Reklama
Strona 58 z 111 PierwszaPierwsza ... 848565758596068108 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 856 do 870 z 1654

Temat: PlayStation 4 - temat oficjalny

  1. #856
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Caelon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do gierek z F2P nie potrzeba plusa ale do każdej innej już tak.
    Nie zauważyłem aby animacja się poprawiła po patchu, może mam wbite i nie zauważam takich kosmetycznych zmian. Gra się i grac będzie świetnie.
    Przymierzam się do kupna jakiejś gry FPS żeby przejść i poduczyć się strzelać (demo Destiny juz sie skonczylo :( ), co polecacie? Killzone wydaje się spoko

    irc: freenode.net in #torgdevs

  2. #857
    Avatar Achtung!
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    679
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przymierzam się do kupna jakiejś gry FPS żeby przejść i poduczyć się strzelać (demo Destiny juz sie skonczylo :( ), co polecacie? Killzone wydaje się spoko
    mi sie miodnie gra w battlefielda 4.

  3. Reklama
  4. #858
    Avatar Birdman
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    30
    Posty
    836
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Wolfenstein the new order + the old blood zdecydowanie, swietne gry

  5. #859
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Hmm Battlefield 4 śmiesznie tani jest jak na gry na ps4. Ta wersja za lekko ponad 100 daje możliwość gry online?

    irc: freenode.net in #torgdevs

  6. #860
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmm Battlefield 4 śmiesznie tani jest jak na gry na ps4. Ta wersja za lekko ponad 100 daje możliwość gry online?
    Kazda wersja daje taka mozliwosc. Jest podstawka i wersja premium, czyli wersja ze wszystkimi dodatkami. Odrazu mowie, ze warto kupic te wersje z dodatkami, bo mapki sa calkiem niezle (te z dodatku wojna na morzu i ostateczna rozgrywka), a i dodatkowe bronie odblokowuje
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  7. #861
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Pany, stało się. Grimekk ogarnie się do Piątku i od tamtej pory zacznie przegrywać życie

  8. #862
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dostane gdzies jeszcze w wawie ps4 + wiedzmin? I zeby bylo bez problemu wziac na raty bo wczoraj czekalem na jakas decyzje z banku ale i tak bede musial isc do roboty po papierek o zaswiadczeniu. To nie wiem na jaki Ch. byla moja umowa potrzeba..Bylem w Bluecity, Arkadii iReduta i nie bylo ;[
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  9. #863
    Avatar Kusterek
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    31
    Posty
    1,710
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pany, stało się. Grimekk ogarnie się do Piątku i od tamtej pory zacznie przegrywać życie
    ja przegrywam od wczoraj
    @Grimekk ;
    dalczego za tak chujowa cena?

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dostane gdzies jeszcze w wawie ps4 + wiedzmin? I zeby bylo bez problemu wziac na raty bo wczoraj czekalem na jakas decyzje z banku ale i tak bede musial isc do roboty po papierek o zaswiadczeniu. To nie wiem na jaki Ch. byla moja umowa potrzeba..Bylem w Bluecity, Arkadii iReduta i nie bylo ;[
    RTV AGD i raty z banku santander
    Ostatnio zmieniony przez Kusterek : 10-06-2015, 11:10

    irc: freenode.net in #torgdevs

  10. #864
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja przegrywam od wczoraj
    @Grimekk ;
    dalczego za tak chujowa cena?
    @Kusterek ;
    43 funi = ok. 240zł

    w UK taniej się niestety nie dostanie, no chyba, że używaną w Cex'ie, ale nie ma jeszcze tam wiedźmina. w normalnych sklepach w mieście ceny dochodzą do 53 funtów (ponad 300zł)

  11. #865
    Avatar Drejkol
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,638
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak nawiązując do Wiedźmina... Mega wkurzają mnie zbugowane misje. Im głębiej brnę w poboczne, tym więcej ich znajduję. Przykład pierwszy z brzegu: Misja od Cwaniaka (tego, który sprzedaje glejty). Sam fakt, iż mówi on nam coś o kimś z jego rodziny w potrzebie powinien sugerować, iż będzie dostępna nowa opcja rozmowy. Coś w stylu "dobra, zobaczę co da się zrobić". Niestety jedyne dostępne opcje to "zapłać, użyj aksji oraz "bywaj". Dopiero po wybraniu "bywaj" odpala się "zobaczę co da się zrobić.". Dalej idziemy w wyznaczone miejsce i bronimy tego gościa przed ghoulami. Wszystko do tego momentu jest ok, ale dalej mamy obronić tą samą osobę przed 3ma falami ghouli 7-9lvl. Robiłem to zadanie na 4 poziomie i ghoule nic mnie praktycznie nie biły (najwyższy poziom trudności), ale wystarczyło 1 uderzenie od ghoula 9lvl w npc, aby padł na glebę. Przeciwnicy w ogóle nie skupiali się na mnie, tylko na tym npc. Po prawie 2h prób w końcu... Quest zaliczył się sam. Bez żadnych walk. Po prostu podchodzę do tego npc, on prosi o pilnowanie terenu podczas pracy jego ludzi, skończyła się rozmowa, minęło 5sec i nagle quest zaliczony, a on dziękuje mi za pomoc. Podczas rozmowy podbiegły ghoule i zabiły go (był martwy, a rozmowa dalej trwała) i cały quest zaliczył się tak jakbym normalnie mu pomógł, ale kurde - WTF.
    Takich questów jest znacznie więcej. No i to zbugowane zaklęcie AKSJI. Gdy przejmiemy kontrolę nad wrogiem to albo totalnie nieogarnia, albo zabija swoich sojuszników na HITA. Grupa mobów 20lvl, a ty masz ~5 ? żaden problem. Używasz aksji, sami się pozabijają, a na końcu wystarczy wyjść poza zasięg przeciwnika i dobić go z kuszy...

  12. #866
    Torg User

    Domyślny

    gdzie dostane najtansze ps4? i jakie gry polecacie na ps4 zeby koniecznie zagrac? =)

  13. #867
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Otworzylem sobie pudelko od wiedzmina i content jest swietny... plytka z soundtrackiem, ksiazeczka o fabule, mapa swiata i jeszcze ta zajebista karteczka z podziekowaniami za kupno i darmowymi 16 DLC (jak to przeczytalem to razem ze znajomym na fb sie zastanawialismy czy ich aby pozytywnie nie pojebalo ;p)

  14. #868
    Avatar szokiz
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    647
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ale wiesz te dlc to coś w stylu zbroja dla konia. Więc szału ni ma

  15. #869
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    czy ktoś jeszcze ma problem na ps4 z wiedzminem podczas walki? strasznie spadaja fpsy do okolo 15 i caly czas gram poirytowany

  16. #870
    Avatar janosik14
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    683
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Od czasu pierwszego patcha do wiecha na ps4 nie odczuwam już żadnych spadków fpsów, ale ja jestem z tych co róznce w fpsach zobaczą dopiero wtedy jak im się porównanie pokaże.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [BBot] Oficjalny temat
    Przez klima06 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post: 11-04-2016, 15:48
  2. [iBot] Oficjalny temat
    Przez bojo w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7263
    Ostatni post: 06-01-2016, 22:50
  3. [RED BOT PRO] Oficjalny temat
    Przez Tibiaredbot.pl w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post: 05-01-2016, 17:08
  4. [Elfbot NG] Oficjalny temat, poradnik
    Przez Bartek111 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 181
    Ostatni post: 02-05-2015, 19:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •