrolerowi ale teraz mam ps4 ale grałem sporo na x1 i ps4 wygrywa w każdym aspekcie, nawet pada.
    Jedyne co mi się bardziej podoba w x1 to mimo wszystko lepszy system osiągnięć (jeśli masz trofeum polegające np. na zabiciu 100 przeciwników strzałem w głowę to możesz sobie podejrzeć swój postęp) oraz mimo wszystko lepszy voice chat (w końcu M$ ma Skype). Pomijając to konsola Microsoftu nie oferuje NICZEGO, czego nie potrafiłaby lepiej zrobić konsola Sony lub PC. Strzałem w stopę jest fakt wydawania exów na PC. Gdyby nie ten szczegół to może istniałaby jakakolwiek konkurencja.
    @Nattann ; Jakoś 6-8h na jednym ładowaniu przy zestawie standardowym i około 10h na padzie wyposażonym w baterię z DS3. Pady ładują się przez noc z USB.

    @top. Ja w ESO od 2 dni siedzę na 20 poziomie. Gram ze znajomym i umówiliśmy się, że questujemy razem, więc tak sobie czekam. Te 2 dni jednak poświęciłem na crafting (blacksmithing, woodworking i clothing na 15 już), farmienie motifs (brakuje mi dwóch do całego kompletu tych "rasowych". Niestety żaden fioletowy nie dropnął(daedric, dwarven etc.)) i na zostanie wilkołakiem (i ofc. na wbicie go, na 10lvl). Wyfarmiłem też 30k, więc jest dobrze. Ogólnie w tej grze jest mnóstwo rzeczy do robienia nawet jeśli się nie questuje.

    Jedyne co mi mega przeszkadza to brak otwartego domu aukcyjnego. To rozwala ekonomie. Mam 30k złota, a bronie na Vrank 3-10 w domach aukcyjnych (pomijając już jak łatwo to wszystko craftuje się samemu) kosztują max 10k. Oznacza to tyle, że już w tej chwili mam wystarczająco dużo kasy, żeby ubrać się mniej więcej na endgame i nie mieć problemów na dungeonach i raidach.

    I takie tam z wczoraj. Lepiej późno niż wcale.
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 18-07-2015, 15:47

  2. #962
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,233
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    http://www.twitch.tv/seyakuroya leci stream z The elder scrolls, może ktoś z togra się przyłączy? :D

    @boryss^^
    Dawajta swój nick : D
    Ostatnio zmieniony przez Seyaelo : 20-07-2015, 23:45

    8.0 Custom server

  3. Reklama
  4. #963
    Avatar matius
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemniakowo
    Wiek
    71
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    korwa gram w tego bloodborna i ta gra mnie wkurwia nie miłosiernie
    jestem na samym początku praktycznie, dopiero jednego bossa utłukłem i teraz mam jakiegoś "father gescoigne" i kurwa nie mogę w ogóle pokonać jego formy wilkołaka bo robi mi z dupy kisiel
    też tak mieliście?XD

  5. #964
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Seyaelo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://www.twitch.tv/seyakuroya leci stream z The elder scrolls, może ktoś z togra się przyłączy? :D

    @boryss^^
    Dawajta swój nick : D
    Oster325 na PSN, gram czasem w tygodniu wieczorami i w weekend w dzień. Aktualnie chyba 17 poziom.
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  6. #965
    Avatar janosik14
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    683
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj matius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    korwa gram w tego bloodborna i ta gra mnie wkurwia nie miłosiernie
    jestem na samym początku praktycznie, dopiero jednego bossa utłukłem i teraz mam jakiegoś "father gescoigne" i kurwa nie mogę w ogóle pokonać jego formy wilkołaka bo robi mi z dupy kisiel
    też tak mieliście?XD
    Jak zaczyna machać jak głupi łapami to strzel mu z pistolsa, jak będzie taki dźwięk i on padnie na kolana to wtedy podbiegasz i walisz podstawowy atak (r1) wchodzi riposta i spada mu 800~ hp. Ogólnie to jest jeden z prostszych bossów w tej grze.

  7. #966

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jak kupić ps plus przez neta? Mam konto skrill i bankowe (tylko w EUR). Po numerze karty coś mi nie działa, jakie są najlepsze opcje?1

  8. #967
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj zbysio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak kupić ps plus przez neta? Mam konto skrill i bankowe (tylko w EUR). Po numerze karty coś mi nie działa, jakie są najlepsze opcje?1
    Jeśli nie działa twoja karta to możesz założyć tak zwaną kartę prepaid np. w WBK. Zero umów itd. - karta działa na okaziciela. Druga opcja to zakup klucza z pewnego źródła np. Keye.pl, z tym, że tam ceny są chore (3 miesiące za niemal 100zł). Ostatnia opcja to wyjście po prostu do sklepu i kupno boxa. Kosztuje praktycznie tyle samo co wersja cyfrowa, a przynajmniej dostaniesz pudełko (w rtveuroagd ~55zł za 3 miesiące).

  9. #968
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie wiem czy wiecie ale znalazłem fajny sposób na darmowe spotify premium dla użytkowników ps4.
    Aktywujemy próbną wersję premium na 30 dni z poziomu konsoli, nie skończy się ona nigdy chyba, że odpalimy aplikację na ps4.
    Wcale nie przeszkadza to w słuchaniu muzyki na ps4, po prostu musimy ją odpalać na ps4 przez komputer/telefon/tablet cokolwiek gdzie jeszcze mamy spotify, wtedy aplikacja odpala się w tle na ps4, możemy zmieniać kawałki itp, lecz nie możemy wejść w główne okno aplikacji, wtedy pobierze informacje, że okres próbny się skończył i wyłączy nam premium.

    Jadę tak od 2,5 miesiąca cały czas na próbnym premium :D

  10. #969
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zastanawiam się nad kupnem ps3/ps4 i coraz bardziej przekonuje się do 4, ale wciąż pewien nie jestem
    czy na pewno warto? nie stać mnie żeby kupować co chwilę jakieś gry, ale za to sama fifa, jakieś gta online i jeszcze jakaś gra online pewnie na dłuższy czas by mnie zadowoliła, ale czy warto dawać 1600+ za nową konsole i 3 gry, czy ~800 za używaną z 10-20 grami, jest jakaś większa różnica, coś jakoś mocno przyszłościowego, że 3 w już nie warto, że lepiej po prostu dołożyć? sama cena konsoli to tam nie taki problem, gorzej z ceną gier
    bo sam już nie wiem co robić :(
    a na ps4 za online się płaci, coś jak xbox live?

    btw, znacie jakieś ciekawe gry, takie dość mało skomplikowane najlepiej na granie z dziewczyną? xD
    i są jakieś problemy przy kupnie używanych gier do onlina? w sensie, że jakiś kod do zrobienia konta czy coś jest jednorazowy?
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 29-07-2015, 16:31

  11. #970
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zastanawiam się nad kupnem ps3/ps4 i coraz bardziej przekonuje się do 4, ale wciąż pewien nie jestem
    czy na pewno warto? nie stać mnie żeby kupować co chwilę jakieś gry, ale za to sama fifa, jakieś gta online i jeszcze jakaś gra online pewnie na dłuższy czas by mnie zadowoliła, ale czy warto dawać 1600+ za nową konsole i 3 gry, czy ~800 za używaną z 10-20 grami, jest jakaś większa różnica, coś jakoś mocno przyszłościowego, że 3 w już nie warto, że lepiej po prostu dołożyć? sama cena konsoli to tam nie taki problem, gorzej z ceną gier
    bo sam już nie wiem co robić :(
    a na ps4 za online się płaci, coś jak xbox live?

    btw, znacie jakieś ciekawe gry, takie dość mało skomplikowane najlepiej na granie z dziewczyną? xD
    i są jakieś problemy przy kupnie używanych gier do onlina? w sensie, że jakiś kod do zrobienia konta czy coś jest jednorazowy?
    Jak nie masz kasy to faktycznie musiałbyś to przemyśleć. Na ps3 jest sporo gier, jednakże te głośniejsze już wyszły bądź niebawem zostaną wydane w edycjach zremasterowanych na ps4. Druga sprawa, że nie kupisz używanej ps4 z 10-20 grami za 800zł, chyba że sprzedawca daje ci dane do konta psn, na którym ma aktywowane darmowe gry na ps+. Nie żebym miał coś do gier z ps+, ale to głównie indyki. Niezłe gry, ale zazwyczaj na raz. Nowe gry kosztują zwykle 220zł lub do 150zł za remaster, ale cena bardzo szybko spada do ~180zł, więc jeśli nie preorderujesz gier i możesz poczekać ten tydzień/dwa dłużej to nie odczujesz różnicy względem cen z poprzedniej generacji. Na ps4 płaci się za grę online - ~150zł rocznie, ~55zł za 3 miesiące lub ~20zł za miesiąc.

    Z nieskomplikowanych gier do gry na 1 konsoli w 2 osoby - fifa, borderlands (bo można bawić się w masterowanie postaci, ale można też casualowo lecieć do przodu i siekać wrogów), Binding of Isaac, Dont starve (tylko nie jestem pewien czy już jest coop), Diablo 3 (tak jak z borderlands), Guacamelee i to chyba tyle. Jeśli dziewczyna nie boi się języka Angielskiego to możesz też kupić Viliant Hearts lub coś od Telltale games (np. The Walking Dead, The Wolf Among Us albo Game of Thrones) bo to naprawdę dobre historię i gry są do opanowania nawet dla kilkulatka.

    Na używkach możesz grać online bez problemu. Online Passy już nie istnieją. Kupujesz używaną fifę i grasz. Kupujesz używane ESO i grasz.

    @@@@@@Na muve.pl i gram.pl jest dostępna kolekcjonerka Fallout 4 (tak, ta z pip-boyem), więc brać póki można. Jesteśmy chyba jedynym miejscem na ziemi, gdzie można kupić tę edycję za normalne pieniądze (na ebayu sprzedawały się nawet po $500+)
    Ostatnio zmieniony przez Drejkol : 30-07-2015, 14:24

  12. #971

    Notoryczny Miotacz Postów zbysio jest teraz offline
    Avatar zbysio
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,016
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Drejkol napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli nie działa twoja karta to możesz założyć tak zwaną kartę prepaid np. w WBK. Zero umów itd. - karta działa na okaziciela. Druga opcja to zakup klucza z pewnego źródła np. Keye.pl, z tym, że tam ceny są chore (3 miesiące za niemal 100zł). Ostatnia opcja to wyjście po prostu do sklepu i kupno boxa. Kosztuje praktycznie tyle samo co wersja cyfrowa, a przynajmniej dostaniesz pudełko (w rtveuroagd ~55zł za 3 miesiące).
    A moze karta nie dzialac bo jestem za granica? Z tego samego powodu odpada tez to wbk. Zeby kupic ps plus w sklepie musialbym jechac z 25km a nie mam za bardzo jak narazie

  13. #972
    Avatar janosik14
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    683
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Widze evolve za 99 zł na ps store. Ma ktoś to?? Dalej w to ludzie grają czy gra "martwa"??

  14. #973
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj janosik14 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widze evolve za 99 zł na ps store. Ma ktoś to?? Dalej w to ludzie grają czy gra "martwa"??
    Online znajdziesz ludzi, ale to gra "online versus only", więc o ile nie grasz ze znajomymi to nie możesz liczyć na dobrą rozrywkę. W zasadzie w Evolve wszystko sprowadza się do tego czy chcesz grać w tę grę sam, czy masz znajomych, którzy również grę kupią i będą grać razem z tobą. Jeśli nie masz zbyt wielu gier i po prostu zastanawiasz się nad kolejnym zakupem - odpuść sobie Evolve. Są inne lepsze gry, które można dostać za podobne pieniądze (+/- 50%).

    @top. Jak wam idzie w ESO ? kilka osób potwierdziło swoją obecność w Tamriel, ale od tamtej pory coś cisza. Ja niestety też miałem ostatnio mniej czasu na grę i póki co jedynie 43lvl.

  15. #974
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jakie macie setupy ps4/telewizor? Moj mam po prostu przed kanapa w salonie ale mysle co by zmienic zeby wygodniej bylo jak gram, moze jakies specjalne siedzenie sobie walnac?

  16. #975
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    mam krzesło gamingowe jak do komputera przed tv, ale wygodniej leży mi się na kanapie, więc nie polecam
    znajomy ma taki worek który dostosowuje się kształtem do pozycji w której siedzisz (w środku są małe kuleczki, ale nie wiem jak to się dokładnie nazywa) i całkiem wygodnie się na tym gra, ale i tak wolę normalną kanapę

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •